«Захар Беркут» на Kyiv Comic Con

На заході поговоримо з командою фільму про те, як історія та легенди стають джерелом натхнення для художніх стрічок та які художні засоби використовуються для створення історичних кіносвітів.
Модератор заходу – продюсер стрічки Єгор Олесов.
Режисер Ахтем Сеітаблаєв розповість про відтворення світу художнього твору на екрані, роботу у великому міжнародному колективі, співпрацю з іноземними акторами та багато іншого.
Постановник трюків та бойових сцен Павло Авілов поділиться враженнями від роботи з іншими командами каскадерів та зірками світового кіно.
Влад Одуденко, художник-постановник, розкаже про побудову історичних декорацій, що відтворюють атмосферу XIIІ століття, а ще – величезної штучної ущелини, де й відбуваються найдраматичніші події фільму.
Антоніна Белінська, художниця з костюмів, розповість про пошуки інформації про життя Карпат у  XIIІ столітті, зразків одягу та прикрас, а також титанічну роботу костюмерного цеху.
Оператор Юрій Король розкриє секрети зйомок природи у складних погодних та світлових умовах, хитрощі та тонкощі побудови кадру та співпрацю зі знімальною групою.
А актор Олег Волощенко поділиться емоціями від участі у величезному міжнародному проекті, співпраці з закордонними колегами та досвідом зйомок в історичному екшні.
І, звісно, буде презентовано відеоматеріал фільму на великому екрані Кінозалу.

30.05.2019