Цей розділ програми Kyiv Comic Con 2019 поступово наповнюватиметься подіями і учасниками. Кожну нову подію ми анонсуємо окремо, тому слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах.

Щоб запропонувати подію, презентацію або виступ — будь ласка, заповніть цю форму.
Щоб взяти участь у Графічному столі — будь ласка, заповніть цю форму.
Щоб презентувати ваш незалежний комікс — будь ласка, заповніть цю форму.

Переглянути програму і учасників минулих років: 2018, 2017, 2016, 2015

ПРОГРАМА

01/06

02/06

УЧАСНИКИ

  • Ірина Вале

    Учасник графічного столу.

    Ірина Вале — художник-ілюстратор з Києва. У малюванні віддає перевагу душевним та кривим картинкам, від яких смішно і сумно водночас. Навчалася у Київській державній академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Бойчука та на курсі «Ілюстрація. Візуальне мислення» в Projector. Останні 3 роки активно проводить скетчінг-зустрічі, викладає скетчінг, колажі та ілюстрацію. Брала участь у 15 художніх виставках в Україні та за кордоном. Малювала для видань Update, БЖ, Куншт, створила багато плакатів для книгарні «Є». Цього року розробила настільну гру «Життя художника», в якій ви можете спробувати пройти весь шлях митця від розмальовування шпалер у дитинстві до світового визнання.

  • Carnival of sadness

    Учасник графічного столу.

    Carnival of sadness — як посилання на стрічку Херка Харві «Карнавал душ» 1962 року. За сумною назвою ховається зазвичай стомлений, але задоволений результатом ілюстратор — Каріна Куц. Дипломований веб-дизайнер, а також випускниця Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури НАОМА, кафедра книжкової графіки. Улюблена техніка — акварель, з використанням графічних матеріалів, поталі та всеможливих експериментів з текстурами. Головні герої ілюстрацій — сумні дівчата і різноманітні монстрики-антагоністи. Наразі працює над створенням свого першого коміксу.