Турнір з Mortal Kombat X

Ми вже презентували вам турніри на Персональних комп’ютерах та на мобільних девайсах. Та хіба ж можна на Комік Коні не зіграти на ігрових консолях? На третьому поверсі, всі дні фестивалю у відеоігровій, зоні в нас будуть проходити турніри та ігри на Sony Playstation 4.
Турнір буде проведено з останньої версії культової гри Mortal Kombat X.

Система проведення турніру: Турнір буде складатися з 2-х етапів: відбіркового та фінального. Відбіркові етапи будуть проведені о 12-00, 13-00, 14-00 та 15-00. У відбірковому етапі може взяти участь не більше 16-ти гравців. Запис на етап буде відкритий за півгодини до його початку.

Усі гравці зареєстровані на етап будуть розподілені на пари довільнім чином та будуть грати по олімпійській системі до 1 ї перемоги у режимі 1 на 1 з двома раундами по 99 секунд. З кожного відбіркового етапу буде відібрано 2-х учасників які займуть 1 та 2 місце. Місця зайняті у відбірковому етапі будуть враховані при розподіленні суперників у фінальному етапі турніру. Фінальній етап турніру буде проведеній по олімпійській системі до 2-х перемог в режимі 1 на 1 з двома раундами по 99 секунд між учасниками турнір які пройшли відбіркові етапи. Правила можуть бути змінені організаторами, але не кардинально і тільки в системі проведення турніру та допуску до фіналу учасників відбіркових етапах. Наприклад при не явці гравця на фінальній етап його місце може зайнятий інший учасник з іншого відбіркового етапу.

Правила проведення турніру Mortal Kombat X:

  • Версія гри: остання на момент турніру
  • Матчі у режимі «1 на 1» до перемоги у 2-х раундах по 99 секунд
  • Гравець, який програв матч може змінити бійця, варіацію та арену. Гравець який переміг у попередньому матчі не може міняти бійця, варіацію та арену. (Тільки для професіонального або загального турніру. Не принципово для новачків)
  • Свої геймпади дозволені, але їх здатність працювати на консолі Sony PlayStation 4 -виключно Ваша відповідальність. Організаторами буде надано геймпад якщо у Вас його немає.
  • Заборонено використовувати баги, глітчі або інші помилки гри які можуть надати Вам перевагу над опонентом. Це правило буде відслідковуватиме суддя з досвідом.

Загальні правила: Гравці мають право налаштувати контроллер на свій лад перед грою та перевірити налаштування. На це у гравців є 60-90 секунд. Вибір сторони (P1/P2) здійснюється гравцями перед грою. Якщо гравці не можуть вирішити самі, суддя вирішує це підкиданням монетки.

Попередження та покарання: Усне зауваження (caution). Видається суддею, головним суддею або організатором за галасливу поведінку; зупинка гри на паузу (яка не сильно вплинула на результат бою, наприклад, на самому початку бою); невелике запізнення до початку бою; затримку при виборі персонажа. Попередження (warning). Оголошується суддею, головним суддею або організатором за дуже гучну поведінку; НЕ відімкнення свого контролера по закінченню бою (у випадку коли гравець використовує свій геймпад або інший контроллер); зупинку гри на паузу у важливий момент бою; використання програмних помилок (фризи, ґлітч тощо), що призводять до неможливості продовжити матч нормальним чином; порушення правил турніру; не спортивну поведінку; істотне запізнення до початку свого бою; кілька усних зауважень (2-4 залежно від скоєних порушень). Попередження супроводжується автоматичною поразкою поточного або наступного раунду (на розсуд того хто видав попередження).

Подвійне попередження (double warning). Оголошується головним суддею або організатором за відмову грати бій; не спортивну поведінку; сильне запізнення до початку свого бою; два звичайних попередження. Попередження супроводжується автоматичною поразкою поточного або наступного матчу (на розсуд того хто видав попередження). Дискваліфікація. Оголошується головним суддею або організатором за хамство або не поважне ставлення до глядачів, учасникам та організаторів; перешкоджання проведенню турніру; брехня судді; порушення правил після отримання подвійного попередження. Дискваліфікований з турніру гравець негайно залишає турнір і втрачає всі виграні на цьому турнірі титули та призи. Залежно від конкретного порушення дискваліфікація може спричинити тимчасовий або постійний заборона на участь у подальших турнірах. Наведені списки порушень не є вичерпними та можуть бути розширені за рішенням головного судді або організатора.

31.05.2015