Цей розділ програми Kyiv Comic Con 2019 поступово наповнюватиметься подіями і учасниками. Кожну нову подію ми анонсуємо окремо, тому слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах.

Щоб запропонувати подію, презентацію або виступ — будь ласка, заповніть цю форму.

Програма і учасники минулих років: 201820172016

УЧАСНИКИ

 • PubQuiz

  Найбільша в Києві компанія з організації інтелектуальних вікторин. Працюють з 2014 року та потрапили до  Книги рекордів України, як «Наймасовіша інтелектуальна гра».

  Сайт

 • Стенд «Люди Ікс: Темний Фенікс»

  Сюрприз для фанів Людей Ікс: на фестивалі Kyiv Comic Con 1-2 червня буде тематичний стенд на честь виходу фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс», на якому ви зможете сфотографуватися та навіть виграти екслюзивний мерч! 

 • Стенд «Блідий орк верхи на білому Варзі»

  Легендарний журнал ELENDOR вітає усіх на Kyiv Comic Con — у світі Середзем’я, де ви зможете зустрітися з Гендальфом, чарівними ельфійками, орками та веселими гоббітами.

  Якщо ви давно мріяли поборотися з небезпечними створінням магічного світу, то ось ваш шанс – жителі Середзем’я потребують героя, який врятує їх від кровожерливих років на чолі з Блідим орком верхи на білому Варзі.

 • Стенд «LEGO-Гоґвортс»

  Друзі, представляємо вам стенд за всесвітом Гаррі Поттера. Українська спільнота дорослих фанатів LEGO UkrBricks продемонструє LEGO-версію Гоґвортса з Гоґсмідом, залізничною станцією та полем для квідичу!

  UkrBricks

 • Стенд «В гостях у Більбо Беґґінза»

  На Kyiv Comic Con у кожного відвідувача буде можливість завітати до будинку Більбо Беґґінза. На Вас чекають конкурси та цікаві розіграші від хоббітів Ширу. Жителі Середзм’я чекатимуть вас біля стендів, організованих журналом Elendor 😉

  Сайт

 • Стенд «Warhammer 40k» від Kyiv Legacy

  Warhammer 40k надасть змогу гравцям взяти участь у невеликій (а іноді й досить великій) сутичці передових загонів або диверсійних груп. Нестримна динаміка, премудрощі тактики, особливості ландшафту та спеціалізації бійців не дадуть занудьгувати. А кубики додадуть емоцій та несподіваних поворотів 😉

 • Стенд Ubisoft

  Завітайте на стенд Ubisoft, щоб позмагатись у Just Dance та спробувати свої сили у найсвіжіших релізах видавця. Окрім того, ви дізнаєтесь багато цікавого про роботу в компаній та зможете поставити запитання по те, як почати кар’єру у розробці відеоігор!

 • Стенд «Ельфійське шатро»

  Легендарний журнал ELENDOR вітає Вас на Kyiv Comic Con-2019 у світі Середзем’я, де Ви зможете зустрітися з Гендальфом, чарівними ельфійками, орками і веселими хоббітами. На Вас чекають складні питання і магічні передбачення у ельфійському шатрі, а також запальні танці з ельфійками. Закохані зможуть доказати свою любов, пройшовши важкі випробування, як колись це зробили Берен і Лютіен, та отримати пам’ятну палетку, як доказ своєї любові. Також усім, хто душею і серцем вважає себе жителем Середзем’я ми пропонуємо приєднатися до Вільного договору ELENDOR і назавжди зв’язати своє життя з чарівним світом легенд і міфів.

  Слідкуйте за оголошеннями журналу Elendor на офіційних інтернет ресурсах: сайті, інстаграмі та фейсбуці. Жителі Середзм’я чекатимуть Вас біля стендів, організованих журналом ELENDOR.

 • Трон з телесеріалу «Гра престолів» від WoodPosters

  2 роки тому засновники Wood Posters були наскільки вражені перебігом подій в битві за трон Вестеросу, що їм спала на думку ідея розробити серію дерев’яних постерів з гербами великих домів. Тоді вони тільки починали розробку цих постерів та планували показати їх широкому колу людей на Сорочинському Ярмарку. А щоб привернути увагу людей ще більше, вони вирішили змайструвати Залізний трон.
  А й справді — круто було б присісти на головний трон Семи Королівств, хай би і зроблений з дерева. Це доволі вдала стилізація 

 • AR-стенд «Подорож до гумової країни разом з Петриком П’яточкиним»

  На додачу до презентації проекту 3D анімаційного фільму «23 Образи Петрика П’яточкина», на Kyiv Comic Con 2019 Studio KAPI встановить інтерактивний AR-стенд. Ви зможете потрапити до дивовижної гумової країни та, може, навіть допоможете Петрику П’яточкину у боротьбі проти доброго злодія Барона Примадона, що вкрав однокласників Петрика. А магічне фото з цієї події ви отримаєте на свою електронну пошту.