Ви переглядаєте програму 2017 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Переглянути програму і учасників минулих років: 20192018, 20162015

УЧАСНИКИ

 • Анна Кунакова

  Анна Кунакова – фотограф, реконструктор зі стажем, одна із засновниць КИР «Аквітанія», учасниця Студії при театрі історичного танцю «Al’entrada». Анна – один з кураторів напрямку «Косплей» на Київ Комік Кон в цьому та минулому році.

 • Паша Хабаров

  Павло Хабаров — фотограф-стробіст, відомий своїми яскравими фотографіями косплеєрів. Павло вже був членом журі на осінньому Некрономіконі. Його заслуги можна перераховувати довго, серед них — участь у виставці KievFotoCom, публікація в DW, отримання нагороди Daily Deviant і багато іншого.

 • Pugoffka

  Pugoffka – фотограф  і косплеєр. Займається косплей-фотографією з 2009 року. На її рахунку більше 700 фотосесій, включаючи всесвітньо відомих косплеєрів Reika і Kaname з Японії. Часто мандрує і відвідує косплей-конвенти по всьому світу в ролі члена жюрі косплей-конкурсів, а також проводить по косплей-фотографії та обробці. Займається косплеєм за відеоіграми.
  Роботи цього фотографа неодноразово друкувалися в спеціалізованих журналах: Cosplaygen (Румунія), Pro.cosplay (Росія), Costop (Китай). Pugoffka була запрошеним гостем і членом журі на багатьох конвентах світу: OTOBE (Ukraine), JapAniManga Night 2016 (Switzerland), TNT GT10 2016 (Mexico), PlayIT 2015 (Hungary), GamePlan 2015 (Malaysia) і багатьох інших.

 • Hibari Rin

  Hibari Rin в косплеї понад 10 років. Поїздка до Японії поклала початок захопленню японською культурою і анімацією. Багаторазовий учасник і призер українських і міжнародних конкурсів та фестивалів. Режисер і постановник сценічних виступів і відео кліпів. Учасник косплей групи EGOIST Project.