Горрор-читання на Некрономіконі!

Любите книги, які змушують боятися? На наш фестиваль завітає письменниця Ольга Мігель, лауреат «Коронації слова» й авторка містичного трилеру «Сновида». Ви почуєте моторошні уривки з роману й зможете отримати автограф автора.

Коли тобі дуже страшно, і ти не знаєш, що буде завтра – у твоєму житті, на твоїй вулиці, в твоїй країні… чи не краще просто заснути? Зробити вигляд, ніби нічого особливого не відбувається, і жити далі?
Роксана намагалася не думати про власні давні рани, про друзів під кулями, і навіть про суспільство, що впало в анабіоз. Але, нажаль, вона трохи відкрила очі – лише на мить, але цього вистачило, щоб яскраве світло болісно надірвало її сон. Проте чи можливо вижити, дивлячись на істину, яка так тебе лякає?

Він ходить вулицями селища неподалік від міста. Щоночі, від опівночі до четвертої ранку. В нього є ключі від усіх дверей, він може зайти куди завгодно. І якщо твій сон буде не достатньо міцним, його заплющені очі подивляться на тебе крізь воскові повіки, і він уже не дасть тобі спокою. Але коли ти спатимеш, він тебе не займатиме! Це – єдиний вихід для тебе, звичайної маленької людини.
…Якщо, звісно, тебе влаштовує життя у вічному солодкому сні.

17.11.2015