Партнери


 • Компанія Wacom — світовий лідер в розробці та виробництві графічних планшетів, інтерактивних перових дисплеїв і рішень цифрового інтерфейсу. Більше 20 років Wacom займається виробництвом і розповсюдженням інноваційних технологій, комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, як для професіоналів в графічному дизайні, фотографії, анімації, 2D і 3D-моделюванні і архітектурному дизайні, так і для домашніх користувачів. На сьогодні компанія Wacom веде активну маркетингову і дистриб’юторську діяльність більш ніж в 150 країнах.
  Офіційний дистриб’ютор Wacom в Україні компанія «Новела» www.wacom.kiev.ua


 • АЗУР мережа магазинів товарів для хобі та творчості. АЗУР — піонер на ринку товарів для хобі та творчості, так як почала роботу ще в 2003 році. Асортимент магазину складається тільки з високоякісних товарів для широкого спектра найрізноманітніших творчіх технік від провідних світових виробників. Структура мережі АЗУР така, що при кожному магазині працює арт-студія. Арт студії — це творчий простір, де досвідчені майстри навчать створювати різноманітні шедеври із застосуванням сучасних технік декору та живопису.

  Сайт

  Facebook


 • PubQuiz — наймасштабніший інтелектуально-розважальний проект у Києві, команда якого вже більше 3-х років займається організацією і проведенням ігор різного напрямку. На фестивалі у вас з’явиться можливість стати частиною нашого проекту і спробувати свої сили в інтелектуальній битві. На реєстрацію запрошуються команди до 6 осіб. Більше про нас и про правила гри ви можете дізнатись на нашому сайті.


 • Видавництво «РІДНА МОВА» було засновано 2003 року і зосередило свою діяльність на виданні найкращих книжок для дітей і дорослих українською мовою.
  Окрім дитячих книжок, «Рідна мова» також видає підліткову літературу та книжки для дорослих. У 2017 році видавництво отримало ексклюзивні права на переклад коміксів DC українською, а також започаткувало серію перекладів освітніх коміксів («Наука у коміксах»).


 • Ubisoft є провідним розробником, видавцем і дистриб’ютором інтерактивних розваг, з широким портфелем всесвітньо відомих брендів. Команди та студії Ubisoft пропонують унікальний і незабутній досвід на всіх популярних ігровий платформах. Наша команда в Києві, разом з командами з кількох інших студій Ubisoft, працює над ПК і консольними версіями майбутніх AAA-ігри.

  Сайт

  Facebook


 • «Шериф» начал свою деятельность в апреле 2003 года. В октябре 2008 года на базе Частного предприятия был создан «Холдинг охранных предприятий», в состав которого входят тринадцать охранных предприятий под общим брендом «Шериф».
  Одержали победу в номинации «Лучшая частная охрана 2016» в голосовании от «Украинской Народной Премии».
  Холдинг «Шериф» предлагает своим клиентам такие услуги:
  — Физическая охрана объектов
  — Пультовая охрана объектов и квартир
  — Группы мобильного реагирования
  — Охрана массовых мероприятий
  — Пультовая охрана авто в Киеве
  — GPS-мониторинг автотранспорта
  — Комплексная защита бизнеса
  — Системы виделнаблюдения
  — Экспресс охрана
  — Охрана и сопровождение грузов
  — Пожарная сигнализация и безопасность
  — Системы контроля у управления доступом
  — Электроизмерительная лабаратория
  — Сопровождение инкассации
  — Юридические услуги


 • Плануєш поїхати на Kyiv Comic Con з іншого міста? На Doba.ua можеш забронювати квартиру в Києві за кілька хвилин. Заходь і обирай найкращу серед тисяч пропозицій щодо добової оренди квартир. У Doba.ua дуже зручний інтерфейс з детальним описом і реальними фото, тому ти точно не купуватимеш кота в мішку. І ціни не кусаються! А якщо живеш у столиці, можеш скористатися порталом влітку, коли вирушиш у круту мандрівку! А поки не лінуйся і приходь на Kyiv Comic Con, навіть якщо живеш не в Києві! Ми чекаємо на тебе, а на Doba.ua тебе чекають круті апартаменти 🙂

  Сайт

  Facebook

  Instagram


 • На ринку графічних планшетів з’явився новий бренд — XP-Pen, що представляє лінійку доступних графічних планшетів високої якості.

  Компания XP-Pen з’явилася в Японії в 2005 році. У 2015 році в США було зареєстровано компанію XPPEN Technology Co, основним напрямком діяльності якої була робота в галузі досліджень, проектування, виробництва і маркетингу цифрових планшетів. з 2005 року компанія своєю роботою прагне допомогти наділити комп’ютери здатністю створювати живопис, інтегрувати традиційні методи малювання у нашу цифрову епоху. У компанії XP-Pen переконані, що мистецтво засноване на творчості кожної людини, кожна ідея — оригінальна та унікальна, з власною історією. Саме тому вироби XP-Pen розробляються на основі досвіду — для компанії важливо відповідати потребам користувачів, а не змушувати їх прилаштовуватися до сворених продуктів.

  Сайт компанії

  Facebook

  Vk.com


 • Мережа кінотеатрів Планета Кіно представлена у Києві, Одесі, Харкові, Львові і Сумах. У залах для кінопоказу використовуються сучасні технології IMAX, 4DX, а також власну технологію Cinetech+. Планета Кіно першою серед вітчизняних кінотеатрів розробила свій мобільний додаток для купівлі квитків онлайн. Для постійних відвідувачів у кінотеатрах діє програма лояльності Клуб Планета Кіно. У 2015 році мережа запустила перший в Україні Кіномаркет, де можна купувати попкорн, напої і снеки, як у супермаркеті. Перший у мережі кінотеатрів кіноресторан RE’LUX створений для найвимогливіших відвідувачів. Відокремлений лаунж, три кінозали, коктейль-бар, авторська кухня, вбудовані планшети для замовлення їжі і напоїв забезпечують найкомфортніший відпочинок.

  Сайт

  Facebook

  Instagram


 • НЛО TV з’явився в ефірі українського телебачення у лютому 2012 року. Генеральний директор телеканалу – Іван Букреєв.
  НЛО TV — молодіжний телеканал, який транслює програми власного виробництва, найочікуваніші прем’єри, популярні молодіжні вітчизняні та зарубіжні серіали, фільми й шоу.
  НЛО TV — це канал для молоді, яка прагне жити яскравим та цікавим життям. • Центр східного розвитку та культури «Сакура Мацурі» існує з 2003 р. Мета — інтелектуальне і естетичне виховання, сприяння міжнародному співробітництву і плекання толерантності. У Центрі діють курси іноземних мов (японська, китайська, корейська та англійська), східних мистецтв (каліграфія, живопис, орігамі та ін.). Центр підтримує і проводить соціально важливі заходи, лекції та майстер-класи. За внесок в розвиток нагороджений Міністерством освіти, Орденом «Луїзи Прусської», «Розою подяки» і ін. нагородами. Завдяки авторській методиці викладання японської мови переможець на міжнародному конкурсі «Інновації в навчанні». Окремим продуктом є програми відпочинку «Смарт Кемп» (Аніме табір, 10 облич Японії, Народження жінки та ін.), які доступні і дітям, і дорослим, а також сприяють зміцненню сімейних відносин.

  Сайт

  Facebook

  Instagram

  Vk.com