Вакансія: Менеджер з продажів

Kyiv Comic Con шукає працівника! Для того, щоб досягати нових висот, нам потрібні люди, які горять тими ж ідеями, що і ми. Зараз нам не вистачає менеджера з продажів!

Кожна компанія настільки ефективна, наскільки ефективні її партнери та угоди з ними. Сфера діяльності нашої команди вже виросла за межі одного заходу: ми беремо участь у рекламних проектах, проводимо допрем’єрні покази.

Однією з найважливіших сфер нашої діяльності наразі є дистриб’юція коміксів. Робота з наявними партнерами по дистриб’юції коміксів, та пошук нових — будуть основним завданням менеджера з продажів.

Ми пропонуємо:
— Вільний графік, мінімум формалізму;
— Конкурентну зарплату,
— Своєчасну оплату праці, офіційне працевлаштування;
— Участь у проектах, які дійсно мають значення і вплив на творчу молодь Києва і України;
— Наша робота напряму пов’язана з популярною культурою. Ми перетворили наше хобі на роботу і щиро обожнюємо те, що робимо. Якщо ви розділяєте наші захоплення — проекти, над якими ви працюватимете будуть вам цікавими;
— Великі можливості росту в професійному і фінансовому плані.

Базових вимог не так і багато, але кожен пункт важливий і категоричний.
— Розуміння основ комерції, маркетингу і бізнесу;
— Ідеальне володіння українською і російською. Англійська — плюс, але не обов’язкова;
— Фантастична самодисципліна, уважність, скрупульозність і комунікабельність (якщо ви соромитеся зробити телефонний дзвінок — співпраці в нас не вийде);
— Технічна грамотність. У наш час вміле користування сервісами Google (документи, таблиці, пошта), Microsoft (Word, Excel), хмарними сервісами и сховищами означає, що ви цінуєте свій і чужий час;
— Інтерес до світу популярної культури: ви маєте добре орієнтуватися в нашій основній сфері.

Стать, вік і національність жодного значення не мають. Освіта не важлива. Досвід роботи в книжній сфері або в сфері маркетингу — плюс.

Заробітня плата — за результатами співбесіди.

Надсилайте ваші резюме у форматі PDF на адресу comicconkyiv@gmail.com. Прохання у темі листа і в назві пдф-файлу вказувати «Резюме на вакансію «Менеджер з продажів» X Z», де X — ваше прізвище, а Z — ім’я.
Будь ласка, додайте до вашого імейлу короткий мотиваційний лист, у якому опишіть, чому б ви хотіли з нами працювати.

29.05.2018