Ви переглядаєте програму 2019 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Переглянути програму і учасників минулих років: 2018201720162015

ПРОГРАМА

01/06

12:00-22:00

Ігротека від Hobby World

12:00-13:00 – Гра у «Колонізаторів», «Каркассон», «Заміс» (Smash Up) і «Так, темний володарю»
13:00-14:00 – Гра у «Бенг!», «Карткові війни Фін проти Джейка», «Черепашачі біга»
14:00-15:00 – Гра у «Епічні битви бойових магів. Битва на горі Черепламені», «Безчинства у замку Спрутобойні» (перша і друга частина)
15:00-16:00 – Гра у «Крагморту», «Таверну «Червоний Дракон»», «Знахідку для шпигуна»
16:00-17:00 – Гра у «Карткові війни Фін проти Джейка», «Епідемію» (Ratus), «Соображарий»
17:00-18:00 – Гра у «Епічні битви бойових магів. Битва на горі Черепламені», «Безчинства у замку Спрутобойні» (перша і друга частина)
18:00-19:00 – Гра у «Колонізаторів», «Заміс» (Smash Up), «Цитаделі», «Каркассон»
19:00-22:00 – Гра у «Крагморту», «Знахідку для шпигуна», «Small World», «Епідемію» (Ratus), Саботер.

12:00-22:00

Гра у Magic The Gathering, «Берсерк», Warhammer Underworlds: Shadespire, Giant Jenga з клубом Dungeon

Гігантська Дженга (13+)

Всі ви грали в Дженга (Tower, Вежу) А тепер уявіть, що ця Дженга — двохметрова 0_О.
На початку гри з рівних дерев’яних брусків будується вежа, причому на кожному рівні чергується напрямок укладання.
Потім, гравці по черзі акуратно витягують по одному бруску і встановлюють його на вершині вежі. Проробляти все це потрібно дуже акуратно, інакше вежа впаде. Той гравець, в результаті дій якого обвал стався вважається таким, що програв.

Magic: The Gathering

Найстаріша і відома колекційна карткова гра в світі. До речі, можете її привітати, їй у цьому році 25 років. Ну а подарунки від нашого магазину не змусять вас чекати. У цей грі гравці стають planeswalker-ами — могутніми магами, які борються один з одним. Ваша зброя — це колода карт. У ній знаходяться ваші заклинання, артефакти і істоти, яких можна закликати для участі в битві і землі, що дають вам ману для оплати заклинань. В іграх з колекційними картами, до яких відноситься і Magic: The Gathering, одночасно поєднуються інтерес колекціонування і стратегічна гра. Карти продаються у вигляді стартових колод, всіляких тематичних наборів, склад яких заздалегідь відомий, а так само бустерів, склад яких невідомий. Ви просто починаєте збирати свою власну колоду і обмінюватися з іншими гравцями, щоб отримати потрібні карти.Найцікавіше в грі з колекційними картами — це те, що вона безперервно змінюється. Ви самі придумуєте і збираєте власні колоди. Кожна гра в Magic не схожа на попередні. Кілька разів на рік виходять нові доповнення до гри Magic, в яких постійно з’являються нові можливості приголомшити і перемогти опонентів.

Берсерк

Кожен гравець в «Берсерк» стає могутнім сверхсуществом-Унгаро, повелевающим загоном казкових істот. Загін, яким Ви командуєте — це власне колода карт, на яких зображені істоти, що населяють древній Лаар. Кожне істота наділена унікальними здібностями і параметрами. Ви можете самі моделювати свою колоду (загін), комбінуючи в ній карти з початкових наборів гри (стартерів) і додаткових наборів з рідкісними картами (бустерів).Одиночна гра представляє собою бій двох командирів і, відповідно, двох різних колод. Правила гри «Берсерк» створені таким чином, що питання, чи станете Ви переможцем в цій битві, залежить від того, наскільки вміло підібрана Ваша колода (стратегія) і наскільки сильно Ваше тактичне мислення при веденні бою. Ну, і від удачі також залежать деякі речі, як і в реальному житті. Легенда до гри написана під редакцією відомого письменника Ніка Перумова

Betrayal at House on the Hill+ Betrayal at House on the Hill: Widow’s Walk Expansion

Зробіть глибокий вдих, перш ніж ви ввійдете в цей будинок. Можливо, він буде останнім у вашому житті. Страх буде рости з кожною новою кімнатою, що відкривається в процесі дослідження зловісного будинку, наповненого жахливими монстрами і згубними секретами. Ви кидаєте виклик своїй долі. Щоб вижити і уникнути загрози, вам доведеться довіритися одне одному. Але будьте обережні: будинок налаштує одного з вас проти інших. Лише зібравши всі сили, вам вдасться перемогти зрадника і покинути Будинок на Пагорбі. З 50 диявольськими сценаріями і десятками кімнат Ви будете повертатися в цей будинок знову і знову — так часто, як забажаєте — і ніколи не зіткнетеся з двома однаковими партіями.
Будинок на пагорбі має негативну репутацію. Ті, хто наважився переступити його поріг, виходили звідти занурені в непроглядну темряву божевілля і відчаю, якщо взагалі виходили. Тепер жах досягає нових висот з Widow’s Walk, першим за весь час доповненням для настільної гри Betrayal at House on the Hill. Будинок буде розширено двадцятьма новими кімнатами, включаючи новий, досі недосліджений поверх — дах. Також, в залах будинку ви виявите нових монстрів, предмети, ознаки, події і 50 абсолютно нових сценаріїв, складених Майком Селынкером — провідним розробником команди зірок світової індустрії ігор і розваг, що створювала доповнення. У Widow’s Walk, жах і паніка виходять на новий рівень. Увійдіть, якщо наважитеся. Вийдіть, якщо зможете…

Warhammer Underworlds: Shadespire

Тактичні бої на арені в світі Вархаммера. В основі гри картковий движок, приправлений гральними кістками. Правила розроблені з прицілом на турніри. Перші фракції — Eternals Liberators і Khorne Bloodreavers. Всі фракції поставляються зі своїми колодами карт, які — до того ж — можна «настроювати». Декорації гри — давнэ і прокляте місто між царствами світла й тіні, Шейдспайр (Shadespire). Гра, включаючи доповнення, повністю локалізована GW на російську мову.

12:30-21:00

Board Game JAM

Художня школа «Indie Art» вперше проводить конкурс з розробки настільних ігор. В рамках Kyiv Comic Con кожен охочий зможе отримати теоретичну базу і потрібні навички, для розробки власного концепту для майбутньої настільної гри! Відразу після лекції «Розробка настільних ігор: мрія і реальність» залишайтеся на конкурс «Board Game JAM», адже переможців чекає приз — запрошення на повний курс «Паблішер» від художньої школи на 16 занять, на яких вони розвинуть ваші навички та доможуть створити ваш власний ігровий продукт. До конкурсу запрошуються як поодинокі учасники, так і команди. Реєстрація доступна при заповненні анкети або біля стенду «Інді Арт». Анкета для реєстрації учасників тут.

12:30-22:00

Настільна антидискримінаційна гра «Бути жінкою» від Stabilization Support Services

Протягом двох днів фестивалю популярної культури учасники та учасниці дізнаються, як це — бути жінкою в сучасній Україні.
«Бути жінкою» — перша в Україні настільна антидискримінаційна гра, що розповідає про гендерні стереотипи та дискримінацію жінок в Україні. У кожного учасника та учасниці гри є своя ігрова роль. Це героїня з певними характеристиками та ресурсами. Кожна героїня в процесі гри стикається з різними життєвими ситуаціями та стереотипами, які заважають їй в досягненні своїх життєвих цілей. За результатами понад 40 ігрових сесій 95% учасникам і учасниця гра сподобалася, а 57% змінили на краще своє ставлення до жіночого активізму.

Гра розроблена командою української благодійної організації «Благодійний фонд «Stabilization Support Services» за підтримки «Українського Жіночого Фонду».

12:30-22:00

Гра у «Підземелля і Дракони» з клубом «Дід Лихозор»

Хто ще жодного разу не грав у Dungeons and Dragons? Оу, герої, беріть сокири, вчіть заклинання і гайда!
1-2 червня на Kyiv Comic Con ви поринете у фентезійний світ Забутих Королівств разом із київським клубом D&D Дід Лихозор. Грайте хвацько, фантазуйте та будьте кмітливими в славних пригодах, що підготували наші майстри.
Розклад:
12:00 — реєстрація учасників
12:30 — 14:30 — перша партія
15:00 — 17:00 — друга партія
17:30 — 19:30 — третя партія
20:00 — 22:00 — четверта партія

12:30-22:00

Гра у “Doom ’n’ gloom” з Brilliant Board Games

Не пропустіть шанс протестувати нову покрокову 4Х стратегію «Doom ‘n’ gloom», яка розробляється українською командою BBG і буде ВПЕРШЕ представлена ​​на Kyiv Comic Con.
Для Вас вони підібрали оптимальний баланс залежних та незалежних факторів, побудували ігровий процес так, що жодна партія не повторюється та врахували усі «моменти», які так нас дратували в улюблених іграх.
В процесі гри Вам належить очолити постапокаліптичне поселення, яке знаходиться на межі виживання в зруйнованому світі. Досліджуйте новий світ, розвивайте економіку та науку, торгуйте, укладайте союзи, але пам’ятайте, фортуна мінлива, і тільки найспритніші досягають мети. А на що Ви готові піти заради перемоги?
Приходьте і доведіть, що в грі важливий не досвід або кількість раніше зіграних партій, а вміння грати.

12:30-22:00

Гра у «PictoricBox» від Sky Art Foundation

Гра «PictoricBox» — це безмежна свобода фантазії. Це машина часу, яка повертає до днів легкого спілкування і незатьмареного життєвим досвідом сприйняття світу. Гра руйнує бар’єри. Це масажер, який стимулює асоціації та пробуджує бурхливий потік уяви.
Кожна ігрова картка в наборі на кшталт відкритого коду в програмному забезпеченні, зміст якого «прописують» самі гравці. Кожен відвідувач Kyiv Comic Con зможе спробувати цю гру.
Авторами ідеї гри виступили фонд Sky Art Foundation в колаборації з українськими художниками з клубу ілюстраторів Pictoric.

12:30-22:00

Гра у Pokemon Trading Card Game від Kyiv City Gym

Найсильніший зал покемонських тренерів в Україні Kiev City Gym запрошує вас навчитися грати в захопливу настільну гру Pokemon Trading Card Game (TCG), а також спробувати свої сили в першому турнірі для новачків в рамках фестивалю Kyiv Comic Con. Якщо у тебе є колода з покемонами або ж ти просто любиш цю франшизу та хотів би навчитися грати, приходь до нас на стенд та прояви свою справжню силу тренера!

12:30-22:00

Ігротека від PlayHard

12.30-15.00: Граємо у Pathfinder, «Архетерику» та «Дегенезис»
15.00-22.00: Гражмо у Pathfinder, «Архетерику» та DnD 5

12:30-22:00

Ігротека від Igrocult

Igrocult запрошує всіх на Kyiv Comic Con відвідати зону настільних ігор! Протягом двох днів фестивалю на їхніх ігрових столах розгорнуться справжні танкові баталії #Tankchess та будівництво чарівних Ельфійських замків. Найвинахідливіші мандрівники зможуть обійти навколо світу за 80 днів, а відважні мушкетери дійти до Лондона, щоб повернути підвіски королеві. Геніальні маги здійснять вуду-обряди та приготують чаклунське зілля. Коти будуть ловити мишей, єноти шукати пироги, а пінгвіни їсти рибу. Хтось складатиме цікаві слова на швидкість, а хтось обиратиме професію мрії. Тобто буде відбуватися повна #Чехарда! З ними цікаво та весело!
Як ви зрозуміли, ігор буде багато, тому кожен знайде собі щось на свій смак. До того ж ви зможете купити будь-яку гру під час фестивалю за спеціальною ціною! Не проґавте цю шалену можливість, приходьте!
Гратимемо в: «Танкові шахи», «Алхімію», «Чехарду», «Ельфійський замок», «Слово за слово», «Навколо світу за 80 днів», «Дартаньян та три мушкетери», «Це моя риба!», «Офіс».

15:30-16:30

Розробка настільних ігор: мрія і реальність (Лекційна Світлої сторони)

Тема лекцiї «Розробка настільних ігор: мрія і реальність» не випадкова для сучасної української молодi — саме сьогоднi багато хто цiкавиться створенням власних проектiв, власних продуктiв i має багато запитань у продуктових, розробницький i бiзнес галузях. Протягом однієї години ми разом з відвідувачами лекції спробуємо пролити світло на деякі базові питання індустрії настільних ігор і передати практичні досвід і знання майбутнім гейм-девелоперам.

02/06

10:00-21:00

Board Game JAM

Художня школа «Indie Art» вперше проводить конкурс з розробки настільних ігор. В рамках Kyiv Comic Con кожен охочий зможе отримати теоретичну базу і потрібні навички, для розробки власного концепту для майбутньої настільної гри! Відразу після лекції «Розробка настільних ігор: мрія і реальність» залишайтеся на конкурс «Board Game JAM», адже переможців чекає приз — запрошення на повний курс «Паблішер» від художньої школи на 16 занять, на яких вони розвинуть ваші навички та доможуть створити ваш власний ігровий продукт. До конкурсу запрошуються як поодинокі учасники, так і команди. Реєстрація доступна при заповненні анкети або біля стенду «Інді Арт». Анкета для реєстрації учасників тут.

10:00-22:00

Настільна антидискримінаційна гра «Бути жінкою» від Stabilization Support Services

Протягом двох днів фестивалю популярної культури учасники та учасниці дізнаються, як це — бути жінкою в сучасній Україні.
«Бути жінкою» — перша в Україні настільна антидискримінаційна гра, що розповідає про гендерні стереотипи та дискримінацію жінок в Україні. У кожного учасника та учасниці гри є своя ігрова роль. Це героїня з певними характеристиками та ресурсами. Кожна героїня в процесі гри стикається з різними життєвими ситуаціями та стереотипами, які заважають їй в досягненні своїх життєвих цілей. За результатами понад 40 ігрових сесій 95% учасникам і учасниця гра сподобалася, а 57% змінили на краще своє ставлення до жіночого активізму.

Гра розроблена командою української благодійної організації «Благодійний фонд «Stabilization Support Services» за підтримки «Українського Жіночого Фонду».

10:00-22:00

Гра у «Підземелля і Дракони» з клубом «Дід Лихозор»

Хто ще жодного разу не грав у Dungeons and Dragons? Оу, герої, беріть сокири, вчіть заклинання і гайда!
1-2 червня на Kyiv Comic Con ви поринете у фентезійний світ Забутих Королівств разом із київським клубом D&D Дід Лихозор. Грайте хвацько, фантазуйте та будьте кмітливими в славних пригодах, що підготували наші майстри.
Розклад:
10:00 — реєстрація учасників
10:15 — 12:00 — перша партія
12:30-14:30 — друга партія
15:00 — 17:00 — третя партія
17:30 — 19:30 — четверта партія
20:00 — 22:00 — п’ята партія

10:00-22:00

Гра у “Doom ’n’ gloom” з Brilliant Board Games

Не пропустіть шанс протестувати нову покрокову 4Х стратегію «Doom ‘n’ gloom», яка розробляється українською командою BBG і буде ВПЕРШЕ представлена ​​на Kyiv Comic Con.
Для Вас вони підібрали оптимальний баланс залежних та незалежних факторів, побудували ігровий процес так, що жодна партія не повторюється та врахували усі «моменти», які так нас дратували в улюблених іграх.
В процесі гри Вам належить очолити постапокаліптичне поселення, яке знаходиться на межі виживання в зруйнованому світі. Досліджуйте новий світ, розвивайте економіку та науку, торгуйте, укладайте союзи, але пам’ятайте, фортуна мінлива, і тільки найспритніші досягають мети. А на що Ви готові піти заради перемоги?
Приходьте і доведіть, що в грі важливий не досвід або кількість раніше зіграних партій, а вміння грати.

10:00-22:00

Гра у «PictoricBox» від Sky Art Foundation

Гра «PictoricBox» — це безмежна свобода фантазії. Це машина часу, яка повертає до днів легкого спілкування і незатьмареного життєвим досвідом сприйняття світу. Гра руйнує бар’єри. Це масажер, який стимулює асоціації та пробуджує бурхливий потік уяви.
Кожна ігрова картка в наборі на кшталт відкритого коду в програмному забезпеченні, зміст якого «прописують» самі гравці. Кожен відвідувач Kyiv Comic Con зможе спробувати цю гру.
Авторами ідеї гри виступили фонд Sky Art Foundation в колаборації з українськими художниками з клубу ілюстраторів Pictoric.

10:00-22:00

Ігротека від Hobby World

10:00-11:00 – Гра у «Каркассон», Flux, «Дещо»
11:00-12:00 – Гра у «Колонізаторів», «Епічні битви бойових магів. Битва на горі Черепламені», «Безчинства у замку Спрутобойні» (перша і друга частина)
12:00-13:00 – Гра у «Заміс» (Smash Up), «Бенг!», «Таверну «Червоний Дракон»»
13:00-14:00 – Гра у «Карткові війни Фін проти Джейка», «Супер Носоріг», «Епідемію» (Ratus)
14:00-15:00 – Гра у Small World, «Каркассон», «Черепашачі біга»
15:00-16:00 – Гра у «Крагморту», «Знахідку для шпигуна», «Цитаделі»
16:00-17:00 – Гра у «Епідемію» (Ratus), «Соображарий», «Дещо»
17:00-18:00 – Гра у Small World, «Зоряні імперії. Колоніальні війни», «Мачі Коро»
18:00-19:00 – Гра у «Колонізаторів», «Каркассон», Flux
19:00-21:00 – Гра у «Крагморту», «Епічні битви бойових магів. Битва на горі Черепламені», «Безчинства у замку Спрутобойні» (перша і друга частина)

10:00-22:00

Гра у Pokemon Trading Card Game від Kyiv City Gym

Найсильніший зал покемонських тренерів в Україні Kiev City Gym запрошує вас навчитися грати в захопливу настільну гру Pokemon Trading Card Game (TCG), а також спробувати свої сили в першому турнірі для новачків в рамках фестивалю Kyiv Comic Con. Якщо у тебе є колода з покемонами або ж ти просто любиш цю франшизу та хотів би навчитися грати, приходь до нас на стенд та прояви свою справжню силу тренера!

10:00-22:00

Ігротека від PlayHard

10.00-15.00: Гра у DnD 5, Powered by the Apocalypse та «Архетерику»
15.00-21.00: Гра у «Дегенезис», Powered by the Apocalypse та «Архетерику»

10:00-22:00

Ігротека від Igrocult

Igrocult запрошує всіх на Kyiv Comic Con відвідати зону настільних ігор! Протягом двох днів фестивалю на їхніх ігрових столах розгорнуться справжні танкові баталії #Tankchess та будівництво чарівних Ельфійських замків. Найвинахідливіші мандрівники зможуть обійти навколо світу за 80 днів, а відважні мушкетери дійти до Лондона, щоб повернути підвіски королеві. Геніальні маги здійснять вуду-обряди та приготують чаклунське зілля. Коти будуть ловити мишей, єноти шукати пироги, а пінгвіни їсти рибу. Хтось складатиме цікаві слова на швидкість, а хтось обиратиме професію мрії. Тобто буде відбуватися повна #Чехарда! З ними цікаво та весело!
Як ви зрозуміли, ігор буде багато, тому кожен знайде собі щось на свій смак. До того ж ви зможете купити будь-яку гру під час фестивалю за спеціальною ціною! Не проґавте цю шалену можливість, приходьте!
Гратимемо в: «Танкові шахи», «Алхімію», «Чехарду», «Ельфійський замок», «Слово за слово», «Навколо світу за 80 днів», «Дартаньян та три мушкетери», «Це моя риба!», «Офіс».

10:00-22:00

Гра у Magic: The Gathering, «Берсерк», Warhammer Underworlds: Shadespire, Giant Jenga з клубом Dungeon

Гігантська Дженга (13+)

Всі ви грали в Дженга (Tower, Вежу) А тепер уявіть, що ця Дженга — двохметрова 0_О.
На початку гри з рівних дерев’яних брусків будується вежа, причому на кожному рівні чергується напрямок укладання.
Потім, гравці по черзі акуратно витягують по одному бруску і встановлюють його на вершині вежі. Проробляти все це потрібно дуже акуратно, інакше вежа впаде. Той гравець, в результаті дій якого обвал стався вважається таким, що програв.

Magic: The Gathering

Найстаріша і відома колекційна карткова гра в світі. До речі, можете її привітати, їй у цьому році 25 років. Ну а подарунки від нашого магазину не змусять вас чекати. У цей грі гравці стають planeswalker-ами — могутніми магами, які борються один з одним. Ваша зброя — це колода карт. У ній знаходяться ваші заклинання, артефакти і істоти, яких можна закликати для участі в битві і землі, що дають вам ману для оплати заклинань. В іграх з колекційними картами, до яких відноситься і Magic: The Gathering, одночасно поєднуються інтерес колекціонування і стратегічна гра. Карти продаються у вигляді стартових колод, всіляких тематичних наборів, склад яких заздалегідь відомий, а так само бустерів, склад яких невідомий. Ви просто починаєте збирати свою власну колоду і обмінюватися з іншими гравцями, щоб отримати потрібні карти.Найцікавіше в грі з колекційними картами — це те, що вона безперервно змінюється. Ви самі придумуєте і збираєте власні колоди. Кожна гра в Magic не схожа на попередні. Кілька разів на рік виходять нові доповнення до гри Magic, в яких постійно з’являються нові можливості приголомшити і перемогти опонентів.

Берсерк

Кожен гравець в «Берсерк» стає могутнім сверхсуществом-Унгаро, повелевающим загоном казкових істот. Загін, яким Ви командуєте — це власне колода карт, на яких зображені істоти, що населяють древній Лаар. Кожне істота наділена унікальними здібностями і параметрами. Ви можете самі моделювати свою колоду (загін), комбінуючи в ній карти з початкових наборів гри (стартерів) і додаткових наборів з рідкісними картами (бустерів).Одиночна гра представляє собою бій двох командирів і, відповідно, двох різних колод. Правила гри «Берсерк» створені таким чином, що питання, чи станете Ви переможцем в цій битві, залежить від того, наскільки вміло підібрана Ваша колода (стратегія) і наскільки сильно Ваше тактичне мислення при веденні бою. Ну, і від удачі також залежать деякі речі, як і в реальному житті. Легенда до гри написана під редакцією відомого письменника Ніка Перумова

Betrayal at House on the Hill+ Betrayal at House on the Hill: Widow’s Walk Expansion

Зробіть глибокий вдих, перш ніж ви ввійдете в цей будинок. Можливо, він буде останнім у вашому житті. Страх буде рости з кожною новою кімнатою, що відкривається в процесі дослідження зловісного будинку, наповненого жахливими монстрами і згубними секретами. Ви кидаєте виклик своїй долі. Щоб вижити і уникнути загрози, вам доведеться довіритися одне одному. Але будьте обережні: будинок налаштує одного з вас проти інших. Лише зібравши всі сили, вам вдасться перемогти зрадника і покинути Будинок на Пагорбі. З 50 диявольськими сценаріями і десятками кімнат Ви будете повертатися в цей будинок знову і знову — так часто, як забажаєте — і ніколи не зіткнетеся з двома однаковими партіями.
Будинок на пагорбі має негативну репутацію. Ті, хто наважився переступити його поріг, виходили звідти занурені в непроглядну темряву божевілля і відчаю, якщо взагалі виходили. Тепер жах досягає нових висот з Widow’s Walk, першим за весь час доповненням для настільної гри Betrayal at House on the Hill. Будинок буде розширено двадцятьма новими кімнатами, включаючи новий, досі недосліджений поверх — дах. Також, в залах будинку ви виявите нових монстрів, предмети, ознаки, події і 50 абсолютно нових сценаріїв, складених Майком Селынкером — провідним розробником команди зірок світової індустрії ігор і розваг, що створювала доповнення. У Widow’s Walk, жах і паніка виходять на новий рівень. Увійдіть, якщо наважитеся. Вийдіть, якщо зможете…

Warhammer Underworlds: Shadespire

Тактичні бої на арені в світі Вархаммера. В основі гри картковий движок, приправлений гральними кістками. Правила розроблені з прицілом на турніри. Перші фракції — Eternals Liberators і Khorne Bloodreavers. Всі фракції поставляються зі своїми колодами карт, які — до того ж — можна «настроювати». Декорації гри — давнэ і прокляте місто між царствами світла й тіні, Шейдспайр (Shadespire). Гра, включаючи доповнення, повністю локалізована GW на російську мову.

УЧАСНИКИ

 • Carrom Ukraine

  Популяризатори настільної гри КаррОм в Україні. КаррОм — настільна гра, яка є чимось середнім між більярдом та шаффлборд. В різних частинах світу гру також називають Карум, карам, каром, а в Індіі та Непалі — більярд на пальцях.

  Сайт

 • Kyiv Legacy

  Клуб настільних ігор Kyiv Legacy — це перш за все об’єднання людей, які люблять настільні варгейми. І не просто збирати, фарбувати та колекціювати моделі, а головне — грати. Ми існуємо вже близько 10 років. На базі клубу були сформовані збірні команди України для найбільшого щорічного турніру ЕТС у Європі по системам Warhammer 40k та Warhammer Fantasy Battles (нині The 9th Age Fantasy Battles). І надалі активні члени клубу регулярно збираються в команду на виїзні турніри.

  Сайт клубу

  Facebook

   

 • Dungeon

  Dungeon уже неодноразово брали участь у фестивалях та виставках і є постійними учасниками Kyiv Comic Con. Цього року на їхньому стенді ви зможете пограти в такі ігри:
  Magic The Gathering, Берсерк, Берсерк. Герої, Гігантську Дженгу та Betrayal At House on the Hill.

  А також буде безліч ексклюзивної продукції, подарунки та знижки косплеєрам 🙂

   

  Сайт

 • Hobby World

  Видавництво настільних ігор Hobby World зможе запропонувати вам ігри для всіх вікових груп, різного жанру, сеттингу та тривалості. В їхньому арсеналі понад 3000 найменувань настільних ігор та велика кількість аксесуарів і фарб для мініатюр.

  Сайт

 • Дід Лихозор

  Якось зібралися троє друзів, яким просто неймовірно сподобалося грати у Dungeons & Dragons. І як часто воно буває, один захоплений гравець сказав: «Ми маємо створити клуб!”

  28 жовтня 2018 року Дід Лихозор провів свою першу партію. А вже сьогодні клуб розгорнувся на повну у центрі Києва. У нас є все для затишної гри:

  🔸мініатюри і кубики для кожного
  🔸дизайнерський террейн
  🔸авторський сценарій
  🔸смачні подарунки новачкам
  🔸водимо по системам — ДНД 5 редакції та Вампіри: Маскарад

  І найголовніше — у нас є атмосфера та цікава історія. Гайда грати!

  Інстаграм

 • Play Hard

  Клуб настільних рольових ігор Play Hard — це ігрове ком’юніті, яке існує з 2014 року та є найбільшим об’єднанням майстрів настільних рольових у Києві. На базі клубу створена перша українська настільна рольова гра Архетерика Імаго, яка і нині розвивається та тестується. Мета організації – поширення настільних рольових ігор та залучення у інтелектуальні хобі нового покоління.

  Сайт

 • Хачатрян Тигран

  Гейм-дизайнер і продюсер зі стажем в ігровій індустрії більше 10 років. Почав свою кар’єру, як і багато iнших дизайнерiв, в жанрі казуальних ігор. Свої перші власні продукти Karma Police, Perfect Zombie, Terra, Inc., Railroad Fever розробив на настільній платформі разом зі своїми учнями в художнiй школi «Indie Art». Ігри були представлені на наймасштабнішiй міжнародній виставці Spiel Essen в Германiї і получіли високі оцінки критиків. Для доповнення свого портфоліо IT-продуктами перейшов на мобайл і пропрацював кілька років в таких великих компаніях, як Plarium. Сьогодні в оновленій школі «Indie Art» викладає всі академічні художні дисципліни, а також веде авторський курс по розробці настільних ігор. Своєю сильною стороною вважає вміння вибудовувати ефективні робочі групи використовуючи сучасні командні технології. Його студенти розробляють не тільки гру а повний продукт від ідеї і до релізу на всіх стадіях.

 • Igrocult

  «Igrocult» – це компанія зі створення, продажу та просування настільних ігор. Сформована в лютому 2017 р. В травні того ж року була створена однойменна група в «Facebook», яка швидко стала міжнародною та дуже популярною (на разі більше 2 тис. учасників і контент з України та всього світу). Це унікальне джерело цікавої інформації про настільні ігри та все, що з ними пов’язано. Компанія пропонує не тільки цікавий контент та організацію ігрових заходів, але й широкий асортимент настільних ігор для продажу. Це надзвичайні ігри на будь-який смак від наших партнерів, спільного та/або власного виробництва. Наша мета: популяризація настільних ігор, як виду культурного дозвілля, що сприяє веселому відпочинку та розвитку інтелектуальних здібностей.

  Фейсбук

 • Indie Art

  Художня школа «Iнді Арт» — це сучасні стандарти навчання образотворчому мистецтву. Крім базових академічних дисциплін (малюнок, живопис, композиція, скульптура, графіка) школа пропонує ряд унікальних професійних курсів з сучасного артускетчінгу, стилізації (аніме, манга, комікси), фешн-дизайну, розробці та дизайну персонажів, ілюстрації, стріт-арту і графіті. Студенти нашої школи інтенсивно освоюють нові сучасні напрямки в мистецтві та застосовують отримані навички на справжніх продуктових проектах. На особливу увагу заслуговує унікальний в Україні курс по розробці та виданню настільних ігор «Паблішер» від продюсера школи Хачатрян Тиграна.

  Фейсбук

 • Brilliant Board Games

  BBG (Brilliant Board Games) — startup друзів-однодумців. Наш перший продукт — гра «Doom ‘n’ gloom» — створюється з фокусом на західні ринки, в першу чергу, платформи Kickstarter і Indiegogo, з метою продемонструвати креативний потенціал українських команд. Наша мета — пройти шлях від ідеї до готового комерційного продукту самостійно і поділиться досвідом з такими ж ентузіастами, як і ми.

  Фейсбук

 • Sky Art Foundation

  Sky Art Foundation – арт-фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнко. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам і інтеграції української культури у світовий арт-контекст. Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів.

  Сайт

 • Kiev City Gym

  Команда заснована 11 квітня 2018, спеціалізується на грі Pokemon TCG. Члени нашого залу подорожують країнами та грають у Покемонів на міжнародному рівні та прагнуть довести, що в Україні також є гідні гравці з цієї дисципліни.

  Фейсбук

 • Stabilization Support Services

  Благодійна організація «Благодійний фонд “Stabilization Support Services”» було засновано канадською організацією Stabilization Support Services у 2016 році з метою сприяти зусиллям державних та неурядових інституцій з побудови миру та примирення як основи для довготривалої стабільності, довіри в суспільстві та сталого розвитку. Серед основних напрямів діяльності організації: захист та підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в Україні, загальна підтримка державних установ, що працюють у секторі соціального захисту, розвиток людського потенціалу в процесі миробудівництва. За час діяльності організації понад 600 000 громадян отримали необхідну допомогу.

  Сайт