Ви переглядаєте програму 2015 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 2019, 2018, 2017, 2016

 • ПРОГРАМА

  6/06/2015

  12:00-15:00

  «Манчкін» — настільна карткова гра, яка пародіює одночасно настільні рольові ігри (такі, як Dungeons & Dragons) і колекційні карткові ігри (як Magic: The Gathering), залишаючись при цьому самостійною грою. В «Манчкіна» найкраще за все грати компанією від трьох до шести осіб. Сенс гри полягає в тому, що кожен прагне досягти десятого рівня — головної характеристики персонажа в грі. Починають всі з першого, а далі кожен підвищує свої рівні шляхом битв з монстрами або використання спеціальних карт.
  «Еволюція» — це настільний симулятор розвитку життя на Землі, оснований на дарвінівському принципу природного відбору. Кожен гравець розвиває власну популяцію живих істот, наділяючи їх різноманітними властивостями - пристосуваннями до умов навколишнього середовища. Властивості допомагають тваринам в боротьбі за харчові ресурси, запаси яких обмежені і непередбачувано змінюються з часом. Істоти, яким не дісталося їжі, гинуть, а ті, що вижили, дозволяють ввести в гру ще більше тварин і властивостей. Переможцем стає той з суперників, чия популяція буде до кінця гри найрозвиненішою і найбільш численною.

  12:00-15:00

  Гра у «Свинтус» із командою «HobbyGames»

  «Свинтус» — під час цієї гри учасники намагаються швидше за інших позбутися своїх карт, скидаючи їх у загальну стопку за кольором або номіналом. Але не все так просто. Завдяки спеціальним діям ви можете не тільки швидко позбутися своїх карт, але і нашкодити іншим! Не дарма ж на коробці з грою зазначено: карткова гра для працівників офісу…

  12:00-16:00

  Рольові настільні ігри «Pathfinder» та «DnD Next» з клубом «Play Hard»!

  «Pathfinder» - всі чули про DnD, але мало хто чув про цю систему. Фактично – це також прекрасно пророблений фентезійний світ, сповнений шармом класичних підземель драконів та цікавими, хоч і трохи складними правилами. На разі до вашої уваги не дуже спокійна таверна у вечірньому Устлаві, виють вовки, ллється ель та пахне неприємностями… «DnD Next» - багато хто чув про ДнД, дехто знає, що існують декілька редакцій… Ми пропонуємо вам найновішу версію, те, що «вистрілило» недавно і вже полюбилося багатьом рольовикам світу. Витончена простота та класична форма, шикарне відображення знайомих вам фентезійних світів. Ласкаво просимо до підземель та драконів!

  12:00-16:00

  Гра у «Зоряні Імперії» з клубом «Гекс»

  Зоряні імперії – це колодобудівна гра з відкритим протистоянням двох гравців на космічну тематику. Кожен гравець спочатку має 50 очок впливу. Гравці можуть атакувати один одного, завдаючи прямих ушкоджень. Мета гри - зменшити очки впливу супротивника до нуля. Для захисту гравці можуть вводити в гру космічні станції, які захищають від прямих атак на гравця, приймаючи на себе ушкодження. У грі є 2 типи ресурсів: гроші (для покупки карт з центрального ряду) і атаки (для нанесення шкоди опоненту).

  12:00-16:00

  Карткова колекційна гра «Берсерк». Навчання новачків і роздача безкоштовних стартових колод з клубом «Гекс»

  «Берсерк» — це стратегічна карткова гра, битва між істотами, зображеними на картах. На початку партії ви і ваш супротивник набираєте істот у загін, а потім намагаєтеся знищити істот противника, нападаючи і використовуючи особливості своїх карт. Перемагає той, хто перший знищить усіх істот супротивника. У «Берсерку» існує чотири типи карт: істота, артефакт, місцевість і екіпірування; кожен із них має свої властивості і особливості.

  12:00-16:00

  Гра у «Formula D» з клубом «Гекс»

  «Formula D» — це настільні гонки, які дозволяють брати участь в офіційних заїздах Формули-1 або ж у підпільних нічних перегонах вулицями міста. Якщо в формульних заїздах всі учасники рівні, то вночі гонщики знімають шоломи і виявляють свою індивідуальність. Свою частку адреналіну вносять і різні автомобілі. Правила до гри додаються в двох варіантах - легкому і складному. Легкий варіант, швидше, призначений для гри з дітьми. Складний же рясніє численними ігровими особливостями, а ще його можна ще більше ускладнити спеціальними додатковими правилами…

  12:00-17:00

  Гра у «Дженгу», «Доббл», «Халі галі», «Спід Капс» та «Уно» з клубом «Ігромаг»

  «Дженга» - цеглинка за цеглинкою – будується хатинка! Хоч і не цеглинками, і не хатинка – а справжня вежа, та треба бути дуже обережним, щоб не розвалити її. Цю гру придумав ще тридцять років тому британський дизайнер Леслі Скотт. І з того часу її популярність тілько зростає, бо що ж може бути кумеднішим, ніж спроба втримати рівновагу вежі, яка неупинно падає тобі у руки? «Доббл» - чудова гра, щоб потренувати уважність та швидкість реакції. Для компанії веселих та кмітливих. Зосередься, тут перемагає найголосніший! Автор гри – Деніс Бланшот  (Denis Blanchot) «Уно» - виграє найуважніший та найспритніший. Переможець, як слідує з назви гри – лише один і тільки ОДИН! Американська картярська гра, яку винайшов та запатентував майже сорок років тому Мерл Роббінсон. На сьогодні не існує сталих правил. Вони розвиваються і змінюються стільки ж, скільки існують. Халі Галі – це настільна гра, в якій є колода з 56 карт, на кожній карті зображено один вид фруктів (банани, полуниця, лайми або сливи) в кількості від 1 до 5. Карти роздають порівну між учасниками, в центрі столу ставиться дзвінок. Гравці по черзі відкривають карти, і як тільки на відкритих картах всіх гравців в сумі виявляється рівно 5 фруктів одного виду - треба дзвонити в дзвоник. Найшвидший і найбільш уважний забирає всі відкриті карти собі. Гравець, який помилково хлопнув по дзвінку, як штраф, віддає по одній зі своїх карт кожному учаснику змагання. Перемагає в підсумку той, у кого в кінці гри виявляться всі карти. Ця гра тренує усний рахунок, уважність, швидкість реакції. Це дуже веселе і азартне змагання для дітей та їх батьків. Розважитися з користю можуть від 2 до 6 учасників. За назвою настільної гри Швидкі ковпачки (Спід Капс) легко здогадатися, що від вас потрібна неабияка швидкість - а як інакше, коли п'ять ковпачків потрібно розмістити в правильному порядку, та ще й так, щоб раніше суперників натиснути на кнопку дзвінка! Щоб зробити гру в ковпачки ще більш захопливою, розробники намалювали на картках не тільки картинки з вертикальними «ланцюжками», а й з горизонтальними. А вже якщо вам хочеться грати за найскладнішими правилами - тоді перед кожним наступним «обдуренням» не розбирайте вже зібрану комбінацію…

  12:00-17:00

  Гра в «Колонізатори» із командою «HobbyGames»

  «Колонізатори» — світовий бестселер, прабатько цілої серії ігор про поселенців острова Катан. Гравці виступають у ролі поселенців, що освоюють досі невідомий острів Катан. В цій грі в повній мірі можна реалізувати себе в якості стратега і дипломата - потрібно боротися за вигідні землі і ресурси, будувати поселення і міста, а також грамотно будувати стосунки з суперниками - це основний шлях до перемоги - збалансовані торгові стосунки.

  12:00-17:00

  Гра у «Заміс» із командою «HobbyGames»

  Заміс (Smash Up) – це карткова гра, центральний елемент якої - перемішування колоди карт. У комплект входять колоди 8-ми фракцій по 20 карт. Всі фракції розташовують за їх власними механіками. Пірати переміщують карти, зомбі повертають карти зі скидання, динозаври володіють незвичайною силою і т.д. Перед грою кожному гравцеві дістаються тільки дві колоди з 8-ми карт, вони перемішуються і формують його колоду на поточну партію (що забезпечує різноманітність ігрового досвіду).

  12:00-18:00

  Гра в Манчкін Легенди (українською), Знахідка Для Шпигуна, Біло4ка, Cosa Nostra з ігровим простором "Game Zone"

  «Манчкін» — настільна карткова гра, яка пародіює одночасно настільні рольові ігри (такі, як Dungeons & Dragons) і колекційні карткові ігри (як Magic: The Gathering), залишаючись при цьому самостійною грою. В «Манчкіна» найкраще за все грати компанією від трьох до шести осіб. Сенс гри полягає в тому, що кожен прагне досягти десятого рівня — головної характеристики персонажа в грі. Починають всі з першого, а далі кожен підвищує свої рівні шляхом битв з монстрами або використання спеціальних карт.
  «Знахідка для шпигуна» — це гра для компанії, одному з учасників якої належить відчути себе в ролі шпигуна. Всі інші учасники гри будуть задавати один одному питання і давати на них відповіді, а комусь одному (хто саме шпигун - нікому не відомо) за характером відповідей і питань необхідно буде дізнатися про що йде мова. Гравці можуть виявитися лікарями, вчителями, бандитами, поліцейськими і так далі, всього більше трьох десятків варіантів. Відповідно, звичайним учасникам гри потрібно задавати такі запитання і давати на них такі відповіді, щоб не розкрити своєї професії шпигунові. Шпигун ж повинен не тільки уважно вслухатися в бесіди, а й самому формулювати питання таким чином, щоб той,хто відповідає, сам того не бажаючи, розкрив необхідну йому інформацію.
  «Біло4ка» —  що робити, якщо у вашу веселу компанію прийшла білочка? А якщо разом з чортиком? Спробувати позбутися її і продовжити веселитися! Весела карткова гра, в якій перемагає той, хто найшвидший!
  «Cosa Nostra» — прикольна і весела гра в карти на мафіозну тематику, розрахована на 2-6 гравців. Чотири мафіозних клани (Позоріно, Козлетті, Ді Трутіні і Хрюнізіо) вступають у сутичку за місце глави Коза Ностри. Але Старий Бос не віддасть зайняте місце так просто…

  12:00-20:00

  Ігротека: «Емікс: гра в емоції» від компанії Conceptum

  «Емікс: гра в емоції»  - це нова настільна гра, створена за мотивами людських емоцій. Гравці у Емікс виступають у ролі містичних істот емонітів, які існують завдяки поглинанню емоцій. Гра пропонує оригінальну механіку навколо контролю над емоціями людей з метою створення та поглинання якомога більшої кількості позитивних чи негативних емоцій.

  12:00-20:00

  Ігротека: «Ліс: легенда про Мантикору»

  Захоплююча гра для дітей від компанії “Bombat Game”

  12:00-20:00

  Ігротека: Карром від Олександра Сергійчика

  Від теорії до практики – Олександр Сергійчик на практиці навчить вас грати у захоплюючу гру Карром.

  12:00-20:00

  Ігротека: "I Am Zombie" від Дмитра Смірнова

  Один з розробників гри особисто проведе для вас найновішу гру студії Make-Believe Games про розумних зомбі - токсів.

  12:00-21:00

  Magic: The Gathering. Навчання новачків і роздача безкоштовних стартових колод з клубом «Гекс»

  Magic: the Gathering (Magic, MTG або Магія) – це стратегічна гра для двох або більше гравців, кожен з яких володіє колодою карт Magic, зібраної на власний розсуд. У ході партії гравці по черзі розігрують різні карти: землі (що дозволяють розігрувати інші карти), істоти, чари та інші заклинання. На початку гри у кожного гравця є 20 життів. Той, хто скоротить кількість життів опонента до нуля, атакуючи його за допомогою істот і розігруючи заклинання, здобуває перемогу!

  12:00-22:00

  Навчання, конкурси, суддівські матчі гри Magic: the Gathering з антикафе «Бергамот»

  Magic: the Gathering (Magic, MTG або Магія) – це стратегічна гра для двох або більше гравців, кожен з яких володіє колодою карт Magic, зібраної на власний розсуд. У ході партії гравці по черзі розігрують різні карти: землі (що дозволяють розігрувати інші карти), істоти, чари та інші заклинання. На початку гри у кожного гравця є 20 життів. Той, хто скоротить кількість життів опонента до нуля, атакуючи його за допомогою істот і розігруючи заклинання, здобуває перемогу!

  12:15-13:15

  Варгейм «Дикий Захід», «Вармашина»

  Варгейм «Дикий Захід», «Вармашина»

  12:30-13:30

  Презентація гри Magic: the Gathering від клубу захоплених людей «Бергамот»

  Антикафе «Бергамот» познайомить Вас з колекційно-картковою стратегічної настільною грою Magic: the Gathering.

  12:30-16:00

  Гра у «Каруту», «Покемони» (анімізоване Уно) та Монополію Анімешника з клубом «Міцурукі»

  Гра у «Каруту», «Покемони» (анімізоване Уно) та Монополію Анімешника з клубом «Міцурукі»

  14:00-15:00

  Презентація: «Емікс: гра в емоції» від компанії Conceptum (Зала Настолок)

  Автор гри «Емікс» Микита Захарченко розкаже про процес створення гри та опише свій шлях до того, щоб стати розробником настільних ігор. На презентації гри автор розповість про філософську ідею гри, історію її створення, механіку та основи всесвіту гри. Окрім того, ви зможете познайомитись з першими сторінками коміксу, який виходитиме за мотивами всесвіту Еміксу.

  15:00-16:00

  Варгейм «Франко-індійський», «Вармашина»

  Варгейм «Франко-індійський», «Вармашина»

  15:00-16:30

  Майстер-клас з фарбування мініатюр Warhammer з клубом CBGames

  Участники зможуть подивитися як фарбувати та спробують розмалювати їх самі, а після - забрати мініатюру з собою. Ми підготували 100 мініатюр у якості подарунків. Плануємо представити "життєвий цикл" мініатюри - спочатку літник, потом грунтований літник, потім склеена мініатюра і потім розфарбована.ваний літник, потім склеена мініатюра і потім розфарбована.

  15:00-17:00

  Гра у «Черепашачі перегони» із командою «HobbyGames»

  Черепашачі перегони. Черепахи може й не найшвидші створіння в світі, зате точно одні з найбільш цілеспрямованих. В цій грі черепашки щосили намагаються доповзти до капустяного поля. Перед початком «перегонів» кожен з гравців таємно вибирає собі картку з черепашкою, після чого намагається провести свою підопічну до фінішу. Головне, щоб ніхто не здогадався, що це саме його черепашка. В цій грі охочі до капусти рептилії переміщуються за допомогою спеціальних карток. Черепашок можна змусити рухатися вперед (іноді відразу на дві поділки), відступити назад, а можна вивести в лідери черепашку, що відстає. Особливість перегонів полягає в тому, що на кожній картці намальована черепаха певного кольору - саме її і належить рухати. Найцінніші карти в грі - «веселкові», з їх допомогою можна переміщувати будь-яку черепашку.

  15:00-18:00

  Гра у Fluxx, Каркассон з клубом «CBGames»

  Fluxx — настільна карткова гра з мінливими правилами. Вона відрізняється від більшості інших карткових ігор тим, що правила і мета гри змінюються протягом всієї партії…
  «Каркассон» — настільна стратегічно-економічна гра в німецькому стилі. Гра полягає в покроковому збиранні ігрового поля і розміщенні на ньому фішок своїх підданих. Залежно від того, на яку місцевість поставлена ​​фішка, вона стає лицарем, селянином, ченцем або розбійником.

  15:30-16:30

  Лекція: Розробка настільних ігор в Україні від автора Uninvited Heroes Дмитра Висоцького (Зала Настолок)

  Лекція про те, як розробка настільних ігор, їх реалізація, створення і подальший розвиток, у бурхливому світі теперішніх реалій, виглядає насправді. Під час лекціі я розповім бажаючим, з чого починати робити свою гру, як її доводити до розуму, а також які перешкоди можуть встати на заваді вашому успіху. А також про те, кому все це потрібно. Я розповім про свою гру «Непрохані Герої. Лігво Некроманта». Як усе починалося і якого дідька я не заспокоївся, коле ще було можна.

  16:00-21:00

  Гра у «ХСОМ» з клубом «Гекс»

  "ХСОМ" — в цю настолку можуть грати до чотирьох осіб, кожен з них отримає певну роль: командира, центрального офіцера, головного вченого і лідера бойового підрозділу. Їх завдання - відбиття атак інопланетян, вивчення нових технологій, розвідка території і виявлення ворожих баз. У комплект гри входять 16 фігурок бійців, 8 перехоплювачів, 24 НЛО, 5 кубиків, більше 200 карт і жетонів.

  16:00-21:00

  Гра у «DungeonQuest» з клубом «Гекс»

  Під час гри у DungeonQuest, кожен учасник грає роль мужнього героя. Саме за допомогою Героя гравець контактує, досліджує підземелля, і отримує скарб. Кожна картка Героя містить списки атрибутів свого Героя і спеціальних здібностей.

  16:00-21:00

  Гра у «Зомбіцид» з клубом «Гекс»

  «Зомбіцид» — командна гра, в якій гравцям пропонують зіграти роль зомбі, які вижили під час епідемії. Кожен з головних героїв володіє унікальними ігровими можливостями і управляється гравцем. Команді доведеться стримувати натиск нежиті. Зомбі ж передбачувані і дурні, діють згідно з простими правилами і колодою карт, але смертельно небезпечні. Більш того, скільки б не було у гравців патронів, зомбі завжди більше. Суть гри проста: шукай зброю, вбивай зомбі; чим більше зомбі вб'єш, тим більш вмілим будеш; чим більше вмінь, тим більше зомбі чекають попереду; єдиний шлях до перемоги - зомбіцид. Гра пропонує 10 сценаріїв; до того ж, гравці можуть створювати свої власні сценарії, складаючи поле з двосторонніх фрагментів на свій розсуд.

  16:00-22:00

  Гра у традиційні японські та редизайнені під аніме ігри з київським аніме-клубом «Міцурукі»

  Гра у традиційні японські та редизайнені під аніме ігри з київським аніме-клубом «Міцурукі»

  16:30-20:30

  Ігротека: Uninvited Heroes з автором гри Дмитром Висоцьким

  Гра розповість вам, про купку ледачих селян, які перебравши елю в придорожньому шинку «Чорний Півень», поперлися в темне підземелля, в якому сподівалися знайти багато цікавого, задарма. Халепа в тому, що старому некромантові Маркусу, який мешкає в тому страшному та негостинному лігві, такі відвідувачі вже насточортіли. Приходять один-два рази на тиждень, якісь одоробли, лазять по скринях, ганяють монстрів, заважають чаклувати своїм п`яним воланням, ламають меблі … І взагалі якого біса вони приперлися на його приватну власність!? Люті дідугана немає меж і він відчайдушно захищає свою домівку від усіх непроханих гостей, не розбираючись дипломовані вони Герої, або просто п'яні невігласи, які навіть і не здогадуються, в що втрапили.

  17:00-19:00

  Презентація: компанія «Bombat Game» (Зала Настолок)

  Представник компанії презентує вам найкращі розробки ігор, а також відповість на всі питання, що вас цікавлять.

  17:00-21:00

  Рольові настільні ігри «Архетерика Імаго» та «Call of Cthulhu 7th» з клубом «Play Hard»!

  «Архетерика Імаго» - настільна рольова гра про озброєнних пороховою зброєю джентельменів та таємні організації! Початок 19-того століття, романтична епоха революцій, що сповнена змовами та містицизмом, авантюрами та химерними неземними секретами! Гра з гнучкими та інтуітивними правилами, що дозволяють швидко окунутися у загадкову атмосферу цього неспокійного світу. «Call of Cthulhu7th» - настільна рольова гра, в якій гравці розслідують та розкривають окультні таємниці у світі кошмарів Г. Ф. Лавкрафта. Ви будете досліджувати не звичайні місця намагаючись, розкривати змови потойбічних істот і нічних жахів. Зустрінете монстрів та божевільних сектантів.

  17:00-22:00

  Гра у «Діксіт» та «Цитаделі» з клубом «Ігромаг».

  «Діксіт» - гра для тих, хто любить та вміє вправно фантазувати. Гра для мрійників та оповідачів. Відпустіть на волю свою уяву і… заплутайте усіх, хто поряд з вами! Автор гри - Жан-Луї Рубер, ілюстрації французької художниці Марі Кардуа. В 2010 році гра виборола престижну німецьку нагороду Spiel des Jahres (гра року).
  «Цитаделі» - світ середньовічних міст, інтриг та знаті. Крок за кроком побудуй власну цитадель, стань найпершим з величних, отримай багатство та владу. Однак, будь уважним! У світі цитаделей переваги можуть бути оманливими! Автор гри – Бруно Фаідутті (Bruno Faidutti). Гра увійшла до ТОП-100 за рейтингом сайту BoardGameGeek.

  17:00-22:00

  Гра у «Манчкін» та «Каркассон» із командою «HobbyGames»

  «Манчкін» — настільна карткова гра, яка пародіює одночасно настільні рольові ігри (такі, як Dungeons & Dragons) і колекційні карткові ігри (як Magic: The Gathering), залишаючись при цьому самостійною грою. В «Манчкіна» найкраще за все грати компанією від трьох до шести осіб. Сенс гри полягає в тому, що кожен прагне досягти десятого рівня — головної характеристики персонажа в грі. Починають всі з першого, а далі кожен підвищує свої рівні шляхом битв з монстрами або використання спеціальних карт.
  «Каркассон» — настільна стратегічно-економічна гра в німецькому стилі. Гра полягає в покроковому збиранні ігрового поля і розміщенні на ньому фішок своїх підданих. Залежно від того, на яку місцевість поставлена фішка, вона стає лицарем, селянином, ченцем або розбійником.

  17:30-19:00

  Майстер-клас з фарбування мініатюр Warhammer з клубом CBGames

  Участники зможуть подивитися як фарбувати та спробують розмалювати їх самі, а після - забрати мініатюру з собою. Ми підготували 100 мініатюр у якості подарунків. Плануємо представити "життєвий цикл" мініатюри - спочатку літник, потом грунтований літник, потім склеена мініатюра і потім розфарбована.

  18:00-19:00

  Варгейм «Інфініті», «Вармашина»

  Варгейм «Інфініті», «Вармашина»

  18:00-22:00

  Гра у Колонізатори та Свинтус із клубом «CBGames»

  «Колонізатори» — світовий бестселер, прабатько цілої серії ігор про поселенців острова Катан. Гравці виступають у ролі поселенців, що освоюють досі невідомий острів Катан. В цій грі в повній мірі можна реалізувати себе в якості стратега і дипломата - потрібно боротися за вигідні землі і ресурси, будувати поселення і міста, а також грамотно будувати стосунки з суперниками - це основний шлях до перемоги - збалансовані торгові стосунки. «Свинтус» — під час цієї гри учасники намагаються швидше за інших позбутися своїх карт, скидаючи їх у загальну стопку за кольором або номіналом. Але не все так просто. Завдяки спеціальним діям ви можете не тільки швидко позбутися своїх карт, але і нашкодити іншим! Не дарма ж на коробці з грою зазначено: карткова гра для працівників офісу…

  18:00-22:00

  Навчання та гра Magic The Gathering, «Берсерк» з ігровим простором "Game Zone"

  Magic: the Gathering (Magic, MTG або Магія) — це стратегічна гра для двох або більше гравців, кожен з яких володіє колодою карт Magic, зібраної на власний розсуд. У ході партії гравці по черзі розігрують різні карти: землі (що дозволяють розігрувати інші карти), істоти, чари та інші заклинання. На початку гри у кожного гравця є 20 життів. Той, хто скоротить кількість життів опонента до нуля, атакуючи його за допомогою істот і розігруючи заклинання, здобуває перемогу!
  «Берсерк» — це стратегічна карткова гра, битва між істотами, зображеними на картах. На початку партії ви і ваш супротивник набираєте істот у загін, а потім намагаєтеся знищити істот противника, нападаючи і використовуючи особливості своїх карт. Перемагає той, хто перший знищить усіх істот супротивника. У «Берсерку» існує чотири типи карт: істота, артефакт, місцевість і екіпірування; кожен із них має свої властивості і особливості.

  19:00-20:00

  Презентація гри «Японські шахи» («Шьоґі») київським аніме-клубом «Міцурукі» (Зала Настолок)

  Шьоґі – японські шахи. Ігровий набір складається з дошки з дерева або іншого матеріалу, двох підставок (комадай) для побитих фігур кожного з суперників та 40 фігур обох суперників. Кожна з фігур це п’ятикутник неправильної форми з написами ієрогліфами, що позначають початкову та перегорнену форму фігури. Зверніть увагу, що фігури не розрізняються за кольором та виглядом. Їх бік вказує спрямованість гострим кутиком п’ятикутника на полі. Це забезпечує одну з найнезвичніших для фанатів шахів речей – скидання захоплених фігур.

  7/06/2015

  10:00-12:00

  Гра у «Кой-кой», «Каруту», «Покемони» (анімізоване Уно) з клубом «Міцурукі»

  Гра у «Кой-кой», «Каруту», «Покемони» (анімізоване Уно) з клубом «Міцурукі»

  10:00-13:00

  Гра у «Тік так бум», «Дженгу», «Аліас» та «Доббл» з клубом «Ігромаг».

  «Тік… так бум» - ще одна весела гра для тих, хто не проти розім`яти мозок. Як багато і як мало, виявляється, ми знаємо, коли в руках… бомбочка! Згадуй слова і швиденько передавай «естафету» наступному. Автори гри - Сильви Брас (Sylvie Brac), Роджер Хейворт (Roger Heyworth), Лос Родригез (Los Rodriguez). Гра побачила світ у 1994 році і вже в 1996 була визнана Årets Spil (кращою сімейною грою).
  «Аліас» - «Скажи інакше»! Згадай усі слова, які допоможуть тобі і твоїй команді відгадати загадане. Гра для веселих та ерудованих. Вперше з`явилась в 1989 році у Фінляндії. Автор гри - Микко Койвусало (Mikko Koivusalo). 2009 року визнана Årets Spill — «Кращою настольною грою для вечірки». На сьогодні є однією з найпопулярніших розваг для вечірок, перекладена більш ніж 15-ма мовами.

  10:00-14:00

  Гра у Fluxx, Каркассон, Уно з клубом «CBGames»

  Fluxx — настільна карткова гра з мінливими правилами. Вона відрізняється від більшості інших карткових ігор тим, що правила і мета гри змінюються протягом всієї партії… «Каркассон» — настільна стратегічно-економічна гра в німецькому стилі. Гра полягає в покроковому збиранні ігрового поля і розміщенні на ньому фішок своїх підданих. Залежно від того, на яку місцевість поставлена ​​фішка, вона стає лицарем, селянином, ченцем або розбійником. «Уно» - виграє найуважніший та найспритніший. Переможець, як слідує з назви гри – лише один і тільки ОДИН! Американська картярська гра, яку винайшов та запатентував майже сорок років тому Мерл Роббінсон. На сьогодні не існує сталих правил. Вони розвиваються і змінюються стільки ж, скільки існують.

  10:00-15:00

  Карткова колекційна гра «Берсерк». Навчання новачків і роздача безкоштовних стартових колод з клубом «Гекс»

  «Берсерк» —  це стратегічна карткова гра, битва між істотами, зображеними на картах. На початку партії ви і ваш супротивник набираєте істот у загін, а потім намагаєтеся знищити істот противника, нападаючи і використовуючи особливості своїх карт. Перемагає той, хто перший знищить усіх істот супротивника. У «Берсерку» існує чотири типи карт: істота, артефакт, місцевість і екіпірування; кожен із них має свої властивості і особливості.

  10:00-15:00

  Гра у «Хоббіт» із командою «HobbyGames»

  Хоббіт. Більбо Беггінс, у супроводі гномів, відправляється в далеку подорож до Самотньої Гори на пошуки скарбів. Учасники гри виступлять у ролі Гномів з компанії Більбо. На шляху вас будуть чекати пригоди, небезпеки і випробування. Мета гри - набрати найбільшу кількість скарбів. За допомогою своїх карт учасники просувають загальний загін до фінальної точки подорожі - Самотньої Гори. При цьому кожен також намагається діяти у власних інтересах. Під час подорожі гравці будуть покращувати здібності свого персонажа, запасатися провізією і долати складні перешкоди.

  10:00-15:00

  Гра у «Formula D» з клубом «Гекс»

  «Formula D» — це настільні гонки, які дозволяють брати участь в офіційних заїздах Формули-1 або ж у підпільних нічних перегонах вулицями міста. Якщо в формульних заїздах всі учасники рівні, то вночі гонщики знімають шоломи і виявляють свою індивідуальність. Свою частку адреналіну вносять і різні автомобілі. Правила до гри додаються в двох варіантах - легкому і складному. Легкий варіант, швидше, призначений для гри з дітьми. Складний же рясніє численними ігровими особливостями, а ще його можна ще більше ускладнити спеціальними додатковими правилами…

  10:00-15:00

  Гра у «Зоряні Імперії» з клубом «Гекс»

  Зоряні імперії – це колодобудівна гра з відкритим протистоянням двох гравців на космічну тематику. Кожен гравець спочатку має 50 очок впливу. Гравці можуть атакувати один одного, завдаючи прямих ушкоджень. Мета гри - зменшити очки впливу супротивника до нуля. Для захисту гравці можуть вводити в гру космічні станції, які захищають від прямих атак на гравця, приймаючи на себе ушкодження. У грі є 2 типи ресурсів: гроші (для покупки карт з центрального ряду) і атаки (для нанесення шкоди опоненту).

  10:00-16:00

  Гра у «Манчкін» із командою «HobbyGames»

  «Манчкін» — настільна карткова гра, яка пародіює одночасно настільні рольові ігри (такі, як Dungeons & Dragons) і колекційні карткові ігри (як Magic: The Gathering), залишаючись при цьому самостійною грою. В «Манчкіна» найкраще за все грати компанією від трьох до шести осіб. Сенс гри полягає в тому, що кожен прагне досягти десятого рівня — головної характеристики персонажа в грі. Починають всі з першого, а далі кожен підвищує свої рівні шляхом битв з монстрами або використання спеціальних карт.

  10:00-21:00

  Magic: The Gathering. Навчання новачків і роздача безкоштовних стартових колод з клубом «Гекс»

  Magic: the Gathering (Magic, MTG або Магія) – це стратегічна гра для двох або більше гравців, кожен з яких володіє колодою карт Magic, зібраної на власний розсуд. У ході партії гравці по черзі розігрують різні карти: землі (що дозволяють розігрувати інші карти), істоти, чари та інші заклинання. На початку гри у кожного гравця є 20 життів. Той, хто скоротить кількість життів опонента до нуля, атакуючи його за допомогою істот і розігруючи заклинання, здобуває перемогу!

  10:00-22:00

  Навчання, конкурси, суддівські матчі гри Magic: the Gathering з антикафе «Бергамот»

  Magic: the Gathering (Magic, MTG або Магія) —  це стратегічна гра для двох або більше гравців, кожен з яких володіє колодою карт Magic, зібраної на власний розсуд. У ході партії гравці по черзі розігрують різні карти: землі (що дозволяють розігрувати інші карти), істоти, чари та інші заклинання. На початку гри у кожного гравця є 20 життів. Той, хто скоротить кількість життів опонента до нуля, атакуючи його за допомогою істот і розігруючи заклинання, здобуває перемогу!

  10:00–14:00

  Гра в «Знахідку для Шпигуна», «Еволюція» (з усіма доповненями) з ігровим простором "Game Zone"

  «Знахідка для шпигуна» — це гра для компанії, одному з учасників якої належить відчути себе в ролі шпигуна. Всі інші учасники гри будуть задавати один одному питання і давати на них відповіді, а комусь одному (хто саме шпигун - нікому не відомо) за характером відповідей і питань необхідно буде дізнатися про що йде мова. Гравці можуть виявитися лікарями, вчителями, бандитами, поліцейськими і так далі, всього більше трьох десятків варіантів. Відповідно, звичайним учасникам гри потрібно задавати такі запитання і давати на них такі відповіді, щоб не розкрити своєї професії шпигунові. Шпигун ж повинен не тільки уважно вслухатися в бесіди, а й самому формулювати питання таким чином, щоб той,хто відповідає, сам того не бажаючи, розкрив необхідну йому інформацію.
  «Еволюція» — це настільний симулятор розвитку життя на Землі, оснований на дарвінівському принципу природного відбору. Кожен гравець розвиває власну популяцію живих істот, наділяючи їх різноманітними властивостями - пристосуваннями до умов навколишнього середовища. Властивості допомагають тваринам в боротьбі за харчові ресурси, запаси яких обмежені і непередбачувано змінюються з часом. Істоти, яким не дісталося їжі, гинуть, а ті, що вижили, дозволяють ввести в гру ще більше тварин і властивостей. Переможцем стає той з суперників, чия популяція буде до кінця гри найрозвиненішою і найбільш численною.

  10:30-12:30

  Презентація ігор клубу «Міцурукі»: «Карута», «Граймо далі» (Зала Настолок)

  Карута – гра чудово розвиває увагу і тренує пам'ять. Найпоширенішим її варіантом є карти з танками зі збірки «По одному віршу ста поетів», в який японці люблять грати на Новий рік. Ця розвага має свою давню історію. Колись, тисячу років тому, при дворі імператорів доби Хейан, вельможі грали в неї за допомогою мушель, на яких були написані частини віршів. Після того, як португальці привезли до Японії карти, гра поширилася в народі саме у такому варіанті. Граймо далі – у грі треба збирати комбінації карт колоди "Ханафуда". Колода складається з 48 карт: по 4 карти в 12 мастях за кількістю місяців у році. Кожному місяцю відповідає характерна рослина, зображена на карті, звідси походить і назва – ханафуда, що буквально означає «квіткові карти». Окрім рослин на деяких картах намальовані різні тварини, кольорові стрічки або сонце. Також є кілька карт, які можуть мати особливий сенс, наприклад, «саке» або «людина під дощем»

  12:00-16:00

  Ігротека: Uninvited Heroes з автором гри Дмитром Висоцьким

  Гра розповість вам, про купку ледачих селян, які перебравши елю в придорожньому шинку «Чорний Півень», поперлися в темне підземелля, в якому сподівалися знайти багато цікавого, задарма. Халепа в тому, що старому некромантові Маркусу, який мешкає в тому страшному та негостинному лігві, такі відвідувачі вже насточортіли. Приходять один-два рази на тиждень, якісь одоробли, лазять по скринях, ганяють монстрів, заважають чаклувати своїм п`яним воланням, ламають меблі … І взагалі якого біса вони приперлися на його приватну власність!? Люті дідугана немає меж і він відчайдушно захищає свою домівку від усіх непроханих гостей, не розбираючись дипломовані вони Герої, або просто п'яні невігласи, які навіть і не здогадуються, в що втрапили.

  12:00-16:00

  Рольові настільні ігри «Call of Cthulhu 7th» та «Pathfinder» з клубом «Play Hard»!

  «Call of Cthulhu» - настільна рольова гра, в якій гравці розслідують та розкривають окультні таємниці у світі кошмарів Г. Ф. Лавкрафта. Ви будете досліджувати не звичайні місця намагаючись, розкривати змови потойбічних істот і нічних жахів. Зустрінете монстрів та божевільних сектантів.
  «Pathfinder » - всі чули про DnD, але мало хто чув про цю систему. Фактично – це також прекрасно пророблений фентезійний світ, сповнений шармом класичних підземель драконів та цікавими, хоч і трохи складними правилами. На разі до вашої уваги не дуже спокійна таверна у вечірньому Устлаві, виють вовки, ллється ель та пахне неприємностями…

  12:00-20:00

  Ігротека: «Ліс: легенда про Мантикору»

  Захоплююча гра для дітей від компанії “Bombat Game”

  12:00-20:00

  Ігротека: Карром від Олександра Сергійчика

  Від теорії до практики – Олександр Сергійчик на практиці навчить вас грати у захоплюючу гру Карром.

  12:00-20:00

  Ігротека: "I Am Zombie" від Дмитра Смірнова

  Один з розробників гри особисто проведе для вас найновішу гру студії Make-Believe Games про розумних зомбі - токсів.

  12:15-13:15

  Варгейм «Дикий Захід», «Вармашина»

  Варгейм «Дикий Захід», «Вармашина»

  12:30-17:00

  Гра у «Шьогі», «Кой-кой», Монополія Анімешника з клубом «Міцурукі»

  Гра у «Шьогі», «Кой-кой», Монополія Анімешника з клубом «Міцурукі»

  13:00-14:30

  Лекція: «Настільні та рольові ігри, як психотерапевтичний метод та тренінг» від Алли Тен

  Зараз ні для кого не секрет, що ігри окрім розважальної функції можуть виконувати ще й багато інших. Психолог-практик з багаторічним досвідом – Алла Тен – розповість вам про нестандартне застосування настільних та рольових ігор в тренінговій та терапевтичній діяльності, а також поділиться результатами від проведення подібних ігор.

  13:00-16:00

  Гра у «Свинтус» із командою «HobbyGames»

  «Свинтус» — під час цієї гри учасники намагаються швидше за інших позбутися своїх карт, скидаючи їх у загальну стопку за кольором або номіналом. Але не все так просто. Завдяки спеціальним діям ви можете не тільки швидко позбутися своїх карт, але і нашкодити іншим! Не дарма ж на коробці з грою зазначено: карткова гра для працівників офісу…

  13:00-17:00

  Гра у «Діксіт» з клубом «Ігромаг».

  «Діксіт» - гра для тих, хто любить та вміє вправно фантазувати. Гра для мрійників та оповідачів. Відпустіть на волю свою уяву і… заплутайте усіх, хто поряд з вами! Автор гри - Жан-Луї Рубер, ілюстрації французької художниці Марі Кардуа. В 2010 році гра виборола престижну німецьку нагороду Spiel des Jahres (гра року).

  14:00-18:00

  Гра в Адмірал та Емікс із клубом «CBGames»

  «Адмірал» — це не просто морський бій. Це відкрита ігрова система, де сценаріїв гри може бути придумано безліч. Адже кожного разу можна грати на новій морській карті, достатньо лиш в іншому порядку розмістити на ігровому полі додаткові елементи (острови, форти, рифи). Це - справжня сімейна гра!
  Емікс: гра в емоції - це нова настільна гра, створена за мотивами людьских емоцій. Гравці у Емікс виступають у ролі містичних істот емонітів, які існують завдяки поглинанню емоцій. Гра пропонує оригінальну механіку навколо контролю над емоціями людей з метою створення та поглинання якомога більшої кількості позитивних чи негативних емоцій. На презентації гри автор розповість про філософську ідею гри, історію її створення, механіку та основи всесвіту гри. Окрім того, ви зможете познайомитись з першими сторінками коміксу, який виходитиме за мотивами всесвіту Еміксу.

  14:00-19:00

  Навчання та гра Magic The Gathering, «Берсерк» з ігровим простором "Game Zone"

  Magic: the Gathering (Magic, MTG або Магія) — це стратегічна гра для двох або більше гравців, кожен з яких володіє колодою карт Magic, зібраної на власний розсуд. У ході партії гравці по черзі розігрують різні карти: землі (що дозволяють розігрувати інші карти), істоти, чари та інші заклинання. На початку гри у кожного гравця є 20 життів. Той, хто скоротить кількість життів опонента до нуля, атакуючи його за допомогою істот і розігруючи заклинання, здобуває перемогу!
  «Берсерк» — це стратегічна карткова гра, битва між істотами, зображеними на картах. На початку партії ви і ваш супротивник набираєте істот у загін, а потім намагаєтеся знищити істот противника, нападаючи і використовуючи особливості своїх карт. Перемагає той, хто перший знищить усіх істот супротивника. У «Берсерку» існує чотири типи карт: істота, артефакт, місцевість і екіпірування; кожен із них має свої властивості і особливості.

  14:30-17:30

  Авторська психоаналітична гра: «Супергерої» від Алли Тен

  Дізнайтеся про себе більше – спробуйте себе в якості супергероя та відкрийте всі світлі та темні сторони своєї особистості.

  15:00-16:00

  Презентація: Карром. Про гру. Правила гри (Зала Настолок)

  Олександр Сергійчик розповість вам про маловідому в Україні, але дуже захоплюючу гру – індійський «настільний більярд» - Карром.

  15:00-16:00

  Варгейм «Франко-індійський», «Вармашина»

  Варгейм «Франко-індійський», «Вармашина»

  15:00-16:30

  Майстер-клас з фарбування мініатюр Warhammer з клубом CBGames

  Участники зможуть подивитися як фарбувати та спробують розмалювати їх самі, а після - забрати мініатюру з собою. Ми підготували 100 мініатюр у якості подарунків. Плануємо представити "життєвий цикл" мініатюри - спочатку літник, потом грунтований літник, потім склеена мініатюра і потім розфарбована.

  15:00-21:00

  Гра у «ХСОМ» з клубом «Гекс»

  "ХСОМ" — в цю настолку можуть грати до чотирьох осіб, кожен з них отримає певну роль: командира, центрального офіцера, головного вченого і лідера бойового підрозділу. Їх завдання - відбиття атак інопланетян, вивчення нових технологій, розвідка території і виявлення ворожих баз. У комплект гри входять 16 фігурок бійців, 8 перехоплювачів, 24 НЛО, 5 кубиків, більше 200 карт і жетонів.

  15:00-21:00

  Гра у «DungeonQuest» з клубом «Гекс»

  Під час гри у DungeonQuest, кожен учасник грає роль мужнього героя. Саме за допомогою Героя гравець контактує, досліджує підземелля, і отримує скарб. Кожна картка Героя містить списки атрибутів свого Героя і спеціальних здібностей.

  15:00-21:00

  Гра у «Зомбіцид» з клубом «Гекс»

  «Зомбіцид» — командна гра, в якій гравцям пропонують зіграти роль зомбі, які вижили під час епідемії. Кожен з головних героїв володіє унікальними ігровими можливостями і управляється гравцем. Команді доведеться стримувати натиск нежиті. Зомбі ж передбачувані і дурні, діють згідно з простими правилами і колодою карт, але смертельно небезпечні. Більш того, скільки б не було у гравців патронів, зомбі завжди більше. Суть гри проста: шукай зброю, вбивай зомбі; чим більше зомбі вб'єш, тим більш вмілим будеш; чим більше вмінь, тим більше зомбі чекають попереду; єдиний шлях до перемоги - зомбіцид. Гра пропонує 10 сценаріїв; до того ж, гравці можуть створювати свої власні сценарії, складаючи поле з двосторонніх фрагментів на свій розсуд.

  16:00-22:00

  Гра у «Повелитель Токіо» із командою «HobbyGames»

  У грі Повелитель Токіо учасники виступають в ролі величезних монстрів, які борються за контроль над містом. Кидаючи кубики, ви отримуєте переможні очки, відновлюєте життєву силу, атакуєте монстрів або генеруєте енергію, що дозволяє отримати доступ до нових здібностей. Монстри під вашим контролем можуть займати Токіо, де отримують додаткові переможні очки, але при цьому потрапляють під град ракет і кігтів опонентів. Це чимось нагадує знайому багатьом з дитинства гру "король гори". Стояти в місті до кінця або вчасно піти, дозволивши зайняти його комусь іншому, - вирішувати тільки вам.

  16:00-22:00

  Гра у «Мачи Коро» із командою «HobbyGames»

  У настільній грі Мачи Коро гравці виступають в ролі проектувальників невеликих містечок. Купуючи і розігруючи картки будівель, вони будуть поступово отримувати нові можливості і збільшувати власний добробут. Зведені споруди приносять прибуток, час отримання і розмір якого визначаються кидками кубиків. Є будівлі які дають прибуток тільки в свій хід, а є й такі, які працюють постійно. Деякі споруди впливають на продуктивність інших будівель, а деякі - дозволяють виконувати спеціальні дії. Загалом комбінацій в грі доступно безліч, і нудьгувати гравцям не доведеться.

  16:00-22:00

  Гра у «Токайдо» із командою «HobbyGames»

  Завдяки Токайдо гравці відправляться в красиву і незабутню подорож по дивовижній феодальної Японії. Шлях гравців представлений у вигляді схематичної дороги, на якій їм зустрінуться тераси рисових полів, постоялі двори, храми, сади каменів і, звичайно ж, найрізноманітніші персонажі. Переносячи на полотно пейзажі, купаючись в гарячих джерелах, пробуючи незвичайні страви місцевої кулінарії і купуючи сувеніри, гравці намагаються зібрати найяскравіші враження про країну висхідного сонця. Той, кому в кінці шляху вдасться отримати найрізноманітніше і барвисте портфоліо, переможе в грі.

  17:00-18:00

  Лекція: «Перспективи настільних та рольових ігор» від Марка Рейн-Хагена (Лекційна світлої сторони)

  Марк Рейн-Хаген розповість вам про майбутнє ігор, а також презентує вам свою нову гру «I Am Zombie _8r0SyiUojE

  17:00-21:00

  Рольові настільні ігри «Iron Kingdoms» та «Apocalypse World» з клубом «Play Hard»!

  «Iron Kingdoms» - Стімпанк світ, в якому майже весь час йде війна, і де магія іде пліч-о-пліч з новітніми технологіями, де найцінніша бойова одиниця – величезний паровий робот, свідомість якого підкріплюється магічним чином… До вашої уваги можливість зіграти роль в цьому неперевершено продуманому світі, відчути важкий дим від парових механізмів, волю до перемоги та цікавий сюжет на смак.
  «Apocalypse World (18+)» - Світ побачив світ кінець, а з ним прийшов новий початок. Бруд, вбивства, повна зміна цінностей. Ніхто не знає, як це сталося, але всі змирилися. Від «золотого віку» залишилися лише поодинокі згадки, але найбільше залишилося зброї. Зброї та набоїв. Система дуже схожа за атмосферою на «Шаленого Макса», де діють лише закони пустелі, багато екшну, вибухів, розпусти та крові. Вам сподобається.

  17:00-22:00

  Гра у «Кой-кой», «Каруту», «Шьогі» з клубом «Міцурукі»

  Гра у «Кой-кой», «Каруту», «Шьогі» з клубом «Міцурукі»

  17:00–22:00

  Гра у «7 Чудес» з клубом «Ігромаг».

  «7 чудес» - залиш свій слід в історії цивілізацій. Побудуй власне диво, найвеличніше в світі, про яке згадуватимуть через тисячі років! Автор гри – Антуан Бауза (ANTOINE BAUZA). У 2011 році ця гра отримала 1 місце в номінації «Стратегічна гра для кількох гравців» International Gamers Awards.

  17:30-19:00

  Майстер-клас з фарбування мініатюр Warhammer з клубом CBGames

  Участники зможуть подивитися як фарбувати та спробують розмалювати їх самі, а після - забрати мініатюру з собою. Ми підготували 100 мініатюр у якості подарунків. Плануємо представити "життєвий цикл" мініатюри - спочатку літник, потом грунтований літник, потім склеена мініатюра і потім розфарбована.

  18:00-19:00

  Варгейм «Інфініті», «Вармашина»

  Варгейм «Інфініті», «Вармашина»

  18:00-22:00

  Гра в Еволюцію та Манчкін з клубом «CBGames»

  «Еволюція» — це настільний симулятор розвитку життя на Землі, оснований на дарвінівському принципу природного відбору. Кожен гравець розвиває власну популяцію живих істот, наділяючи їх різноманітними властивостями - пристосуваннями до умов навколишнього середовища. Властивості допомагають тваринам в боротьбі за харчові ресурси, запаси яких обмежені і непередбачувано змінюються з часом. Істоти, яким не дісталося їжі, гинуть, а ті, що вижили, дозволяють ввести в гру ще більше тварин і властивостей. Переможцем стає той з суперників, чия популяція буде до кінця гри найрозвиненішою і найбільш численною.
  «Манчкін» — настільна карткова гра, яка пародіює одночасно настільні рольові ігри (такі, як Dungeons & Dragons) і колекційні карткові ігри (як Magic: The Gathering), залишаючись при цьому самостійною грою. В «Манчкіна» найкраще за все грати компанією від трьох до шести осіб. Сенс гри полягає в тому, що кожен прагне досягти десятого рівня — головної характеристики персонажа в грі. Починають всі з першого, а далі кожен підвищує свої рівні шляхом битв з монстрами або використання спеціальних карт.

  19:00-22:00

 • УЧАСНИКИ


  • hobby-world

   Hobby World

   Видавництво Hobby World — найбільший виробник сучасних настільних ігор високої якості на пострадянському просторі з 2001 року. У нас є складні стратегії для тих, хто бажає управляти цілими світами та цивілізаціями. Або навпаки — безбашені патігейми, в яких у вас буде море приводів шалено посміятися!
   У нас обов’язково знайдеться настільна гра саме для Вас.
   hobbygames.biz


  • Wargame_logo

   Wargame In Kiev

   Клуб настільних ігр W.I.K. Творча студія. Спільнота любителів варгеймів, військово-історичних ігр, Warhammer, Infinity, Warmachine, Dust та інших. Нам цікаво все, що пов’язано з мініатюрами, іграми, фігурками (будь-якого масштабу) та настільними платформами на війсково-історичну та інші тематики. Основна задача нашого клубу — популяризація варгеймів.
   wargame.kiev.ua


  • igromag

   Ігромаг

   «Ігромаг» — це проект, який було розпочато у 2008 році, невеликою групою ентузіастів, які мали бажання поділитися власною пристрастю з іншими людьми. І пристрастю цією були нікому на той час не відомі настольні ігри,  так звані «настолки».
   desktopgames.com.ua


  • Conceptum_logo

   Conceptum

   «Концептум» — це молода невелика компанія з великими планами. Першим кроком компанії став випуск гри «Емікс: гра в емоції» у березні 2015 року, але вже сьогодні в процесі розробки компанії знаходяться 3 нові гри, які побачать світ до кінця 2015 року.
   emixemotions.com
   vk.com/emix.emotions


  • Beholder

   Play Hard

   Клуб настільних рольових ігор Play Hard в його сучасному вигляді був заснований 6 липня 2014 року, хоча його історія як спільноти є трохи довшою. Основне завдання клубу та спільноти – популяризація настільних рольових ігор в Україні та Києві та створення сприятливого місця зустрічей для рольовиків, в яких немає можливості чи бажання збиратися вдома або збирати потрібний для гри інвентар. На разі у клубі працюють більш ніж 25 майстрів з майже всіх найпопулярніших рольових систем. В приміщенні клуба три кімнати, комфортні для проведення рольових ігор, весь потрібний ігровий інвентар, чай та печиво. Управляє клубом рада майстрів, яка визначає основні напрямки розвитку клубу.
   playhard.kiev.ua


  • Geks_logo

   Гекс

   Клуб настільних ігор «Гекс» — це затишне місце, де вас чекають захопливі настолки, цікаві люди, гарячий чай, смачне печиво і море позитивних емоцій!
   vk.com/bg_hex


  • cbg-games

   CBGames

   Клуб настільних ігор CBGames є однією з найбільших спільнот, де організовують дружні зустрічі, грають у топові настільні ігри, колекціонують їх, влаштовують змагання, турніри з настільних ігор, майстер-класи, шукають друзів і просто відпочивають. Колекція клубу налічує сотні сучасних і класичних настільних ігор.
   cbgames.kiev.ua


  • game-zone-small

   Game Zone

   Game Zone — це новий ігровий простір. Ми — це новий формат розваг!
   dungeon.com.ua


  • Logotip_Bergamot

   Бергамот

   Антикафе «Бергамот» — це своєрідний креативний простір для творчості, відпочинку та розвитку. Основна особливість клубу – атмосфера, в якій було б однаково приємно не тільки відвідувати різні заходи, але й просто заглянути на годинку-другу випити чашечку чаю\кави з печивом. У розпорядженні «Бергамоту» близько 30 настільних ігор, дві гітари, ікс-бокс та три великі кімнати, де кожному знайдеться місце попрацювати або вiдпочити. А також нещодавно  з’явився власний клуб настільної гри «Magic The Gathering».


  • BombatGame

   BombatGame

   Компанію «BombatGame» було засновано у 2012 році. Це перша студія України, яка випустила настільні ігри з мініатюрами. На даний момент у компанії «BombatGame» в асортименті 7 ігор власного виробництва; «Адмірал», «Скарби старого пірата», «Зоорегата», «Морський бій» , «Ліс: Легенда про Мантикору», «Зелений Мексиканець», «Ніндзя та Самураї», та ще дві гри що знаходяться у стадії виробництва.


  • 542797_298377733617794_1009557025_n.original

   Make-Believe Games

   Make-Believe Games — міжнародна компанія, яка займається розробкою та видавництвом настільних, карткових, рольових та соціальних ігор, з головним офісом у Луїсвілл, Кентуккі. На чолі компанії стоїть Президент та головний гейм-дизайнер, Марк Рейн-Хаген, автор і творець World of Darkness та Vampire: The Masquerade.
   MBG поставили собі за мету змінити механіку ігор, яка в багатьох випадках є нащадком систем 30-40 річної давності, і наповнює свої ігри революційними системами та новим поглядами на здавалося б звичні формати.
   Девіз компанії: «Гра—серйозна розвага» і співробітники компанії готові це довести.
   Компанії належать такі ігри, як Democracy: Majority Rules, Party Poker RPG, Succubus: the Reborn, Victoria: Steam Age, I AM ZOMBIE.


  • Марк Рейн-Хаген

   Марк Рейн-Хаген

   Марк Рейн-Хаген — американський розробник рольових, карткових, настільних ігор. У 1987 році Марк разом з другом організували видавничу компанію Lion Rampant. Партнери стали співавторами рольової гри Ars Magica, яка швидко стала популярною. У 1991 компанія Марка об’єдналась із редакцією журналу White Wolf Magazine — так побачила світ студія White Wolf. Рейн-Хаген являється творцем «Світу Темряви» («World of Darkness). Також він виступив продюсером і сценаристом екранізації Vampire: The Masquerade — телесеріалу Kindred: The Embraced. У 2007 році Рейн-Хаген продав свою частину компанії White Wolf і пізніше заснував компанію Make-Believe Games.


  • Висоцький-Дмитро

   Висоцький Дмитро

   Художник та розробник настільної гри «Uninvited Heroes. Den of Necromancer» («Непрохані Герої. Лігво Некроманта»).


  • Zakharchenko-Nikita

   Захарченко Микита

   Автор і видавник гри «Емікс: гра в емоції», після 10 років досвіду роботи маркетологом, у тому числі в одній з найбільших у світі міжнародних корпорацій, вирішив покинути шлях стабільної кар’єри в офісному світі заради реалізації своєї мрії — створення гри на основі філософської ідеї, відповідно до якої емоції являються одночасно і основним джерелом енергії, і основним сенсом життя людини . «Емікс: гра в емоції» — це перший крок на шляху втілення авторських ідей і створення оригінального всесвіту Емікс.


  • Дмитро-Смірнов

   Дмитро Смірнов

   Розробник настільної гри «I Am Zombie», офіційний представник Make-Believe Games в Україні.


  • mitsuruki_logo

   Міцурукі

   Київський аніме-клуб «Міцурукі — некомерційна організація, що об’єднує прихильників японської культури в Києві та досяжних околицях. Клуб активно діє у напрямках розробки аналогів традиційних японських ігор та переробки ігор під аніме-тематику, виданні української манґи, озвученні аніме та проведенні регулярних заходів для анімешників міста. Анімешник у Клубі. Фендом у безпеці.
   vk.com/anime_kyiv


  • Олексій Сергійчик

   Олексій Сергійчик

   Популяризатор всесвітньо відомого «настільного більярду» — Carrom. Мріє зібрати в Україні професійну Carrom-лігу.
   Карром — це дуже популярна гра, існує приблизно 30 федерацій Каррома — порядку 100-150 змагань в рік у різних країнах світу.
   carrom.com.ua


  • Алла Тен

   Алла Тен

   Співавтор-розробник HR-assessment методу глибинного моделювання в бізнесі на основі настільних рольових ігор. Сертифікований експерт УАТА (Української Асоціації Транзактного Аналізу). Має 12 років аналітичної та терапевтичної практики в Україні та за кордоном, а також 10 років досвіду проведення тренінгів особистісного зростання та тімбілдінгу.
   vk.com/id205613738