Ви переглядаєте програму 2017 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 201920182016, 2015

ПРОГРАМА

6/05/2017

13:30-15:00

Зоряні війни – зачаровані міфом (Лекційна темної сторони)

Чому Енакін Скайуокер став Дартом Вейдером і чому початок пригод Зоряних Війн починається у барі? Що спільного між Магістром Йодою та професором Дамблдором? Чи є збігом що більшість історій у сучасній культурі розповідають про дітей-сиріт? Що спільного у героїв Зоряних Війн та героїв давньогрецьких міфів? Як стати справжнім джедаєм? Про ці та інші цікаві речі можна буде почути у лекції культуролога Михайла Козакова «Зоряні війни – зачаровані міфом». Лекція буде цікава не тільки фанатам Зоряних війн але й усім, хто прагне навчитися розуміти ті меседжі які несе сучасна культура людині, хто хоче навчитися засобам найкращого донесення інформації до оточення за допомогою механізмів, які працюють від початку існування людства. Ідеї лекції будуть також цікаві тим, хто хоче займатися розробкою сюжетів до комп’ютерних ігор, написанням романів або кіносценаріїв. Хай буде з вами сила!

13:30-16:00

Майстер-клас: Анімаційна проба (Лекційна Світлої сторони)

Художник-аніматор — справжній актор у створенні анімаційного фільму. Саме він надихає персонажа душею та оживлює його.
Якщо ви малюєте (багато малюєте, ще більше малюєте) — візміть участь у анімаційній пробі.
Класичні папір + олівець + 24 кадри + ваш талант.
Найкращім буде надана можливість стажування на студії «Червоний собака»

У програмі майстер-класу:
— основні анімаційні правила (лекція)
— малювання анімаційного руху на папері (на light-дошках за допомогою штіфтів)
— розбір польотів

19:30-21:30

Зустріч із Любомиром Левицьким (Головна зала)

МАЙСТЕР КЛАС (РЕЖИСЕР/ПРОДЮСЕР)
-З чого почати щоб стати жанровим фільммейкером.
-Специфіка ринку
-Шляхи розвитку фільммейкера
-Залучення американських спеціалістів до створення фільму.
-Яке кіно матиме найбільший успіх в Україні / жанри
-Ціль в аудиторію. Важливо знати для кого ви робите кіно / від цього і будуть народжуватись ідеї як і кіно так і промоушна.
-Недорогий продакшн / пост / креативна таргетована реклама
-БЮДЖЕТ / Робота з продакт плейсментом

7/05/2017

14:30-16:30

Презентація фентезі-фільму «Сторожова застава» і мультфільмів — «Викрадена принцеса» та «Мавка. Лісова пісня» (Кінозал)

FILM.UA Group представить на фестивалі Kyiv Comic Con три наймасштабніших релізи: пригодницький фентезі-фільм про українських супергероїв «Сторожова Застава» та два повнометражних мультиплікаційних фільми «Викрадена принцеса» та «Мавка. Лісова пісня» студії Анімаград.
Приходь на презентацію «Сторожової застави» і першим дізнавайся таємниці створення справжнього українського фентезі з надсучасними візуальними ефектами! Продюсер Юрій Прилико та режисер Юрій Ковальов покажуть ексклюзивні відеоматеріали фільму, який всі побачать у жовтні. Також, буде можливість зазирнути за лаштунки знімального майданчика через VR-окуляри і переглянути матеріал, створений за технологією віртуальної реальності.
«Викрадена принцеса» знаходиться на етапі активного виробництва, а права на анімаційний фільм вже продали більш ніж у 20 країн. Відвідувачі Kyiv Comic Con стануть першими глядачами тільки-но створених епізодів мультфільму, дізнаються чому і як українська анімація може позмагатись із Disney та Pixar, а сценарист проекту Ярослав Войцешек розкаже як писати сценарій, аби по ньому зняли мультфільм.
Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» два місяці тому повернувся з пітчингу в Бордо, де здобув гучний успіх та потрапив у поле зору не тільки української, а й європейської аудиторії. У мультфільмі підіймаються актуальні теми – фольклор, міфологія, екологія та фешн – які не байдужі сучасним українцям та органічно існують в рамках сюжетної канви. Детальніше про це розповість режисер Олександра Рубан та вперше продемонструє унікальний арт.

УЧАСНИКИ

  • Ярослав Войцешек

    Ярослав — сценарист і режисер. У його творчому доробку такі художні проекти як «Байкер 1-2-3», «Критик» і «Легенди нового світу», та нагороди фестивалів «Молодіжний кіномір», 2009 року і «КіТи» 2013 року за кращі фільми. Ярослав Войцешек – співавтор сценарію першого українського фентезі про супергероїв «Сторожова застава», а також – автор сценарію повнометражних мультиплікаційних фільмів «Викрадена принцеса» та «Мавка. Лісова пісня» студії Animagrad.

  • Олександра Рубан

    Олександра — режисер-постановник. Працювала у якості режисера та сценариста над третім та четвертим сезоном дитячого анімаційного серіалу «Ескімоска. Пригоди в Арктиці». Наразі працює над дитячими анімаційними серіалами «Клуб Всезнайків» та «Котофеї», а також є режисером повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня».

  • Сергій SKA Ковальчук

    Сергій SKA Ковальчук — український перекладач, який круто переклав понад 230 фільмів для українських кінотеатрів та телебачення. Це його смішні фразочки ми цитуємо, коли виходимо з кінотеатрів. Це його переклад ми чули в стрічках «Тачки 2», «Шпигунка», «Дедпул», «Загін самогубців», «Angry Birds у кіно», «Секрети домашніх тварин», «Університет монстрів», «Джанго вільний» та багатьох інших.

  • Червоний собака

    Студія «Червоний собака» заснована у 2005 році як навчально-виробнича. З 2012 року студія спеціалізується на виробництві анімації в разних техніках. Багаторазовий призер національних та міжнародних фестивалів.

  • Любомир Левицький

    Кінорежисер / продюсер, член української кіно академії та ініціатор соціального проекту #дайшансмрії направленої на боротьбу з піратством та захист авторських прав творчих людей.

    Відомий за фільмами “Тіні незабутих предків”, “Selfieparty» та своєю дипломною роботою фільмом «Штольня».
    Любомир є яскравим прикладом того як створити в Україні успішний жанровий фільм. Адже всі його картини повертали свої бюджети в широкому національному прокаті.
    У кожному з його фільмів він відкриває нові таланти. Наступні роботи Левицького уже матимуть міжнародний статус. Зараз він працює над великим европейським проектом “ЕГРЕГОР” та американським тінейджерським хоррором «BLACK FRIDAY».

  • Студія NEBESKEY

    Український проект створення та видання графічної прози, коміксів і анімації. Творець хітової серії графічного романа-блокбастера «Даогопак», призер рейтингу «Книга Року 2012», а також володар приза за Найкращу ілюстрацію до дитячої книги Книжкового Арсеналу. Номінований на національну кінопремію «Золота Дзиґа» за перший мультфільм за твором Т.Г. Шевченка «Кобзар 2015».

    https://www.facebook.com/Nebeskey/

  • Ростислав Семків

    К. ф. н., доцент каф. літературознавства Києво-Могилянської Академії; директор вид-ва «Смолоскип»

  • Анімаград

    Входить до складу FILM.UA Group і є одним з провідних анімаційних продакшенів у Східній Європі. Місія Анімаграда — представляти українську анімацію в міжнародному контексті на високому рівні творчих рішень і технічного виконання.

  • Михайло Козаков

    Філософ, культуролог, дослідник сучасної масової культури у напрямках графічний роман, серіал, література. Приймав участь у різноманітних наукових конференціях. З 2016 року почав розробку низки лекцій по сучасній міфології на основі наукових праць дослідника міфології Джозефа Кемпбелла, у котрих популяризує ідею практичного застосування міфологічних символів у практичному житті і показує, як сучасна культура за допомогою міфологічної мови звертається до особистості через комікси, серіали та літературу. Проводив лекції на фестивалі «АрТерапія», «AKARI fest» у м.Житомир у 2016р.

  • FILM.UA Group

    Найбільша в Східній Європі група компаній у сфері кіно- і телепродакшна. Контент виробництва Групи продано на понад 100 територій по всьому світу, а її проекти отримали 77 нагород та 141 номінацію на міжнародних кінофестивалях.

  • Юрій Прилипко

    Продюсер фільму «Сторожова застава», директор компанії POSTMODERN. Представляє компанію FILM.UA Group, брав участь у роботі над багатьма успішними проектами, зокрема над «Незламною». Небайдужий і до жанру фентезі: зараз разом із чудовою командою працює над «Сторожовою заставою» – першим вітчизняним фентезі про українських супергероїв.

  • Юрій Ковальов

    Режисер фільму «Сторожова застава». Дебютував у кіно 1996 року з авторським проектом у якості сценариста і режисера з ігровим фільмом «Останній лист» із збірки «Мудаки. Арабески» (2010). Потім був «Пиріг» із альманаху «Україно, goodbye!» (2012). Але зараз в його кар’єрі чи не найвідповідальніший проект – перший повнометражний фільм-фентезі «Сторожова застава», в магію якої він поринув з головою.

  • Олена Голубєва

    Український продюсер. Керівник «Навчально-виробничої студії «Червоний собака». Викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії КНУТКіТ ім. І. К. Карпенко-Карого, науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології психології НАПН України, експерт громадської ради Державного агентства України з питань кіно. Продюсер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3D «Дівчинка з риб’ячим хвостом», що отримала багато відзнак національних та міжнародних фестивалів.

  • Сергій Мельніченко

    Український художник-ілюстратор, режисер анімаційних фільмів. Керівник анімаційної студії «Червоний собака». Відомий як режисер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3D «Дівчинка з риб’ячим хвостом». Має багато професійних відзнак, зокрема приз глядацьких симпатій національної програми МКФ «Молодість-44», відзнаку в категорії дитячих фільмів Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів OIAF (Оттава), приз за кращий анімаційний фільм Національного фестивалю кіно та відео-робіт «Відкрита Ніч», а також багато інших відзнак національних та міжнародних фестивалів.