Тераріум Саданії

Найкращі речі бувають лише раз в житті і вже ніколи не повторюються. Те саме можна сказати про роботи і виставки найнезвичайнішого скульптора України — Садана. Створені з матеріалів, тендітних як саме життя його творіння народжуються, живуть і помирають. Лише раз ви зможете побачити цих хижих, абсурдних і водночас вразливих істот, що оселились в його світі.
На Некрономіконі відвідувачі матимуть нагоду зайти в тераріум Саданії — світу, який поступово творить Садан, український скульптор, творчість якого поважають і коментують колеги Гiгера. Садан живе та працює у Львові. Ті теми, сюжети, форми та образи, які прослідковуються в його творчості, ближчі до того, що в світі прийнято називати dark art. Цього напряму на мистецькому просторі України наразі майже немає. Через своє захоплення кінематографом Садан постійно співпрацює із людьми зі сфери кіно. Цього року його запросили до проекту сценаристи американських фільмів Zombieland та Deadpool, студією візуальних ефектів Amalgamated Dynamics, яка творила ефекти для кількох частин серії Alien, Spiderman, Tremors та інших. Окрім занять скульптурою і графікою працює в якості концепт-художника в ігровій сфері.

На Некрономіконі будуть представлені більшість скульптур Садана, а також його графіка. Це найбільша для Києва виставка його робіт.

 

16.11.2015