Партнери


 • «XP-Pen.com.ua» – інтернет-магазин, який спеціалізується на роздрібній та оптовій торгівлі графічних планшетів, графічних дисплеїв та різних аксесуарiв компанії XP-Pen. Ми являємось офіційним представником компанії XP-Pen на території України. Графічні планшети та графічні дисплеї фірми XP-Pen експортуються в Україну беспосередньо з заводу-виробника в Китаї. На нашому сайті ми пропонуємо найбiльш популярні товари компанії з заводу-виробника.

  Сайт


 • Видавництво, що спеціалізується на випуску дитячої художньої, шкільної ,
  розвиваючої та туристичної літератури. На книжковому ринку — з 2009 року. З кожним роком
  видавництво активно розширює асортимент літератури для дітей, випускаючи щороку понад 50
  найменувань. Зокрема, саме «АССА» видає світовий бестселер Warriors — популярну в Україні
  серію «Коти-вояки». У 2018 році видавництво започаткувало серію «Час фентезі», яка знайомить
  читачів із кращими зразками сучасного підліткового фентезі. У рамках «Часу фентезі» вже
  побачили світ книги Анни Каньтох, Дерека Ленді, Рафала Косіка, Патріка Несса, Наталії Матолінець та Володимира Арєнєва.

  Сайт видавництва

  Facebook


 • Видавництво «РІДНА МОВА» було засновано 2003 року і зосередило свою діяльність на виданні найкращих книжок для дітей і дорослих українською мовою.
  Окрім дитячих книжок, «Рідна мова» також видає підліткову літературу та книжки для дорослих. У 2017 році видавництво отримало ексклюзивні права на переклад коміксів DC українською, а також започаткувало серію перекладів освітніх коміксів («Наука у коміксах»).


 • Один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. В Україні компанія представлена двома студіями, Ubisoft Kiev та Ubisoft Odesa, які зосереджені на посиленні присутності Ubisoft на всіх платформах, з основною експертизою на ПК. Ubisoft Kiev була заснована в 2008 році і є однією з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь у розробці таких блокбастерів, як Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®, Ghost Recon ®, і інших. Ubisoft Odesa відкрилася в березні 2018 року і бере участь у розробці світових франшиз Ubisoft.

  Сайт

  Facebook


 • Компанія UFD заснована в 2011 році. Є ексклюзивним дистриб’ютором фільмів студії 20th Century Fox на території України та в республіці Молодова. Також компанія здійснює кінотеатральний прокат фільмів незалежних українських, американських та європейських кіностудій


 • FILM.UA Group — найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній в сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр сервісів. Починаючи з 2002 року Група зняла понад 60 серіалів, 80 телевізійних фільмів, 14 телевізійних програм, 5 анімаційних проектів, 3 повнометражних прокатних фільми, а також 600 епізодів контенту для нових медіа. Контент виробництва FILM.UA Group було продано на понад 100 територій по всьому світу. Проекти групи отримали 67 нагород та 127 номінацій на різноманітних міжнародних кінофестивалях.


 • Центр східного розвитку та культури існує «Сакура Мацурі» з 2003 року. Мета — інтелектуальне та естетичне виховання, сприяння міжнародному співробітництву (між Україною, Південною Кореєю, Японією та Китаєм) і плекання толерантності. У Центрі діють курси іноземних мов (японська, китайська, корейська та англійська), східних мистецтв (каліграфія, живопис, орігамі та ін.). За внесок в розвиток нагороджений Міністерством освіти, Орденом «Луїзи Прусської», «Трояндою подяки» і ін. нагородами. Завдяки авторській методиці викладання японської мови переможець на міжнародному конкурсі «Інновації в навчанні». Окремим продуктом є програми відпочинку «Смарт Кемп» (Аніме табір, 10 облич Японії, Народження жінки та ін.).

  Сайт


 • АЗУР мережа магазинів товарів для хобі та творчості. АЗУР — піонер на ринку товарів для хобі та творчості, так як почала роботу ще в 2003 році. Асортимент магазину складається тільки з високоякісних товарів для широкого спектра найрізноманітніших творчіх технік від провідних світових виробників. Структура мережі АЗУР така, що при кожному магазині працює арт-студія. Арт студії — це творчий простір, де досвідчені майстри навчать створювати різноманітні шедеври із застосуванням сучасних технік декору та живопису.

  Сайт

  Facebook


 • Spel Club — це місце, де кожен охочий може пограти в улюблені ігри, потрапити до світу VR та поганяти на Logitech .
  Інстаграм


 • Легендарний клуб «Динамо» Київ — це 92 роки гордості не тільки Києва, а й усієї України. Цього року клуб стає офіційним партнером фестивалю Kyiv Comic Con.

  Фейсбук
  Інстаграм


 • Сьогодні MSI є передовим та найбільш визнаним брендом серед геймерів та кіберспортсменів. Ми досягли цього завдяки вірності своїм принципам: передові технології та довершений дизайн, перфекціонізм та інноваційність. Наразі MSI пропонує своїм фанатам усе необхідне для комплексної організації свого ігрового місця — відеокарти та материнські плати, корпуси та монітори, ігрову периферію і навіть — ігрові
  крісла. Ми тісно співпрацюємо з професійними геймерами та прислуховуємось до бажань звичайних гравців, тому кожна річ, на котрій є логотип MSI GAMING, спроектована з максимальною ретельністю та виконана безкомпромісно якісно, щоб забезпечити найвищу потужність в іграх.

  Окрім десятиліть успішної розробки топового геймерського «заліза», MSI виступає спонсором більше ніж 20 кіберспортивних команд у всьому світі, та є організатором відомого кіберспортивного чемпіонату MSI MGA (Masters Gaming Arena), де професіонали та любителі
  можуть продемонструвати свої навички світовій геймерській спільноті та отримати цінні призи або солідні грошові винагороди. Геймінг – це мова, якою спілкуються MSI та геймери, і разом ми несем інновації в ігрову індустрію.


 • Журнал «ELENDOR» заснований у 2017 році і входить до групи компаній FOX. Наш журнал є інформаційно-розважальним майданчиком високої якості з унікальним контентом, який безкоштовно розповсюджується в міжнародних авіакомпаніях, фірмових поїздах (купе класу «Люкс»), в бізнес-центрах, кінно-спортивних і гольф клубах, готелях і станціях технічного обслуговування автомобілів. Головним ідейним натхненником нашого журналу є ДЖ. Р. Р. ТОЛКІН. Кожен випуск журналу «ELENDOR» створюється в стилі ельфійської вишуканості та елегантності і ніби переносить читача у казковий світ.

  Сайт журналу

  Facebook

  Instagram


 • Французький Інститут в Україні (ФІУ), розташований у Києві та підпорядкований Посольству Франції в Україні, було створено у 1994 році на підставі міжурядової угоди. Місією Французького Інституту в Україні, як і місією близько 150 французьких культурних закладів закордоном, керованих Міністерством Закордонних справ та Міжнародного розвитку Франції, є поширення французької мови та культури, а також налагодження довгострокових партнерських стосунків з українськими діячами у царинах освіти, науки, культури та творчості.