Goopalo: Фоззі презентує спільний проект Tiger Way та TNMK — гру про українського супергероя

Пориньте в захоплюючий всесвіт Goopalo, створений у співпраці з «ТНМК»! Підступні полчища ворогів вторглися в мирне царство, але вони були не готові до того, що на його захист встане могутній Goopalo. Вам доведеться здолати їх, щоб знову запанував мир, але нехай Вас не лякає чисельна перевага — у Гупала є чимало сюрпризів для непроханих гостей.

Особливості гри:

• Насолодіться унікальним візуальним стилем персонажів, ворогів і оточення, які були створенні за допомогою акварельної графіки.

• Неймовірна сила Гупала, а також його унікальні здібності, котрі можна покращувати: зупинка часу, потужна броня, магічний щит і багато іншого дозволять битися і здобути перемогу над величезною кількістю найрізноманітніших ворогів.

• Захоплююча внутрішньоігрова фізика — кидайте ворогів один в одного або хапайте ворожу техніку і перетворите її в вашу зброю. Досліджуйте нові тактичні можливості та особливості рівнів, які принесуть Вам не тільки перемогу, але і задоволення від дороги, яка веде Вас до неї.

• Маленький друг по імені Триндун складе Вам компанію в боях. Він нехай маленький і слабкий, але коли справа доходить до бою — він може перетворитися на лютого і спритного воїна. Але будьте з ним обережні — потужні удари Гупало він відчуває так само, як і вороги.

І не забувайте: Все одно добро закохає зло!

14.05.2018