DotA2: регламент турніру на фестивалі

На ігровій зоні фестивалю відбудеться турнір з командної гри DotА2. Кожен відвідувач зможе показати себе в улюбленій грі і продемонструвати свої таланти. Організатори турніру — молоді та амбіційні представники організації “KeyBear Capital”. Після реєстрації та чекіна учасники розподіляться на команди за системою Random Team Cup і розпочнуть ігри по системі Single Elimination до однієї перемоги. Наступного дня кращі з команд будуть змагатися за призові місця по системі Best Of Three (до двох перемог). Після цього кожен охочий може взяти участь у розважальних іграх 1×1 Solo Mid!
Призовий фонд змагань надано магазином для геймерів номер один “Zona51”

1. Формат проведення.
1.1 Турнір проходить по системі Best Of One. Фінальна частина — Best Of Three.
1.2 Турнір проводиться по системі Single Elimination, доки не буде виявлено 4 кращих команди, которі будуть змагатися між собою в фіналі Single Elimination Best of Three.
2. Умови проведення матчів.
2.1 Кожна команда має право відмовитися від участі в будь-якому з запропонованих їм матчів, в результаті чого їй буде зараховано технічну поразку.
2.2 Обрання ігрового сервера базується на основі угоди між командами. Це ж правило діє і на обрання сторони.
2.3 У разі затримки матча (паузи) більш ніж на 15 хвилин однією з команд, їй може бути зарахована технічна поразка.
2.4 У разі відключення капітана (пікера) команди під час стадії обрання та заборони героїв і при відсутності можливості його швидкого підключення (втрата хоча б одного бана або піка героя), лоббі матча створюється знову, при цьому капітани повинні будуть повторити усі зроблені до моменту відключення піки та бани. В іншому випадку, адміністратор турніра може винести команді-порушнику попередження і примусити провести процедуру обрання героїв ще раз.
2.9 Команди мають необмежену кількість пауз, якщо проблеми виникли з технічних причин. Сумарний час пауз не може перевищувати 15 хвилин на кожну команду під час одного матчу. При перевищенні ліміту часу, відведеного на паузи, адміністрація має право примусити команди продовжити гру.
3. Умови ігрового процесу матчу.
3.1 НЕ забороняється “бекдорити” (backdoor) вежі та споруди, фармити эншентів через дерева і користуватися іншими хитрощами гри, якщо вони не є серйозними багами, на які адміністрація має право накласти заборону.
3.2 Заборонена гра одного і того ж учасника турніру за дві або більше команди.
4. Умови для команд-участниць.
4.1 Команда погоджується з усіми пунтками даного регламента при підтвердженні реєстрації участі команди в турнірі.
4.2 Образи в адресу інших учасників команди, адміністрації і неспортивна поведінка можуть призвести до технічної поразки або навіть до дискваліфікації з турніру. Поважайте своїх союзників та опонентів.
5. Умови для адміністрації турніра.
5.1 Адміністрація турніру зробить усе можливе зі свого боку, щоб максимально представити глядачам кожну команду.
5.2 Адміністрація має право вносити корективи до даного регламенту до початку проведення турніра.
6. Додаткова інформація.
6.1 Якщо ви хочете припинити участь у турнірі, обов’язково повідомте про це Адміністрацію турніру.
6.2 Ви будете сповіщені коли, хто і з ким грає.
6.3 При недотриманні даних правил, капітан має сповістити Администрацію і вашу проблему буде прийнято до розгляду.

10.05.2016