Інормація для косплеєрів і крафтерів!

Важливе оголошення для косплеєрів і крафтерів!
Друзі, не секрет, що на Kyiv Comic Con ми завжди орієнтувалися на косплеєрів-любителів. Нам важливо було дати старт для творчих фанатів, допомогти відкрити дорогу до хоббі, яким є косплей. І нам це беззаперечно вдалося: дуже багато косплеєрів вперше дізналися про косплей, або вперше виступили саме на наших заходах. За ці п’ять років ваш рівень підготовки значно зріс: деяким із вас ми навіть допомогли отримати перші професійні гонорари або замовлення на крафт від великих компаній. Для нас важливо, щоб умови участі для косплеєрів в Kyiv Comic Con 2020 також відображали цей прогрес. Далі тезово про те, що ми плануємо ввести на шостому фестивалі:

— Професійна номінація для косплеєрів із вищим рівнем підготовки;

— Учасники професійної номінації отримають безкоштовний вхід і окремий призовий фонд;

— Попри деякий скепсис щодо ідей із розкладом в професійних гримерках, на Kyiv Comic Con 2019 ця концепція цілком виправдала себе. Вперше не було хаосу і бруду в гримерках і всім вистачило місця і часу. Тому цей підхід залишиться на 2020. Учасники професійної номінації також отримають більше часу в гримерках (до 1 години).

— Ми плануємо інкорпорувати західний досвід і надати косплеєрам з великим досвідом власні стенди, де вони зможуть фотографуватися з фанатами та продавати свій мерч;

— Для косплеєрів, які на власному стенді захочуть відтворити сценки з улюблених творів, ми компенсуємо частину витрат на виготовлення стенду.

Форми для реєстрації на стенди і на участь у косплей-шоу будуть опубліковані найближчим часом. Там ви знайдете детальнішу інформацію. Зазвичай ми публікуємо ці форми взимку, але оскільки подібну участь варто планувати заздалегідь, вирішили порадувати вас новинами вже зараз!
Обговорити новини або поставити питання організаторам ви можете в нашому косплей-чаті в Telegram: https://t.me/uacosplaychat

24.10.2019