Містика і магія в українському кіно

2 червня 14:30 в Кінозалі FILM.UA Group представить цілу лінійку проектів. В рамках цієї презентації вперше для широкого загалу буде презентовано новий повнометражний проект студії – перший український етно-хоррор під назвою «Зілля». Стрічку, яка знаходиться на етапі девелопменту і буде зніматись у наступному році, представлятимуть її продюсерки Ірина Костюк та Анна Єлісєєва, а також режисер проекту Влад Климчук. Фільм «Зілля», що створюється за мотивами легендарного твору Ольги Кобилянської «У неділю рано зілля копала», буде знятий в унікальному для України жанрі, органічно впишеться у концепцію «магія і містика в українському кіно» і чудово доповнить лінійку фільмів студії з етнічним, літературним та історичним бекграундом. Відвідувачі події дізнаються найактуальнішу інформацію про це кіно, а також будуть першими, хто побачить муд-тізер майбутньої стрічки.
Після презентації проекту Ірина та Анна ознайомлять прихильників анімації з усіма новинами анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» (студія Animagrad). На великому кіноекрані будуть показані ексклюзивні матеріали мультфільму, що були спеціально підготовлені до цьогорічного Comic Con. У рамках презентації продюсери проекту розкажуть про стилістику магічного реалізму та розкриють суть мультиплатформенного анімаційного бренду на прикладі «Мавки».
Завершить блок анімаційний повнометражний фільм «Роксолана», що знаходиться на етапі девелопменту. Його також презентуватимуть продюсерки Ірина Костюк та Анна Єлісєєва. Усі, хто відвідає кінозал у цей час, зможуть ознайомитись з абсолютним ексклюзивом – усіма арт-напрацюваннями (стиль, персонажі, локації тощо) одного з найамбітніших анімаційних проектів України. «Роксолана» стане третім мультфільмом в лінійці повнометражного анімаційного кіно Animagrad, що базується на сильних українських жіночих персонажах.

30.05.2019