Турнір з League of Legends: регламент

На фестивалі геймери зможуть взяти участь у турнірі з League of Legends, який проведе Keybear Capital. Кожен охочий зможе перевірити свої сили у змаганні з іншими гравцями, а також продемонструвати себе в улюбленій грі. Після он-лайн реєстрації та випадкового розподілу гравців на команди стартують ігри в режимі 5 на 5 по системі Single Elimination, Bo1. Наступного дня дві кращих команди будуть змагатися за призові місця у матчах до двох перемог — Best of three. Після цього, усі охочі зможуть зіграти розважальні позатурнірні матчі 5 на 5 ARAM!
Призовий фонд турніру надано магазином для геймерів номер один “Zona51”.

Регламент турніру
1. Загальні положення:
1.1. Версія гри League of Legends — остання на момент проведення турніру.
1.2. Карта: Summoner’s Rift
1.3. Сервер: RU
1.4. Формат проведення: 5 на 5
1.5. Для участі гравці використовують свої облікові записи на російському сервері.

2. Система проведення:
2.1. Гра проходить у «Вибір для турніру» (Tournament Draft) і Режим спостерігача «Всі».
2.2. Всі матчі проходять за системою Single Ellimination, Bo1, фінал Bo3.
2.3. Якщо команда не з’являється протягом 15 хвилин після призначеного часу або не готова до матчу (причина, що залежить тільки від гравця), вона отримує технічну поразку.
2.4. У разі технічних проблем з боку сервера, адміністрція залишає за собою право перенести матч на пізніший час.
2.5. Право першого піку має команда, що знаходиться вище по сітці.
2.6. Placeholder’и дозволені тільки з обопільної згоди.
2.7. Якщо почалася гра, але обидві сторони погодилися на перезапуск гри (рестарт), вибрати необхідно тих же самих чемпіонів. Гру може бути перезапущено тільки до First Blood.
2.8. Тривалість гри — до знищення Нексуса.
2.9. Якщо у одного з гравців стався технічний збій (дисконект / краш клієнт / баг в грі), гру необхідно поставити на паузу. Кожній команді дається по 15 хвилин паузи. Можна використовувати 15 хвилин команди опонента, за їх згодою.
2.10. До старту матчу капітани команд повинні звірити склад суперника з тим, що заявлений на турнір.

3. Баги, обмеження, нечесна гра і санкції:
3.1. За використання багів карти гравець може отримати технічну поразку в грі. За умови звинувачення необхідно надати докази.
3.2. Нечесною грою вважається: використання скриптів або програм, які ламали гру і / або карти (map hack, trainer і т.п.), у відповідності з призначеною для користувача угодою Riot games. За порушення цих правил гравця буде дискваліфіковано з турніру.
3.3. Заборонено вживати ненормативну лексику, принижувати і провокувати противника в загальному чаті. За подібні порушення гравець отримує технічну поразку і позбавляється будь-яких призів, якщо зайняв одне з призових місць.
3.4. Флуд під час гри вкрай небажаний. За надмірну агресію гравець може бути дискваліфікований з турніру.
3.5. Затягування старту матчу суворо заборонено. Якщо одна з команд спеціально затягує старт матчу (затяжні перекури, ходіння в туалет, сніданки, обіди, вечері і т.д.), вона може отримати технічну поразку.
3.6. Заборонено неспортивну поведінку. За дане порушення команда може отримати від попередження до технічної поразки в турнірі.
3.7. Ніки гравців не повинні містити слова з ненормативної лексики, пропаганду расизму або іншої форми ненависті до представників тих чи інших національностей.

4. Оскарження результату і вирішення спірних ситуацій:
4.1. Всі претензії по результату ігор приймаються до розгляду протягом 10 хвилин після гри, якщо претензій протягом зазначеного терміну не надходить, то результат ігор більше не переглядається. Рекомендуємо зберігати всі скріншоти з результатами до закінчення турніру.
4.2. Суддя турніру приймає рішення згідно з цим Регламентом. У спірних і нестандартних ситуаціях суддя має право особисто вирішити ту чи іншу ситуацію. Рішення судді є остаточним і не підлягає обговоренню чи оскарженню.

10.05.2016