Ви переглядаєте програму 2017 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 2019, 2018, 2016

ПРОГРАМА

Українська застава 501-го Легіону

На території КиївКомікКон очікується висадка імперських сил зі всесвіту «Зоряних війн». Протягом двох днів ви зможете поспілкуватися з легіонерами Української застави 501го Легіону, офіційного представництва костюмованої фанатської організації, попрактикуватися у боях на світлових мечах, поцілити у штурмовика або переконати імперський патруль в тому, що це не ті дроїди, що вони шукають.

Стрільба з лука

Натяг тятиви *Дихання завмирає*, легко розтискаєш пальці… ФТІУ! В ЦІЛЬ! с або майже 🙂
Стрільба з лука на Comic Con 2017!
На фестивалі буде підготовлений чудовий стенд із автентичними англійськими луками, де Вас навчать прийомам та правилам техніки стрільби, а також дізнаєтесь цікавих середньовічних фактів!)
На Вас чекають майстер класи від легендарного Робін Гуда, відчуйте себе частиною його банди, або головною героїнею Хороброго Серця!
Відпочинок для душі на Kyiv Comic Con 2017 від Beccordo!

https://vk.com/beccordo

«Простword. Володар перснів»

«Простword» – настільна розвиваюча гра, в основі якої лежить один, або декілька літературних творів. Сюжет гри заснований на загадках і шифрах пов’язаних з певними літературними творами. Гра розрахована на популяризацію культури читання та привернення поціновувачів літератури будь-якого віку.
У цій грі: неймовірна кількість всіляких шифрів, ребусів, кросвордів, загадок, азбук тощо. В перспективі планується випуск цілого циклу ігор на тему різних значущих творів світової та української літератури.
Перший випуск гри присвячений величному твору Дж. Р.Р. Толкіна «Володар перснів». Цей культовий епос поєднує у собі героїчну романтику і наукову фантастику. Це захопливий пригодницький роман і водночас сповнена глибокої мудрості книга.
Запрошуємо здійснити відчайдушну подорож Середзем’ям! За кожен хід протягом хвилини треба відгадати якомога більше виняткових загадок і пазлів, заснованих на сюжеті «Володаря перснів», отримати максимальну кількість балів, дійти до фінішу, промовити слово «Простword» та стати справжнім майстром слова, а заразом і Володарем перснів.

Cтенд «Ліги Справедливості»

Всесвіт DC Comics на Kyiv Comic Con буде представлений стендом, присвяченим одному з найочікуваніших фільмів року – «Лізі Справедливості». Перфорований метал, об’ємні фігури та індустріальні лампи – ідеальна точка для селфі усіх прихильників супергеройського кіно та коміксів!
На стенді «Ліги Справедливості» можна буде не просто зробити селфі з Суперменом, Акваменом і Диво-Жінкою (і постити їх в соцмережі з хештегом #ЛігаСправедливості #ДивоЖінка), а й отримати кінотеатральні постери до фільмів Warner Bros. Pictures. Їхня кількість обмежена, тож поспішайте стати першими!

Placid Trip

6-7 травня, цих вихідних, в Українському Домі на фестивалі популярної культури Kyiv Comic Con запрошуємо гіків, нердів та просто усіх, хто цікавиться сучасними технологіями до нашого стенду Placid Trip!
На вас чекають #SamsungGearVR, #GoogleCardboard та нові враження від занурення у віртуальну реальність Placid Trip!
Placid Trip — це чарівна подорож слідом за сонцем крізь барвистий світ, який забув себе. Оволодівши здібностями і наповнивши свою душу, ви нагадаєте світу форму. Але лише дізнавшись минуле, ви не дозволите йому розвалитися знову.
По Секрету: усіх, хто забажає надати коментар та залишити зворотній зв’язок щодо гри очікує приємний сюрприз!

УЧАСНИКИ

 • BECCORDO

  BECCORDO – організація заснована у 2014 році.
  Займається проведенням тренувань зі спортивного фехтування на тямбарах та традиційної англійської стрільби з луків.
  Для стрільби використовуються прямі традиційні луки флетбоу та стріли зі спортивним наконечником.
  Позиціонування: Середньовічний спорт.

 • Українська застава 501-го Легіону

  Український аванпост 501 легіону — офіційне представництво всесвітньої костюмованої фанатської організації, яка займається благодійністю і популяризацією Зоряних війн по всьому світу. Одна з відмінних рис 501 легіону — всі костюми легіонерів є автентичними копіями костюмів поганих хлопців з всесвіту «Зоряні війни»: найманців, штурмовиків і ситхів.
  http://501stlegion.com.ua/

   

   

 • ЦивілізаХія

  Українська компанія «ЦивілізаХія» заснована в 2016 році
  Специфіка: видавнича діяльність.
  Основні напрямки діяльності:
  — видавництво сучасних світових бестселерів в перекладі літературною українською мовою.
  — видавництво сучасної української літератури;
  — видавництво коміксів світової популярнсоті
  — видавництво коміксів українських авторів
  — видання настільних ігор інтелектуального і розвиваючого напрямку.

  https://www.facebook.com/civilizahiya/