Ви переглядаєте програму 2015 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 20192018, 20172016

  • ПРОГРАМА

    6/06/2015

    12:00-14:00

    Sketch Day від анімаційної студії «Тунгуру»: інтерактивні конкурси та змагання для професійних художників та тих, хто любить малювати (Лекційна світлої сторони)

    Ти любиш малювати? Займаєшся цим професійно або ж тільки починаєш освоювати художнє мистецтво? Приходь на SKetch Day від анімаційної студії «Тунгуру» та бери участь в інтерактивних конкурсах та змаганнях. В тебе буде унікальна можливість познайомитись з дизайнерами, аніматорами, розробниками комп’ютерних героїв, професійними викладачами живопису та графіки – справжніми професіоналами своєї справи, спробувати себе у різних стилях малювання, а також намалювати свого персонажа.

    13:30-14:30

    Українські анімації. Показ першого Закарпатського Мультсеріалу «Наша Файта» (16+) (Кінозал)

    Ти в захваті від культових американських сатиричних мультсеріалів «Сімсони», «Південний парк» та «Футурама»? А знаєш про український аналог - перший Закарпатський Мультсеріал «Наша Файта»? Це український анімаційний серіал, створений закарпатськими КВНівцями, учасниками анімаційної студії «Наша Файта». Основу сюжету складають пригоди хлопця, який розчарувався у житті, друзях і головне – у своїй країні. Але він зустрічає людину, яка відкриває йому очі на те, що життя чудове, а рідний край багатогранний. Приходь на кінопоказ, в тебе буде унікальна можливість подивитися чотири існуючі серії на великому екрані, а також бонус-серію «Найкращий подарунок». Показ відбудеться за сприяння громадської організації «Сучасне Українське Кіно».

    14:30-15:30

    Українські анімації. Зріз українських мультфільмів останніх років (Кінозал)

    Сумніваєшся в існуванні української анімації? Даремно! Приходь на кінопоказ і ти переконаєшся в цьому! Глядачам випаде унікальна можливість подивитися різні за стилістикою, жанром та темою мультфільми молодих українських мультиплікаторів, що продемонструють різноманіття технологій та видів створення анімацій. У програмі мультфільми «Поспродакшн та бородань», «Крамниця співочих пташок», «Атлантида – маятник часу», «Swan», «Про магазин щастя», «Пошкодження», «Дівчинка з риб’ячим хвостом». Показ відбудеться за сприяння громадської організації «Сучасне Українське Кіно». Анімація

    15:00-16:00

    Лекція Олександра Івашини «Культуролог як сомельє серіальної культури» (Лекційна світлої сторони)

    В часи, коли для багатьох серіали стали головною стравою популярної культури, гуманітарій намагається розібратися, чому він надає перевагу тільки деяким із них. І який присмак додають гуманітарні науки до їх перегляду. Ивашина

    15:30-17:00

    Зустріч з українськими аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи» (Кінозал)

    Любиш мультфільми? Хочеш дізнатись про різні види створення анімацій? Цікаво поспілкуватись з українськими мультиплікаторами? Прагнеш першим побачити новий мультфільм від анімаційної студії «Наша Файта» та офіційну прем'єру тизер-трейлера до короткометражної 3d-анімації «Мішкін - космонавт»? Приходь на творчу зустріч зі творцями мультфільмів - кожен з українських режисерів розповість про технології та види створення анімацій, які він використовує у своїй роботі, а також відповість на цікаві питання глядачів. Зустріч відбудеться за сприяння громадської організації «Сучасне Українське Кіно».

    17:00-18:00

    Презентація кліпу ТНМК «Гупало Василь» (Кінозал)

    Ти шанувальник творчості українського гурту ТНМК? Прагнеш першим побачити новий кліп на пісню «Гупало Василь»? В захваті від анімаційних робіт українського фільммейкера Сашка Даниленко? Приходь на прем’єру нового анімаційного кліпу гурту ТНМК на сингл «Гупало Василь» із альбому «Дзеркало». Над створенням анімаційного кліпу працював український фільммейкер Сашко Данленко, відомий своїми роботами «Карпатський реп» для гурту Даха Браха та «Swan» для французького гурту Kwoon. Історію про українського супергероя Гупала Василя, що існує поза часом і рятує людей у всьому світі, Сашко малював більше дев’яти місяців. Трейлер: youtu.be/UyPT9fZjUOY Тизер: youtu.be/8sUREYCBwzI

    7/06/2015

    10:30-12:00

    Майстер-клас зі створення анімації від Сергія Мельніченка «Анімація - ілюзія життя. Дванадцять правил Діснея» (Лекційна світлої сторони)

    Ти професійно займаєшся анімацією або ж тільки починаєш її освоювати? В захваті від мультфільму «Дівчинка з риб’ячим хвостом»? Прагнеш дізнатись як створюється анімація? Приходь на майстер-клас «Анімація - ілюзія життя. Дванадцять правил Діснея» від Сергія Мельніченка та поринь у світ різноманіття технологій та видів створення анімацій. Ти на власні очі побачиш, як створюється дивовижне оживлення, дізнаєшся про кропітку роботу мальованої та сучасної цифрової анімації, її втілення в інтерактивних іграх. Майстер-клас відбудеться за сприяння громадської організації «Сучасне Українське Кіно».

    12:00-13:30

    Показ найактуальніших українських короткометражних мейнстрім-фільмів (Кінозал)

    Цікавишся українським кіно? Приходь на кінопоказ, де буде представлено ігрове кіно українських режисерів останніх років - найцікавіші та найактуальніші українські короткометражні мейнстрім-фільми, у тому числі CGI. У програмі фільми «Альфред», «Пробудження», «Симулякр», «Хай завжди буде сонце», «Птах, що мовчав», «Абонент», «Вбивці», «Історія робота R32», «Десь там». Показ відбудеться за сприяння громадської організації «Сучасне Українське Кіно». Короткий метр

    13:30-15:00

    Допрем’єрна презентація фільму «Максим Оса» (Кінозал)

    Ти шанувальник коміксу Ігоря Баранька «Максим Оса: Людина з того світу»? Не можеш дочекатися прем’єри першого в історії українського кінематографу історичного детективу «Максим Оса»? Приходь на допрем’єрну презентацію фільму, де ти зможеш першим подивитись фільм-бекстейдж та стати свідком закулісного життя та знімального процесу картини «Максим Оса». А також на власні очі побачити костюми головних героїв та задати своє питання творцям фільму: режисеру Івану Сауткіну, виконавцю ролі Максима Оси – актору Олександру Пожарському, виконавиці ролі Князівни Касі - актрисі Ганні Адамович, художнику по костюмах Костянтину Кравцю а також продюсеру фільму Максиму Осадчому. Допрем’єрна презентація відбудеться за сприяння громадської організації «Сучасне Українське Кіно». SIEMKI_2

    15:00-19:00

    Майстер-клас з озвучування аніме від студії PATLATI Продакшнз (1-ий поверх, біля кінозалу)

    Подобається, коли твої найулюбленіші герої з екранів звертаються до тебе українською? В захваті від їх чудернацьких голосів? Приходь на майстер-клас з озвучування та випробуй власні голосові зв’язки та акторські здібності, взявши участь в інтерактиві для початківців та тих, хто ніколи раніше не ставав до мікрофона. Бери участь у майстер-класі та доведи, що чудернацькі голоси у твоїй голові достойні звучати з екрану!

    16:15-18:00

    Зустріч з режисерами та акторами дубляжу «Легенди українського дубляжу» (Головний зал)

    Хочеш почути Дамблдора, Гендольфа або Єву з мультфільму «Воллі»? Прагнеш познайомитися з Доктором Звуком? Цікаво, хто перекладав на українську Альфа? Приходь на зустріч з режисерами та акторами дубляжу «Легенди українського дубляжу» та познайомся з акторами, які подарували свої голоси твоїм улюбленим героям! Як за допомогою голосу передати неповторність персонажа? Хто може стати актором дубляжу? Чи може людина одночасно озвучувати 5 і більше персонажів? Про це і про багато іншого розкажуть найкращі майстри цієї справи: Юрій Коваленко (Доктор Звук), Олекса Негребецький, Іван Марченко, Катерина Брайковська, Олександр Ігнатуша, Дмитро Тварковський та Костянтин Лінартович. Зустріч відбудеться за сприяння громадської організації «Сучасне Українське Кіно».

    18:00-19:30

    Майстер-клас зі створення анімації від Сашка Даниленка (Лекційна світлої сторони)

    Прагнеш навчитися створювати анімації? Хочеш вдосконалити свої знання та вміння? В захваті від анімаційних робіт українського фільммейкера Сашка Даниленко? Приходь на його майстер-клас, де ти навчишся простим та головним прийомам для створення анімації власноруч. Разом з іншими учасниками зробиш невеличку анімацію від ідеї до готового фрагменту, самостійно виконавши кожний етап роботи. Дізнаєшся про підводні камені, палки в колесах, мідні труби та червоні килими анімації. Тобто про все, з чим зустрічаються на шляху створення власного анімаційного фільму.
  • УЧАСНИКИ


    • Олег Михайлюта

      Фагот

      Олег Михайлюта, відомий як Фагот— український репер, разом із Фоззі є лідером-вокалістом хіп-хоп гурту ТНМК. Музична освіта — вища, закінчив Харківську Державну Консерваторію за класом фагота. У ТНМК — з листопада 1996 року. Грав у групах «Казма Казма», «Альфонс де Монфруа», «S.Y.D.».Хобі — мандри, фотографування, автомобільні гонки.
      Озвучував багатьох акторів в кіно, серед іншого — Джонні Деппа в фільмах «Пірати Карибського Моря 2. Скриня Мерця», «Пірати Карибського Моря 3. На краю світу», «Ранго».
      6 червня на Kyiv Comic Con відбудеться презентація нового кліпу ТНМК — «Гупало Василь».
      tnmk.com


    • tnmk_07.04.2012-300x196

      Фоззі

      Олександр Сидоренко, відомий як Фоззі —  український хіп-хоп співак, вокаліст гурту ТНМК. Освіта – вища, закінчив Київський Міжнародний університет, за фахом – журналіст-телевізійник. В ТНМК – з 14.06.89. Записав дві сольні платівки, «MetaMoreFozzey» та «Mono MetaMoreFozzey», видав три книги – «Ели воду из-под крана», «WinterSport», «Иглы и коньки». Вів на телебаченні програми «Рэп-Обойма», «Подъём», «Галопом по Європам-2», «Третий Тайм», «Без ГМО». Зараз є ведучим шоу «Великі Перегони» (1+1).
      Хобі – футбол, комп’ютерні ігри.
      6 червня на Kyiv Comic Con відбудеться презентація нового кліпу ТНМК — «Гупало Василь».
      tnmk.com


    • Юрій.Коваленко

      Юрій Коваленко

      Юрій Коваленко, відомий як Доктор Звук — український актор театру і кіно, професійний актор дубляжу, імітатор голосів та звуків. Двічі рекордсмен Книги рекордів України здатен імітувати більше 60-ти голосів публічних людей, більше 70-ти звуків живої і неживої природи — від дзвону цикад до воркування диких голубів, від звуків матричного принтера до міліцейської сирени, більше 10-ти іноземних мов, включаючи китайську, арабську та хінді. Озвучував більшість чоловічих ролей в таких фільмах та мультиках, як «Сімпсони», «Південний Парк», «Пірати Карибського моря», «Черепашки Ніндзя», «Тачки», «Бівис і Батхед» та інші. Саме завдяки клопітливій та фірмовій роботі Юрія Коваленко, дубляж мультфільмів «Сімпсони» та «Тачки» вважають найкращими в Європі, що користувалися найбільшим успіхом серед глядачів.
      Юрій завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».
      doctorzvuk.com


    • Олекса.Негребецький

      Олекса Негребецький

      Леонід Дмитренко, відомий як Олекса Негребецький — український режиссер дубляжу, редактор та перекладач. Саме завдякий його зусиллям були перекладені українською мовою такі відомі серіали, як «Альф» та «Друзі», фільми «Пірати Карибського моря», «Гаррі Поттер та Орден Фенікса», «Хроніки Спайдервіка», «Тор», мультфільми «Шрек», «Панда Кун-Фу», «Мадагаскар», мультсеріал «Телепузики» та багато інших. Режиссер дубляжу у фільмах «Не займайте Зохана», «Хелбой: Золота армія», «Джонні Д.», «Смурфики» та інших. Співпрацював у редагуванні книжок Джоан Роулінг про Гаррі Поттера.
      Олекса завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».


    • Іvan.Sautkіn

      Іван Сауткін

      Іван Сауткін — український режисер. Відомий як режисер історичного детективу і, за сумісництвом, першої в історії українського кінематографу екранізації коміксу «Максим Оса». Вивчав графіку в Республіканській Художній Школі ім. Т.Г. Шевченка, операторське мистецтво в КНУКіМ ім. Карпенка-Карого, режисуру в Utrecht Art Academy.
      Зняв понад 200 рекламних роликів, багато з яких отримали міжнародні призи. Його графіка, фото та інсталяції беруть участь у художніх виставках.
      Іван завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у презентації фільму «Максим Оса».


    • Oleksandr.Pozhars'kij

      Олександр Пожарський

      Олександр Пожарський – український актор, з яскравим темпераментом неначе був народжений задля того, щоб втілити на екрані легендарного українського козака Максима Осу, героя коміксу Ігоря Баранька. Грав провідні ролі у Дніпропетровському державному академічному театрі російської драми та у Донецькому Національному академічному українському музично-драматичному театрі.
      Олександр завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у презентації фільму «Максим Оса».


    • Ганна Адамович

      Ганна Адамович

      Ганна Адамович – українська акторка. Почала зніматися у кіно у 15 років і одразу з головної ролі. На сьогодні перелік ролей сягає 15 фільмів, серед них – фестивальні короткометражки, повнометражні фільми і телесеріали. Зазвичай грає сучасних героїнь, своїх ровесниць, з різкуватою, трохи хлопчачою вдачею, здатних на рішучі вчинки. Виконавиця ролі Князівни Касі у фільмі «Максим Оса», де Ганна перевтілюється в шляхетну панянку в корсетах і мереживі, ніжну, вразливу, але і сильну, здатну боротися за своє кохання.
      Ганна завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у презентації фільму «Максим Оса».


    • Костянтин-Кравець

      Костянтин Кравець

      Костянтин Кравець — художник по костюмах. Закінчив Київську Національну академію образотворчого мистецтва. Має великий досвід роботи у театрах Києва, Гетеборга, Афін та на зйомках рекламних роликів. Співпрацював з Василем Вовкуном у проектах «Карміна Бурана» і «Поворот гвинта». Створював костюми для історичного детективу «Максим Оса».
      Костянтин завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у презентації історичного детективу «Максим Оса», в рамках якої будуть презентовані костюми головних героїв фільму.


    • Maksim.Asadchij

      Максим Асадчий

      Максим Асадчий — український продюсер. За 20 років роботи у сфері кіно та реклами виступив головним, виконавчим або лінійним продюсером у понад 20 фільмах та серіалах, та понад 100 рекламних, короткометражних та музичних роликах. Продюсер фільмів «Поводир», «Брати. Остання сповідь», «Максим Оса». З 2004 року – власник та виконавчий продюсер кінокомпанії «Пронто Фільм». У 2011 році отримав національну премію Телетріумф як «найкращий продюсер телесеріалу».
      Максим завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у презентації фільму «Максим Оса».


    • Сергій Мельниченко

      Сергій Мельніченко

      Сергій Мельніченко – український художник-ілюстратор, режисер анімаційних фільмів. Керівник анімаційної студії «Червоний собака». Відомий, як режисер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3d «Дівчинка з риб’ячим хвостом». Має багато професійних відзнак, зокрема приз глядацьких симпатій національної програми МКФ «Молодість. 44», відзнаку в категорії дитячих фільмів Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів OIAF (Оттава), приз за кращий анімаційний фільм Національного фестивалю кіно та відео робіт «Відкрита Ніч» та багато інших відзнак національних та міжнародних фестивалів.
      Сергій завітає 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи», а 7 червня проведене майстер-клас зі створення стерео-анімації.


    • Olena-Golubyeva

      Олена Голубєва

      Олена Голубєва – український продюсер. Керівник «Навчально-виробничої студії «Червоний собака». Викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії КНУТКиТ им. И. К. Карпенко-Карого, науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології психології НАПН України, експерт громадської ради Державного агентства України з питань кіно. Продюсер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3d «Дівчинка з риб’ячим хвостом», що отримала багато відзнак національних та міжнародних фестивалів.
      Олена завітає 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи».


    • Івашина

      Олександр Івашина

      Олександр Івашина — культуролог, науковець, старший викладач кафедри культурології НаУКМА, де працює вже понад 20 років. У 90-х влаштовував своєрідні камерні презентації Олександра Гнилицького і Василя Цаголова. Брав участь в «Лівадійському проекті». Активно захищав ЦВК в Києво-Могилянській Академії.
      Олександр завітає 6 червня на Kyiv Comic Con та проведе свою лекцію «Культуролог як сомельє серіальної культури».


    • Oleksandr Danylenko

      Сашко Даниленко

      Сашко Даниленко — український художник-мультиплікатор. Незалежний фільммейкер, що має індивідуальний стиль та поєднує у своїх роботах народне і сучасне, природне і технологічне, створюючи казкові світи з яскравими персонажами і незвичайними алегоріями.
      Автор та режисер анімаційних музичних кліпів для гуртів «Дахабраха», «Очеретяний кіт», «Морж» та «Kwoon». Остання робота – анімаційний кліп «Гупало Василь» для музичного гурту «ТНМК». Роботи Сашка є учасниками та лауреатами багатьох національних та міжнародних фестивалів.
      Сашко завітає 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи», а також у презентації нового кліпу «ТНМК» — «Гупало Василь». 7 червня відбудеться його майстер-клас зі створення анімації.


    • 11256517_345302172346678_1070713886_n

      Володимир Власенко

      Володимир Власенко — український режисер та сценарист. До його творчого доробку входять як ігрові так і анімаційні фільми, рекламні ролики та музичні відео. Відомий за фільмами «Десь» та «Історія R32». Роботи Володимира є учасниками та лауреатами багатьох національних та міжнародних фестивалів. Зараз працює над короткометражною 3d-анімацією «Мішкін — космонавт».
      Володимир завітає 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи». В рамках зустрічі відбудеться офіційна прем’єра тизер-трейлера до короткометражної 3d-анімації «Мішкін — космонавт».


    • Наша Файта

      Анімаційна студія «Наша Файта»

      Анімаційна студія «Наша Файта» — молода команда авторів, художників, аніматорів та музикантів з міста Ужгород. Завоювали глядацьку симпатію у своєму рідному Закарпатті після виходу першого закарпатського мультсеріалу «Наша Файта». Україна ж дізналась про студію після появи на світ передачі «Двести з Дмітрійом Пасульовим» — пародії на російського журналіста Дмитра Кисельова.
      Учасники студії завітають 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьмуть участь у зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи». В рамках події відбудеться офіційна прем’єра мультфільму від анімаційної студії «Наша Файта» про перший в Україні Kyiv Comic Con.


    • Анатолій.Лавренішин

      Анатолій Лавренішин

      Анатолій Лавренішин — український режисер-аніматор та художник-графік. Відомий, як режисер мультфільму «Крамниця співочих пташок». Зараз працює над інтерактивними анімованими дитячими казками «Люба Жужжа».
      Анатолій завітає 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи».


    • -XkDuOg7m2A

      Наталка Денисенко

      Наталка Денисенко – актриса театру, кін і серіалів. Диктор озвучування і дублювання на студіях «Le Doyen», «Так Треба», «ТВ+» та «12/12».
      Наталка завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь в якості ведучої та модератора зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».


    • Дмитро Тварковський

      Дмитро Тварковський

      Дмитро Тварковський – український актор дубляжу та перекладач. Співзасновник студії озвучування «Омікрон», лідер ватаги «Patlati Продакшнз». Дублював такі стрічки, як «Прометей», «Месники», «Льодовиковий період 4», «Ріо 2», «Життя Пі», «Час» та ін. Переклав на українську мову фільми «Прометей», «Обережно! Предки в хаті», «Фантом 3D», «Доріан Грей» та багато інших. Також працював над дубляжем ігр «METRO», «METRO: Last Light» та ін.
      Дмитро завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».


    • Іван Марченко

      Іван Марченко

      Іван Марченко – український актор та режисер. У творчому доробку багато ролей в кіно та серіалах, озвучування фільмів. З 2006 року – працює над дублюванням американських фільмів для кінотеатрів. Як режисер дубляжу, Іван Марченко зробив такі роботи: «Світ Юрського періоду», «Паранормальні явища», «Лють», «Вартові Галактики», «Супершістка», «Екс Махіна», «Хенкок», «Грім у тропіках», «Дикуни», «Воллі», «Трансформери», «Сімпсони в кіно» та багато інших. З 2008 року постійно співпрацює зі студією «Le Doyen».
      Іван завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».


    • 11263748_345305349013027_1785849521_n

      Валерія Сочивець

      Валерія Сочивець — український режисер та сценарист. Співзасновник та президент громадської організації «СУК» (Сучасне Українське Кіно). Фільми Валерії є учасниками та лауреатами багатьох національних та міжнародних фестивалів.
      Валерія завітає 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь в якості ведучої та модератора зустрічі з зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи».


    • Тарас Підгірняк

      Тарас Підгірняк

      Тарас Підгірняк — український режисер та аніматор. Працює у сфері анімаційної реклами та моушн-графіки. У 2014 році дебютував з анімаційною короткометражною стрічкою «Про магазин щастя».
      Тарас завітає 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи».


    • Костянтин Лінартович

      Костянтин Лінартович

      Костянтин Лінартович – український актор, режиссер театру та кіно, режисер дубляжу. У творчому доробку багато ролей у кіно та театрі, режисура дубляжу багатьох українських перекладів іноземних фільмів.
      Костянтин завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».


    • Брайковська Катерина

      Катерина Брайковська

      Катерина Брайковська – українська акторка. Відома за українським дубляжем Єви у мультфільмі «Воллі».
      Катерина завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».


    • Олександр-Ігнатуша

      Олександр Ігнатуша

      Олександр Ігнатуша — український актор, режисер театру та кіно. З 2007 року в якості актора дублює іншомовні фільми на українську мову. Зокрема голосом Олександра говорять Гендальф та Дамблдор. Також у творчому доробку дублювання та озвучування фільмів «Люди в чорному 3», «Залізна людина», «Неймовірний Халк», «Оз великий та могутній», «Гнів Титанів», «Ковбої проти прибульців», «Форсаж 5», «Аватар», «Джанго Вільний» «007. Координати «Скайфол», «Хмарний атлас», «Пункт призначення», «Хроніки Нарнії. Підкорювач світанку» та багато інших.
      Олександр завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».


    • PATLATI

      Студія озвучування «Patlati Продакшнз»

      Студія озвучування «Patlati Продакшнз» була заснована 2008-го року Дмитром Тварковським (Oni) спільно з Олександром Бєліковим (Ito) і стала першою спільнотою перекладу та озвучування аніме українською, що складалася як з досвідчених акторів та перекладачів, так і аматорів. Метою ватаги є автентичний переклад, з урахуванням національного колориту і озвучування, максимально наближене до сейю оригіналу.
      Офіційна група ВК: vk.com/patlati_p


    • toongu

      Анімаційна студія «Тунгуру»

      Анімаційна студія «Тунгуру» — заснована у 2003 році Володимиром Ликовим та Олександром Колесником під впливом від мультсеріалу «Масяня». Історія студії бере початок своєї діяльності від проекту «Дурдом» — анімаційної пародії на реаліті-шоу «Дом». У 2007 році студія стала відомою після створення мультсеріалу «UmaNetto» — пародії на телесеріал «Не родись красивой». У творчому доробку також мультсеріали «Офісний планктон», «Футбол по-українські», «Фіксіки», комерційна та соціальна реклама.
      Учасники студії завітають 6 червня на Kyiv Comic Con, де візьмуть участь у зустрічі з аніматорами «Українська анімація: досягнення, труднощі, перспективи», а також проведуть Sketch Day – інтерактивні конкурси та змагання для професійних художників та тих, хто любить малювати.
      toongu.ru