Ви переглядаєте програму 2018 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Переглянути програму і учасників минулих років: 2019201720162015

ПРОГРАМА

19/05/2018

12:00-21:30

Гра у «Переселенську блуканину» зі Stabilization Support Services (вулиця)

«Переселенська блуканина» — це дуже нетипова настільна гра. В її основі лежать цілком реальні історії, які в різний час розповіли експертам програми переселенці. «Я переїхав до Києва з Луганська влітку 2014 року. Якраз захистив дипломну роботу в аграрному університеті, коли в гуртожиток приїхали озброєні люди і почали вимагати звільнити кімнати для бійців «ЛНР». Ситуація в місті погіршувалася щодня, постійно стріляли, тому я вирішив поїхати. У Києві у мене жив брат, у якого я оселився на початку», — Сергій, 26 років. Луганськ — Київ. В процесі гри учасники стикаються з реальними ситуаціями, які в різний час пережили громадяни України, що змушені були залишити свої домівки рятуючись від війни. Ще одна особливість гри полягає в тому, що її автори спробували обіграти поширені в суспільстві стереотипи щодо переселенців. Головна мета гри – продемонструвати людям масштаби трагедії, яку пережили переселенці. Вже більше 1,7 тис. громадян з 18 областей України взяли участь в «переселенській блуканині». За даними дослідження, яке зробила команда програми «Радник з питань ВПО», участь в грі допомагала людям дізнатися більше про долю переселенців. Майже половина опитаних учасників зізналися, що завдяки грі змінили своє ставлення до переселенців. Вже більше 1000 екземплярів гри «Переселенська блуканина» було безкоштовно поширено серед урядових установ, неурядових організацій, місцевих громад. Більше деталей про гру на сайті програми «Радник з питань ВПО» .

12:00-22:00

Гра у Blood Rage, This war of mine, «Серп», «Мертвий сезон», Magic the Gathering з «Гексом»

«Blood Rage»

В настільній грі Blood Rage вам належить очолити один з могутніх кланів вікінгів і знайти славу в останні дні світу. Славу ваші війська отримують, грабуючи провінції, виконуючи завдання скандинавських богів і гідно вмираючи в бою! Відбуватиметься це протягом 3-ох епох в кінці кожної частина Мідгарда буде охоплена полум’ям Рагнарьока знищуючи все живе в тій провінції.

«Мертвий сезон»

Мертвий сезон: Перехрестя (Dead of Winter: A Crossroads Game) — атмосферна кооперативна гра, яка змусить битися ваше серце сильніше. Це не проста «рубіловка», де необхідно хапатися за кулемет і косити ряди зомбі. Тут вам доведеться діяти виважено, піклуючись про життя всієї команди і паралельно переслідуючи особисті цілі.

Вам потрібно приймати грамотні рішення по плануванню: управляти громадою, боротися з голодом і припиняти на корені соціальне хвилювання. Що там говорити: ви з радістю будете навіть виносити сміття, адже в цей час можна спробувати виконати індивідуальний квест і таким чином підвищити свої шанси на виживання.

«This war of mine»

«Це моя війна» є настільною адаптацією комп’ютерної гри «This war of mine». В основі сюжету лежить історія про чотирьох простих людей, які ховаються від жахів громадянської війни в напівзруйнованому від артилерійських обстрілів будинку в вигаданому європейському місті Погоріла. Прототипом подій Погоріла є сумнозвісна облога столиці Боснії і Герцеговини Сараєво під час Боснійської війни.

Ігрова механіка вибудувана таким чином, що ви починаєте гру відразу після виставлення ігрових компонентів на поле. Правила гри ви будете дізнаватися поступово, таким чином невідомість від результату вибору передають дух приреченості персонажів, які змушені виживати в небезпечному місті у воєнний час.

Герої будуть здійснювати нічні вилазки за припасами, які доведеться грамотно витрачати між членами вашої групи. Ви будете облаштовувати ваш новий притулок, створювати предмети, меблі, розчищати його від уламків і захищати від непроханих гостей.

 «Серп»

Дія настільної гри «Серп» розгортається на території східної Європи в 20-их роках ХХ століття. Історія пішла альтернативним шляхом і після закінчення Першої Світової Війни почався неймовірний стрибок у науці і техніці, який дозволив будувати величезних бойових роботів. Створення цих небачених бойових машин штовхнуло держави на новий конфлікт. В епіцентрі битви знаходиться промислове місто який називатиметься Фабрика, контролюючи його ви отримуєте нові можливості ведення бойових дій.

12:00-22:00

Ігротека від EpicWin

Клуб вивозить цілу колекцію ігор, серед яких: «Білет на поїзд Європа», «Рунні володарі», Bang, Star Realms, «Каркассон», «Колонізатори», «Манчкін», «Мачі Коро», «Свинтус 2.0», «Запретная пустыня», «Барбарон», «Активиті укр», «Имаджинариум» «Гномы-Вредители», «Доббл», «О мышах и тайнах», «Містериум», «Дженга Большая», «Уно», «Плаский світ», Firefly. The Game, Relic, «Зловещие зомбецы», Elder Sign, «Экивоки», «Эпичные схватки боевых магов: Битва на горе Черепламени», Fury of Dracula, «Суши карты», «Корё», «Талос Арена», «Рейдеры Великих пустошей», «Взрывные котята», «Агентство «Время», Captain Sonar, Blood Rage, Betrayal at House on the Hill, Kindomino, «Кодові імена», «Древний Ужас», «Підземелля та дракони».

12:00-22:00

Гра у Magic The Gathering, «Берсерк», Warhammer Underworlds: Shadespire, Giant Jenga з клубом Dungeon

Гігантська Дженга (13+)

Всі ви грали в Дженга (Tower, Вежу) А тепер уявіть, що ця Дженга — двохметрова 0_О.
На початку гри з рівних дерев’яних брусків будується вежа, причому на кожному рівні чергується напрямок укладання.
Потім, гравці по черзі акуратно витягують по одному бруску і встановлюють його на вершині вежі. Проробляти все це потрібно дуже акуратно, інакше вежа впаде. Той гравець, в результаті дій якого обвал стався вважається таким, що програв.

Magic: The Gathering

Найстаріша і відома колекційна карткова гра в світі. До речі, можете її привітати, їй у цьому році 25 років. Ну а подарунки від нашого магазину не змусять вас чекати. У цей грі гравці стають planeswalker-ами — могутніми магами, які борються один з одним. Ваша зброя — це колода карт. У ній знаходяться ваші заклинання, артефакти і істоти, яких можна закликати для участі в битві і землі, що дають вам ману для оплати заклинань. В іграх з колекційними картами, до яких відноситься і Magic: The Gathering, одночасно поєднуються інтерес колекціонування і стратегічна гра. Карти продаються у вигляді стартових колод, всіляких тематичних наборів, склад яких заздалегідь відомий, а так само бустерів, склад яких невідомий. Ви просто починаєте збирати свою власну колоду і обмінюватися з іншими гравцями, щоб отримати потрібні карти.Найцікавіше в грі з колекційними картами — це те, що вона безперервно змінюється. Ви самі придумуєте і збираєте власні колоди. Кожна гра в Magic не схожа на попередні. Кілька разів на рік виходять нові доповнення до гри Magic, в яких постійно з’являються нові можливості приголомшити і перемогти опонентів.

Берсерк

Кожен гравець в «Берсерк» стає могутнім сверхсуществом-Унгаро, повелевающим загоном казкових істот. Загін, яким Ви командуєте — це власне колода карт, на яких зображені істоти, що населяють древній Лаар. Кожне істота наділена унікальними здібностями і параметрами. Ви можете самі моделювати свою колоду (загін), комбінуючи в ній карти з початкових наборів гри (стартерів) і додаткових наборів з рідкісними картами (бустерів).Одиночна гра представляє собою бій двох командирів і, відповідно, двох різних колод. Правила гри «Берсерк» створені таким чином, що питання, чи станете Ви переможцем в цій битві, залежить від того, наскільки вміло підібрана Ваша колода (стратегія) і наскільки сильно Ваше тактичне мислення при веденні бою. Ну, і від удачі також залежать деякі речі, як і в реальному житті. Легенда до гри написана під редакцією відомого письменника Ніка Перумова

Betrayal at House on the Hill+ Betrayal at House on the Hill: Widow’s Walk Expansion

Зробіть глибокий вдих, перш ніж ви ввійдете в цей будинок. Можливо, він буде останнім у вашому житті. Страх буде рости з кожною новою кімнатою, що відкривається в процесі дослідження зловісного будинку, наповненого жахливими монстрами і згубними секретами. Ви кидаєте виклик своїй долі. Щоб вижити і уникнути загрози, вам доведеться довіритися одне одному. Але будьте обережні: будинок налаштує одного з вас проти інших. Лише зібравши всі сили, вам вдасться перемогти зрадника і покинути Будинок на Пагорбі. З 50 диявольськими сценаріями і десятками кімнат Ви будете повертатися в цей будинок знову і знову — так часто, як забажаєте — і ніколи не зіткнетеся з двома однаковими партіями.
Будинок на пагорбі має негативну репутацію. Ті, хто наважився переступити його поріг, виходили звідти занурені в непроглядну темряву божевілля і відчаю, якщо взагалі виходили. Тепер жах досягає нових висот з Widow’s Walk, першим за весь час доповненням для настільної гри Betrayal at House on the Hill. Будинок буде розширено двадцятьма новими кімнатами, включаючи новий, досі недосліджений поверх — дах. Також, в залах будинку ви виявите нових монстрів, предмети, ознаки, події і 50 абсолютно нових сценаріїв, складених Майком Селынкером — провідним розробником команди зірок світової індустрії ігор і розваг, що створювала доповнення. У Widow’s Walk, жах і паніка виходять на новий рівень. Увійдіть, якщо наважитеся. Вийдіть, якщо зможете…

Warhammer Underworlds: Shadespire

Тактичні бої на арені в світі Вархаммера. В основі гри картковий движок, приправлений гральними кістками. Правила розроблені з прицілом на турніри. Перші фракції — Eternals Liberators і Khorne Bloodreavers. Всі фракції поставляються зі своїми колодами карт, які — до того ж — можна «настроювати». Декорації гри — давнэ і прокляте місто між царствами світла й тіні, Шейдспайр (Shadespire). Гра, включаючи доповнення, повністю локалізована GW на російську мову.

 

12:00-22:00

Гра у «Гоблiни проти Гномiв» з Wanted Games

Гра Goblins vs Gnomes (Гобліни проти Гномів) переносить вас в фантастичний світ, де за володіння скарбом борються два маленьких, але дуже впертих народи! Гноми добувають золото, мають тверді кирки і неприборканий характер, Гобліни ж — неповторні шукачі, геніальні конструктори і капосники.

Вийшло так, що і зелені друзі, і товстошкірі бородані за дивним збігом обставин стали володарями одного скарбу, і поступитися ним жодна зі сторін не бажає.

Коли Гобліни знайшли золото, вони визнали його нічийним і сховали в глибокій печері чарівної гори, яка повна ходів і загадкових ніш. Гноми ж, виявивши, що довгоносі зазіхнули на їх золотце, не довго думаючи, пішли штурмувати гору. І ось тепер невеликий гоблинский рід повинен не просто захистити скарб, але і врятувати свою шкуру, адже Гноми — великі воїни.

Добравшись до потрібного місця, Гноми почали копати, і чим глибше вони занурювалися у гору, тим менше світла надходило ззовні і тим страшніше і загадковіше ставала обстановка. Гобліни скористалися ситуацією, переодяглися у Гномів і почали їх плутати: вказувати невірну дорогу, додавати в питво дивні зілля, підривати вже викопані тунелі, перемальовувати карти. Адже тільки так вони можуть здобути перемогу! Крім того, якщо Гобліни все зроблять правильно, в потрібний момент вони зможуть розбудити стародавнього товариша їхньої раси — Дракона, який розкидає докучливих гномів як жучків.

12:00-22:00

Гра у «Захисника корони» та «Бобота» з Kilogames

«Захисник корони» — настільна гра у стилі Tower Defense для 2–4 гравців. Обирайте одну з 4 рас істот для захисту свого замку від нападів сусіднього лорда. Використовуйте могутню магію, зводьте будівлі і контролюйте ключові локації для знищення супротивника!

12:00-22:00

Ігротека від CBGames

Клуб вивозить цілу колекцію ігор, серед яких: Quoridor, Munchkin, Cartagena, Guillotine, Illuminati, Jungle Speed, Dobble, Desktopia, Gnomes vs Goblins, «Велика Дженга», Epic Spell, Wars of the Battle Wizards: Rumble at Castle Tentakill, «Iмаджинарiум» Seasons, Star Realms. Також, на вас чекають майстер-класи по розмальовці мініатюр Warhammer — а розмальовані фігурки можна буде забрати з собою!
Детально тут

12:00-22:00

Ігротека від Hobby World

Клуб вивозить цілу колекцію ігор, серед яких: «Колонізатори», «Каркассон», «Заміс» (Smash Up), «Бенг!», «Карткові війни Фін проти Джейка», «Черепаші біга», «Епічні битви бойових магів. Битва на горі Черепламені», «Епічні битви бойових магів. Безчинства у замку Спрутобойні», «Крагморта» «Так, Хрещений батько», «Знахідка для шпигуна», «Епідемія» (Ratus), «Соображарий», «Цитаделі», Small World, «Саботер», «Дещо».

12:00-22:00

Ігротека від клубу «Нора»

Клуб вивозить цілу колекцію ігор, серед яких: SmallWorld, Dice Forge, «Маскарад», «Бенг», Stay Away, «Каркасон», «Епічні сутички бойових магів» (1,2,3), «Таємне послання», «Зіркові Імперії», «Знахідка для шпигуна», Smash Up, Xcom, 7 Wonders, 7 Wonder Duel, BloodBorn, «Рейдери великих пустошів», «Домініон», «Еволюція», «Цитаделі», «Прадавній Світ».

12:00-22:00

Гра у World of Mythlogy: King of the hill, World of Mythology: first edition, Orrri та Mythical з Jumperound

World of Mythology: King of the Hill – оригінальна настільна стратегія та друга гра з серії World of Mythology від креативної лабораторії Jumperound.
Героям нової пригодницької гри – Гераклу, Рамзесу, Фенріру, Бабі Язі та Карні – слід виконати квести 36 богів з 11 міфологій, дістати їхні могутні артефакти, подолати на своєму шляху 6 видів міфічних істот, побудувати храми на честь себе, зібрати мішки золота та підступні секрети – усе заради того, щоб захопити центральний гекс, викликати монстра своєї міфології, позбавитися усіх суперників і стати королем гори. Та якщо відбудеться сонячне затемнення, героям доведеться об’єднатися проти спільного ворога – величезного Ктулху.

«World of Mythology: card game» – перша настільна гра української креативної лабораторії Jumperound, успішно профінансована на платформi Kickstarter у 2015 році. 5 міфологій, 60 богів, виконаних у коміксному стилі, дивовижні здібності та динамічне протистояння роблять цю гру чудовим вибором для веселої компанії друзів.

ORRRI – це художнiй набір традиційних і авторських орігамі, який складається з 10 оригінальних тваринок. Кожна модель має ембосовані лінії, що допоможе скласти орігамі навіть початківцям.

Mythical – це класична колода гральних карт з унікальним авторським дизайном, створеним з використанням міфологічних персонажів настільної гри World of Mythology.

12:00-22:00

Гра у «Архетерику Імаго», DnD/Pathfinder, Apocalypse World, Warhammer 40k з  клубом Play Hard

Degenesis — занурює в холодний і безжальний світ через півтисячоліття після його кінця: світ, поглинутий міжусобною боротьбою та Сепсисом, світ, що кожна зі сторін відчайдушно прагне віднайти та відродити заново. Це — настільна рольова гра в жанрі пост-апокаліпсису від німецьких розробників, значну увагу в якій приділено культурному та ідеологічному різноманіттю нового людства. Ви можете стати його частиною, але будьте обачні. Навіть повітря вбиває.

«Apocalypse World (18+)» — Світ побачив світ кінець, а з ним прийшов новий початок. Бруд, вбивства, повна зміна цінностей. Ніхто не знає, як це сталося, але всі змирилися. Від «золотого віку» залишилися лише поодинокі згадки, але найбільше залишилося зброї. Зброї та набоїв. Система дуже схожа за атмосферою на «Шаленого Макса», де діють лише закони пустелі, багато екшну, вибухів, розпусти та крові. Вам сподобається.

Архетерика Імаго – пригодницька настільно-рольова гра про джентльменську конспірологію та зустріч з Неземним у альтернативному світі XIX-го століття. Наполеоніка, мушкети та пістолі, змови та містика. Це гра від київської команди розробників, яка вже встигла завоювати увагу столичної публіки.

Pathfinder — Найваріатинівша з нині існуючих систем по власному, класично-фентезійному сеттінгу Голаріон, який колись був створений для D&D 3.5, а потім перерісс у самостійну систему. Що таке класичне фентезі? Магія, мечі, дракони по класиці, або будь що взагалі, що вписується у яскравий та багатогранний лор гри. Ми запрошуємо зіграти вас в коротку подорож типових героїв Пасфайндеру та перервірити себе на вміння не дивіуватися чудесам.

12:00-22:00

Гра у The 9 Age: Fantasy Battle,  Warhammer 40k, Warmachine та Verge of Wars з Kyiv Legacy

Fantasy Battle The 9 Age. Якщо Ви хотіли б спробувати себе у ролі генерал армії благородних ельфів, божевільної ватаги орків і гоблінів, незламної дружини гномів, незліченних полчішь нежиті та Вам подобаються великі битви і стратегія, то Вам обов’язково варто спробувати T9A.

Warhammer 40k. Думаю тут складно сказати щось нове, тому що мало хто не чув про темний і похмуро майбутньому де війна не вщухає ні на день. І тим не менше Warhammer 40k — це гра про тактичні бої в Sci-Fi всесвіту. Воїни і захисники людства, посіпаки і породження злих богів, стародавні та молоді раси інопланетян — їх інтереси йду в розріз один одному, а наслідку не буває і дня щоб галактики здригалася від нових битв.

Warmachine. Відмінне поєднання похмурого середньовіччя і стімпанк. Поля битв переповнені могутніми роботами і бойовими чарівниками які перетворюють їх в серйозні знаряддя війни. З іншого боку — в світі ще залишаються чаклуни, що підпорядковують своїй волі страшенних монстрів і не поступаються в потужності і боротьбі за владу.

Verge of Wars. Sci-Fi варгейм дозволяє проводити як маленькі сутички передових загонів так і масштабні баталії за контроль сектора. Важливою складовою гри є командир який має можливість набирати вміння з трьох гілок, що відображають різні стратегії, доктрини або військові спеціальності і визначають ваш стиль гри.

Цікаве поєднання різних елементів гри зробить кожну партію не забуваємо. А тісна робота української компанії творця гри з ком’юніті зміцнить зв’язок зі світом і цілком можливо — дасть можливість вплинути на результат.

13:30-14:30

Історія настільних ігор (Лекційна Світлої сторони)

З лекції ви дізнаєтесь, як і коли виникли настільні ігри, звідки взялись гральні кості та у яку азартну гру грали на кров. Разом ми помандруємо Європою, Азією та Африкою та подивимося, у що бавилися фараони та східні мудреці. Далі зазирнемо до Британії та Америки і простежимо, як розвивалися сучасні настолочки, розберемо, які типи їх бувають, які нагороди вони отримують, та хто їх видає.

19:30-22:00

Kyiv Comic Con Geek Quiz (Головна зала)

Друзі, ми з радістю починаємо анонсувати події, що відбудуться на четвертому Kyiv Comic Con 19-20 травня! І починаємо ми з події нового для фестивалю формату: ввечері в суботу, 19 травня, на вас чекає супермасштабний Ґік-квіз (Що? Де? Коли?), який організовують наші друзі з PubQuiz. Хлопці – справжні майстри своєї справи: спеціально для вас вони розроблять унікальний хардкорний квіз, який охопить усі тематичні напрямки фестивалю і виявить знавців популярної культури.
Ця та інші події безкоштовні для відвідувачів Kyiv Comic Con.

20/05/2018

10:00-21:30

Гра у «Переселенську блуканину» зі Stabilization Support Services (вулиця)

«Переселенська блуканина» — це дуже нетипова настільна гра. В її основі лежать цілком реальні історії, які в різний час розповіли експертам програми переселенці. «Я переїхав до Києва з Луганська влітку 2014 року. Якраз захистив дипломну роботу в аграрному університеті, коли в гуртожиток приїхали озброєні люди і почали вимагати звільнити кімнати для бійців «ЛНР». Ситуація в місті погіршувалася щодня, постійно стріляли, тому я вирішив поїхати. У Києві у мене жив брат, у якого я оселився на початку», — Сергій, 26 років. Луганськ — Київ. В процесі гри учасники стикаються з реальними ситуаціями, які в різний час пережили громадяни України, що змушені були залишити свої домівки рятуючись від війни. Ще одна особливість гри полягає в тому, що її автори спробували обіграти поширені в суспільстві стереотипи щодо переселенців. Головна мета гри – продемонструвати людям масштаби трагедії, яку пережили переселенці. Вже більше 1,7 тис. громадян з 18 областей України взяли участь в «переселенській блуканині». За даними дослідження, яке зробила команда програми «Радник з питань ВПО», участь в грі допомагала людям дізнатися більше про долю переселенців. Майже половина опитаних учасників зізналися, що завдяки грі змінили своє ставлення до переселенців. Вже більше 1000 екземплярів гри «Переселенська блуканина» було безкоштовно поширено серед урядових установ, неурядових організацій, місцевих громад. Більше деталей про гру на сайті програми «Радник з питань ВПО» .

10:00-22:00

Ігротека від Hobby World

Клуб вивозить цілу колекцію ігор, серед яких: «Колонізатори», «Каркассон», «Заміс» (Smash Up), «Бенг!», «Карткові війни Фін проти Джейка», «Черепаші біга», «Епічні битви бойових магів. Битва на горі Черепламені», «Епічні битви бойових магів. Безчинства у замку Спрутобойні», «Крагморта» «Так, Хрещений батько», «Знахідка для шпигуна», «Епідемія» (Ratus), «Соображарий», «Цитаделі», Small World, «Саботер», «Дещо».

10:00-22:00

Гра у «Захисника корони» та «Бобота» з Kilogames

«Захисник корони» — настільна гра у стилі Tower Defense для 2–4 гравців. Обирайте одну з 4 рас істот для захисту свого замку від нападів сусіднього лорда. Використовуйте могутню магію, зводьте будівлі і контролюйте ключові локації для знищення супротивника!

10:00-22:00

Гра у «Гоблiни проти Гномiв» з Wanted Games

Гра Goblins vs Gnomes (Гобліни проти Гномів) переносить вас в фантастичний світ, де за володіння скарбом борються два маленьких, але дуже впертих народи! Гноми добувають золото, мають тверді кирки і неприборканий характер, Гобліни ж — неповторні шукачі, геніальні конструктори і капосники.

Вийшло так, що і зелені друзі, і товстошкірі бородані за дивним збігом обставин стали володарями одного скарбу, і поступитися ним жодна зі сторін не бажає.

Коли Гобліни знайшли золото, вони визнали його нічийним і сховали в глибокій печері чарівної гори, яка повна ходів і загадкових ніш. Гноми ж, виявивши, що довгоносі зазіхнули на їх золотце, не довго думаючи, пішли штурмувати гору. І ось тепер невеликий гоблинский рід повинен не просто захистити скарб, але і врятувати свою шкуру, адже Гноми — великі воїни.

Добравшись до потрібного місця, Гноми почали копати, і чим глибше вони занурювалися у гору, тим менше світла надходило ззовні і тим страшніше і загадковіше ставала обстановка. Гобліни скористалися ситуацією, переодяглися у Гномів і почали їх плутати: вказувати невірну дорогу, додавати в питво дивні зілля, підривати вже викопані тунелі, перемальовувати карти. Адже тільки так вони можуть здобути перемогу! Крім того, якщо Гобліни все зроблять правильно, в потрібний момент вони зможуть розбудити стародавнього товариша їхньої раси — Дракона, який розкидає докучливих гномів як жучків.

10:00-22:00

Ігротека від EpicWin

Клуб вивозить цілу колекцію ігор, серед яких: «Білет на поїзд Європа», «Рунні володарі», Bang, Star Realms, «Каркассон», «Колонізатори», «Манчкін», «Мачі Коро», «Свинтус 2.0», «Запретная пустыня», «Барбарон», «Активиті укр», «Имаджинариум» «Гномы-Вредители», «Доббл», «О мышах и тайнах», «Містериум», «Дженга Большая», «Уно», «Плаский світ», Firefly. The Game, Relic, «Зловещие зомбецы», Elder Sign, «Экивоки», «Эпичные схватки боевых магов: Битва на горе Черепламени», Fury of Dracula, «Суши карты», «Корё», «Талос Арена», «Рейдеры Великих пустошей», «Взрывные котята», «Агентство «Время», Captain Sonar, Blood Rage, Betrayal at House on the Hill, Kindomino, «Кодові імена», «Древний Ужас», «Підземелля та дракони».

10:00-22:00

Ігротека від CBGames

Клуб вивозить цілу колекцію ігор, серед яких: Quoridor, Munchkin, Cartagena, Guillotine, Illuminati, Jungle Speed, Dobble, Desktopia, Gnomes vs Goblins, «Велика Дженга», Epic Spell, Wars of the Battle Wizards: Rumble at Castle Tentakill, «Iмаджинарiум» Seasons, Star Realms. Також, на вас чекають майстер-класи по розмальовці мініатюр Warhammer — а розмальовані фігурки можна буде забрати з собою!

Детальніше про програму тут

10:00-22:00

Гра у Magic: The Gathering, «Берсерк», Warhammer Underworlds: Shadespire, Giant Jenga з клубом Dungeon

Гігантська Дженга (13+)

Всі ви грали в Дженга (Tower, Вежу) А тепер уявіть, що ця Дженга — двохметрова 0_О.
На початку гри з рівних дерев’яних брусків будується вежа, причому на кожному рівні чергується напрямок укладання.
Потім, гравці по черзі акуратно витягують по одному бруску і встановлюють його на вершині вежі. Проробляти все це потрібно дуже акуратно, інакше вежа впаде. Той гравець, в результаті дій якого обвал стався вважається таким, що програв.

Magic: The Gathering

Найстаріша і відома колекційна карткова гра в світі. До речі, можете її привітати, їй у цьому році 25 років. Ну а подарунки від нашого магазину не змусять вас чекати. У цей грі гравці стають planeswalker-ами — могутніми магами, які борються один з одним. Ваша зброя — це колода карт. У ній знаходяться ваші заклинання, артефакти і істоти, яких можна закликати для участі в битві і землі, що дають вам ману для оплати заклинань. В іграх з колекційними картами, до яких відноситься і Magic: The Gathering, одночасно поєднуються інтерес колекціонування і стратегічна гра. Карти продаються у вигляді стартових колод, всіляких тематичних наборів, склад яких заздалегідь відомий, а так само бустерів, склад яких невідомий. Ви просто починаєте збирати свою власну колоду і обмінюватися з іншими гравцями, щоб отримати потрібні карти.Найцікавіше в грі з колекційними картами — це те, що вона безперервно змінюється. Ви самі придумуєте і збираєте власні колоди. Кожна гра в Magic не схожа на попередні. Кілька разів на рік виходять нові доповнення до гри Magic, в яких постійно з’являються нові можливості приголомшити і перемогти опонентів.

Берсерк

Кожен гравець в «Берсерк» стає могутнім сверхсуществом-Унгаро, повелевающим загоном казкових істот. Загін, яким Ви командуєте — це власне колода карт, на яких зображені істоти, що населяють древній Лаар. Кожне істота наділена унікальними здібностями і параметрами. Ви можете самі моделювати свою колоду (загін), комбінуючи в ній карти з початкових наборів гри (стартерів) і додаткових наборів з рідкісними картами (бустерів).Одиночна гра представляє собою бій двох командирів і, відповідно, двох різних колод. Правила гри «Берсерк» створені таким чином, що питання, чи станете Ви переможцем в цій битві, залежить від того, наскільки вміло підібрана Ваша колода (стратегія) і наскільки сильно Ваше тактичне мислення при веденні бою. Ну, і від удачі також залежать деякі речі, як і в реальному житті. Легенда до гри написана під редакцією відомого письменника Ніка Перумова

Betrayal at House on the Hill+ Betrayal at House on the Hill: Widow’s Walk Expansion

Зробіть глибокий вдих, перш ніж ви ввійдете в цей будинок. Можливо, він буде останнім у вашому житті. Страх буде рости з кожною новою кімнатою, що відкривається в процесі дослідження зловісного будинку, наповненого жахливими монстрами і згубними секретами. Ви кидаєте виклик своїй долі. Щоб вижити і уникнути загрози, вам доведеться довіритися одне одному. Але будьте обережні: будинок налаштує одного з вас проти інших. Лише зібравши всі сили, вам вдасться перемогти зрадника і покинути Будинок на Пагорбі. З 50 диявольськими сценаріями і десятками кімнат Ви будете повертатися в цей будинок знову і знову — так часто, як забажаєте — і ніколи не зіткнетеся з двома однаковими партіями.
Будинок на пагорбі має негативну репутацію. Ті, хто наважився переступити його поріг, виходили звідти занурені в непроглядну темряву божевілля і відчаю, якщо взагалі виходили. Тепер жах досягає нових висот з Widow’s Walk, першим за весь час доповненням для настільної гри Betrayal at House on the Hill. Будинок буде розширено двадцятьма новими кімнатами, включаючи новий, досі недосліджений поверх — дах. Також, в залах будинку ви виявите нових монстрів, предмети, ознаки, події і 50 абсолютно нових сценаріїв, складених Майком Селынкером — провідним розробником команди зірок світової індустрії ігор і розваг, що створювала доповнення. У Widow’s Walk, жах і паніка виходять на новий рівень. Увійдіть, якщо наважитеся. Вийдіть, якщо зможете…

Warhammer Underworlds: Shadespire

Тактичні бої на арені в світі Вархаммера. В основі гри картковий движок, приправлений гральними кістками. Правила розроблені з прицілом на турніри. Перші фракції — Eternals Liberators і Khorne Bloodreavers. Всі фракції поставляються зі своїми колодами карт, які — до того ж — можна «настроювати». Декорації гри — давнэ і прокляте місто між царствами світла й тіні, Шейдспайр (Shadespire). Гра, включаючи доповнення, повністю локалізована GW на російську мову.

 

10:00-22:00

Ігротека від клубу «Нора»

Клуб вивозить цілу колекцію ігор, серед яких: SmallWorld, Dice Forge, «Маскарад», «Бенг», Stay Away, «Каркасон», «Епічні сутички бойових магів» (1,2,3), «Таємне послання», «Зіркові Імперії», «Знахідка для шпигуна», Smash Up, Xcom, 7 Wonders, 7 Wonder Duel, BloodBorn, «Рейдери великих пустошів», «Домініон», «Еволюція», «Цитаделі», «Прадавній Світ».

10:00-22:00

Гра у World of Mythlogy: King of the hill, World of Mythology: first edition, Orrri та Mythical з Jumperound

World of Mythology: King of the Hill – оригінальна настільна стратегія та друга гра з серії World of Mythology від креативної лабораторії Jumperound.
Героям нової пригодницької гри – Гераклу, Рамзесу, Фенріру, Бабі Язі та Карні – слід виконати квести 36 богів з 11 міфологій, дістати їхні могутні артефакти, подолати на своєму шляху 6 видів міфічних істот, побудувати храми на честь себе, зібрати мішки золота та підступні секрети – усе заради того, щоб захопити центральний гекс, викликати монстра своєї міфології, позбавитися усіх суперників і стати королем гори. Та якщо відбудеться сонячне затемнення, героям доведеться об’єднатися проти спільного ворога – величезного Ктулху.

«World of Mythology: card game» – перша настільна гра української креативної лабораторії Jumperound, успішно профінансована на платформi Kickstarter у 2015 році. 5 міфологій, 60 богів, виконаних у коміксному стилі, дивовижні здібності та динамічне протистояння роблять цю гру чудовим вибором для веселої компанії друзів.

ORRRI – це художнiй набір традиційних і авторських орігамі, який складається з 10 оригінальних тваринок. Кожна модель має ембосовані лінії, що допоможе скласти орігамі навіть початківцям.

Mythical – це класична колода гральних карт з унікальним авторським дизайном, створеним з використанням міфологічних персонажів настільної гри World of Mythology.

10:00-22:00

Гра у Blood Rage, This war of mine, «Серп», «Мертвий сезон», Magic the Gathering з «Гексом»

«Blood Rage»

В настільній грі Blood Rage вам належить очолити один з могутніх кланів вікінгів і знайти славу в останні дні світу. Славу ваші війська отримують, грабуючи провінції, виконуючи завдання скандинавських богів і гідно вмираючи в бою! Відбуватиметься це протягом 3-ох епох в кінці кожної частина Мідгарда буде охоплена полум’ям Рагнарьока знищуючи все живе в тій провінції.

«Мертвий сезон»

Мертвий сезон: Перехрестя (Dead of Winter: A Crossroads Game) — атмосферна кооперативна гра, яка змусить битися ваше серце сильніше. Це не проста «рубіловка», де необхідно хапатися за кулемет і косити ряди зомбі. Тут вам доведеться діяти виважено, піклуючись про життя всієї команди і паралельно переслідуючи особисті цілі.

Вам потрібно приймати грамотні рішення по плануванню: управляти громадою, боротися з голодом і припиняти на корені соціальне хвилювання. Що там говорити: ви з радістю будете навіть виносити сміття, адже в цей час можна спробувати виконати індивідуальний квест і таким чином підвищити свої шанси на виживання.

«This war of mine»

«Це моя війна» є настільною адаптацією комп’ютерної гри «This war of mine». В основі сюжету лежить історія про чотирьох простих людей, які ховаються від жахів громадянської війни в напівзруйнованому від артилерійських обстрілів будинку в вигаданому європейському місті Погоріла. Прототипом подій Погоріла є сумнозвісна облога столиці Боснії і Герцеговини Сараєво під час Боснійської війни.

Ігрова механіка вибудувана таким чином, що ви починаєте гру відразу після виставлення ігрових компонентів на поле. Правила гри ви будете дізнаватися поступово, таким чином невідомість від результату вибору передають дух приреченості персонажів, які змушені виживати в небезпечному місті у воєнний час.

Герої будуть здійснювати нічні вилазки за припасами, які доведеться грамотно витрачати між членами вашої групи. Ви будете облаштовувати ваш новий притулок, створювати предмети, меблі, розчищати його від уламків і захищати від непроханих гостей.

 «Серп»

Дія настільної гри «Серп» розгортається на території східної Європи в 20-их роках ХХ століття. Історія пішла альтернативним шляхом і після закінчення Першої Світової Війни почався неймовірний стрибок у науці і техніці, який дозволив будувати величезних бойових роботів. Створення цих небачених бойових машин штовхнуло держави на новий конфлікт. В епіцентрі битви знаходиться промислове місто який називатиметься Фабрика, контролюючи його ви отримуєте нові можливості ведення бойових дій.

10:00-22:00

Гра у «Архетерику Імаго», DnD/Pathfinder, Apocalypse World, Warhammer 40k з  клубом Play Hard

Degenesis — занурює в холодний і безжальний світ через півтисячоліття після його кінця: світ, поглинутий міжусобною боротьбою та Сепсисом, світ, що кожна зі сторін відчайдушно прагне віднайти та відродити заново. Це — настільна рольова гра в жанрі пост-апокаліпсису від німецьких розробників, значну увагу в якій приділено культурному та ідеологічному різноманіттю нового людства. Ви можете стати його частиною, але будьте обачні. Навіть повітря вбиває.

«Apocalypse World (18+)» — Світ побачив світ кінець, а з ним прийшов новий початок. Бруд, вбивства, повна зміна цінностей. Ніхто не знає, як це сталося, але всі змирилися. Від «золотого віку» залишилися лише поодинокі згадки, але найбільше залишилося зброї. Зброї та набоїв. Система дуже схожа за атмосферою на «Шаленого Макса», де діють лише закони пустелі, багато екшну, вибухів, розпусти та крові. Вам сподобається.

Архетерика Імаго – пригодницька настільно-рольова гра про джентльменську конспірологію та зустріч з Неземним у альтернативному світі XIX-го століття. Наполеоніка, мушкети та пістолі, змови та містика. Це гра від київської команди розробників, яка вже встигла завоювати увагу столичної публіки.

Pathfinder — Найваріатинівша з нині існуючих систем по власному, класично-фентезійному сеттінгу Голаріон, який колись був створений для D&D 3.5, а потім перерісс у самостійну систему. Що таке класичне фентезі? Магія, мечі, дракони по класиці, або будь що взагалі, що вписується у яскравий та багатогранний лор гри. Ми запрошуємо зіграти вас в коротку подорож типових героїв Пасфайндеру та перервірити себе на вміння не дивіуватися чудесам.

10:00-22:00

Гра у The 9 Age: Fantasy Battle,  Warhammer 40k, Warmachine та Verge of Wars з Kyiv Legacy

Fantasy Battle The 9 Age. Якщо Ви хотіли б спробувати себе у ролі генерал армії благородних ельфів, божевільної ватаги орків і гоблінів, незламної дружини гномів, незліченних полчішь нежиті та Вам подобаються великі битви і стратегія, то Вам обов’язково варто спробувати T9A.

Warhammer 40k. Думаю тут складно сказати щось нове, тому що мало хто не чув про темний і похмуро майбутньому де війна не вщухає ні на день. І тим не менше Warhammer 40k — це гра про тактичні бої в Sci-Fi всесвіту. Воїни і захисники людства, посіпаки і породження злих богів, стародавні та молоді раси інопланетян — їх інтереси йду в розріз один одному, а наслідку не буває і дня щоб галактики здригалася від нових битв.

Warmachine. Відмінне поєднання похмурого середньовіччя і стімпанк. Поля битв переповнені могутніми роботами і бойовими чарівниками які перетворюють їх в серйозні знаряддя війни. З іншого боку — в світі ще залишаються чаклуни, що підпорядковують своїй волі страшенних монстрів і не поступаються в потужності і боротьбі за владу.

Verge of Wars. Sci-Fi варгейм дозволяє проводити як маленькі сутички передових загонів так і масштабні баталії за контроль сектора. Важливою складовою гри є командир який має можливість набирати вміння з трьох гілок, що відображають різні стратегії, доктрини або військові спеціальності і визначають ваш стиль гри.

Цікаве поєднання різних елементів гри зробить кожну партію не забуваємо. А тісна робота української компанії творця гри з ком’юніті зміцнить зв’язок зі світом і цілком можливо — дасть можливість вплинути на результат.

17:30-19:30

Презентація настолок: гра «Талос: Крах» (Лекційна Світлої сторони)

Ваша нація стоїть перед викликом: перемогти або піти у забуття. Залишити все як є чи, взявши меч, і прорубати шлях в історію? Все залежатиме від вас у новій настільній стратегічній-РПГ «Талос: Крах» (Talos: Collapse) .
На Kyiv Comic Con рамках блоку презентацій настільних ігор відбудеться перша офіційна презентація гри. Розробники розкажуть про світ Талосу і про унікальні механіки, реалізовані в грі.
Усі бажаючі зможуть зануритися у світ Талосу і відчути себе в ролі головнокомандувача, тестуючи прототип. Можна завалити питаннями розробників або просто насолодитися грою.
До зустрічі на фесті!

17:30-19:30

Презентація настолок: гра «World of Mythology» (Лекційна Світлої сторони)

World of Mythology: King of the Hill – оригінальна настільна стратегія і продовження карткової гри World of Mythology від креативної лабораторії Jumperound. Героям нової гри – Гераклу, Рамзесу, Фенріру, Бабі Язі і Карні – буде необхідно виконати завдання 36 богів, отримати їхні могутні артефакти, знищити на своєму шляху 6 видів магічних істот, побудувати храми на свою честь, зібрати мішки золота і стародавні секрети, щоб урешті-решт вступити в бій між собою і разом знищити прадавнє зло — велетенського Ктулху.  Переможець буде тільки один – той, хто завоює і відстоїть Гору Сили за допомогою монстра зі своєї міфології, якого можна викликати, пройшовши один з трьох квестів: Багатство, Сила, Поклоніння. 17 авторських міфічних фігурок (5 героїв, 6 істот, 6 монстрів), 36 карток богів (11 міфологій), 36 карток артефактів, понад 20 карток секретів і абсолютно свіжа, вражаюча механіка – все це подарує незабутні враження від 90-хвилинної гри у «Світ міфології». Уперед на гору, герої!

17:30-19:30

Презентація настолок: гра «Verge of War» (Лекційна Світлої сторони)

Компания Integrity First Gaming (IFG) запрошує вамс познайомитись з настільним SCI-FI вагреймом — «Verge of War». «Verge of War» — Sci-fi всесвіт, де зіштовхнулися зоряні цивілізації. Богоподібні Асгари, могутні та псионіки Сейти, амбітніе Скраги, жадібні Елтофа, хитрі Кйа, нахабні Пірати, та інші ведуть жорстоку війну за панування в Галактиці. А ключ до перемоги загадкова зброя знана як: “Меч Афіни”, сховане в Забороненому Секторі Галактики. Секторі де більше за все планет що постраждали від Інших. Секторі звідки прийшли люди… «Verge of War» моделює бойові зіткнення високотехнологічних армій далекого майбутнього. Система дозволяє відіграти сценарії від рейдовой операції невелеичкого спец загону до повномаштабного планетарного вторгнення з десантними операціями та підтримкою орбітальних угруповань. Це настілна гра для двох чи бліьше гравців де ви берета на себе роль окмандувача армії зоряної цивілізації. І пам’ятайте : The Future is uncertain… You make it!

17:30-19:30

Презентація настолок: гра «Гобліни проти Гномів» (Лекційна Світлої сторони)

Вас вітає клуб НРИ Play Hard! Ті, хто нас пам’ятає, знає, що у нас можна буде посидіти і зіграти в відмінний, новенький ваншот, занурившись на час в образ одного з фантастичних персонажів …

УЧАСНИКИ

 • Dungeon — Магазин Меча і Магії

  Один з найстаріших магазинів України, заснований у 2009 році в Києві.З перших днів привернув до себе увагу ексклюзивними товарами та послугами. Неодноразово брав участь у фестивалях та виставках. Постійний учасник Kyiv Comic Con.

  Сайт магазину

  Vk.com

 • MOZGUS — Інтелектуальне дозвілля

  Проект mozgus — це молода, енергійна, творча та цілеспрямована команда, яка прагне робити користь суспільству — розвивати розумові здібності.

  Ми маємо mozgus студію, де займаємося розробками настільних ігор, головоломок та аксесуарів. Організовуємо події та контент. Завдяки прибутку нашого онлайн магазину, влаштовуємо та підтримуємо змагання по кубику Рубіка, та будь які акції спрямовані на досягнення мети. mozgus.com.ua — це магазин інтелектуального дозвілля (магазин головоломок, настільних ігор та подарунків). Наша мета — сформувати інтелектуальне та культурне суспільство. Наша цінність — інтелектуально розвинене та культурне суспільство. Суспільство, в якому цінності інтелекту та знання є пріоритетними. В першу чергу, наша праця спрямована на підтримку та стимулювання інтелектуальної творчості дітей та молоді. Наша місія — спонукати та мотивувати до саморозвитку інтелектуальних здібностей, викликати інтерес та забезпечувати суспільство матеріалами для інтелектуального дозвілля та здорового способу життя.

  Хай буде з Вами сила інтелекту!

  Сайт проекту

  Facebook

  Vk.com

 • Нора

  Нора — клуб настільних ігор на Осокорках. Ми відкрили наші двері для гостей на початку 2018 року і вже маємо більше 100 ігор, проводимо лігу з Гри престолів, регулярні партії у ДнД, Warhammer 40K, граємо у Heartstone у кімнаті з м’якими пуфами. Співпрацюємо з магазинами настільних ігор.

  Facebook

 • Вечерние Кости

  Ком’юніті «Вечерние Кости» засновано у 2016 році. Це канал, який займається просуванням настільних рольових ігор на пострадянсьому просторі (онлайн-пригоди і відео-гайди для початківців і просунутих гравців). Канал є в топі постійних стримів по НРІ на пострадянському просторі та єдиним в Україні.

  Сайт

  Facebook

  Vk.com

 • IFG

  IFG – молода команда геймерів, що розробляє варгейм базуючись на авторському всесвіті. За перший рік роботи ми розробили унікальну ігрову механіку, створили лінійку мініатюр і вишли на міжнародні торгівельні майданчики. Наразі провадяться активні бета тести правил гри і ведуться активні роботи по розширенню як лінійки продуктів так і самого всесвіту.

  Сайт

  Facebook

  Instagram

 • Wanted Games

  Українське видавництво настільних ігор, з’явилося в серпні 2017 року. Першою виданою грою стала Goblins vs Gnomes. У лютому 2018 року видавництво отримало угоду на локалізацію британської гри Halfling Feast (Бенкет Хафлінгів). Обидві гри будуть доступні «на пограти» на фестивалі.

  Сайт видавництва

  Facebook

  Vk.com

 • Stabilization Support Services

  Програма «Радник з питань ВПО» здійснюється канадською неурядовою організацією Stabilization Support Services завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії в рамках проекту «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства». Програма діє з вересня 2015. В рамках програми створена мережа з 26 радників, які надають консультації спеціалістам системи соцзахисту на місцевому та національному рівнях задля вирішення проблемних питань переселенців. Місія програми – підтримка співпраці органів влади з громадянським суспільством задля успішного реформування соціальних інституцій та розбудови правової соціальної держави.

 • KiloGames

  Видавництво Kilogames було засновано у 2015 році. 2016 було видано настільний tower defense Захисник корони. З 2017 року почали активну діяльність в якості інтернет-магазину. На даний час в активній розробці декілька настільних ігор, а також комікс за мотивами гри Захисник корони.

  Сайт видавництва

  Facebook

  Vk.com

 • Tank ua

  Танкові бої на радіокерованих танках в масштабі 1/24

 • Гекс

  Клуб настільних ігор «Гекс» — це заклад, де можна як придбати настільну гру, так і прийти пограти з друзями. Клуб працює з 2013 року. В «Гексі» велика колекція настільних ігор яка постійно оновлюється. Адміністратори клубу завжди готові розповісти правила будь-якої з цих ігор. Окрім класичних настолок в клубі постійно проводяться партії в рольові настільні ігри. Також клуб «Гекс» є найбільшим в Києві офіційним клубом карткової колекційної гри «Magic the Gathering» і проводить усі види турнірів з цієї дисципліни. Клуб працює щодня з 12:00 до 22:00. Ціни дуже лояльні, а для регулярних відвідувачів діє зручна система абонементів. За додатковою інформацією заходьте на нашу сторінку у Facebook та на сайт.

 • Ольга Федіна

  Спікер має багаторічний досвід роботи у настольній індустрії (з 2010 року): пройшла шлях від продавця-ігроведа до власниці ігрового кафе та видавця настільних ігор. За фахом підлітковий практикуючий психолог, активно використовує ігри у роботі з дітьми. Наразі куратор проекту від компанії Lucky Labs, що відкриває безкоштовні ігрові кімнати в державних бібліотеках , аби діти та підлітки могли грати у настільні ігри навіть не маючи на це коштів.

 • Play Hard

  Клуб настільних рольових ігор Play Hard — це ігрове ком’юніті, яке існує з 2014 року та є найбільшим об’єднанням майстрів настільних рольових у Києві. На базі клубу створена перша українська настільна рольова гра Архетерика Імаго, яка і нині розвивається та тестується. Мета організації – поширення настільних рольових ігор та залучення у інтелектуальні хобі нового покоління.

  Сайт клубу

  Facebook

  Vk.com

 • Jumperound

  Креативна лабораторія JUMPEROUND створена у квітні 2015 року та займається розробкою креативних продуктів для збору коштів на краудфандинг-платформі Kickstarter. За перший рік існування лабораторія успішно запустила карткову гру World of Mythology, гральні карти Mythical, унікальний набір орігамі Orrri (Project of the Day на Kickstarter) і титанові ручки Pentitan.

  Facebook

 • Geek-space EpicWin

  Geek-space «EpicWin» відкрив двері свого бункера у жовтні 2016 року. Засновники — команда друзів-ігроманів, метою яких стало донесення тематики настолок іншим людям. З плином часу EpicWin став місцем зустрічі ігроманів та гіків різного рангу. В арсеналі EpicWin – тематичні кімнати, полиця з настільними іграми, майстри з різних сетінгів та систем настільних рольових ігор, супровідні аксесуари до ігор та навіть комікс-бібліотека!

  Сайт проекту

  Facebook

  Vk.com

   

 • ТС «Винахідник»

  Технічні студії «Винахідник» — міжнародна мережа позашкільних освітніх закладів, де діти віком від 3 до 16 років навчаються на курсах, від раннього розвитку до робототехніки та програмування, за допомогою навчальних конструкторів LEGO. Вихованці регулярно беруть участь у змаганнях українського (ROBOTICAFIRST LEGO League та FIRST LEGO League Junior) та міжнародного масштабу (World Robot Olympiad). Вивчати робототехніку, ІТ, інженерію, фізику, механіку, архітектуру та інші природничі науки цікаво та захопливо у Технічних студіях «Винахідник»! Ваша дитина опанує навички конструювання, дрібної моторики, командної взаємодії, комунікації, аналітичного мислення, програмування, що допоможе їй здобути актуальну професію у майбутньому!

  Сайт проекту

  Facebook

 • Kyiv Legacy

  Клуб настільних ігор Kyiv Legacy офіційно існує з 2011 року. Основна ідея та орієнтація клубу полягає у об’єднатнні людей, які люблять Варгейм. Найбільш популярні в нашому клубі ігри Warhammer Fantasy Battle, The 9 Aage, Warhammer 40k, Saga, Flames of War. Також ми організовуємо виїзди на турніри за кордоном (маємо великий досвід та зв’язки). Регулярно проводимо свої заходи, такі як: турніри, ліги, кампанії. За довгий час свого існування зібрали велику колекцію модельного ландшафту для гри. Наш клуб є найбільшим клубом з Fantasy Battle в Україні.

  Сайт клубу

  Facebook

   

 • Hobby World

  Компанія «Мір Хоббі Україна» є офіційним представником світового бренду «HobbyWorld». Ми на ринку більше 7 років і за цей час отримали велику кількість нагород у сфері настільних ігрог та розвитку молоді. З 2013 року ігри, розроблені HobbyWorld, видаються в 24-х країнах на 13 різних мовах по всьому світу. Серед партнерів по ліцензуванню Hobby World — лідери настоліно-ігрової індустрії. З 2016 є офіційними дистриб’юторами британської компанії Games Workshop в Україні. Зараз компанія «Мір Хоббі Україна» представлена в Києві як магазини з безкоштовним ігровим простором. Наш асортимент настільки різноманітний, що зможе задовольнити бажання кожного. У нас є: складні стратегії для тих, хто бажає управляти цілими світами та цивілізаціями, ролеві та фантастичні пригоди, а також ми не забуваємо про дітей, яким можемо запропонувати дитячо – розвиваючі ігри .

  Facebook

 • CBGames

  Магазин і клуб настільних ігор CBGames заснований в 2014 році. Наша компанія бере активну участь у всіх напрямках ігрової індустрії в Києві, є Офіційним WPN-магазином мережі Wizards Of The Coast в Україні, організовує і бере участь в заходах пов’язаних з настiльними іграми, варгеймами, настiльними рольовими іграми, моделюванням. У клубі регулярно презентуються нові ігри українських авторів, тим cамим доповнюючи велику колекцію клубу. Також, у магазині компанії можна придбати весь доступний для України асортимент настільних ігор
  Магазин клубу

  Facebook

  Vk.com