Щоб зареєструватися для участі в маркеті чи фудкорті, заповніть цю форму. Після цього чекайте від нас листа з підтвердженням і усіма деталями.

Програма і учасники минулих років: 2018, 2017, 2016, 2015

ФУДКОРТ

 • FoodBar

  Ними керує любов до людей та смачної вуличної їжі. Можете сміливо йти на запах смачних бургерів, пасти, wok меню та напоїв і обов’язково прийдете до їхнього столу 😉

  Фейсбук

 • Франс.уа

  «Франс.уа» — всеукраїнська мережа кав’ярень-пекарень, випічку якої полюбляють тисячі українців. Перша кав’ярня-пекарня «Франс.уа» була відкрита в 2012 році в місті Кривий Ріг. На даний момент на території України діє 125 закладів «Франс.уа». Визитівкою «Франс.уа» є французька випічка з українською душею. В наших закладах ви завжди можете скуштувати свіжоспечені круасани, мафіни, випічку з солодкими/ситними начинками зі смачною кавою.

  Сайт

 • Sweet Factory

  Справжній рай для любителів солодощів, це понад 1000 позицій солоденького з усіх куточків планети. Хочете спробувати нові смаки Pocky, незвичайні Kit Kat чи OREO та запити це блакитною Колою? Тоді на Kyiv Comic Con підходьте до стенду Sweet Factory, бо навіть найвибагливіший ласунчик знайде у них для себе щось нове і цікаве.

  Сайт

 • ЇЖАКава

  Кав’ярня відкрилась 3 березня 2017 року. Вони готують смачну та запашну каву, натуральні лимонади та паніні. Завдяки їм ви зможете розділити чашечку кави разом з Суперменом і не пропустити всі веселощі на Kyiv Comic Con 😉

  Інстаграм

МАРКЕТ

 • Видавництво «Видавництво»

  Видавництво було засноване Іллєю Стронґовським та Лілією Омельяненко 2016 року й займає активну позицію щодо видання книжок для дітей та дорослих на соціально значущі теми. Ми говоримо з нашими читачами про такі складні, але важливі речі як рівність прав, толерантність, фемінізм, дорослішання, філософію, втрату близьких людей та інші. Такі книжки давно унормовані в європейському суспільстві, але в окресленні цих тематик на книжковому ринку України ми піонери. Варто додати, що втілюється це на найвищому можли Восени 2018 року до існуючих напрямів дитячої та підліткової літератури додався ще один – коміксів. Зрозуміло, що і тут ми пішли шляхом пошуку соціальної складової, тож комікси для нас почалися із видання всесвітньовідомого «Персеполісу» від Маржан Сатрапі. Подальші видання лиш підтримують і підкреслюють нашу зорієнтованість на представлення українській аудиторії несупергеройських графічних історій, які, водночас, високо оцінені як шанувальниками, так і критиками. Ми просуваємо визнану класику графічного нонфікшену («Стіна», «Пхеньян»), топові художні соціально заряджені історії («Маус», «Прибуття») і не боїмося йти туди, де не ступала нога українського видавця коміксів (польська новела про домашнє насилля «Розквашене яблуко», шведський нонфікшен про жіноче єство «Заборонений плід»). Плануються і сюрпризи, й перші з них буде анонсовано на Kyiv Comic Con.
  Сайт
  Фейсбук
  Інстаграм

 • Helen San «Lurry’s Club»

  Хелен Сан з 2015 року захоплюється анімацією. У своїх малюнках вона зображує вигаданих тварин — Луррі (різновид фуррі). На Kyiv Comic Con продемонструє пілотну версію свого коміксу — «Друзі по душам». Це історія про 4 друзів з надзвичайними здібностями. У коміксі «друзі» мають багато захопливих пригод та вчаться розуміти одне одного. Усі охочі зможуть придбати наклейки, листівки та іграшки з мультяшними тваринами, а також розпитати художницю про Луррі.

  Інстаграм

 • Видавництво «ACСА»

  Видавництво, що спеціалізується на випуску дитячої художньої, шкільної ,
  розвиваючої та туристичної літератури. На книжковому ринку — з 2009 року. З кожним роком
  видавництво активно розширює асортимент літератури для дітей, випускаючи щороку понад 50
  найменувань. Зокрема, саме «АССА» видає світовий бестселер Warriors — популярну в Україні
  серію «Коти-вояки». У 2018 році видавництво започаткувало серію «Час фентезі», яка знайомить
  читачів із кращими зразками сучасного підліткового фентезі. У рамках «Часу фентезі» вже
  побачили світ книги Анни Каньтох, Дерека Ленді, Рафала Косіка, Патріка Несса, Наталії Матолінець та Володимира Арєнєва.

  Сайт видавництва

  Facebook

 • Видавництво Старого Лева

  «Видавництво Старого Лева» – це книги для всієї родини. Бо кожен у родині, незалежно від віку, може знайти собі серед наших видань щось цікаве і важливе. Ми добираємо яскраві високоякісні твори з художньої літератури та non-fiction для дітей і дорослих. Намагаємося вдумливо працювати з найрізноманітнішими жанрами та серіями. А ще — за родинним читанням минають найкращі моменти спілкування між дорослими і дітьми. З цими книгами затишно. Їх приємно зберігати в домашній бібліотеці і передавати у спадок. «Видавництво Старого Лева» – це більше,ніж книги. Це неймовірні емоції довкола книг, це радість творення і спілкування. Нам надзвичайно важлива якісна комунікація між дуже різними людьми: і тими, котрі працюють над народженням книги, її промоцією, поширенням, і тими, хто книгу купує, читає, переповідає, оцінює.

  «Видавництво Старого Лева» – це команда небайдужих людей, професіоналів книжкової справи. Ми створюємо книги як для самих себе. Працюємо з письменниками, перекладачами та літредакторами – справжніми професіоналами. Бо ми самі активні читачі. Тому серед авторів – українські та іноземні письменники найвищого ґатунку. За кожною із книг – своя історія. Бо жодна з них не є випадковою. Ми добираємо книги виважено, видаємо лише ті, в літературній якості чи в потрібності яких маємо впевненість. Дбаємо про досконалу якість форми і змісту, бо самі вибагливі в естетиці. З нашими виданнями працюють провідні українські та зарубіжні графіки та дизайнери.

  Сайт

  Facebook

 • Game World

  Магазин засновано літом 2018 року. Game World — це оригінальний одяг та аксессуари провідних ігрових компаній.

  Інстаграм

 • Merry_ceramics

  Піни з еко-матеріалу від Merry_ceramics — саме те, що потрібно тобі та твоїм друзям! Чіпляй на рюкзак, сорочку, кота, друга або сусіда — куди та на кого завгодно!

  Інстаграм

 • НК-БОГДАН

  Фантастичні твори Станіслава Лема, Рея Бредбері, Кліфорда Сімака, Роджера Желязни, Дена Сіммонса, Дугласа Адамса, Ніла Стівенсона, братів Стругацьких та багатьох інших ви зможете придбати на стенді видавництва «НК-БОГДАН» у зоні маркету.

  Facebook

  Сайт видавництва

 • Hikari Dream

  Магазин унікальних хендмейд виробів.

  Інстаграм

 • Wood&Leather

  Майстерня Wood&Leather — творча команда з Харкова, яка займається виготовленням блокнотів з дерев’яною обкладинкою та гравіюванням. Особливе місце серед зображень на обкладинках посідають теми аніме та фільмів. Окрім цього, в асортименті є багато іншої продукції: шкіряні браслети, вушка, дерев’яні годинники, значки.

  Сайт 

 • ComXlanD

  Магазин ComXlanD спеціалізується на продажу широкого спектру товарів для гіків. Крамницю було засновано у 2015 році, першу фізичну точку продажу ми відкрили в 2017 році у самому центрі столиці, на Подолі. У нас ви зможете знайти комікси, книжки, настільні ігри та безліч іншої продукції по вашим улюбленим фендомам. «ComXlanD» спеціалізується на продажу виключно офіційної, ліцензованої продукції, в якості якої ми не сумніваємося.

  Сайт магазину

 • Видавництво «Астролябія»

  Видавництво «Астролябія» є українським видавництвом, що було засноване 2000 року у Львові і видає, здебільшого українською мовою, художню літературу, а також книги з філософії, психології, історії, археології, права, політичних наук, економіки та бізнесу, мілітарну літературу. Серед авторів видавництва є Арістотель, Й. Батор, Ф. Ґватарі, Данте, Г. фон Дах, Ж. Дельоз, П. Кальдерон де ла Барка, К. Ф. Ґ. фон Кляузевіц, Дж. Конрад, Л. Крушельницька, Ф. Лопе де Веґа і Карпіо, К. Ф. Май, Ф. Ніцше, Дж. Р. Р. Толкін, М. де Унамуно, К. Чапек, К. Ґ. Юнґ, Ц. Ямамото та інші. Одним із наших важливих проектів є також періодичне видання ― Львівський мілітарний альманах «Цитаделя».
  Фейсбук
  Інстаграм

 • В гостях у Франчі с:

  Це місце, де вже протягом чотирьох років працює, не покладаючи рук, київський броняша, на ім’я Франчі, який майструє унікальні об’ємні брелоки ручної роботи. Його роботи — це цікаві та яскраві вироби, які можуть стати хорошим аксесуаром для вас, а також, відмінним подарунком для ваших друзів та близьких. На Kyiv Comic Con ви зможете придбати незвичайні товари з персонажами всесвіту «My Little Pony» і не тільки.

  Фейсбук

 • Game Prize Magic

  Вже протягом 5 років Game Prize Magic  постачає шедевральні фігурки персонажів аніме, від класики до сьогодення. Цього року Game Prize Magic об’єднується з магазином Nyan Anime Figures, щоб представити на Kyiv Comic Con найпотужніший та найцікавіший стенд аніме-продукції. Перші 10 покупців на фестивалі отримають ексклюзивні подарунки.

  Інстаграм

 • Max Cosplay Armoury

  Мене звати Макс і я створюю реквізит для косплея за мотивами комп’ютерних ігор, фільмів, серіалів, мультфільмів та власної уяви.

  Інстаграм

 • Сокровища Востока

  Магазин «Сокровища Востока» з 2008-го року позиціонує себе як магазин ексклюзивних сувенірів, де можна придбати японські і корейські подарунки, а також справжній японський чай, солодощі та корейську косметику.

  Сайт

 • CrazyLinza

  CrazyLinza.com — найбільший в Україні інтернет-магазин кольорових лінз. В асортименті магазину на даний момент понад 400 моделей природних та скажених відтінків, які до вподоби всім — і звичайним модникам та модницям, і тим, хто хоче спробувати побачити себе з новим кольором очей, і косплеєрам, і акторам театрів та постановок, та навіть всесвітньо відомим особистостям! А ви вже уявляєте себе з новим кольором очей?

  Сайт

 • Ничка

  Бренд Ничка було засновано у 2018 році. Ничка — це дві дівчини, які вирішили займатися улюбленою справою. Вони спеціалізуються на предметах декору, які виробляють із різних незвичайних матеріалів, та еко-бомбочках для ванни, фантастичних та яскравих.

  Інстаграм

 • Line One

  Це творча майстерня з Харкова, яка займається виготовленням дерев’яних значків з ручним розписом. Їх асортимент налічує понад декілька сотень зображень, серед яких кожен зможе знайти собі щось до вподоби! Окрім неймовірної кількості значків, в їхньому асортименті ви зможете знайти металеві піни, дерев’яні блокноти та багато іншого!

  Інстаграм

 • BeriDari

  Це інтернет-магазин унікальних подарунків і стильних речей. Понад 2000 товарів українських та європейських виробників, а також товари власного виробництва з можливістю персоналізації.
  На Kyiv Comic Con 2019 фанати Marvel та Game of Thrones будуть у захваті від новинок, які вони підготували!
  Футболки, світшоти, кружки та ще багато цікавинок 🙂

  Фейсбук

 • Brelochek.com

  це магазин, де ви зможете придбати унікальний презент для знайомих, друзів чи другої половинки. Їх асортимент налічує понад 200 брелоків із нержавіючої сталі та натуральної шкіри, кольорові значки із дерева ручної роботи. Враховуючи ваші вподобання, їхня команда також може створити унікальний сувенір за вашими ескізами.

  Сайт

 • Madshop

  Навіщо потрібні товари за мотивами фільмів? Згадайте, як часто, читаючи і перечитуючи улюблену книгу або переглядаючи улюблений фільм, ви хотіли опинитися на місці головного героя. Розірвати щоденну побутову рутину і хоча б на дві-три години стати найсміливішим, неймовірно сильним, або ж навчитися за допомогою одного заклинання відчиняти всі двері. Madshop допоможе вам наблизитися до мрії. Вони пропонують величезний вибір товарів за найнижчими цінами. Якщо ви дивитеся серіали, фільми або аніме, читаєте книги або комікси, граєте в комп’ютерні ігри або любите мультфільми, ви не залишитеся байдужими відвідавши їхній магазин, адже у них є все — від шкарпеток до світлових мечів.

  Сайт

 • GEEK POWER

  Тут ви знайдете якісні товари з унікальними дизайнерськими принтами. Мрія бренду — забезпечити кожного гіка цієї країни крутими шкарпетками з улюбленими персонажами, які буквально зможуть «ходити» з вами всюди і радувати вас щодня.

  Сайт

 • Магазинчик желаний

  Магазинчик бажань знову братиме участь у маркеті Kyiv Comic Con і як завжди буде виконувати ваші бажання. Але не всі, а ті, що стосуються прикрас — кулонів, браслетів, сережок, чокерів, каблучок, значків, брелоків і навіть прикрас для волосся. І все це за мотивами аніме, серіалів, коміксів, ігор, мультфільмів і не тільки.

  Фейсбук

 • Be Legend

  Це ті самі толкіністи, що засідали на Лисій горі та вражали своїми дюралевими мечами супротивника. Займаючись реконструкціями, вони поглиблювали свої знання та вимоги до образу. Сьогодні студія пропонує величезний вибір литих прикрас та атрибутики для створення бездоганного, а головне — автентичного костюма.

  Сайт

 • Podval

  Магазин подарунків Podval вже втретє приймає участь у Kyiv Comic Con. Цього разу вони запаслися ще більшою кількістю мімімішності: значки, шкарпетки, поясні сумки з супергероями та… не всі ж карти розкривати. Але дівчата серйозно націлені підкорити ваші серця. Шукайте стенд із цілою купую няшності та готуйтесь зробити важкий вибір: пін з Тоторо, Дедпулом чи Пікачу. А може одразу всі?

  Фейсбук

 • WoodPosters

  Це український бренд трьох друзів, які не побоялися об’єднати зусилля у 2017 році, коли їм на думку спала ідея реанімувати моду на постери. Адже постер на стіні — це не просто картина, це декор, який задає настрій та стиль усій кімнаті. Зрештою, його завжди можна використати, щоб просто прикрити дірку в шпалерах 😉
  На Kyiv Comic Con ви зможете придбати декор з улюбленими героями.

  Сайт

 • ІгроПарк

  ІгроПарк — один із перших ігрових україньских youtube-каналів. Хлопці швидко набрали популярність завдяки своїм якісним добіркам ігрових топів на тематику мобільних ігор.

  Ютуб

 • Murasaki

  У ламповому Murasaki store є цікавинки для фанатів аніме: чашки, подушки, брелоки, гаманці та багато іншого. Також вони замовлення на виготовлення товарів зі своїм зображенням. Працівники магазину будуть чекати вас на Kyiv Comic Con, щоб познайомитися та допомогти з вибором 

  Сайт

 • For you print

  Компанiя For you print заснована у 2016 роцi. Основний напрямок дiяльностi — друк сувенiрiв для iнтернет магазинiв на геймерську та аніме тематики.

  Інстаграм

 • MagicMeow

  MagicMeow – з 2014 року створює ексклюзивні іграшки за малюнками дітей та дорослих; персонажів з улюблених мультфільмів, фільмів та соцмереж; іграшки на замовлення і навіть звичайні цивільні іграшки для серйозних людей. Незвичні та нестандартні іграшки, милі та няшні — вони не залишать байдужим нікого ❤️

  Сайт

 • Print Craft

  Сучасні ігри, мультфільми, аніме — це справжнє свято для очей.
  Дивовижні світи обмежені лише фантазією авторів. Доторкніться до них разом разом з Print Craft. Ви будете приємно здивовані цінами та асортиментом.

  Сайт

 • Квіточка

  Протягом 10 років команда магазину створює унікальні товари власноруч. Серед їхньої продукції ви знайдете: блокноти, іграшки, обкладинки на паспорт, сувеніри, прикраси, магніти та багато інших речей з найрізноманітніших матеріалів.

  Їхні вироби – це маленькі шматки радості, зроблені руками та серцем.