Ви переглядаєте програму 2017 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Переглянути програму і учасників минулих років: 2019, 2018, 2016, 2015

ПРОГРАМА

6/05/2017

7/05/2017

12:30-14:00

Get Even – інтерактивна історія, розказана за допомогою смартфону, музики та таємниць (Кінозал)

Get Even намагається відійти від класичних інструментів розповіді не з метою збереження своєї унікальності, а для надання користувачам можливості пережити розповідь, яку не можна передати жодним іншим засобом, крім відеогри. Замість зйомок кінокадрів та діалогів, головним наративом виступає смартфон, його камера та шалені звуки довколо плейера. Чи це допомагає краще сформувати відчуття та які найбільші перешкоди знаходяться на шляху такої інтерактивної розповіді? Чому детектив — краща професія для героя відеогри, ніж солдат, і чому рішення мають свою ціну, навіть якщо вони не є життєво важливі?
На перегляді гри з коментарем креативного директора Войцеха Паздура ми заглибимося у спроби Get Even загравання з розумом гравця; директор пояснить, що стоїть за розробкою та використанням у ролі ключових наративів таких інструментів розслідування, як цифрова камера, термосканер та ультрафіолетове світло. Також буде представлена велика кількість інформації про будування звукового оточення та музичного світу довколо гравця, що дозволяє маніпулювати його настроєм та заангажованістю на емоційному і перцептивному рівнях.
Окрім лекції та презентації, буде також можливість пограти у Get Even під час Comic Con на окремих машинах та станціях MSI.

УЧАСНИКИ

 • ASUS

 • Happiless

  Happiless — хардкорний інді квест від української студії Revolution Fist. Гра росповідає історію кота-детектива що має здатність проникати в свідомість інших живих істот та розслідує настрашніший злочин на своїй планеті — викрадення профессора Печива, доктора карамельних наук. Сподобається фанатам таких ігр як Deponia, Full Throttle та Grim Fandango.

 • Raccoon.World

  Raccoon.World — поглянь по новому на контролери, відеоігри та взаємодію з цифровим світом! Наш перший гаджет Raccoon.Clip дає нові можливості для творчості, а також покращенний досвід від улюбелених відеоігор.

 • Sandman

  Sandman — це хардкорний екшн платформер.
  Гра розповідає про Пісочну людину, блукаючу по світу дитячих кошмарів. Його мета знайти і звільнити дитину з пастки антагоніста гри — Морфея. Гра включає в себе декілька глав, кожна глава розповідає історію окремої дитини. Всі сни не схожі один на одного, так само, як і не схожі самі діти: у кожного свої захоплення, враження і страхи.
  Ця гра про те, як Сандмен вмирає сотні разів намагаючись врятувати дитину. Однак смерть — не означає поразку. Іноді лише померши, можна пройти якусь ділянку шляху.
  Музика підпорядковується темпу серцебиття дитини. Практично всі перешкоди рухаються в такт, що надає грі ритм. Сандмену допомагає здатність зменшуватися і користування колбою воскресіння з магічним піском.
  Стадія розробки: Препродакшн.
  Щоб активувати підтримку програми зчитування з екрана, натисніть комбінацію клавіш ярлик Ctrl+Alt+Z.. Щоб дізнатися про комбінації клавіш, натисніть ярлик Ctrl+скісна риска.

 • Placid Trip

  6-7 травня, цих вихідних, в Українському Домі на фестивалі популярної культури Kyiv Comic Con запрошуємо гіків, нердів та просто усіх, хто цікавиться сучасними технологіями до нашого стенду Placid Trip!
  На вас чекають #SamsungGearVR, #GoogleCardboard та нові враження від занурення у віртуальну реальність Placid Trip!
  Placid Trip — це чарівна подорож слідом за сонцем крізь барвистий світ, який забув себе. Оволодівши здібностями і наповнивши свою душу, ви нагадаєте світу форму. Але лише дізнавшись минуле, ви не дозволите йому розвалитися знову.
  По Секрету: усіх, хто забажає надати коментар та залишити зворотній зв’язок щодо гри очікує приємний сюрприз!

 • VR Store

  Компанія займається продажем окулярів віртуальної реальності і наданням їх в оренду «під ключ». В цій сфері вже більше 2-х років, працювали з усіма поколіннями окулярів. Приймали участь в таких заходах як: Mazda Sky Family Day (Олімпійський), ВидеоЖара (МВЦ), CEE 2017 (Експоплаза), Build Stuff (Олімпійський), ITEM (Мінора, Днепропетровск), презентация автомобиля Mitsubishi Pajero Sport, презентация нового аромата Chanel, презентация Укртелеком и Huawei (Hilton)
  https://vr-store.com.ua

 • RetroMagaz

  RetroMagaz займається продажем,обміном, прокатом ігрових приставок,ігор та аксесуарів. Приставки продаються як нові, так і ті, які були вживані. Також магазин спеціалізується на конструкторі Lego, коміксах, фігурках на різну тематику(персонажі з коміксов,ігор,кінофільмів). В магазині на Голосіївській знаходяться ігрові кімнати, в яких можливо провести час за грою (на будь-якій приставці).
  www.retromagaz.com
  vk.com/retro_magaz
  facebook.com/RetroMagaz/

 • MSI

  Micro-Star International (MSI) — тайванська компанія, одна iз світових лідерів у сфері комп’ютерної техніки. Заснована у 1985 роцi. Компанія займається виробництвом серверів, настільних і серверних материнських плат, відеокарт, ноутбуків, iгрової периферії, barebone-систем, та іншої споживчої електроніки. Компанія входить до трійки найбільших виробників системних плат, вiдеокарт та iгрових ноутбукiв свiту.
  https://ua.msi.com/

 • Galaxy Rain

  Молода інді-компанія, яка розпочала свою діяльність декілька років тому назад. На даному етапі розробляють мобільні ігри на платформі Unity3D. Хочуть презентувати свою першу гру широкій аудиторії КомікКону та провести майстер-клас по використанню програм, які допомагають у розробці ігор.
  http://www.galaxyrain.games/

 • Войчех Паздур

  Розробник ігор з 17-річним досвідом, вивчив секрети створення 3D моделей і надреалістичних текстур у відеоіграх. Залучений до вивчення і розробок у галузі фотограмметрії та створенні додатків для VR.
  Брав участь у розробці першої частини «Відьмака», а також «NecroVisioN», «Painkiller Hell and Damnation», «Deadfall Adventures» для The Farm 51. Зараз обіймає посаду голови The Farm 51.
  На даний момент займається такими проектами, як «Get Even» і «Chernobyl VR Project”, де у ролі креативного директора надихнув команду на створення віртуального світу, що базується на фото реальних місць та людей, а також намагається створювати нові прийоми оповіді ігрового сюжету.

 • Ubisoft

  Ubisoft є провідним розробником, видавецем і дистриб’ютором інтерактивних розваг, з широким портфелем всесвітньо відомих брендів.
  Продюсер Ubisoft розповість про розробку ААА ігр та десятирічну історію київської студії.

 • АНТИкінотеатр «Rockfellow на Андреевском»

 • Gamesys

  Gamesys — команда організаторів кібеспортивних турнірів. Основна аудиторія наших заходів — гравці-аматори, котрим ми допомагаємо пробитися до великого кіберспорту. Гасло команди — «Не просто турнір а феєричне шоу». Діяльність почала у 2015 році турнірами для студентів українських ВНЗ. З тих пір під нашими прапорами пройшли змагання на фестивалях «ВідеоЖара», «Kyiv Comic Con 2016», “Allo Mobile Game Fest”, а також власні проекти — «Hearthstone Kyiv Cup» та фестиваль кіберспорту «Game Weekend».
  https://gamesys.club

 • SomniumGame

  SomniumGame – Організація офіційно зареєстрована 12 квітня 2017 року. Основна діяльність компанії – розробка комп’ютерних ігор. Перший раз наша команда зібралася у березні 2016 року з метою зробити свою гру. У вересні минулого року на AppleStore була викладена гра одного із засновників компанії, Вадима Онишка. Зараз компанія підтримує різного роду ігрові і ІТ заходи та працює далі над своїм основним проектом – Battle For Varanhaym.
  https://vk.com/somnium_game
  https://www.facebook.com/somniumgamee/