«Сторожова застава» запрошує до магічної подорожі у часі

Приходь на допремєрну презентацію фільму та дізнайся, як створюється перше українське фентезі про супергероїв

14 травня перше українське фентезі про супергероїв «Сторожова застава» представлять у рамках фестивалю популярної культури Kyiv Comic Con. Лише на фестивалі кожен матиме можливість доторкнутися до ключів, які відчиняють двері до таємниць і секретів створення справжнього фентезі, яке знімають за мотивами однойменної книги відомого українського письменника Володимира Рутківського.

Творці кіно розкажуть про зйомки та розкриють секрети створення вражаючих візуальних ефектів, а також покажуть ексклюзивний відеоматеріал і ролики-бекстейдж. Тож не припустіть унікальну можливість першим побачити  робочі кадри українського фентезі про супергероїв – «Сторожову заставу»!

«На фестивалі можна буде сфотографуватися с головними героями фільму, «вживу» побачити ігрові костюми, а також інший реквізит. А ще буде багато ексклюзивних матеріалів про фільм, – каже продюсер фільму Єгор Олесов. – Окрім того, саме для шанувальників і відвідувачів Kyiv Comic Con ми підготували сюрприз, а який саме – дізнаєтеся вже 14 травня». 

У рамках допрем’єрної презентації «Сторожової застави» співавтор сценарію Олександр Дерманський розкаже про те, як літературний твір перетворюється на кіносценарій. Продюсер проекту Юрій Прилико повідає, як написане на папері втілюється у вражаючі візуальні ефекти, а режисер фільму Юрій Ковальов поділиться думками щодо магії в кіно і містики картинки.

Актори Роман Луцький, Даниїл Каменський і Єва Кошева відкриють деякі риси характеру своїх персонажів – богатиря Олешка, хлопчика Вітька і дівчинки Оленки, а також розкажусь, з якими труднощами їм довелося мати справу під час зйомок. Окрім того, художник по костюмах Антоніна Белінська розповість, чим вона надихалася, коли створювала надзвичайні образи для наших героїв.

Своє мистецтво 14 травня покажуть і каскадери, які у стрічці ставили видовищні батальні сцени – а їх, до речі, на екрані буде чимало. Відвідувачі фестивалю побачать яскравий бій між сміливими захисниками Римова та підступними половцями, коли з-під мечів щосекунди летять іскри.

До речі, українське фентезі «Сторожова застава», прем’єра якого в Україні відбудеться вже 22 грудня 2016 року, також побачать прихильники у Японії, Франції, Італії, Іспанії, Малайзії, В’єтнамі та Індії!

Синопсис фільму: Сонячне затемнення активізує магічний портал часу. Звичайний хлопець Вітько потрапляє з 21 століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож.  Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин — богатирями: юним Олешком, могутнім Іллею та суворим Добринею — все це  у супроводі вражаючих візуальних ефектів. Вітько опиняється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

23.04.2016