Для преси

Правила акредитації

Акредитація на Kyiv Comic Con розпочнеться у квітні 2019 року і закінчиться 23 травня 2019 року. Для акредитації потрібно заповнити онлайн-заявку. Заявка містить детальні правила проходження акредитації. Акредитовані журналісти отримують безкоштовний вхід на всі дні фестивалю.
Від одного видання — не більше 2 осіб. Більша кількість осіб (наприклад, знімальна група) оговорюється окремо.

Увага! Обов’язкова умова акредитації – публікація новини на ресурсах видання про фестиваль популярної культури Kyiv Comic Con до 23 травня.

Соціальні інтернет ресурси (групи та сторінки в соціальних мережах, канали YouTube, блоги) також можуть бути акредитовані як преса. Необхідна умова акредитації — понад 20 000 підписників на всіх сторінках сукупно.

Схема акредитації

а) Ви заповнюєте заявку (посилання на форму реєстрації з’явиться орієнтовно в березні)

б) прес-служба розглядає Вашу заявку і надсилає підтвердження акредитації на вказану електронну адресу;

в) відсутність листа-підтвердження від прес-служби та відсутність у списку акредитації (в день фестивалю) означає, що журналіста не було акредитовано.

Терміни

«Журналіст» — будь-який професіонал (журналіст друкованого видання, телевізійного/радіо ЗМІ, фотограф, оператор), що працює на повній або частковій зайнятості в ЗМІ (газета, журнал, інформаційне агентство, радіо, ТБ, web).

«Акредитація» — допуск для акредитованих журналістів на події, які відбуваються в рамках фестивалю.

З питань організації інтерв’ю та отримання додаткової інформації для ЗМІ звертайтеся, будь ласка, до прес-служби Kyiv Comic Con:

press.comiccon@gmail.com