Презентація гри «The Sinking City» від Frogwares

…Окмонт, вигадане місто в штаті Массачусетс, ревучі 1920-ті роки. Ця епоха відома економічним підйомом США, зростанням консюмеризму, зародженням джазу, гангстерами та етнічними конфліктами. Але все це лише опосередковано торкнулось Окмонту — з початку свого заснування місто майже повністю відокремлено від «великої землі» через часті повені. Більше того, місцеве населення — це окреме суспільство зі своїми правилами і традиціями, якими вони не поспішають ділитися з прибульцями з «великої землі»…

The Sinking City — це гра від третьої особи в жанрі investigation adventure, яка створюється під натхненням від творів американського письменника Говарда Філіпса Лавкравта. Зараз гра є найбільшим та найамбітнішим проектом студії Frogwares.  Система «open investigation» (відкрите розслідування) передбачає цілковиту автономність гравця в процесі гри.

Головний герой — звичайна людина, приватний детектив, який може покладатися лише на свої професійні навички та досвід. Щоб досягнути фінальної мети та розкрити справу, яка стосується головного героя особисто, гравцям доведеться допомагати простим мешканцям Окмонту у вирішенні їхніх проблем. Та щоб завершити місію, вам недостатньо буде пройти від пункту А в пункт Б. Маркери на карті відсутні, і ніхто вам відкрито не підкаже, куди йти і що робити. Неігрові персонажі — прості люди, які можуть плутатись в свідченнях, а інколи відверто брехати. Отже, щоб успішно розкрити справу, гравцю пропонується використовувати найпростіші інструменти — записну книжку, мапу, допит свідків, вірний «Кольт» в кишені і сміливість протистояти надприродним істотам зі світу Лавкрафта.

11.04.2018