Kyiv Comic Con 2017: зростаємо разом

Kyiv Comic Con є дзеркалом усього, що відбувається в країні в галузі популярної культури і креативних індустрій. Тож удвічі приємніше, що у 2017 році ми ще на крок наблизилися до світових традицій конвенцій: вдвічі більше презентацій коміксів, допрем’єрних показів кіно та анонсів майбутніх кінопроектів, зустрічі з режисерами та творцями і набагато більше фірмових стендів. Дуже важливо, що окремі вітчизняні проекти вже привертають увагу не тільки фанатів, але і преси, включно з телебаченням. Якщо раніше канали та видання приїздили робити «загальні» репортажі, то цього року року у них вже були плани та зацікавлення у висвітленні окремих подій.
Ми пишаємося появою нових партнерів та учасників, особливо у галузі відеоігор, а ще більше пишаємося, що більшість наших старих партнерів тільки збільшують масштаби своєї участі. Дуже приємно бачити, що видавництва та маркет готують ексклюзивні новинки до Комік Кона на радість фанатам.

Прочитавши відгуки за гештегами, можна зробити твердий висновок, що цей Kyiv Comic Con поки що найкращий з усіх і сподобався найбільше.Найголовніше – це те, що на фестивалі панує надзвичайна, абсолютно сімейна атмосфера. Це справжня утопія, де всі радіють одне одному, де немає місця злобі і ненависті. Тому частину з подяками хочемо розпочати з великого «Дякуємо!» усім відвідувачам, гостям і фанатам, які створюють цю атмосферу.
Дякуємо всім партнерам, які допомагали в організації, дякуємо волонтерам за вашу працю та ентузіазм; дякуємо маркету і фудкортам за круті ніштяки і смачненьке; дякуємо всім косплеєрам і шановним членам журі за вашу красу; дякуємо лекторам, письменникам та експертам за те, що поділилися знаннями і досвідом; дякуємо клубам та кіберспортивним організаціям і компаніям за два дні су перових розваг; дякуємо всім клубам і магазинам настільних ігор – ви зігріли серця всіх задротів; дякуємо всім художникам і коміксистам – без вас фестиваль не був би Комік Коном; дякуємо всім стендам; дякуємо усім дотичним до магії кіно; дякуємо працівникам Українського дому і підрядникам; дякуємо всім журналістам, блогерам і фотографам.
Залишайтеся з нами, адже KyivComicCon – це більше, ніж фестиваль. Kyiv Comic Con – це велика родина.

Більше фотографій ви знайдете в наших соціальних мережах.

03.08.2017