Цей розділ програми Kyiv Comic Con 2019 поступово наповнюватиметься подіями і учасниками. Кожну нову подію ми анонсуємо окремо, тому слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних мережах.

Щоб запропонувати подію, презентацію або виступ — будь ласка, заповніть цю форму.

Програма і учасники минулих років: 2018, 2017, 2016, 2015

ПРОГРАМА

01/06

19:30

Презентація Ubisoft (Кінозал)

Ubisoft – всесвітньо відома компанія, один з лідерів відеоігрової індустрії. Вони створили Assassin’s Creed, Far Cry, Steep, Watch Dogs, Trials, Rainbow Six, Ghost Recon та багато інших ігрових франшиз. На нашому фестивалі Ubisoft проведуть презентацію, на якій розкажуть про геймдизайн своїх ігор, а також про те, як українські таланти можуть приєднатися до роботи над світовими проектами. А на стенді Ubisoft в зоні відеоігор ви зможете пограти у нові релізи та позмагатися з друзями в Just Dance.

02/06

УЧАСНИКИ

 • Ubisoft

  Один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. В Україні компанія представлена двома студіями, Ubisoft Kiev та Ubisoft Odesa, які зосереджені на посиленні присутності Ubisoft на всіх платформах, з основною експертизою на ПК. Ubisoft Kiev була заснована в 2008 році і є однією з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь у розробці таких блокбастерів, як Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®, Ghost Recon ®, і інших. Ubisoft Odesa відкрилася в березні 2018 року і бере участь у розробці світових франшиз Ubisoft.

  Сайт

  Facebook

 • Farm 51

  Польска компанія-розробник відео-ігор. Серед найвідоміших проектів — Time Ace, NecroVisioN, Painkiller: Hell & Damnation, Get Even та Chernobylite.

  Сайт компанії

 • Kiev Fighting Games Community

  Київська спільнота гравців у файтинги бажає облаштувати зону для знайомства відвідувачів з провідними іграми цього напрямку. На нашому стенді буде облаштовано декілька ігрових станцій з вільним доступом, де всі бажаючі зможуть спробувати свої сили у найпопулярніших іграх жанру та отримати додаткову інформацію від учасників спільноти.

  Діскорд-канал

 • Войчех Паздур

  Розробник ігор з 17-річним досвідом, вивчив секрети створення 3D моделей і надреалістичних текстур у відеоіграх. Залучений до вивчення і розробок у галузі фотограмметрії та створенні додатків для VR.
  Брав участь у розробці першої частини «Відьмака», а також «NecroVisioN», «Painkiller Hell and Damnation», «Deadfall Adventures» для The Farm 51. Зараз обіймає посаду голови The Farm 51.
  На даний момент займається такими проектами, як «Get Even» і «Chernobyl VR Project”, де у ролі креативного директора надихнув команду на створення віртуального світу, що базується на фото реальних місць та людей, а також намагається створювати нові прийоми оповіді ігрового сюжету.

 • Ant3Dstudio

  Компанія Ant3Dstudio займається разробкою власного програмного запезпечення, веб-сервісів, відео анімацієй у розважальній та навчальних сферах. Нашими проектами є программи для навчання: Draftsman — программа для креслення, с 2009 року. Є більш росповсюдженою у СНД як проста программа орієнтована для учніх старших класів та студентів. Проект AMontage (2012 рік) — набір програмних засобів для створення анімації, коміксів та відео. З 2016 року використовується у навчанні. В одній школі Греції експерементальний створили клас по анімації у данному додатку. З восени 2017 вівся гурток по работі з програмою у школі МАУП. С 2016 року, проводимо майстер-класи на різних можливих фестивалях. На даний момент запускаємо випуск книг, коміксів та ігор з нашим персонажем Ноксом.

  Сайт

 • Robo House

  Міжнародна лабораторія робототехніки, електроніки та програмування, заснована в 2017 році. Серед напрямків роботи компанії — створення прототипів нових пристроїв на замовлення; модернізація застарілих систем та інтеграційних рішень та розвиток екосистеми робототехніки в сфері навчання.

  Цілями Robo House є розвиток рівня освіти і мейкерства країни в цілому, поліпшення експортних показників малого і середнього бізнесу та підвищення рівня IT фахівців.

  На базі лабораторії функціонує школа робототехніки й програмування для дітей та дорослих. На сьогодні, відкрито 30 шкіл по всій Україні.

  Наші досягнення:
  Переможці Ukrainian IT Awards 2018;
  Вибір Робота Софії 2018;
  Офіційна сертифікація від компанії MakeBlock (єдині в Україні);
  Наші учні — переможці BestRobofest та Asimov Olympics 2018 року.

  Контакти: сайт, фейсбук, інстаграм