Ви переглядаєте програму 2018 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Переглянути програму і учасників минулих років: 2019, 2017, 2016, 2015

ПРОГРАМА

19/05/2018

12:00-13:00

Реєстрація на турнір з Hearthstone

Регламент турніру за посиланням:

Hearthstone

 

12:00-13:00

Реєстрація на турнір з CS: GO

Регламент турніру за посиланням:

Counter Strike: Global Offensive

12:00-13:00

Реєстрація на турнір з Dota 2

Регламент турніру за посиланням:

Dota 2

13:00-20:00

Проведення турніру з CS:GO

Регламент турніру за посиланням:

Counter Strike: Global Offensive

 

13:00-20:00

Проведення турніру з Dota 2

Регламент турніру за посиланням:

Dota 2

13:00-20:00

Проведення турніру з Hearthstone

Регламент турніру за посиланням:

Hearthstone

16:30-18:00

Як ми створюємо історію в The Sinking City (Кінозал)

…Окмонт, вигадане місто в штаті Массачусетс, ревучі 1920-ті роки. Ця епоха відома економічним підйомом США, зростанням консюмеризму, зародженням джазу, гангстерами та етнічними конфліктами. Але все це лише опосередковано торкнулось Окмонту — з початку свого заснування місто майже повністю відокремлено від «великої землі» через часті повені. Більше того, місцеве населення — це окреме суспільство зі своїми правилами і традиціями, якими вони не поспішають ділитися з прибульцями з «великої землі»…

The Sinking City — це гра від третьої особи в жанрі investigation adventure, яка створюється під натхненням від творів американського письменника Говарда Філіпса Лавкравта. Зараз гра є найбільшим та найамбітнішим проектом студії Frogwares.  Система «open investigation» (відкрите розслідування) передбачає цілковиту автономність гравця в процесі гри.

Головний герой — звичайна людина, приватний детектив, який може покладатися лише на свої професійні навички та досвід. Щоб досягнути фінальної мети та розкрити справу, яка стосується головного героя особисто, гравцям доведеться допомагати простим мешканцям Окмонту у вирішенні їхніх проблем. Та щоб завершити місію, вам недостатньо буде пройти від пункту А в пункт Б. Маркери на карті відсутні, і ніхто вам відкрито не підкаже, куди йти і що робити. Неігрові персонажі — прості люди, які можуть плутатись в свідченнях, а інколи відверто брехати. Отже, щоб успішно розкрити справу, гравцю пропонується використовувати найпростіші інструменти — записну книжку, мапу, допит свідків, вірний «Кольт» в кишені і сміливість протистояти надприродним істотам зі світу Лавкрафта.

17:30-18:30

3D графіка для створення коміксів (Лекційна Світлої сторони)

Чудова новина для всіх, хто захоплюється створенням цифрових світів або мріє почати свій шлях в цій сфері! На Kyiv Comic Con виступить Павло Медведєв — викладач школи комп’ютерної графіки «ArtCraft». Він проведе лекцію, у якій розповість про способи створення якісних, глибоких і просто красивих 3D-сцен. Створення тривимірних світів — захопливий та складний процес, який не подужати без значного багажу знань і потужного заряду креативності. На лекції ви не тільки дізнаєтеся більше про сферу 3D-графіки, але й отримаєте корисні практичні знання і поради! Павло продемонструє як управляти віртуальною камерою в 3D. Розповість про створення складних сцен за допомогою фізичних симуляцій і як економити час при створенні об’ємного ігрового контенту. А ще підкаже як знайти натхнення і де отримати знання, коли тільки починаєш навчання. Якщо до цього ви не думали про 3D, як про напрямок для творчого або професійного розвитку — ця лекція стане відправною точкою в перспективну, цікаву сферу. А якщо вже цікавилися, тоді отримаєте масу корисної інформації та станете більш досвідченим!

18:30-19:30

Мистецтво в віртуальній реальності: майстер-клас від X Reality Port (Лекційна Світлої сторони)

Митці віртуальної реальності Мирон і Тая розкажуть та покажуть можливості, які віртуальна реальність відкриває перед всіма творцями образотворчого мистецта. У VR відсутні обмеження, тут немає канонів. Є лише одне обмеження — власна фантазія. Віртуальна реальність відкривае нові простори для творчості не лише для художників, а і для скульпторів та архітекторів. Це принципово новий напрям, який не залить вас байдужими!

19:30-22:00

Kyiv Comic Con Geek Quiz (Головна зала)

Друзі, ми з радістю починаємо анонсувати події, що відбудуться на четвертому Kyiv Comic Con 19-20 травня! І починаємо ми з події нового для фестивалю формату: ввечері в суботу, 19 травня, на вас чекає супермасштабний Ґік-квіз (Що? Де? Коли?), який організовують наші друзі з PubQuiz. Хлопці – справжні майстри своєї справи: спеціально для вас вони розроблять унікальний хардкорний квіз, який охопить усі тематичні напрямки фестивалю і виявить знавців популярної культури.
Ця та інші події безкоштовні для відвідувачів Kyiv Comic Con.

20:00-20:30

20:00-20:30

Нагородження переможців турніру з Dota 2

Регламент турніру за посиланням:

Dota 2

20:00-20:30

Нагородження переможців турніру з Hearthstone

Регламент турніру за посиланням:

Hearthstone

20/05/2018

10:00-12:00

Реєстрація на турнір з League of Legends

Регламент турніру за посиланням:

League of Legends

10:00-12:00

Реєстрація на турнір з CS: GO

Регламент турніру за посиланням:

Counter Strike: Global Offensive

10:00-12:00

Реєстрація на турнір з Hearthstone

Регламент турніру за посиланням:

Hearthstone

11:30-12:30

Павло Дороховський, 4а games: Геймдев як покликання, геймдев як прокляття (Головна зала)

На Kyiv Comic Con завітає ветеран геймдеву Павло Дороховський. З 2006 року він моделює персонажів і монстрів. У студії 4A games Павло з ХХХХ року. Ви бачили його творіння в Metro Last Light, DOTA2 (если не трудно, назовите еще 1-2 тайтла). На зустрічі ми поговоримо про інсайд геймдеву, про любов до ігор та про інколи травматичний досвід їх створення. Зустріч пройде в неформальній атмофсері міт-апу, тож запитання від відвідувачів дуже заоохочуються!

12:00-13:30

Концепт персонажів: Естетика огидного в створенні персонажів і кричерів (Лекційна Темної сторони)

Ви замислювалися, чому персонажі деяких художників викликають непідробний жах і огиду, а деяких, як би вони не старалися, зовсім не лякають? Можливо, є якийсь секрет? Завжди хотіли створювати своїх персонажів для хоррорів або містичних ілюстрацій, але не знали як? На лекції ми обговоримо як працюють категорії «страшно», «заворожуюче» і «огидно» в концепт-арті персонажів, обговоримо суб’єктивне сприйняття цих понять різними аудиторіями, в залежності від віку, національної та територіальної приналежності, перенесемося із заходу на схід, повернемося на сотні років назад і з’ясуємо його причини і шляхи успішної роботи.

12:00-19:00

Проведення турніру з League of Legends

Регламент турніру за посиланням:

League of Legends

12:00-19:00

Проведення турніру з CS:GO

Регламент турніру за посиланням:

Counter Strike: Global Offensive

12:00-19:00

Проведення турніру з Hearthstone

Регламент турніру за посиланням:

Hearthstone

14:30-15:30

Goopalo: Фоззі презентує спільний проект Tiger Way та TNMK — гру про українського супергероя (Кінозал)

Пориньте в захоплюючий всесвіт Гупало, створений у співпраці з «ТНМК». Підступні полчища ворогів вторглися в мирне царство, але вони були не готові до того, що на його захист встане могутній Гупало! Вам доведеться здолати їх, щоб знову запанував мир, але нехай Вас не лякає чисельна перевага — у Гупала є чимало сюрпризів для непроханих гостей.

Особливості гри:

• Насолодіться унікальним візуальним стилем персонажів, ворогів і оточення, які були створенні за допомогою акварельної графіки.

• Неймовірна сила Гупала, а також його унікальні здібності, котрі можна покращувати: зупинка часу, потужна броня, магічний щит і багато іншого дозволять битися і здобути перемогу над величезною кількістю найрізноманітніших ворогів.

• Захоплююча внутрішньоігрова фізика — кидайте ворогів один в одного або хапайте ворожу техніку і перетворите її в вашу зброю. Досліджуйте нові тактичні можливості та особливості рівнів, які принесуть Вам не тільки перемогу, але і задоволення від дороги, яка веде Вас до неї.

• Маленький друг по імені Триндун складе Вам компанію в боях. Він нехай маленький і слабкий, але коли справа доходить до бою — він може перетворитися на лютого і спритного воїна. Але будьте з ним обережні — потужні удари Гупало він відчуває так само, як і вороги.

І не забувайте: Все одно добро закохає зло!

15:30-17:00

Ubisoft: Готуємо AAA ігри (Кінозал)

Ubisoft є провідним розробником, видавцем і дистриб’ютором інтерактивних розваг, з широким портфелем всесвітньо відомих брендів. Команди та студії Ubisoft пропонують унікальний і незабутній досвід на всіх популярних ігровий платформах. Наша команда в Києві, разом з командами з кількох інших студій Ubisoft, працює над ПК і консольними версіями майбутніх AAA-ігр. На цьому заході у Вас буде можливість відвідати презентацію, яку будуть проводити продюсери Київської студії, які працювали над наймасштабнішими AAA-проектами.

19:00-19:30

19:00-19:30

19:00-19:30

Нагородження переможців турніру з Hearthstone

Регламент турніру за посиланням:

Hearthstone

УЧАСНИКИ

 • АНТИкінотеатр «Rockfellow на Андреевском»

  Чому «антикінотеатр»? Тому що в цьому закладі можна робити ВСЕ! ВСЕ, що не забороняють закони України:) Насамперед, це шість кінозалів, обладнані технікою для крутого перегляду фільмів, консолями з відеоіграми, та безліч настолок у вільному доступі! Гості можуть брати з собою закуски, тим паче, що ми працюємо 25/8

  Сайт

   

 • Сергій Тен

  Провідний сценарист компанії Frogwares, у геймдеві працює з 2014 року. Наразі керує командою наративних дизайнерів і працює над написанням історії для відео гри The Sinking City, що створюється під натхненням від творчості Лавкрафта. Автор настільної рольової гри «Нудмер: Місто-ключ», автор блогу ‘Making It Right’ для гейм-дизайнерів настільних ігор. Куратор секції настільних ігор Kyiv Comic Con у 2015 році, фанат різноманітних рольових ігор.

 • Through the Nightmares

  Through the Nightmares — це хардкорних платформер в дусі Super Meat Boy виконаний в лоу-поли стилі. Вам належить в ролі Пісочного Людини, зануритися в світ дитячих кошмарів, побороти всі страхи дитини і врятувати його з пастки антагоніста гри — Морфея. Гра складається з п’яти глав, кожна з яких розповідає історію окремого дитини. Всі сни не схожі один на одного, так само як і не схожі самі діти: у кожного свої захоплення, враження і страхи. Вам доведеться залишитися на ніч в похмурому лісі, підкорити глибини космосу і побувати в епосі лицарів. Однак, насолодитися моментом не вийде, так як все навколо буде намагатися Вас убити.

 • Павло Медведєв

  Викладач курсу 3D Generalist в ArtCraft, супервайзер, виконавчий продюсер, VFX інженер і аніматор. За плечима у Павла 18 років досвіду роботи, участь в створенні десятка фільмів, ігр, реклами та величезної кількості комерційних відео. З 2005 року викладає комп’ютерну графіку для дітей та дорослих.

 • ArtCraft

  Найбільша школа комп’ютерної графіки в Києві. З 2016 року допомагає новачкам з нуля навчитися працювати з цифровим малюнком, 2D графікою, 3D моделюванням та анімацією, а більш досвідченим художникам — розвинути навички, знайти нову спеціалізацію і просунутися по кар’єрних сходах.

  Наші викладачі — художники, арт-директори і співзасновники ігрових компаній України, які знають вимоги сучасної індустрії і тримають руку на пульсі всіх нових трендів.

  Cайт школи

 • Guilty Gear Xrd REVELATOR Free Play

  Зустрічайте одного з найвідоміших довгожителів у жанрі аніме-файтингів — Guilty Gear Xrd -REVELATOR. Відеогра виробництва японської студії Arc System Works, з довгою історією, рядом редакцій і массою фанатів як на батьківщині, в аркадних залах Країни Сходу Сонця, так і в усьому світі на провідних геймерських платформах, включаючи ПК. Коло нашого стенду у вас буде можливість побачити цей неймовірно яскравий та стильний файтинг на власні очі, спробувати свої сили у спарингу проти інших відвідувачів та отримати корисну інформацію від ентузіастів цієї гри з маленької, дружньої Київської спільноти.

 • VRDC

  Компанія VRDC займається розробкою AR / VR як для пк так і для мобільних додатків. Активно створюємо 3D об’єкти та анімацію. VR builder — програма для перетворення AutoCad на 3D об’єкти. Після чого ми можемо використовувати VR- окуляри для перегляду реальних розмірів даного об’єкта. AR дитяча розмальовка — другий наш проект. Ми його створили для рекламних цілей наших можливостей.

 • Михайло Шмаков

  Продюсер, Ubisoft

 • Євгенія Гончар

  Associate Producer, Ubisoft Ukraine

 • GameTree

  GameTree — компанія, що створила одноіменний додаток для iOS/Android, основним завданням якого є пошук партнерів для усіх видів ігр на будь-якій платформі. Засновник компанії, Джон Юк — підприємець із Кремнієвої Долини, що веде бізнес в Україні. Розробка ведеться вже два роки, на данний момент ми використовуємо власний алгоритм, заснований на психології індивідуальності та машинному навчанні. Головною проблемою, яку ми намагаємося вирішити є “токсичність” серед гравців та відсутність знайомих, коли хочеться пограти, наприклад, в Alias, Grand Theft Auto чи якусь іншу неймовірно рідкісну гру. Зараз додатком користуються тисячі юзерів як в Україні, так і в усьому світі (найбільше — Америка, країни Європи та Україна).

  Сайт

  Instagram

  Facebook

  Vk.com

 • Frogwares

  Frogwares — українська незалежна студія-розробник комп’ютерних ігор, яка була створена у 2000-му році. З часу заснування студія продала більше ніж 7 мільйонів копій власних ігор, і стала відома серед геймерів завдяки серії детективних адвенчур про Шерлока Холмса. Наразі розробники працюють над новим проектом під назвою The Sinking City, джерелом натхнення якого є творчість Г.Ф. Лавкрафта. Гра розповідає історію приватного детектива, який прибуває у вигадане місто Окмонт у штаті Массачусетс, де місцеві мешканці потерпають від вочевидь надприродньої катастрофи. The Sinking City планується до виходу на ПК, PS4 та Xbox One.

 • SmartLab

  Вітаємо! Ми — конструкторське бюро FabLab KPI. Наш девіз: «Програмувати може кожен» — тож цього року ми підготували для вас майстер-клас з робототехніки. Тут кожен зможе спробувати себе у ролі розробника програмного забезпечення і отримати результат тут і зараз. Ми допоможемо швидко зробити перші кроки у автоматизації та зрозуміти базові принципи роботи сучасних комп’ютерів, використовуючи апаратну платформу Arduino. Для цього вам не потрібно нічого, окрім власного бажання 🙂 Також ми підготували для вас стенд, за допомогою якого кожен бажаючий зможе відчути, як це — бути оператором розумної системи. Чекаємо на вас!

  Facebook

  Instagram

  Vk.com

 • Respawn Gamebar

  Respawn Gamebar — ідейне місце для відпочинку, місце де олдскулл живе поруч з новим і прогресивним. Де кожна деталь нагадує про те, що ти «в темі», що ігри наше все, а суперник завжди готовий! Ігрові консолі PS4, PS4 VR + Aim, Xbox One, аркадні автомати, будь-які олдскульний гри з 1987 року, свій кінозал і майданчик з DJ, настільні ігри.
  Respawn Gamebar — місце де тобі завжди раді!

 • Павло Олійник

  QC Project Lead, Ubisoft

 • X Reality Port

  Простір віртуальної реальності функціонує з лютого цього року і за короткий час це місце встигло здобути велику кількість шанувальників завдяки великій кількості цікавого та унікального контенту. Наші відвідувачі можуть не лише пограти, а і поринути в світ віртуальної реальності, побороти свої фобії та здобути новий досвід. Також, ми проводимо майстер класи і ведемо курси по мистецтву в віртуальній реальності. Наші відвідувачі мають змогу створити справжній шедевр у ВР.

  Сайт проекту

  Facebook

  Instagram

 • Планета VR

  Найбільший у Києві VR-простір з сервісом від Планети Кіно, з окремою зоною відпочинку, найновішим обладнанням та завжди актуальним контентом.

  Сайт

 • GameShop.ua

  Інтернет-магазин GameShop.ua покликаний нести своїм клієнтам найактуальніші та інноваційні пропозиції в світі ігор з 2007року. У нашому магазині можна знайти найширший асортимент ігор абсолютно на всі сучасні платформи, чого раніше не було на українському ринку.

  Навіть якщо якийсь гри немає, напишіть нам і ми неодмінно її Вам дістанемо. Ми є:

  — Офіційним реселером Sony Computer Entertainment в Україні з 2007 року

  — Офіційним реселером ігрвових крісел DxRacer в Україні

  — Офіційним реселером професійних квадрокоптера DJI в Україні

  Основні принципи і переваги нашої компанії:

  Власна мережа магазинів.

  Ми завжди тримаємо своє слово

  Завжди доброзичливий персонал

  Оплата при отриманні, ніякої передоплати

  Більше 5000 точок самовивозу по Україні

  Більше 1000 товарів в наявності

  Повернення і обмін товару завжди легко, без питань.

  Власний сервісний центр

 • Анастасія KLSHART Клєщева

  Концепт-художник з досвідом більше 5 років у художній діяльності, 2 останніх — в гейм-індустріі. На її рахунку десятки концептів персонажів і крічерів. Частий гість і запрошений лектор фестивалів, на даний момент викладач курсу 2d в Києві. Вивчення східної міфології та мистецтва,а також робота на практиці зі створенням образів в стилі хоррор для кліпів та зйомок, дало змогу створити унікальний цикл лекцій, одна з яких буде представлена цього року на Kyiv Comic Con.

 • Павло Дороховський

  Павло Дороховський (4A Games), в геймдеві з 2006 року, спеціалізується на створенні персонажів і монстрів, найбільш відомий проект Metro Last Light. Його персонажів або «скіни» на персонажів можна побачити ще в багатьох проектах, наприклад в Dota 2.

 • Ubisoft

  Ubisoft є провідним розробником, видавцем і дистриб’ютором інтерактивних розваг, з широким портфелем всесвітньо відомих брендів. Команди та студії Ubisoft пропонують унікальний і незабутній досвід на всіх популярних ігровий платформах. Наша команда в Києві, разом з командами з кількох інших студій Ubisoft, працює над ПК і консольними версіями майбутніх AAA-ігри.

  Сайт

  Facebook

 • Gamesys

  Gamesys — команда організаторів кібеспортивних турнірів. Основна аудиторія наших заходів — гравці-аматори, котрим ми допомагаємо пробитися до великого кіберспорту. Гасло команди — «Не просто турнір а феєричне шоу». Діяльність почала у 2015 році турнірами для студентів українських ВНЗ. З тих пір під нашими прапорами пройшли змагання на фестивалях «ВідеоЖара», «Kyiv Comic Con 2016», “Allo Mobile Game Fest”, а також власні проекти — «Hearthstone Kyiv Cup» та фестиваль кіберспорту «Game Weekend».
  https://gamesys.club