Ви переглядаєте програму 2019 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 2018201720162015

ПРОГРАМА

01/06

12:30-14:00

«Від ідеї до зйомок»: презентація фільму «Фокстер&Макс» (Кінозал)

Український фільм «Фокстер & Макс» скоро побачить світ!

Про особливості створення історії фантастичних пригод юного поціновувача та творця коміксів Макса і його нового друга Фокстера розповість відомий український режисер Анатолій Матешко на Kyiv Comic Con. Він допоможе розібратися в тому, як втілити ідею створення фільму в повноцінний кіно-продукт та поділиться секретами знімального процесу.

«Фокстер&Макс» — це поєднання сучасної графіки, нано-технологій та неймовірних трюків і традиційних людських цінностей: відданої дружби, першого щирого кохання та міцної люблячої сім’ї.
Творці фільми покажуть ексклюзивні кадри з фільму та презентують офіційний трейлер.

Тільки не проґав пригод!

14:00-15:00

Презентація проекту повнометражного 3D анімаційного фільму «23 Образи Петрика П’яточкина» (Кінозал)

Studio KAPI обрали ComicCon 2019 для прем’єрної презентації проекту повнометражного 3D анімаційного фільму «23 Образи Петрика П’яточкина», який зараз знаходиться на етапі препродакшену. Фільм за історією Наталі Гузєєвої, автора сценарію фільму про того Петрика, що колись рахував слоненят. На презентації режисер фільму Ростислав Гарбар (режисер однієї з версій першого українського повнометражного 3D фільму «Микита Кожум’яка», режисер 3D інтернет серіалу «Дейв та Аве», який подивилося понад 3 мільярди глядачів на YouTube), розповість про роботу над мультфільмом та покаже новий всесвіт у який потрапив Петрик. Гості презентації перші побачать арти майбутнього фільму, дізнаються плани творчої групи та зазирнуть за куліси виробництва фільму. Під час зустрічі кожен матиме змогу поставити відносно фільму або про специфіку виробництва повнометражного анімаційного 3D фільму в Україні. Протягом фестивалю буде розташований AR-стенд на якому кожен відвідувач зможе потрапити до казкового всесвіту з нового фільму про Петрика П’яточкина.

14:00-15:30

Самураї з лайтсейберами. Чим завдячують «Зоряні війни» японському кіно (Лекційна Темної Сторони)

У 2015 році донька японського актора Тосіро Міфуне, Міка, розповіла, що Джордж Лука пропонував її батькові роль Обі-Вана Кенобі, але той відмовився. Чому Лукас хотів бачити в своєму фільмі легендарного кіношного самурая? Чим «Зоряні війни» завдячують творчому спадку Акіри Куросави? Чи вичерпується лише цим японська тема у фільмах франшизи? Чому Обі-Ван і молодий Люк Скайвокер – роніни? Чому «завжди двоє їх, учитель і учень»? Про це і поговоримо не лекції Єфрема Ліхтенштейна!

16:30-17:30

«У кожному із можливих світів»: ДУЖЕ коротка історія мультиверсу (Лекційна Світлої сторони)

Ваша Людина-павук знову померла? Що ж. Сумно. Але не біда. По-перше, завжди можна повернутись на початок історії, де він завжди живий і повен енергії та перспектив. По-друге, автори обов’язково щось вигадають, щоб зменшити ваш біль втрати. Наприклад, нову Землю, новий сюжет, нового бога, нового героя. Так, з одного боку, мультиверс – улюблене і балуване дитя капіталізму. Герої, що воскресають, перезапускаються, множаться – дуже зручні для комерції. Але є й інший бік. Адже сьогодні перед нами відкрилось і відкривається безліч світів, готових нас прийняти у свої гостинні й цупкі обійми. Проте не варто забувати, що явище множинних світів має глибше коріння й історію. Дохристиянський час і особливо середньовіччя заклали ті правила гри, якими ми послуговуємось сьогодні. Тож варто згадати той прекрасний час несміливих припущень, попалати на вогнищі з Джордано Бруно і зрозуміти, як же ми прийшли до життя такого.

16:30-19:30

Автограф та фотосесія із Річардом Брейком (Кінозал)

На закритій зустрічі можна буде поспілкуватись, отримати фото та/чи автограф актора (увага! тільки для власників спеціальних квитків!). Річард зіграв понад 60 ролей, найвідоміші з яких — Король Ночі в «Грі Престолів» та Джо Чілл в «Бетмен: Початок» Крістофера Нолана. Він з’являється в таких великих проектах як «Doom», «Kingsman: Таємна служба», «Тор: Царство темряви», «Чорна Орхідея», грає епізодичні ролі в серіалах «Надприродне», «Грімм» та багатьох інших. Критики відзначають його гру в горрорі «Менді» та фільмі Роба Зомбі «31». Побачити чи почути Річарда можна навіть у відеоіграх та музичних кліпах.

19:00-20:30

Зустріч із Предрагом Бєлацом (Головна зала)

1 червня відбудеться відкрита зустріч з актором Предрагом Бєлацом: ви зможете дізнатись про акторську кар’єру Предрага, послухати історії зі знімального майданчика улюблених фільмів та більше дізнатись про те, як влаштовано Голлівуд.
Приходьте на зустріч з Предрагом Бєлацом! Серед його ролей — Ігор Каркароф, директор школи Дурмстренґ у серії фільмів про Гаррі Поттера, Лорд Доннон у «Хроніках Нарнії», а також ролі в серіалах «Борджіа» та «Діти Дюни».

20:30

Kyiv Comic Con Geek Quiz (Головна зала)

Завжди мріяли зіграти в ігри на кшталт «Що? Де? Коли?» та квізів, але чекали на вагомий привід….та круту тему? Де б ще у вас була така можливість, як не на Kyiv Comic Con? Наші друзі з PubQuiz проведуть 2 супергеройські гри! Точніше, одну дуже супергеройську (за коміксовими всесвітами), а другу — просто суперову! (POP Culture Quiz) 😎
Детальний розклад ігор і форму попередньої реєстрації команди ми опублікуємо в травні.
А якщо ви у мами найрозумніші і жодна команда вас не варта, приходьте на їхній стенд на фестивалі — відгадувати загадки та вигравати призи.

02/06

10:30-12:00

Wizardolympics (Кінозал)

Масштаби Wizardolympics зростають! Цього разу нас чекає не лише Гаррі Поттер та Ко. Зустрічайте героїв кіновсесвіту Marvel та кіносаги «Гра престолів»! Сотня інтерактивних питань, яскраві відео та обємний звук… І все це на величезному кіноекрані! Готові?

12:00-14:00

Лекція Олексія Мінаєва «Мамо, чому я не влогер?» (Лекційна Світлої Сторони)

Влогінг стає дедалі популярнішим — кожну хвилину на Youtube завантажують понад 300 годин відео. Сьогодні, щоб тебе помітили, треба докладати в рази більше зусиль, готувати по-справжньому класний та якісний контент і розуміти свою аудиторію. Про це все вам розповість Олексій Мінаєв — засновник діджитал-маркетинг агенції Stay Hungry та куратор курсу Vlogging від Ukrainian Film School.

Також ви зможете влаштувати справжній допит спеціальній гості — YouTube-блогеру Ренаті Пашинській (REPASH). Разом з нею ви дізнаєтесь: де шукати натхнення, як залучити першу тисячу підписників, скільки можна заробляти та як реагувати на негатив.

13:00-14:30

Нова українська анімація від студії «Червоний собака» (Кінозал)

Допрем’єрний показ короткометражного фільму «Сама собі тут» (реж. Анна Дудко), спеціальний показ французсько-українського проекту «Інша мова — інший погляд» та презентація повнометражного анімаційного фільму «Віктор_Робот»на Kyiv Comic Con.

У фільмі «Сама собі тут» розповідається про 5-річну дівчинку, яка разом зі своєю мамою та домашнім улюбленцем-котом прогулюються зимовим містом. Дитина жартома надягає на кота дещо зі свого одягу. Мама, думаючи, що кіт — це її донька, залишає справжню доньку одну серед міста. В суцільній самотності дівчинка переживає певний спіритичний досвід…

До  проекту «Інша мова — інший погляд» входять дванадцять коротких анімацій, де сюжет кожної побудований на іронічній взаємодії двох слів, що звучать однаково французькою та українською, але мають різне значення. Проект реалізовано за ініціативи студії «Червоний собака» та Французького інституту в Україні за підтримки Українського культурного фонду, Посольств Франції і Швейцарії та Української анімаційної Асоціації.

Фільм «Віктор_Робот» розповідає історію пересічного робота-дезертира та маленької дівчинки, які вирішають у захопливі пригоди, аби знайти її дідуся у зламаному механічному світі.
Під час презентації глядачі побачать ЕКСКЛЮЗИВНЕ ВІДЕО про створення фільму, музичний кліп, у якому Марко Галаневич (гурт ДахаБраха) виконує пісню одного персонажів, а також візьмуть участь у розіграші сюрпризів та призів від студії «Червоний собака»: оригінального фліпбуку та набору наклейок з персонажами фільму!

15:30-17:00

Kyiv Comic Con Geek Quiz (Головна зала)

Завжди мріяли зіграти в ігри на кшталт «Що? Де? Коли?» та квізів, але чекали на вагомий привід….та круту тему? Де б ще у вас була така можливість, як не на Kyiv Comic Con? Наші друзі з PubQuiz проведуть 2 супергеройські гри! Точніше, одну дуже супергеройську (за коміксовими всесвітами), а другу — просто суперову! (POP Culture Quiz) 😎
Детальний розклад ігор і форму попередньої реєстрації команди ми опублікуємо в травні.
А якщо ви у мами найрозумніші і жодна команда вас не варта, приходьте на їхній стенд на фестивалі — відгадувати загадки та вигравати призи.

16:30-18:30

Автограф та фотосесія з Предрагом Бєлацом (Кінозал)

На закритій зустрічі можна буде поспілкуватись, отримати фото та/чи автограф актора (увага! тільки для власників спеціальних квитків!). Актор з «Гаррі Поттера» на Kyiv Comic Con 1-2 червня! Ви любите фільми про Гаррі Поттера? Хотіли б дізнатися, як їх знімали? Вперше в Україні у вас є така можливість! Приходьте на зустріч з Предрагом Бєлацом! Серед його ролей — Ігор Каркароф, директор школи Дурмстренґ у серії фільмів про Гаррі Поттера, Лорд Доннон у «Хроніках Нарнії», а також ролі в серіалах «Борджіа» та «Діти Дюни».

19:00-21:00

Відкрита зустріч із Річардом Брейком (Головна зала)

2 червня відбудеться відкрита зустріч з актором Річардом Брейком: ви зможете дізнатись про акторську кар’єру Річарда, послухати історії зі знімального майданчика та більше дізнатись про те, як влаштовано Голлівуд.  Річард зіграв понад 60 ролей, найвідоміші з яких — Король Ночі в «Грі Престолів» та Джо Чілл в «Бетмен: Початок» Крістофера Нолана. Він з’являється в таких великих проектах як «Doom», «Kingsman: Таємна служба», «Чорна Орхідея», грає епізодичні ролі в серіалах «Надприродне», «Грімм» та багатьох інших. Критики відзначають його гру в горрорі «Менді» та фільмі Роба Зомбі «31». Побачити чи почути Річарда можна навіть у відеоіграх та музичних кліпах.

20:00-21:30

Прогулянки епілептичними лісами: кіно крізь лінзу фанатських теорій (Лекційна Світлої сторони))

Що таке епілептичне дерево і чим воно відрізняється від гіперінтерпретації? Що лежало у валізці з «Кримінального чтива»? Що насправді відбувається у мюзиклі котрий зробив відомим Джона Траволту? За якою книгою знято «Ноя» Даррена Аронофскі і чому це не Біблія? Чи може фанатська теорія зробити з поганого фільму хороший? Спробуємо знайти відповіді на ці та інші запитання за допомогою семіотики, привида Умберто Еко і найвідомішої рецензії в історії американського кіно. А ще згадаємо божевільні фан-теорії про «Гаррі Поттера», «Самого вдома» та (оригінальних) «Мисливців на привидів».

УЧАСНИКИ

  • Річард Брейк

    Річард зіграв понад 60 ролей, найвідоміші з яких — Король Ночі в «Грі Престолів» та Джо Чілл в «Бетмен: Початок» Крістофера Нолана. Він з’являється в таких великих проектах як «Doom», «Kingsman: Таємна служба», «Тор: Царство темряви», «Чорна Орхідея», грає епізодичні ролі в серіалах «Надприродне», «Грімм» та багатьох інших. Критики відзначають його гру в горрорі «Менді» та фільмі Роба Зомбі «31». Побачити чи почути Річарда можна навіть у відеоіграх та музичних кліпах.

  • Предраг Бєлац

    Найвідоміші ролі актора — Ігор Каркароф, директор школи Дурмстренґ у серії фільмів про Гаррі Поттера, Лорд Доннон у «Хроніках Нарнії», а також ролі в серіалах «Борджіа» та «Діти Дюни». У суботу, 1 червня, відбудеться відкрита зустріч для всіх власників квитків на Kyiv Comic Con, а в неділю, 2 червня, буде додаткова закрита зустріч, де можна буде отримати автограф, сфотографуватися та поспілкуватися з актором.

  • Ukrainian Film Distribution

    Компанія UFD заснована в 2011 році. Є ексклюзивним дистриб’ютором фільмів студії 20th Century Fox на території України та в республіці Молодова. Також компанія здійснює кінотеатральний прокат фільмів незалежних українських, американських та європейських кіностудій

  • Василь Вірастюк

    Василь Вірастюк — український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005) та «Найсильніша людина світу» (2004). Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках. Заслужений майстер спорту України. У 2007 році тримав титул Чемпіона світу з силового екстриму IFSA.
    Василь знімався у наступних повнометражніх фільмах:
    Іван Сила (2013), Самотній за контрактом (2014), Пригоди S Миколая (2018), Поліна (2019).

  • FILM.UA Group

    FILM.UA Group — найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній в сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр сервісів. Починаючи з 2002 року Група зняла понад 60 серіалів, 80 телевізійних фільмів, 14 телевізійних програм, 5 анімаційних проектів, 3 повнометражних прокатних фільми, а також 600 епізодів контенту для нових медіа. Контент виробництва FILM.UA Group було продано на понад 100 територій по всьому світу. Проекти групи отримали 67 нагород та 127 номінацій на різноманітних міжнародних кінофестивалях.

  • Червоний собака

    Анімаційна студія «Червоний собака» працює з 2005 року. Спеціалізується на виробництві та постпродакшні короткометражних і повнометражних анімаційних фільмів. Працює переважно у пластиліновому та мальованому стилях. Серед мультфільмів студії — «Дівчинка з риб’ячим хвостом», «Чудове чудовисько», «Світ Навпаки», а також анімаційні кліпи «Маланка» (гурт Гайдамаки) та «Країна мрій» (гурт ВВ). Студія є призером багатьох міжнародних та національних фестивалів.

  • Studio KAPI

    Studio KAPI — анімаційна студія 2D та 3D художніх фільмів та серіалів. Зараз займається створенням повнометражного анімаційного 3D фільму «23 образи Петрика П’яточкина». Займалися розробкою анімаційного фільму «Халабудка», який отримав Державну премію ім. Лесі Українки 2015 р. та 8 інтернаціональних відзнак за найкращий дитячий фільм. Створили 4 серії для дитячого анімаційного серіалу «Мишко та Місячна Дзвінка».
    Фейсбук

  • Антоніна Белінська

    Стиліст, дизайнер та художник костюмів українського кіно (“Сторожова застава”, “Кріпосна” та ін.).

  • Braingers Barolympics

    Інтелектуальна бар-олімпіада «Брейнджерс» (Braingers Barolympics) — серія пізнавально-розважальних заходів, під час яких команди змагаються між собою відповідаючи на різні цікаві та веселі питання. Питання мають різний рівень складності та побудовані навколо логіки фактів. Саме тому гра не потребує фундаментальних знань. Лише логіка та кмітливість. Проект народився у 2017 році. За час існування проекту було проведено 40 класичних бар-олімпіад, близько десяти тематичних та 20 закритих. Для кіберспортивної гри Cyberlympics спільно с командою розробників мобільних додатків DATA SLASH було створено мобільну версію гри. Один з турів проходив в режимі лайф. Серед партнерів: МАМІ (Міжнародна Асоціація Маркетингових Ініціати), EBA (Європейська Бізнес Асоціація).
    Сайт
    Фейсбук
    Інстаграм

  • Єгор Олесов

    кіно-продюсер, керівнік Animagrad, член European Film Academy. Продюсер “Сторожова Застава” (2017), “Вікрадена принцеса” (2018), “Мавка. Лісова пісня” (2019), співпродюсер “Гаред Джонс” (2019).

  • Ірина Костюк

    Продюсер FILM.UA, співзасновник медіаконсалтінговой компанії Media Resources Management (Україна), екс-генеральний продюсер телеканалу ТЕТ.  Cеред найбильшіх проектів “Скажене весілля” (2018), “Мавка. Лісова пісня” (2019).

  • Pronto Film

    Пронто Фільм — це українська кінокомпанія, що робить як гучні кінотеатральні (Поводир) та телевізійні (Нюхач) проекти, так і сміливе фестивальне кіно таких авторів як Вікторія Трофіменко (Брати), Юрій Речинський (Ugly), Аркадій Непиталюк (Кров’янка) та Олесь Санін (Мамай). Три фільми Пронто висувалися на Оскар. Наразі Пронто Фільм завершує роботу над дитячим пригодницьким фільмом «Фокстер і Макс» та епічним історичним блокбастером «Довбуш».

  • Ukrainian Film School

    Перша українська кіношкола на базі найбільшої у Східній Європі кіностудії FILM.UA. До складу Ukrainian Film Shool входить дитяча кіношкола Ukrainian Film School Kids, кіношкола для підлітків Ukrainian Film School Teens, театральна платформа Masterskaya та школа коротких курсів Short.

    Сайт

  • Анастасія Матешко

    Українська актриса кіно, сценарист. Взяла участь у більш ніж 20 кінопроектах.
    Автор сценарію українського фантастичного фільму «Фокстер і Макс», де також виконала роль мами хлопчика Макса

  • Ярослав Войцешек

    Ярослав — сценарист, працював над сценаріями до анімаційних фільмів «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (2018) та «Мавка. Лісова пісня» (2020), а також фільмів «Сторожова застава» (2017), «Захар Беркут» (2019), «Пульс» (2019).

  • Олександр Чубко 

    Продюсер кінокомпанії Pronto Film. На Kyiv Comic Con Олександр разом із командою представить український фантастичний пригодницький фільм «Фокстер & Макс».

  • Олег Волощенко

    Актор театру і кіно, відомий кіноролями у фільмах «Сторожова застава» (Ілля Муровець), «Викрадена принцеса» (голос охоронця), «Позивний Бандерас» (Коцюба); у 2019 році виходить фільм «Захар Беркут» за участю актора.

  • Євгеній Осієвський

    Студент Ph.D. програми університету «Києво-Могилянська академія» (спеціальність «Культурологія»). Автор текстів про кіно та комікси для порталів Vertigo, Bird in Flight, Спільне.

  • Ростислав Гарбар

    Український режисер та аніматор 2D та 3D анімаційних фільмів та ігор. Режисер повнометражного 3D анімаційного фільму «23 Образи Петрика П’яточкина». Режисер одної з версій першого українського повнометражного 3D фільму «Микита Кожум’яка» (2012-2014 роки). Останній проект це 3D інтернет серіал «Дейв та Аве», який подивилося 3 мільярди глядачів на Ютубі.

  • Ахтем Сеітаблаєв

    Український актор театру і кіно, та режисер кримськотатарського походження. Заслужений артист АР Крим. Директор державного підприємства «Кримський дім». Знявся у більш ніж 20 фільмах. Найгучніщі режісерські роботи “Хайтарма” (2012), “Чужа молитва” і “Кіборги” (2017) і “Захар Беркут” (2019). Серед нагород Орден «За заслуги» III ступеня, Лауреат державної премії Криму.

  • Анатолій Матешко

    Відомий український режисер, упізнаваний завдяки роботам «Трубач» та «День народження Буржуя 1,2». За період своєї творчої кар’єри Анатолій встиг попрацювати у проектах, загальна кількість яких налічує близько 78. Останні роботи режисера – сімейний фантастичний супергеройський фільм «Фокстер & Макс» про пригоди хлопчика та суперпса, а також кримінальний телесеріал «Актор».

  • Єфрем Ліхтенштейн

    Філолог, литературознавець, перекладач, каліграф-аматор, дилетант широкого профілю. Перекладав твори Ніла Ґеймана, Террі Пратчетта, Редьярда Кіплінґа, Теда Вільямса, Стівена Еріксона, Джесса Буллінґтона та інших авторів.

  • Олексій Мінаєв

    Олексій Мінаєв — засновник діджитал-маркетинг агенції Stay Hungry та куратор курсу Vlogging від Ukrainian Film School. Займається маркетингом з 2010 року — SMM, керування репутацією, перфоманс-маркетинг, інтернет-комунікації, робота з блогерами. До запуску агенції працював у anywayanyday.com, HRS.de, 2ГИС, Coingaming, iconic.vc.

  • Рената Пашинська

    Рената Пашинська — лайфстайл-блогерка.

  • Тетяна Калитенко

    Літературознавиця, літературна критикиня, докторантка НаУКМА, дослідниця всіх можливих і неможливих всесвітів. 2015 року захистила магістерську роботу, присвячену порівнянню хронотопів американського супергероїчного коміксу та німецького романтизму. Сьогодні вивчає історію й теорію мультиверсу. Дописує для Читомо, Букмоль, Літакцент, Moviegram.

  • Влад Одуденко

    Член European Film Academy, один з провідних художників-постановників в українському кіно. На його рахунку більше двох десятків кінопроектів. У тому числі найуспішніші українські фільми останніх років “Плем’я», “Поводир”, “Брати. Остання сповідь”, “Звичайна справа” та “Креденс”. Отрімав “Український Оскар” за найкращі декорацїі до фільму “Діке Поле”.

  • Олена Голубєва

    Український продюсер. Директор студії «Червоний собака». Викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії КНУТКіТ ім. І. К. Карпенко-Карого, науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології психології НАПН України, експерт громадської ради Державного агентства України з питань кіно. Продюсер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3D «Дівчинка з риб’ячим хвостом», що отримала багато відзнак національних та міжнародних фестивалів, а також анімаційних фільмів «Чудове чудовисько», «Світ Навпаки» та «Віктор_Робот».