Ви переглядаєте програму 2017 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 2019, 2018, 2016, 2015

ПРОГРАМА

6/05/2017

20:00-21:30

Євангеліон 2.0: Ти (НЕ) Пройдеш (Кінозал)

Євангеліон 2.0: Ти (НЕ) Пройдеш
Японія, 2009 108 хв.
Режисери: Хідеакі Анно, Масаюкі, Кадзуо Цурумакі

Загрозливі для життя людства атаки Ангелів не припиняються, і НЕРВ вводить в дію двох нових пілотів — Аску та Марі, які нібито не обтяжені вантажем фізичних і психологічних проблем… але чи не стане, в результаті, критичне становище просто безнадійним? Тим часом, Генді Ікарі і ЗЕЕЛЕ продовжують роботу над секретним проектом, до якого залучено два перших пілота «Євангеліонів» — Шінджі та Рей…
Можливо, що саме сміливий відхід від канви телевізійного першоджерела, натхненний успіхом першої серії нового циклу, приніс другій стрічці справжню глядацьку любов. Але фільм навряд чи став би одним з рекордсменів японського кінопрокату, якби не захоплюючі бойові сцени і — найголовніше — віртуозна гра з увагою глядача, в фінальній третини досягає абсолютно неймовірних, навіть для Хідеакі Анно, висот. На фестивалі ми покажемо найповнішу версію фільму з усіма сценами, доданими вже після завершення кінопрокату в Японії.

7/05/2017

10:30-12:30

Євангеліон 3.0: Ти (НЕ) Виправиш (Кінозал)

Євангеліон 3.0: Ти (НЕ) Виправиш
Японія, 2012 106 хв.
Режисери: Хідеакі Анно, Масаюкі, Кадзуо Цурумакі

Світ змінився за чотирнадцять років, що минули з часу Третього удару. Для Шінджі, який провів всі ці роки в комі, знайомство з новим світом після пробудження виявляється набагато болючішим, ніж можна було б уявити. Йому доведеться побачити, куди ведуть добрі наміри вчорашніх союзників і сліпа рішучість колишніх близьких друзів. Але чи під силу йому хоч щось змінити?
Третя стрічка, яка, наче шторм, захопила кіноекрани Японії, стала найпопулярнішою стрічкою циклу, який і без того не страждав від нестачі глядацької уваги. Але реакція на нього була неоднозначною: ще ніколи з того часу, як побачили світ фінальні серії серіалу-першоджерела, Євангеліон не викликав стільки суперечок, не породжував стільки полярних думок. Калейдоскоп голосів призводить до єдиного можливого висновку: цей фільм — з тих, які потрібно побачити своїми очима.

12:30-14:00

Майстер-клас від студії MelodicVoice «Акторська майстерність в озвучуванні аніме і не тільки»

Тобі подобається аніме і ти не проти відкрити його для себе в новому ще більш цікавому форматі? Тоді тобі неодмінно варто відвідати майстер-клас від студії MelodicVoice на тему, що таке акторська майстерність в аніме і які фарби вона здатна внести в його створення.

Актори MelodicVoice розкриють ряд цікавих моментів навколо створення аніме на основі звуків та розкажуть в деталях наскільки акторська майстерність важлива в грі сейю (голосових акторів).
Крім пізнавальної частини, в рамках майстер-класу всіх присутніх очікують інтерактив, конкурси та заохочувальні призи, а також можливість безпосереднього спілкування з акторами студії! Крім того, бажаючим спробувати себе в озвучці буде надано мікрофон!

Отже, якщо ви небайдужі до аніме і схильні до всього, що з ним пов’язано, то вам неодмінно варто відвідати цей майстер-клас!

УЧАСНИКИ

 • Мережа АЗУР

  Мережа АЗУР – піонер на ринку товарів для хобі і творчості – почала роботу ще в 2003 році. Асортимент магазину складається тільки з високоякісних товарів для широкого спектра найрізноманітніших робіт від провідних світових виробників.
  Роздрібна мережа АЗУР представлена трьома магазинами в Києві:
  АЗУР-Золоті Ворота, вул. Ярославів Вал, 9, (044) 337-70 -73
  АЗУР-Політех, вул. Внди Василевської, 11, (044) 337-70 -79
  АЗУР-Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 29, (044) 337-70 -74
  Online Shop: http://azur.com.ua/shop