«Люди Ікс: Апокаліпсис»: світова прем’єра на Kyiv Comic Con!

Гаряча новина! Студія «20th Century Fox» дарує Києву шанс побачити Ікс-менів першими!
Автор шалено популярного світового блокбастера «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» режисер Браян Сінгер повертається з новим фільмом – «Люди Ікс: Апокаліпсис». І на Київ Комік Коні відбудеться ексклюзивний допрем’єрний показ цього фільму 15 травня о 19:00!
Йому поклоняються, як Богу, від часів зародження цивілізації. Апокаліпсис, перший та наймогутніший мутант з марвелівського всесвіту Людей Ікс, увібрав у себе силу багатьох інших мутантів, ставши безсмертним та непереможним. Прокинувшись через тисячі років, він розчарований навколишнім світом і набирає команду могутніх мутантів, включаючи збентеженого Магнето (Майкл Фассбендер), аби очистити людство та створити новий світовий порядок, де буде царювати він сам. Доля Землі висить на волосинці – і Рейвен (Дженніфер Лоуренс) за допомогою Професора Ікс (Джеймс МакЕвой) мають очолити команду молодих Людей Ікс, аби зупинити свого найлютішого ворога та врятувати людство від суцільного знищення.
Звертаємо вашу увагу: на показ зможуть потрапити лише відвідувачі фестивалю. Вартість квитка складатиме 100 гривень, його можна буде прибати за посиланням з 6 травня.

Поспішайте, кількість місць обмежена!

06.05.2016