Правила

Купуючи квиток на захід Kyiv Comic Con, ви автоматично погоджуєтеся виконувати всі правила та інструкції, встановлені організаторами:

1. Придбані квитки на захід Kyiv Comic Con поверненню та обміну не підлягають.
2. Організатори Kyiv Comic Con відшкодовують суму, вказану на квитку, особисто та/або через мережі розповсюджувачів, лише у випадку скасування заходу. Перенесення на іншу дату, будь-які зміни у програмі або затримка початку заходу не є підставою для відшкодування вартості квитка. Додаткові квитки на внутрішні заходи фестивалю, наприклад закриті кінопокази чи фотосесії з акторами, повертаються тільки у випадку скасування цих додаткових заходів, при цьому основний квиток на фестиваль не підлягає поверненню чи обміну.
3. Якщо квиток втрачено, суттєво пошкоджено, підроблено, а також якщо штрих-код, розміщений на електронному квитку, не є дійсним, власник квитка на захід не допускається, дублікат квитка не видається, вартість не відшкодовується, скарги не розглядаються.
4. Відвідувачі заходу отримують браслет, який дозволяє вільно заходити і виходити з приміщень, у яких відбувається Kyiv Comic Con. Передавати браслет іншим особам заборонено. Браслет не можна знімати протягом всього часу відвідування фестивалю. Пошкоджений або знятий браслет анулює допуск на фестиваль, власник браслета на захід не допускається, дублікат браслета не видається, вартість не відшкодовується, скарги не розглядаються.
5. Відвідувач зобов’язаний пред’явити свій браслет представникам заходу Kyiv Comic Con у будь-який час на їхню вимогу.
6. Підробка пропускних документів, браслетів чи перепродаж вже використаних перепусток є порушенням діючого законодавства України. Усі матеріали, пов’язані з такою діяльністю, а також отримані прибутки, будуть вилучені представниками організаторів та охороною на місці проведення заходу, після чого порушника буде передано правоохоронним органам.
7. Відвідувачі, які порушують встановлений порядок і не виконують вимоги уповноважених осіб заходу Kyiv Comic Con, будуть змушені залишити захід без відшкодування вартості квитка.
8. Заборонено приносити з собою зброю (вогнепальну, холодну, газову та газові балончики включно), колючо-ріжучі, крихкі та легкозаймисті предмети, скляні пляшки, вогненебезпечні, вибухові, наркотичні речовини та прилади для їх вживання, будь-які алкогольні напої, приводити з собою тварин. Всі вищезазначені речі можуть бути вилучені уповноваженими особами заходу Kyiv Comic Con.
9. Відвідування заходу особами, що знаходяться в стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, суворо заборонено.
10. У разі вживання наркотичних засобів чи алкогольних напоїв на території проведення заходу, проявів агресії з боку відвідувача до інших осіб, порушення громадського спокою тощо, офіційні представники заходу Kyiv Comic Con мають право примусити відвідувача залишити захід без права повернення чи відшкодування вартості квитка.
11. Відвідування заходу дітьми молодше 10 років включно без супроводу дорослих заборонено. При цьому супроводжуюча особа (дорослий) повинна мати власний квиток на захід. Вік супроводжуючої особи — від 16 років.
12. Організатори не несуть жодної відповідальності за особисту безпеку і збереження особистого майна і речей відвідувачів, клієнтів та партнерів заходу.
13. Відвідувач несе повну особисту відповідальність за дотримання правопорядку та відповідає особисто за свої дії. У випадку пошкодження майна чи особистих речей інших відвідувачів, представників заходу Kyiv Comic Con та когось із партнерів, відвідувач зобов’язується особисто відшкодувати завдані збитки та упущену вигоду.
14. Сайт та сторінки в соціальних мережах (далі: Інтернет-ресурси) є власністю організаторів Kyiv Comic Con. Розміщуючи свої матеріали, файли, відео і фотографії на цих ресурсах, ви автоматично надаєте організаторам право їх редагувати, обробляти і використовувати на власний розсуд, зокрема в рекламних матеріалах і оголошеннях. Авторське право зберігається за особою, яка завантажила ці матеріали, файли, відео і фотографії.
15. Відвідуючи фестиваль в якості преси, фотографів, або інших акредитованих осіб, ви надаєте організаторам право використовувати створені на фестивалі творчі матеріали (наприклад: тексти, фото, відео), зокрема редагувати і обробляти такі матеріали, використовувати їх в рекламних матеріалах і оголошеннях. Авторське право зберігається за особами, які створили ці творчі матеріали.
16. Організатори не несуть відповідальності за матеріали, файли, відео і фотографії, розміщені іншими відвідувачами на Інтернет-ресурсах заходу Kyiv Comic Con, та за можливі порушення ними чинного законодавства України та можливих прав третіх сторін.
17. В рамках творчої діяльності, пов’язаної із заходом Kyiv Comic Con (творчі конкурси, змагання, виступи тощо) заборонено порушувати чинне законодавство України, зокрема, ображати національні, етнічні, релігійні, конфесійні почуття відвідувачів. В межах конкурсів і змагань, а також на сторінках в соціальних мережах, заборонено розміщувати матеріали екстремістського, порнографічного і провокаційного характеру.
18. Особи, що здійснюють в рамках фестивалю Kyiv Comic Con торгівельну або рекламну діяльність, мають мати всі необхідні дозвільні документи та не порушувати будь-які права третіх осіб, включно з авторським та інтелектуальним правом. Такі особи несуть повну та самостійну відповідальність за свої дії та можливі порушення українського та міжнародного законодавства. Організатори фестивалю Kyiv Comic Con не несуть жодної відповідальності за дії своїх партнерів та осіб, що здійснюють торгівельну чи рекламну діяльність в рамках фестивалю Kyiv Comic Con.
19. Здійснюючи будь-яку творчу дільність, пов’язану із заходом Kyiv Comic Con (творчі конкурси, змагання, виступи тощо), учасники зобов’язуються не порушувати будь-які права третіх осіб, включно з авторським та інтелектуальним правом. Особи, що здійснюють творчу діяльність в рамках фестивалю Kyiv Comic Con, несуть повну та самостійну відповідальність за свої дії та можливі порушення українського та міжнародного законодавства. Організатори фестивалю Kyiv Comic Con не несуть жодної відповідальності за такі дії.
20. Суворо заборонено без погодження з організаторами заходу Kyiv Comic Con проводити комерційну діяльність, рекламу інших заходів, або товарів та будь-яку агітацію. Особи, помічені за такою діяльністю змушені будуть негайно залишити місце проведення заходу без відшкодування вартості квитків.
21. Квитки продаються лише для фізичних осіб. Квитки придбані з корпоративних рахунків також вважаються такими, що придбані фізичними особами і для фізичних осіб.
22. Інтернет-ресурси та офіційно придбана та розміщена реклама є єдиним достовірним джерелом інформації про захід Kyiv Comic Con. Організатори заходу не несуть жодної відповідальності за можливу недостовірну інформацію в інших джерелах.
23. Організатори залишають за собою право вносити зміни та правки в програму заходу, попередивши відвідувачів на відповідних Інтернет-ресурсах.
24. Організатори залишають за собою право вносити зміни та правки в поточну версію правил відвідування заходу без попередження. Будь ласка, перевіряйте актуальну версію правил перед купівлею квитка.