Ви переглядаєте програму 2019 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Переглянути програму і учасників минулих років: 2018, 2017, 2016, 2015

ПРОГРАМА

01/06

12:00-17:00

Фан-турніри з FIFA19 у зоні Spel Club

Spel Club — це місце, де кожен охочий може пограти в улюблені ігри, потрапити до світу VR та поганяти на Logitech. В їхній зоні на Kyiv Comic Con ви зможете пограти у FIFA19, MK-XL, UFC-3 та Beat Saber.

12:00-22:00

Кіберзона від Spel Club: MK-XL, UFC-3 та Beat Saber

Spel Club — це місце, де кожен охочий може пограти в улюблені ігри, потрапити до світу VR та поганяти на Logitech. В їхній зоні на Kyiv Comic Con ви зможете пограти у FIFA19, MK-XL, UFC-3 та Beat Saber.

13:30-20:00

Проведення турніру з CS:GO

Регламент турніру за посиланням.

13:30-20:00

Проведення турніру з Dota2

Регламент турніру за посиланням.

15:00-16:30

Презентація гри «Chernobylite» від The Farm 51(Кінозал)

Запрошуємо в неймовірну подорож по Чорнобилю на Kyiv Comic Con!
«Chernobylite» — це науково-фантастична гра на виживання в жанрі горрор від польської студії The Farm 51. У ній поєднуються вільне дослідження зони відчуження та складні бої, унікальний дизайн та нелінійність сюжету.
Спробуйте вижити та розгадати заплутані таємниці Чорнобиля в 3D моделі реальної зони відчуження!
В кінозалі на вас чекає велика презентація, а на стенді «Chernobylite» ви зможете зіграти в ексклюзивну демо-версію гри, познайомитися з неймовірними сталкерами, сфотографуватися з ними та виграти круті призи!

19:30-21:30

Презентація Ubisoft (Кінозал)

Ubisoft – всесвітньо відома компанія, один з лідерів відеоігрової індустрії. Вони створили Assassin’s Creed, Far Cry, Steep, Watch Dogs, Trials, Rainbow Six, Ghost Recon та багато інших ігрових франшиз. На нашому фестивалі Ubisoft проведуть презентацію, на якій розкажуть про геймдизайн своїх ігор, а також про те, як українські таланти можуть приєднатися до роботи над світовими проектами. А на стенді Ubisoft в зоні відеоігор ви зможете пограти у нові релізи та позмагатися з друзями в Just Dance.

02/06

10:00-12:00

10:00-12:00

10:00-22:00

Кіберзона від Spel Club: MK-XL, UFC-3 та Beat Saber

Spel Club — це місце, де кожен охочий може пограти в улюблені ігри, потрапити до світу VR та поганяти на Logitech. В їхній зоні на Kyiv Comic Con ви зможете пограти у FIFA19, MK-XL, UFC-3 та Beat Saber.

12:00-17:00

Фан-турніри з FIFA19 у зоні Spel Club

Spel Club — це місце, де кожен охочий може пограти в улюблені ігри, потрапити до світу VR та поганяти на Logitech. В їхній зоні на Kyiv Comic Con ви зможете пограти у FIFA19, MK-XL, UFC-3 та Beat Saber.

12:30-20:00

12:30-20:00

Проведення турніру з LOL

Регламент турніру за посиланням.

УЧАСНИКИ

 • Ubisoft

  Один із лідерів ігрової індустрії з портфелем всесвітньо відомих брендів. В Україні компанія представлена двома студіями, Ubisoft Kiev та Ubisoft Odesa, які зосереджені на посиленні присутності Ubisoft на всіх платформах, з основною експертизою на ПК. Ubisoft Kiev була заснована в 2008 році і є однією з найбільших GameDev студій в Україні, яка брала участь у розробці таких блокбастерів, як Assassin’s Creed®, Far Cry®, Steep®, Watch Dogs®, Trials®, Rainbow Six®, Ghost Recon ®, і інших. Ubisoft Odesa відкрилася в березні 2018 року і бере участь у розробці світових франшиз Ubisoft.

  Сайт

  Facebook

 • Farm 51

  Польска компанія-розробник відео-ігор. Серед найвідоміших проектів — Time Ace, NecroVisioN, Painkiller: Hell & Damnation, Get Even та Chernobylite.

  Сайт компанії

 • Kiev Fighting Games Community

  Київська спільнота гравців у файтинги бажає облаштувати зону для знайомства відвідувачів з провідними іграми цього напрямку. На нашому стенді буде облаштовано декілька ігрових станцій з вільним доступом, де всі бажаючі зможуть спробувати свої сили у найпопулярніших іграх жанру та отримати додаткову інформацію від учасників спільноти.

  Діскорд-канал

 • Войчех Паздур

  Розробник ігор з 17-річним досвідом, вивчив секрети створення 3D моделей і надреалістичних текстур у відеоіграх. Залучений до вивчення і розробок у галузі фотограмметрії та створенні додатків для VR.
  Брав участь у розробці першої частини «Відьмака», а також «NecroVisioN», «Painkiller Hell and Damnation», «Deadfall Adventures» для The Farm 51. Зараз обіймає посаду голови The Farm 51.
  На даний момент займається такими проектами, як «Get Even» і «Chernobyl VR Project”, де у ролі креативного директора надихнув команду на створення віртуального світу, що базується на фото реальних місць та людей, а також намагається створювати нові прийоми оповіді ігрового сюжету.

 • Ant3Dstudio

  Компанія Ant3Dstudio займається разробкою власного програмного запезпечення, веб-сервісів, відео анімацієй у розважальній та навчальних сферах. Нашими проектами є программи для навчання: Draftsman — программа для креслення, с 2009 року. Є більш росповсюдженою у СНД як проста программа орієнтована для учніх старших класів та студентів. Проект AMontage (2012 рік) — набір програмних засобів для створення анімації, коміксів та відео. З 2016 року використовується у навчанні. В одній школі Греції експерементальний створили клас по анімації у данному додатку. З восени 2017 вівся гурток по работі з програмою у школі МАУП. С 2016 року, проводимо майстер-класи на різних можливих фестивалях. На даний момент запускаємо випуск книг, коміксів та ігор з нашим персонажем Ноксом.

  Сайт

 • Robo House

  Міжнародна лабораторія робототехніки, електроніки та програмування, заснована в 2017 році. Серед напрямків роботи компанії — створення прототипів нових пристроїв на замовлення; модернізація застарілих систем та інтеграційних рішень та розвиток екосистеми робототехніки в сфері навчання.

  Цілями Robo House є розвиток рівня освіти і мейкерства країни в цілому, поліпшення експортних показників малого і середнього бізнесу та підвищення рівня IT фахівців.

  На базі лабораторії функціонує школа робототехніки й програмування для дітей та дорослих. На сьогодні, відкрито 30 шкіл по всій Україні.

  Наші досягнення:
  Переможці Ukrainian IT Awards 2018;
  Вибір Робота Софії 2018;
  Офіційна сертифікація від компанії MakeBlock (єдині в Україні);
  Наші учні — переможці BestRobofest та Asimov Olympics 2018 року.

  Контакти: сайт, фейсбук, інстаграм

 • GB-Force

  GB-Force — клуб війсково-історичної реконструкції військ Британської імперії на період Другої Світової Війни. Має багаторічний досвід організації та участі у Історичних заходах, інтерактивних дісплеях та лекціях у Національних музеях та університетах.

 • Spel Club

  Spel Club — це місце, де кожен охочий може пограти в улюблені ігри, потрапити до світу VR та поганяти на Logitech .
  Інстаграм

 • MSI

  Сьогодні MSI є передовим та найбільш визнаним брендом серед геймерів та кіберспортсменів. Ми досягли цього завдяки вірності своїм принципам: передові технології та довершений дизайн, перфекціонізм та інноваційність. Наразі MSI пропонує своїм фанатам усе необхідне для комплексної організації свого ігрового місця — відеокарти та материнські плати, корпуси та монітори, ігрову периферію і навіть — ігрові
  крісла. Ми тісно співпрацюємо з професійними геймерами та прислуховуємось до бажань звичайних гравців, тому кожна річ, на котрій є логотип MSI GAMING, спроектована з максимальною ретельністю та виконана безкомпромісно якісно, щоб забезпечити найвищу потужність в іграх.

  Окрім десятиліть успішної розробки топового геймерського «заліза», MSI виступає спонсором більше ніж 20 кіберспортивних команд у всьому світі, та є організатором відомого кіберспортивного чемпіонату MSI MGA (Masters Gaming Arena), де професіонали та любителі
  можуть продемонструвати свої навички світовій геймерській спільноті та отримати цінні призи або солідні грошові винагороди. Геймінг – це мова, якою спілкуються MSI та геймери, і разом ми несем інновації в ігрову індустрію.

 • NAU STEWARDS

  Друзі, вас чекають кіберспортивні змагання з League of Legends, Dota 2, Counter Strike: GO, Overwatch. Детальніше про кожен турнір ми ще напишемо, а зараз познайомимо вас з суддями — NAU STEWARDS — кіберспортивною організацією і командою в дисципліні CS:GO від Національного Авіаційного Університету. Вони входять в топ 3 найсильніших студентських команд України за версією UMC 2019. Всі члени команди висококласні гравці semi-pro рівня з топів України.

  Створені зовсім нещодавно NAU STEWARDS займаються розповсюдженням кіберспорту в колах молоді та готують зіркові склади Студентської Ліги України.