Створення персонажу: майстер-клас від Володимира Арєнєва

Цьому оповіданню потрібен герой! Як його створити?

Що треба, аби герой книги «ожив»? Як змусити читача співпереживати персонажу? На ці та інші питання ви знайдете відповідь на майстер-класі від Володимира Арєнєва!

Ви дізнаєтеся, як із уявного образу зліпити повноцінного героя, скласти його біографію і розкрити персонажа у творі. Письменник-фантаст розповість про типові помилки авторів та як їх уникнути. У рамках заходу також відбудеться презентація нового видання повісті «Душниця» (Видавничий дім «Києво-Могилянська Академія»), підпис до якої можна буде отримати на автограф-сесії.

«Це місто дуже схоже на наше. Тут є мобілки, інтернет, літаки, телевізори… Школярі так само полюбляють прогулювати уроки, батьки інколи надто зайняті собою. Єдина різниця — повітряні кульки, які можна частіше побачити у найрізноманітніших місцях. А все тому, що в цих кульках після смерті зберігають душі близьких людей.У них — або у величезній давній вежі, яка називається душницею».

Повість «Душниця» перемогла у конкурсі дитячої та підліткової книжки «Книгуру-2013», була визнана найкращою мережевою публікацією за даними сайту «Лабораторія фантастики» (2013), отримала престижну премію «Нові горизонти-2014». У серпні 2014 р. на загальноєвропейському фестивалі фантастики «Єврокон» у м. Дублін (Ірландія) Володимир Арєнєв був визнаний кращим автором фантастичних творів для підлітків, а художник цієї книжки – Олександр Продан – кращим художником-ілюстратором.

Володимир Арєнєв — письменник, журналіст, літературознавець, укладач збірок, перекладач та літкритик. Народився 1978 року. Закінчив Інстит журналістики при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Автор 21 книги, більше 150 художніх публікацій, численних рецензій та статей. Серед його робіт твори в жанрі фентезі, містики, наукової фантастики, повісті та казки для дітей. Лауреат численних літературних премій, в тому числі міжнародної премії ім. Олеся Гончара (2001), премії ім. Олександра Бєляєва за цикл рецензій на науково-популярну літературу, а також двічі премії «Єврокон» (EuroCon ESFS Awards, 2004, 2014) як кращий молодий письменник-фантаст і автор дитячих книг у жанрі НФ та фентезі.

26.05.2015