Ви переглядаєте програму 2018 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Переглянути програму і учасників минулих років: 2019, 2017, 2016

 • B&H: стенд Світ юрського періоду 2

 • X Reality Port

  Простір віртуальної реальності функціонує з лютого цього року і за короткий час це місце встигло здобути велику кількість шанувальників завдяки великій кількості цікавого та унікального контенту. Наші відвідувачі можуть не лише пограти, а і поринути в світ віртуальної реальності, побороти свої фобії та здобути новий досвід. Також, ми проводимо майстер класи і ведемо курси по мистецтву в віртуальній реальності. Наші відвідувачі мають змогу створити справжній шедевр у ВР.

  Сайт проекту

  Facebook

  Instagram

 • PubQuiz

  PubQuiz — наймасштабніший інтелектуально-розважальний проект у Києві, команда якого вже більше 3-х років займається організацією і проведенням ігор різного напрямку. На фестивалі у вас з’явиться можливість стати частиною нашого проекту і спробувати свої сили в інтелектуальній битві. На реєстрацію запрошуються команди до 6 осіб. Більше про нас и про правила гри ви можете дізнатись на нашому сайті.

 • Журнал «ELENDOR»

  Журнал «ELENDOR» заснований у 2017 році і входить до групи компаній FOX. Наш журнал є інформаційно-розважальним майданчиком високої якості з унікальним контентом, який безкоштовно розповсюджується в міжнародних авіакомпаніях, фірмових поїздах (купе класу «Люкс»), в бізнес-центрах, кінно-спортивних і гольф клубах, готелях і станціях технічного обслуговування автомобілів. Головним ідейним натхненником нашого журналу є ДЖ. Р. Р. ТОЛКІН. Кожен випуск журналу «ELENDOR» створюється в стилі ельфійської вишуканості та елегантності і ніби переносить читача у казковий світ.

  Сайт журналу

  Facebook

  Instagram

 • BECCORDO

  BECCORDO – організація, заснована у 2014 році.
  Займається проведенням тренувань зі спортивного фехтування на тямбарах та традиційної англійської стрільби з луків.
  Для стрільби використовуються прямі традиційні луки флетбоу та стріли зі спортивним наконечником.
  Позиціонування: Середньовічний спорт.

 • Ubisoft

  Ubisoft є провідним розробником, видавцем і дистриб’ютором інтерактивних розваг, з широким портфелем всесвітньо відомих брендів. Команди та студії Ubisoft пропонують унікальний і незабутній досвід на всіх популярних ігровий платформах. Наша команда в Києві, разом з командами з кількох інших студій Ubisoft, працює над ПК і консольними версіями майбутніх AAA-ігри.

  Сайт

  Facebook

 • «Бобот. Енергія Всесвіту»

  «Бобот. Енергія Всесвіту» на Comic Con у Києві! Український фантастичний фільм представить 19-20 травня масштабний інтерактивний стенд, завдяки якому кожен учасник зможе зануритися у світ Бобота.

 • Lion

  Lion — це бренд батончиків, які здатні відкрити дику натуру кожного. Зараз ми розшукуємо справжніх героїв для батлу за дике літо, тож запрошуємо на свій стенд, де можна зробити круте фото, отримати унікальну новинку й дізнатися більше про батл.

 • Чеський центр

  Чеський центр у Києві при Посольстві Чеської Республіки в Україні входить до мережі Чеських центрів, яка є частиною Міністерства закордонних справ Чеської Республіки. Чеські центри як додаткова ланка дипломатичних структур всебічно репрезентують Чеську Республіку за кордоном. У Києві Чеський центр активно працює з 1996 року. Основні напрями діяльності Чеського центру – культура та освіта. Діяльність Чеського центру в галузі культури не обмежується традиційними напрямами у музиці, кіно, театральному чи образотворчому мистецтві, але також направлена на розвиток нових тенденцій та альтернативних пошуків у мистецтві. Чеський центр організовує та підтримує культурні й освітні акції, які створюють цілісне враження про Чеську Республіку як державу, що прагне до інтеграції з найрозвинутішими країнами світу. Співпраця на міждержавному рівні засновується на принципі, що добра взаємна проінформованість сприятиме розвиткові дружніх стосунків між країнами. За 2002 та 2017 роки Чеським центром було організовано більше ніж 1360 як масштабних так і маленьких культурних акцій. На сьогодні Чеський центр при Посольстві Чеської Республіки в Україні має свої філіали у 9-х містах України та у Мінську (Білорусь).

 • Планета кіно

  Мережа кінотеатрів Планета Кіно представлена у Києві, Одесі, Харкові, Львові і Сумах. У залах для кінопоказу використовуються сучасні технології IMAX, 4DX, а також власну технологію Cinetech+. Планета Кіно першою серед вітчизняних кінотеатрів розробила свій мобільний додаток для купівлі квитків онлайн. Для постійних відвідувачів у кінотеатрах діє програма лояльності Клуб Планета Кіно. У 2015 році мережа запустила перший в Україні Кіномаркет, де можна купувати попкорн, напої і снеки, як у супермаркеті. Перший у мережі кінотеатрів кіноресторан RE’LUX створений для найвимогливіших відвідувачів. Відокремлений лаунж, три кінозали, коктейль-бар, авторська кухня, вбудовані планшети для замовлення їжі і напоїв забезпечують найкомфортніший відпочинок.

  Сайт

  Facebook

  Instagram

 • Стенд Сакура Мацурі

  На стенді на вас чекають:

  1) майстер-клас по японській каліграфії — кожен бажаючий зможе сам спробувати написати японські ієрогліфи бамбуковим пензлем, а також отримати своє ім’я, написане японськими ієрогліфами; (Майстер -Катерина Семенова)

  2) презентація аніме табору і центру; (презентує Катерина Малиненко)

  3) інтерактивні заходи — вікторина та складання аніме пазлів.

 • Mr. Playwood

  Наша компанія займається виготовленням механічних дерев’яних конструкторів. Наші конструктори унікальні, вони рухаються завдяки механізмам, складаються без клею і зроблені з натуральних матеріалів. На даний момент в нас 10 конструкторів, випускаємо конструктор щомісяця. Наше виробництво знаходиться в Харкові.

  Сайт

  Facebook

  Instagram

 • UFD: стенд Deadpool

 • B&H: стенд Han Solo