Фан-зустріч «Легенди української анімації»

Веселі козаки, Капітан Врунгель, Лікар Айболить — пам’ятаєте, як легендарні персонажі добряче веселили нас у дитинстві з екранів телевізора? У відвідувачів Kyiv Comic Con буде унікальна можливість перенестися у часі, згадати всі ті позитивні емоції та особисто познайомитися з творцями улюблених мультфільмів на фан-зустрічі «Легенди української анімації».

Наші учасники — справжні легенди своєї справи: Давид Черкаський, який працював над створенням мультфільмів «Пригоди капітана Врунгеля», «Лікар Айболить» та «Острів скарбів», а також Євген Сивокінь та Едуард Кірич — творці безсмертного циклу мультфільмів «Козаки». Модеруватиме зустріч кінознавець Сергій Тримбач.

Скільки часу йде на «народження» героя? Як займатися анімацією без комп’ютера? Як вигадувати непередбачувані сюжетні повороти? На вас чекають цікаві історії про створення улюблених героїв, професійні секрети та «фішки» від справжніх майстрів своєї справи.

Напередодні радимо передивитися улюблені мультфільми, аби 20 травня з головою пірнути у справжні анімаційні пригоди разом з Kyiv Comic Con 2018!

Після зустрічі у холі перед кінотеатром відбудеться автограф-сесія з учасниками.

Подія відбудеться при підтримці Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів «КРОК» та студії анімації Червоний Собака

08.05.2018