Counter Strike: Global Offensive: регламент турніру

1. Раунд проходить до одної перемоги (Best Of One).
2. Турнір проводиться за системою Single Elimination.
3. Розподіл учасників по командам відбувається випадково (Random Team Cup).
4. Максимальна кількість команд у турнірі — 8.
5. Нагороджуються дві команди, які посіли перше та друге місце у кожному турнірі.
6. Для участі гравці використовують свої облікові записи.
7. В грі приймають участь 2 команди по 5 гравців в кожній.
8. На початку кожного періоду на фінансовому рахунку кожної команди є по 800 USD.
9. Право першого вибору сторони розігрується раундом на ножах.
10. У разі, якщо після закінчення 2-х періодів команди мають рівну кількість виграних раундів (15-15), призначаються 2 додаткових періоду по 3 раунди.
11. На початку кожного додаткового періоду на фінансовому рахунку кожної команди знаходиться по 10 000 USD.
12. Вибір карт для Bo1 матчів відбувається за такою системою: перша команда прибирає карту — друга команда прибирає карту — перша команда прибирає карту — друга команда прибирає карту — перша команда прибирає карту — друга команда прибирає — команди грають на тій карті, яка залишається.

Умови проведення матчів турніру:
1. Кожна команда має право не грати якийсь із наданих їм матчів, в результаті чого їм буде зараховано поразку.
2. Адміністратор турніру в праві залишити за собою вибір ігрового сервера, опираючись на особисті упередження чи опитавши членів матчу. Сторона буде визначена випадковим чином.
3. При затримці матчу (пауза) більш, ніж на 15 хвилин однієї з команд їй може бути зарахована технічна поразка.
4. Команди мають необмежену кількість пауз, довівши адміністрації обґрунтованість. Сумарний час пауз не може перевищувати 15 хвилин на кожну команду під час матчу. При перевищенні часового ліміту пауз адміністрація в праві примусити команди продовжити гру.

Забороняється:
1. Участь в договірних матчах або будь-яких інших діях, які можна схарактеризувати як нечесну гру.
2. Гра одного і того ж учасника даного турніру за дві або більше команд (и).

Умови з боку команд-учасниць:
1. Команда погоджується з усіма пунктами цього регламенту при підтвердженні реєстрації команди на участь.
2. Гравці, які зайняли призові місця в перший день не допускаються до участі у турнірі в другий день.
3. Образа інших учасників команди, адміністрації і неспортивна поведінка може призвести до технічної поразки або зовсім до дискваліфікації з турніру. Поважайте своїх супротивників.
4. Гравці, нікнейми яких містять нецензурну лексику, образи чи з інших причин, вважатимуться організаторами як некоректні — до участі в турнірі не допускаються;

Умови з боку адміністрації турніру:
1. Адміністрація турніру намагатиметься всіляко представити глядачам кожну команду.
2. Адміністрація має право змінювати даний регламент до початку проведення турніру.

Додаткова інформація:
1. Якщо ви хочете припинити участь в турнірі, повідомте про це Адміністрації турніру.
2. Вас буде повідомлено, коли, хто і з ким грає.
3. При недотриманні цих правил капітан повинен повідомити Адміністрації про порушення і ми розглянемо вашу ситуацію.