Для преси

Правила акредитації

Акредитація на Kyiv Comic Con розпочнеться 29 квітня 2020 року і закінчиться 14 травня 2020 року. Для акредитації потрібно заповнити цю форму.
Форма містить детальні правила проходження акредитації. Акредитовані журналісти отримають безкоштовний вхід на всі дні фестивалю. Стандартна кількість гостей від одного видання —2 особи. Більша кількість осіб (наприклад, знімальна група) оговорюється окремо.

Увага! Обов’язкова умова акредитації – публікація новини на ресурсах видання про фестиваль популярної культури Kyiv Comic Con до 14 травня.

Соціальні інтернет ресурси (групи та сторінки в соціальних мережах, канали YouTube, блоги) також можуть бути акредитовані як преса. Необхідна умова акредитації — понад 20 000 підписників на всіх сторінках сукупно.

Схема акредитації

а) Ви заповнюєте заявку

б) прес-служба розглядає Вашу заявку і надсилає підтвердження акредитації на вказану електронну адресу;

в) відсутність листа-підтвердження від прес-служби та відсутність у списку акредитації (в день фестивалю) означає, що журналіста не було акредитовано.

Терміни

«Журналіст» — будь-який професіонал (журналіст друкованого видання, телевізійного/радіо ЗМІ, фотограф, оператор), що працює на повній або частковій зайнятості в ЗМІ (газета, журнал, інформаційне агентство, радіо, ТБ, web).

«Акредитація» — допуск для акредитованих журналістів на події, які відбуваються в рамках фестивалю.

З питань організації інтерв’ю та отримання додаткової інформації для ЗМІ звертайтеся, будь ласка, до прес-служби Kyiv Comic Con:

press.comiccon@gmail.com