Ви переглядаєте програму 2018 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 2019201720162015

ПРОГРАМА

19/05/2018

12:30-13:30

Рататуй із фрикадельками: смачна історія анімації (Лекційна Світлої сторони)

Під час лекції  Світлана Богданець розберемося, що і чому їли та готували герої улюблених мультфільмів, звідки на екрани потрапили фантастичні їстівні світи та про що нам насправді розповідають гастрономічні сюжети.

12:30-14:00

«АААанімаційне божевілля» від KISFF (Кінозал)

Найбільш божевільні та найкращі анімаційні роботи з усього світу в програмі «АААанімаційне божевілля» від KISFF. Лауреати та переможці численних фестивалів, вершки анімаційного світу. 13 анімаційних робіт буде представлено в програмі, зокрема стрічки з Німеччини, Великої Британії, Бельгії, Угорщини, Швейцарії, Чехії, Естонії, Франції та України. Це далеко не ті мультики, до яких звикли в дитинстві чи по телебаченню.
Чи можливо взагалі описати справжнє божевілля? Його можна тільки пережити! Рефлексії на папері — це справа майстрів літературних жанрів, до яких ми себе не відносимо. А коли мова йде ще й про мистецтво візуальне, то нема сенсу витрачати ваш час на читання банальних слів! Запрошуємо всіх божевільних поціновувачів анімації, які бажають перевірити на собі новий метод терапії та трішки посміятися.

14:00-15:30

Побач першим! Прем’єри нових українських мультфільмів (Кінозал)

Досі сумніваєшся в існуванні української анімації? Тоді сумнівів нема — наша добірка мультфільмів від українських режисерів для тебе! Творці нових анімаційних проектів особисто завітають на Kyiv Comic Con, щоб представити нові та майбутні мультфільми та здивувати тебе!
У програмі:
ЛЕГЕНДА
Презентація майбутнього мультсеріалу
Сергій Мельніченко
Студія «Червоний Собака» / 2018
Щось незрозуміле почало відбуватися в чарівному світі Легенд. Казкова Країна, де мешкають потойбічні сили та незвичайні істоти з українського фольклору опинилась у небезпеці через невідомих ворогів зі світу Людей, яких називають Викридачами. Троє підлітків – діти легендарних Чудовиськ, – вирішують відправитись у подорож у невідомий людський світ, щоб дізнатися таємницю, яку ховають Викрадачі.
СВІТ НАВПАКИ
Ольга Гаврилова
Студія «Червоний Собака» / 2018, 5,30 хв.
Бажання дізнатись, що знаходиться за таємничою велетенською стіною приводить хлопця у фантастичне місце, де все відбувається не так, як у реальному житті. Чи вдасться йому порозумітись із мешканцями світу, де усе відбувається навпаки?
НІЧНИЙ ФРІЛАНСЕР
Володимир Власенко
Bluebeard Animation / 2018, 1,40 хв.
Безтурботний фрілансер зазвичай працює вночі, але цього разу раптовий шум привертає його увагу. Чи це розігралася його уява, а можливо і справді щось страшне ховається у темряві кімнати?

15:30-16:30

Зоряні Війни VS Реальність. Який космос очікує нас поза екраном (Лекційна Світлої сторони)

Справжньому гіку не потрібно розповідати, що таке Зоряні Війни. Культова епопея творить свій дивовижний світ вже 42 роки і не думає спинятись. Та наскільки цей світ відрізняється від нашого? Чи є космос Хана Соло та Люка Скайуокера тим космосом, у який нас кличе Ілон Маск? Про міжпланетарні перельоти, лазерні бластери та джедайські мечі, про те, якого насправді розміру Зірка Смерті і чи змогла б вона летіти на надсвітовій швидкості, та якою була б гравітація на борту корабля — Вам розкажуть на лекції «Зоряні Війни VS Реальність. Який космос очікує нас поза екраном». Лекцію вестиме справжній фанат Зоряних Війн та усього космічного — науковий співробітник Інституту космічних досліджень, член експертної ради проекту ЛакіБукс, автор освітньо-популяризаційного порталу про космос education-project.space та дисертації про динаміку нейтрального газу на висотах іоносфери, Тетяна Скороход. Посперечаємось, повчимось та помріємо, приходьте — буде цікаво!

15:30-16:30

Доповідь Єгора Борщевського «Як з’являються всесвіти» (Кінозал)

В цій візіонерській доповіді Єгор Борщевський розповість про те, як утворюються та ростуть всесвіти аудіовізуального контенту. Як побудувати свій всесвіт, та що ми будемо дивитися, слухати та навіть відчувати через років 5-10. Поняття кіновсесвіту за попередні десять років набуло максимальну популярність, і уміння орієнтуватися в подіях того чи іншого всесвіиу перестало бути ознакою “гіковості” або “ньордовості”, та стано невід’ємною частиною поп-культури наших днів. Хоча власне поняття “всесвіту” у кіно, літературі та ігровій індустрії не нове, сьогодні про це хочеться говорити і слухати завдяки таким тайтлам, як Star Wars, Avengers , League of Justice, Tomb Rider, Assassin’s Creed і т.д. Щороку випускають ААА проекти, які своїм комерційним та фанатським успіхом забов’язані в першу чергу приналежністю до історіі всесвіту, бо розкриває та показує його її з іншого ракурсу. Створення такого всесвіту дає змогу реалізувати цікаву історію, що буде об’єднувати усі події і стане основним лейт-мотивом, що проходитиме крізь увесь контент навколо неї, в усіх доступних сферах: коміксах, кіно, іграх, мультфільмах, серіалах та фанатській літературі та графіці. Наш спікер розповість, як побудувати всесвіт, як він може розвиватися та чим має чіпляти публіку; також розповість про те, що буде з популярними аудіовізуальними всесвітами найближчі десять років.

15:30-16:30

Як створити героя, якого полюбить публіка (Головний зал)

Існує безліч історій та персонажів, але чомусь одні з них швидко завойовують любов декількох поколінь поспіль, а інші так і залишаються непоміченими. У чому секрет популярності героїв? Характер, пропорції, колір — все має значення. Чому знаменита трійця козаків — Око, Грай і Тур з мультфільму «Як козаки …» користується незмінною популярністю вже більше 50 років? Як Бетмен і Супермен продовжують успішну діяльність на ринку супергероїв вже 80 років? Чому аудиторія небайдужа до героїв Євгенії Гапчинської, а бренд Gapchinska став life style брендом №1 в Україні? Про все це розповість генеральний продюсер Art Nation Family Едуард Ахрамович.

18:00-19:30

Всесвіт Мавки. Презентація анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» від Animagrad (Кінозал)

Саша Рубан, режисер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня», розповість про роботу над мультфільмом, етапи його виробництва, особливості створення персонажів та їх характерів. Продюсери Ірина Костюк та Анна Єлісєєва розкажуть, чому «Мавка» не просто мультфільм, а крос-медійний та мультиплатформенний проект. На базі його створено цілий Всесвіт, який містить у собі видання книг, виготовлення ювелірних прикрас, дизайн одягу, розробку мобільних додатків, застосування AR-технологій та створення 3D-шоу. Також на зустрічі з творчою командою проекту гості зможуть побачити новий арт проекту, який буде представлено ексклюзивно.

19:30-21:00

Презентація пригодницького екшену «Дике поле», знятого за мотивами роману «Ворошиловград» Сергія Жадана

Приходь на презентацію повнометражного пригодницького екшену «Дике поле», знятого за мотивами роману-бестселеру «Ворошиловград» Сергія Жадана, та не пропусти унікальну можливість першим побачити робочі кадри фільму та зазирнути за лаштунки знімального майданчика!
Режисер стрічки Ярослав Лодигін розповість про роботу над проектом, відкриє таємницю, як «Ворошиловград» перетворився на «Дике поле» та поділиться цікавими історіями зі зйомок. Продюсер Володимир Яценко відповість на самі провокативні питання, анонсує дату виходу фільму в широкий прокат, та, якщо буде в гарному гуморі, презентує перший офіційний постер та трейлер картини.
Крім того, на гостей презентації чекає сюрприз — зустріч з творчою командою та акторами, які втілили на екрані улюблених героїв книги. Хто саме завітає на Kyiv Comic Con — Герман, Коча, Шура або, може, Пастор? Приходь і дізнавайся першим.

19:30-22:00

Kyiv Comic Con Geek Quiz (Головна зала)

Друзі, ми з радістю починаємо анонсувати події, що відбудуться на четвертому Kyiv Comic Con 19-20 травня! І починаємо ми з події нового для фестивалю формату: ввечері в суботу, 19 травня, на вас чекає супермасштабний Ґік-квіз (Що? Де? Коли?), який організовують наші друзі з PubQuiz. Хлопці – справжні майстри своєї справи: спеціально для вас вони розроблять унікальний хардкорний квіз, який охопить усі тематичні напрямки фестивалю і виявить знавців популярної культури.
Ця та інші події безкоштовні для відвідувачів Kyiv Comic Con.

20:30-22:00

Сови те, чим здаються. Як розуміти «Твін Пікс»? (Лекційна Світлої сторони)

У 90-ті роки Марк Фрост із Девідом Лінчем наробили гармидеру в серіальній індустрії та показали всім самодостатнє й динамічне мистецьке явище, яке змінило світ. Недаремно ж у тизері третього сезону підмічено, що «Твін Пікс» існував «до того, як престоли влаштували ігри», «до того, як хтось пустився берега» і «до того, як мертві пішли». І сьогодні, в епоху, коли кожна серія сучасних серіалів насичена красивою картинкою, карколомною динамікою, емоціями, наркотиками й сексом, приходять Фрост із Лінчем і кажуть нам: «Ш-ш-ш… Тихенько. Краще погляньте, як прибиральник підмітає підлогу». Третій сезон «Твін Пікс» залишив безліч питань без відповідей: «Хто вбив Лору Палмер?», «Хто така Джуді?», «Який зараз рік?». Чи так це насправді? Адже автори серіалу лишили безліч ключів, які відкривають безліч сенсів. Тож на лекції спробуємо зрозуміти, скільки Куперів є насправді, що в собі приховує пончик, куди приводить крик Лори Палмер і чому Девід Лінч – один із найвидатніших тролів 2017 року.

20/05/2018

10:30-12:00

Animagrad: як народжується 3D анімація (Лекційна Світлої сторони)

Супервайзер відділу моделінгу Рафаель Бланко та менеджер проектів Марія Клаунінг розкажуть про етапи виробництва та створення 3D анімації на прикладі першого повнометражного анімаційного фільму студії Animagrad «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», який вийшов на екрани 7 березня 2018 року й став рекордсменом вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва.

12:00-13:00

Презентація фільму «Бобот. Енергія Всесвіту» (Кінозал)

«Бобот. Енергія Всесвіту» на Comic Con у Києві! Український фантастичний фільм представить 19-20 травня масштабний інтерактивний стенд, завдяки якому кожен учасник зможе зануритися у світ Бобота. А 20 травня об 11:30 у кінозалі відбудеться зустріч з продюсером фільму «Бобот та Енергія Всесвіту» Олексієм Москаленком та режисером-постановником Максимом Ксєндою, які розкажуть про ідею створення всесвіту Бобота і покажуть частинки фільму. Під час зустрічі кожен матиме змогу запитати про фільм усе, що хотів, але не наважувався!

13:00-14:00

Презентація повнометражного історичного екшн-фільму «Захар Беркут» (Лекційна Світлої сторони)

Від авторів українського фентезі “Сторожова застава” компанії Kinorob та режисера фільму “Кіборги” Ахтема Сеітаблаєва представляємо новий масштабний кінопроект — історичний екшн “Захар Беркут” за мотивами повісті Івана Франка. Приходь на презентацію “Захара Беркута” на Kyiv Comic Con та першим дізнайся ексклюзивні подробиці роботи над проектом, зйомки якого розпочнуться за лічені дні. Режисер фільму Ахтем Сеітаблаєв розкаже як перетворити класичний твір на надсучасне кіно, що буде цікаве як українцям, так і міжнародній спільноті, а також відкриє таємницю, де саме відбудуться зйомки. Автор сценарію Ярослав Войцешек розповість, наскільки сюжет стрічки відрізняється від оригінального твору, чи з’являться нові герої та поділиться враженнями від спільної роботи над сценарієм з американським колегою. Продюсер фільму Єгор Олесов розповість про ґрунтовну підготовку до зйомок, експедицію до Карпат та співпрацю з істориками та експертами, а також приголомшить масштабом запланованих сцен із візуальними ефектами та поділиться планами на майбутнє стрічки. А художник по костюмах Антоніна Белінська розкаже про роботу своєї команди та чим вона надихалася, створюючи образи героїв фільму, і вперше покаже ескізи костюмів головних персонажів.

13:00-14:30

Зустріч професіоналів «Спецефекти по-українськи: великі та малі формати» (Кінозал)

Влаштувати снігопад посеред літа, напустити спеку взимку або прикурити від палаючої руки. Це все вміють ті, для кого чудеса стали професією — професіонали з VFX (Visual Effects). Сьогодні важко уявити фільм без візуальних спецефектів. Над їх створенням в одному повнометражному фільмі можуть працювати десятки і навіть сотні фахівців по всьому світу. І в останні роки все частіше у титрах світових блокбастерів можна побачити українських фахівців.
Побувати за кулісами кіновиробництва та побачити як створюються яскраві візуальні спецефекти, дізнатись від найкращих українських професіоналів, як працює індустрія в цілому та які фундаментальні навички потрібні майбутньому спеціалісту, а також яскраві шоуріли та бекстейдж відео створення спецефектів від провідних українських студій — все це чекає тебе на зустрічі  «Спецефекти по-українськи: в країні чудес».

17:00-18:30

Фан-зустріч «Легенди української анімації» (Кінозал)

Веселі козаки, капітан Врунгель, Лікар Айболить — пам’ятаєте, як легендарні персонажі всіх цих мультиків добряче веселили нас у дитинстві з екранів телевізора? У відвідувачів Kyiv Comic Con буде унікальна можливість трохи перенестися у часі, згадати всі ті позитивні емоції та особисто познайомитися із авторами найкращих українських анімаційних фільмів.

Наші спікери — це справжні легенди своєї справи: Давид Черкаський, який працював над створенням «Пригод капітана Врунгеля», «Лікаря Айболить» та «Остріову скарбів», а також Євген Сивокінь та Едуард Кірич — творці серії мультфільмів “Як козаки…”. Вони поділяться секретами, скільки часу йде на “народження” героя, як займатися анімацією без комп’ютера, як вигадувати цікаві сюжетні повороти, чи працюють тут правила великого метру та розкажуть безліч інших професійних “фішок”.

Напередодні рекомендуємо передивитися всі ці легендарні мультфільми, аби з головою пірнути у справжні анімаційні пригоди разом з Kyiv Comic Con! Модеруватиме зустріч відомий кінознавець, чинний голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач. Захід відудеться при підтримці Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів “КРОК”.

19:00-21:00

Шоу-презентація майбутніх блокбастерів від Голлівудських студій (Кінозал)

Приходь на кінопрограму о 19:00 в кінозалі, дізнайся першим, чим дивуватиме Голлівуд у 2018!

Бери участь у розіграші кіносувенірів та квитків на допрем’єрні покази!

20:30-22:00

Чорний водоспад: Титри як простір самовираження (Лекційна Світлої сторони)

Розмова про титри як завершальний акорд кінострічки: про що вони можуть розповісти, що приховують, куди ведуть і чому їх обов’язково потрібно додивлятись до кінця. Говоритимемо на прикладі всесвітньо відомих хітів та «таємних перлин» культового кінематографу, визнаної класики та фільмів-невдах, ігрових та документальних стрічок. Будьте обережні — лекція міститиме спойлери до фільмів «Клерки 2» Кевіна Сміта, «Герцог Бургундії» Пітера Стрікленда, «Акт убивства» Джошуа Оппенгаймера, «Джанго вільний» Квентіна Тарнтіно, «Фаза IV» Сола Басса, «Залізний хрест» Сема Пекінпи, «Вроджена вада» Пола Томаса Андерсона, «Пожежі» Дені Вільнева, «Нульова теорема» Террі Гілліама, «Приховане» Міхаеля Ганеке та «Роджер і я» Майкла Мура. Будьте обережні — лекція НЕ міститиме жодних згадок про фільми студії Марвел та сцени після титрів у них.

УЧАСНИКИ

  • Анна Єлісєєва

    Продюсерка анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня».

  • GloriaFX

    Компанія GloriaFX (ГлоріяЕфІкс) заснована Сергієм Машевським на Анатолієм Кузьміцьким у 2008 році. Після трьох років роботи в Україні та набуття знань і достатнього досвіду, вони обрали курс на Європу та Сполученні Штати. І вже у 2014 році вперше були номіновані на премію MTV за найкращі візуальні еффекти у музичних кліпах. У 2015 році GloriaFX отримала чотири номінації з п’ятьох та здобула перемогу на MTV VMAs 2015. Вперше в Україну приїхав МунМен MTV. У 2016 також були наміновані та виграли на премії MTV та привезли легендарного МунМен в Київ вдруге. Також за 2016 рік студію відзначили на Каннських Левах, їм вручили Циклопа та відзнаку MTV з Берліну.
    Зараз компанія працює над низкою проектів в music відео, рекламі, задіяні у декількох художніх фільмах у Голлівуді, про головний офіс досі в Україні.

  • Тетяна Калитенко

    Літературознавиця, літературна критикиня, докторантка НаУКМА, дослідниця всіх можливих і неможливих всесвітів. 2015 року захистила магістерську роботу, присвячену порівнянню хронотопів американського супергероїчного коміксу та німецького романтизму. Сьогодні вивчає історію й теорію мультиверсу. Дописує для Читомо, Букмоль, Літакцент, Moviegram.

  • Сергій Машевський

    Продюсер та співзасновник компанії спецеффектів GloriaFX (ГлоріяЕфІкс). Сергій завітає на Kyiv Comic Con 2018, де візьме участь у зустрічі провідних українських студій зі створення спецефектів «Спецефекти по-українські: великі та малі формати».

  • Тетяна Скороход

    Проект ЛакіБукс, спільна ініціатива БФ «Я — майбутнє України» та ІТ-компанії LuckyLubs, представляє лектора — Тетяну Скороход, наукового співробітника Інституту космічних досліджень НАНУ-ДКАУ, автора освітньо-популяризаційного порталу про космос. Тетяна пише дисертацію про динаміку нейтрального газу на висотах іоносфери, та заохочує українців до пізнання косому, її мобільний планетарій із сміттєвих пакетів зацікавив навіть New York Times. А ще вона фанатіє від «Зоряних війн» з дитинства. Дивилась усю серію вже разів з 20, обов’язково від початку до кінця. І, навіть, друзям до свят дарує фігурки головних персонажів, власного виробництва

  • Анатолій Кузьміцкий

    Креативний директор та співзасновник компанії спецеффектів GloriaFX (ГлоріяЕфІкс).
    Анатолій завітає на Kyiv Comic Con 2018, де візьме участь у зустрічі провідних українських студій зі створення спецефектів «Спецефекти по-українські: великі та малі формати».

  • Давид Черкаський

    Режисер-мультиплікатор, художник-мультиплікатор, сценарист. Заслужений діяч мистецтв України. Академік Академії телебачення, член-кореспондент Академії мистецтв України. Народний артист України. Режисер-постановник таких відомих мультфільмів, як «Пригоди капітана Врунгеля», «Лікар Айболить» та «Острів скарбів».
    Давид Янович завітає на Kyiv Comic Con 2018, де візьме участь у фан-зустрічі «Легенди української анімації».

  • Євген Сивокінь

    Аніматор, художник і режисер. Член Національної Спілки кінематографістів України. Лауреат мистецької премії «Київ» імені Івана Миколайчука. Заслужений діяч мистецтв України. Автор багатьох відомих мультфільмів. Серед навідоміших робіт: «Як козаки куліш варили», «Як козаки олімпійцями стали» та «Як козаки у хокей грали», у яких він брав участь як художник-мультиплікатор.
    Євген Якович завітає на Kyiv Comic Con 2018, де візьме участь у фан-зустрічі «Легенди української анімації».

  • Червоний собака

    Анімаційна студія «Червоний собака» працює з 2005 року. Спеціалізується на виробництві та постпродакшні короткометражних і повнометражних анімаційних фільмів. Працює переважно у пластиліновому та мальованому стилях. Серед мультфільмів студії — «Дівчинка з риб’ячим хвостом», «Чудове чудовисько», «Світ Навпаки», а також анімаційні кліпи «Маланка» (гурт Гайдамаки) та «Країна мрій» (гурт ВВ). Студія є призером багатьох міжнародних та національних фестивалів.

  • Едуард Кірич

    Художник-поставник анімаційних фільмів, сценарист. Народний художник України. Член Спілки художників України, член Спілки кінематографістів України, лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка. Художник-постановник більшості епізодів із серії мультфільмів «Козаки» та автор сценаріїв двох із них.
    Едуард Ілліч завітає на Kyiv Comic Con 2018, де візьме участь у фан-зустрічі «Легенди української анімації»

  • Ольга Гаврилова

    Художник-аніматор, художник фонів, композер. Має вищу освіту в області художньої кераміки. З 2008 року співпрацює з українськими видавництвами «Грані-Т», «Братське» та «Чорні вівці» як художник-ілюстратор. Переможниця IX Міжнародного конкурсу країн-учасниць СНД «Мистецтво книги» в номінації «Книга для дітей та юнацтва», а також конкурсу «Краща книга України» в номінації «Світ дитинства». З 2016 року співпрацює з анімаційною студією «Червоний собака».

  • Сергій Тримбач

    Кінокритик, кінознавець, кіносценарист. Лауреат Державної премії України ім. Олександра Довженка (2008). Заступник Голови Національної спілки кінематографістів України. Автор багатьох публікацій, присвячених історії та сучасності українського кіно.
    На Kyiv Comic Con 2018 Сергій Васильович модеруватиме фан-зустріч «Легенди української анімації».

  • Animagrad

    Студія Animagrad була заснована в 2012 році, входить до складу FILM.UA Group і є одним з провідних анімаційних продакшенів у Східній Європі. 7 березня 2018 року на екрани вийшов перший повнометражний анімаційний 3D фільм студії «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», який став рекордсменом вітчизняного прокату серед фільмів українського виробництва. Права на його прокат попередньо продані у близько 50 країн, включно з Китаєм, Південною Кореєю, Францією, Польщею, Болгарією, Німеччиною, а також країнами Близького Сходу, Північної Африки та Латинської Америки. Місія студії Animagrad — представляти українську анімацію в міжнародному контексті на високому рівні творчих рішень і технічного виконання. На даний момент Animagrad виробляє і розробляє ряд повнометражних і серіальних анімаційних проектів для міжнародного ринку.

  • Ярослав Лодигін 

    Відомий радіоведучий, співзасновник радіо “Аристократи”, сценарист, продюсер та режисер. На Kyiv Comic Con Ярослав представить свій режисерський дебют у повнометражному кіно — пригодницький екшн “Дике поле” за мотивами роману “Ворошиловград” Сергія Жадана.

  • КРОК

    Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів, що проводиться з 1989 року та відомий своїм незвичайним регламентом — проходить в річкових круїзах на теплоходах по річках СНД. Фестиваль покликаний сприяти взаємодії двох пластів анімації: авторської та комерційної.

  • Ахтем Сеітаблаєв

    Режисер історичного екшену “Захар Беркут”. Ахтем — відомий актор театру і кіно, сценарист, телеведучий і кінорежисер. Режисерську кар’єру у великому повнометражному кіно розпочав у 2013 році з фільму про депортацію кримських татар “Хайтарма”. Після цього були масштабні знакові роботи “Чужа молитва” (2017) та “Кіборги” (2017).

  • Володимр Яценко 

    Співзасновник рекламного агентства VGNC та генеральний продюсер продакшн-компанії Limelite, що створює повнометражний пригодницький екшн “Дике поле”, за мотивами роману “Ворошиловград” Сергія Жадана. На Kyiv Comic Con Володимир разом із командою представить стрічку гостям фестивалю.

  • Євгеній Осієвський

    Випускник Києво-Могилянської Академії, журналіст. Автор розслідувальних репортажів про нові релігійні рухи для видання «Спільне».

  • Антоніна Белінська

    Художник по костюмам фільму «Захар Беркут». Антоніні не звикати до подорожей у минуле, на її рахунку безліч кіно- і фотопроектів. Саме Антоніна створювала унікальні костюми для героїв фентезі “Сторожова застава”. А у 2014 році для проекту «Щирі» вона зібрала понад 30 колекційних костюмів із 10-ти регіонів України, в яких знялися відомі жінки.

  • Limelite 

    Українська компанія, що створює контент для реклами, фільми та VR- контент. На ринку працює понад 12 років. Limelite – один з лідерів у своєму сегменті. Роботи, створені фахівцями компанії, багаторазово отримували міжнародні та українські професійні нагороди.

  • Роман Мартиненко

    Генеральний директор дистриб’юторської компанії «Кінокомпанія ММД». Компанія приділяє особливу увагу українським проектам: розробляє і реалізує ексклюзивні рекламні кампанії в просуванні фільмів на території України і в усьому світі. Спираючись на свій багаторічний досвід, з упевненістю можемо сказати: «Ми віримо в нове і перспективне українське кіно».

  • Єгор Олесов

    Продюсер історичного екшену “Захар Беркут”. В продюсерському доробку Єгора такі успішні кінотеатральні проекти як “Незламна” та “Сторожова застава”. Зараз команда на чолі з Єгором працює над низкою нових кінопроектів, зокрема історичними фільмами “Захар Беркут” і “Анна Київська”, а також історичним трилером “Гарет Джонс” режисера Аґнєшки Голланд.

  • Kyiv International Short Film Festival

    Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів або Kyiv International Short Film Festival (KISFF) — це щорічний кінофестиваль, що проходить у Києві і має на меті ознайомити глядачів з панорамою короткометражного кіно з усього світу. Програма фестивалю складається з найновіших фільмів, переможців міжнародних фестивалів, ретроспективи культових постатей. Особлива увага приділяється сучасному та класичному українського кіно. В рамках фестивалю також відбуваються регулярні та одноразові акції та проекти, націлені на різносторонній розвиток короткометражного кіно в Україні.

  • Сашко Чубко

    Продюсер кінокомпанії Pronto Film. На Kyiv Comic Con Сашко разом із командою представить український фантастичний пригодницький фільм «Фокстер & Макс».

  • Світлана Богданець

    Дослідниця образів їжі у літературі та культурі загалом. Коло зацікавлень охоплює широкий спектр функціонування гастрономічного у давньому та сучасному мистецтві: від сакральної символіки натюрмортів до харчової еротики поп-культури. Наразі працює над харчовою історією української літератури. Дослідження презентувала у форматі лекцій на Львівському форумі видавців, Книжковому Арсеналі та фестивалі LiTerraCon.

  • Bluebeard

    Bluebeard — це творчий симбіоз режисерів та художників Володимира Власенко та Каріни Оринянської, заснований у 2014 році. Разом вони створюють короткометражні фільми, музичні відео та рекламні ролики. Неодноразово вони ставали фіналістами та призерами в Україні та за кордоном — на кінофестивалях США, Німеччини, Франції, Іспанії та інших країнах.

  • Максим Самчик

    Актор. В 2018 році виходять стрічки з його участю – драма «Коли падають дерева», де він зіграв головну чоловічу роль Шрама, та фантастичний фільм «Фокстер & Макс», де він зіграв роль злодія Гекона.

  • Kinorob

    Kinorob — українська кінокомпанія, що виробляє повнометражні жанрові художні фільми для широкої аудиторії, що мають високий комерційний потенціал як в Україні, так і на міжнародній арені. Наразі Kinorob працює над низкою українських і ко-продукційних кінопроектів за оригінальними сценаріями та за мотивами відомих літературних творів. Зокрема, історичними драмами “Захар Беркут” і “Анна Київська”, та історичним трилером “Гарет Джонс”. Дебютний проект “Незламна” компанії Kinorob став першим українським фільмом, що взяла в прокат американська компанія 20th Century Fox. А фільм-фентезі “Сторожова застава” став одним із лідерів прокату за касовоми зборами серед національних стрічок.

  • Єгор Борщевський

    CEO Postmodern digital, переможець та номінант багатьох фестивалів візуальних ефектів, серед яких VES Awards, Game Connection Europe, New York Festivals, BASS Awards, інші.
    На Kyiv Comic Con 2018 Єгор розповість про те, як утворюються та ростуть всесвіти аудіовізуального контенту у своїй доповіді «Як з’являються всесвіти».

  • Ігор Климовський

    CBDO (chief business development officer), продюсер візуальних ефектів компанії Postmodern Digital.
    У компанії Postmodern з травня 2009 року, працював над рекламними проектами і повнометражними фільмами, у тому числі: «Незламна», «Сторожова Застава», «Вій», «Бахубалі: Завершення». Номінант VES Awards.
  • Ірина Костюк

    Продюсерка анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня».

  • Артем Вакалюк 

    Керівник аналітичного відділу компанії Media Resources Management, шеф-редактор електронних видань Content Report, Media Business Reports, The CR; ведучий «Медіасніданків з MRM». У журналістиці / медіа — з 2007 року. Працював кореспондентом, а згодом — медійним оглядачем відділу «Ринки», автором щотижневої рубрики «Медіа» щоденної ділової газети «Економічні вісті». Обіймав посаду аналітика Всеукраїнської рекламної коаліції. Автор понад 5 тис. статей, оглядів і публікацій на медійну, кіно- та рекламно-комунікаційну тематику, професійний копірайтер, сценарист. Приєднався до команди Media Resources Management в липні 2010 р.

    На Kyiv Comic Con 2018 Артем модеруватиме зустріч з провідними українськими студіями зі створення спецефектів «Спецефекти по-українські: великі та малі формати».

  • Postmodern digital

    Частина компанії Postmodern Postproduction, сфера діяльності  надання сервісів CGI і VFX для повнометражних проектів і рекламних. Успішно працює на зовнішньому та внутрішньому ринках.

  • Ярослав Войцешек

    Ярослав — сценарист і режисер. У його сценарному творчому доробку такі повнометражні художні проекти як фентезі “Сторожова застава” та анімаційний фільм “Викрадена принцеса: Руслан і Людмила”. Зараз Ярослав продовжує активну роботу над сценарієм історичного екшену “Захар Беркут” за мотивами повісті Івана Франка студії Kinorob, а також над повнометражним анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня» студії Animagrad.

  • Terminal FX 

    Компанія заснована в 2004 році РоманомБазюченко. Основна мета — робити візуальні ефекти для кіно. Зараз студія працює з різноманітним контентом: кіно, реклама, 360 видео, VR. Приймала участь в розробці візуальних ефектів для понад 50 фільмів, географія яких простягається по всьому світу. В 2015 році при студії була відкрита школа візуальних ефектів і анімації — TFX Workshop. Ціль школи — дати випускникам теорію та практичні навички, які дають змогу почати кар’єру в галузі комп’ютерних ігор, анімаційних фільмів, реклами, кіно.

  • Саша Рубан

    Олександра — режисер-постановник. Працювала у якості режисера та сценариста над третім та четвертим сезоном дитячого анімаційного серіалу «Ескімоска. Пригоди в Арктиці». Наразі працює над дитячими анімаційними серіалами «Клуб Всезнайків» та «Котофеї», а також є режисером повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня».

  • Роман Базюченко 

    Один з першопрохідців у сфері створення візуальних ефектів в Україні. Закінчив театральний інститут ім. Карпенка-Карого. Працював на телебаченні. З 3D-технологіями має справу починаючи з 1996 року. В 2004 році започаткував власну пост-продакшн студію Terminal FX.
    Роман завітає на Kyiv Comic Con 2018, де візьме участь у зустрічі провідних українських студій зі створення спецефектів «Спецефекти по-українські: великі та малі формати».

  • FILM.UA Group

    FILM.UA Group — найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній в сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр сервісів. Починаючи з 2002 року Група зняла понад 60 серіалів, 80 телевізійних фільмів, 14 телевізійних програм, 5 анімаційних проектів, 3 повнометражних прокатних фільми, а також 600 епізодів контенту для нових медіа. Контент виробництва FILM.UA Group було продано на понад 100 територій по всьому світу. Проекти групи отримали 67 нагород та 127 номінацій на різноманітних міжнародних кінофестивалях.

  • Олена Голубєва

    Український продюсер. Директор студії «Червоний собака». Викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії КНУТКіТ ім. І. К. Карпенко-Карого, науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології психології НАПН України, експерт громадської ради Державного агентства України з питань кіно. Продюсер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3D «Дівчинка з риб’ячим хвостом», що отримала багато відзнак національних та міжнародних фестивалів, а також анімаційних фільмів «Чудове чудовисько», «Світ Навпаки» та «Віктор_Робот».

     

  • Сергій Мельніченко

    Український художник-ілюстратор, режисер анімаційних фільмів. Керівник анімаційної студії «Червоний собака». Відомий, як режисер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3D «Дівчинка з риб’ячим хвостом», а також анімаційного фільму «Чудове чудовисько». Має багато професійних відзнак, зокрема приз глядацьких симпатій національної програми МКФ «Молодість-44», відзнаку в категорії дитячих фільмів Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів OIAF (Оттава), приз за кращий анімаційний фільм Національного фестивалю кіно і відео робіт «Відкрита Ніч» та багато інших відзнак національних та міжнародних фестивалів.