Ви переглядаєте програму 2015 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 2019, 2018, 2017, 2016

  • ПРОГРАМА

    6/06/2015

    14:00-15:30

    Майстер-клас з пошиття неко-елементів від Олі Шамрай (3-ій поверх, аніме зона)

    На майстер-класі Оля Шамрай (Луня) розповість і покаже як саме створюються неко-вушки класичної форми, навчить як правильно працювати з довгим хутром, поділиться тим як виправити помилки у шитті та розкаже про тонкощі поєднання кольорів, а наприкінці майстер-класу учасників чекає невеличкий сюрприз.

    15:30-16:30

    Конкурси: перший етап (3-ій поверх, аніме зона)

    Ти ерудований отаку і мрієш поповнити свою колекцію цінним призами від Kyiv Comic Con? Тоді приходь, випробовуй свої сили і знання на багаторівневих баталіях, і нехай переможуть найсильніші!

    16:00-17:00

    Лекція-презентація про переклад манги від аніме-клубу «Міцурукі» (Лекційна світлої сторони)

    Команда сканлейту київського аніме клубу «Міцурукі», це люди, які займаються некомерційним перекладом та друком манги. Свою презентацію учасники планують зробити так: спочатку розкажуть про історію українського сканлейту, потім представлять свої проекти аудиторії, поділяться технічними аспектами роботи над ними та проведуть невеличкий майстер-клас. vk.com/public75276869

    17:00-19:30

    Maid Café в стилі готичних лоліт (Головний зал)

    Maid Café – це різновид косплей-ресторану, в якому дівчата, вдягнуті в уніформу покоївок, пригощатимуть відвідувачів солоденькими смаколиками, а клієнти відчуватимуть себе наче вдома, адже, замість звичайного привітання, «мейди» кажуть: «З поверненням додому, господар!».

    18:00-19:30

    Майстер-клас з малювання манги від українських художниць (3-ій поверх, аніме зона)

    Українські мангаки - Вікторія Юрковська і Анна Пясковська - одногрупниці, студентки КПІ, вивчають графіку та ілюстрію книг, проведуть майстер-клас з малювання манги. Дівчата спочатку розкажуть про себе, а потім зроблять цікавий екскурс у світ манги: самі малюнки, сюжет графічної історії, які програми можна використовувати, що потрібно знати про перспективу та анатомію. Художниці покажуть яким чином потрібно промальовувати персонажа у деталях: голова, очі, рот, ніс, волосся. Пабліки дівчат: http://vk.com/public44955797 та http://vk.com/public41003494

    20:00-21:30

    Лекція-презентація про озвучування аніме українською від студії FanVoxUA (Мар’яна Янкевич) та російською від Євгенія "Kaon" Луференка (Лекційна темної сторони)

    На лекції MariAm, представниця студії FanVoxUA, розповість про основи теорії японськоїанімації, структуру та принципи роботи студії, технічні, акторські та інші аспекти озвучування аніме українською мовою. Ще один учасник – Євгеній Луференко – голосовий актор Animevostorg, також поділиться своїм неповторним досвідом, розповість з чого почалося його захоплення аніме в цілому, які «скіли» потрібні для успішної кар‘єри «даббера», продемонструє приклади своєї роботи, покаже як відбувається запис голосу в реальному часі, а також проведе цікавий інтерактивний конкурс!

    7/06/2015

    12:00-13:00

    Конкурси: другий етап (3-ій поверх, аніме зона)

    Ти ерудований отаку і мрієш поповнити свою колекцію цінним призами від Kyiv Comic Con? Тоді приходь, випробовуй свої сили і знання на багаторівневих баталіях, і нехай переможуть найсильніші!

    13:30-15:30

    Maid Café в стилі готичних лоліт (Головний зал)

    Maid Café – це різновид косплей-ресторану, в якому дівчата, вдягнуті в уніформу покоївок, пригощатимуть відвідувачів солоденькими смаколиками, а клієнти відчуватимуть себе наче вдома, адже, замість звичайного привітання, «мейди» кажуть: «З поверненням додому, господар!».

    15:00-19:00

    Майстер-клас з озвучування аніме від студії PATLATI Продакшнз (1-ий поверх, біля кінозалу)

    Подобається, коли твої найулюбленіші герої з екранів звертаються до тебе українською? В захваті від їх чудернацьких голосів? Приходь на майстер-клас з озвучування та випробуй власні голосові зв’язки та акторські здібності, взявши участь в інтерактиві для початківців та тих, хто ніколи раніше не ставав до мікрофона. Бери участь у майстер-класі та доведи, що чудернацькі голоси у твоїй голові достойні звучати з екрану!

    16:30-17:30

    Конкурси: третій етап і нагородження переможців (3-ій поверх, аніме зона)

    Ти ерудований отаку і мрієш поповнити свою колекцію цінним призами від Kyiv Comic Con? Тоді приходь, випробовуй свої сили і знання на багаторівневих баталіях, і нехай переможуть найсильніші!

    18:00-19:30

    Майстер-клас зі створення журналу манги від Дениса Шевальова (Лекційна темної сторони)

    Денис Шевальов – засновник українського журналу манги «Hakken Seimei», а також коуч, йогін, тренер, психолог, експерт у духовному зростанні та бізнесі. Презентація Дениса буде складатися з того, що лектор поділиться власним досвідом, розкаже з чого все почалося, як, коли, з ким і навіщо створювати свій журнал графічних історій, скільки для цього потрібно коштів і яким чином залучити до команди безкоштовний персонал з максимальною ефективністю.
  • УЧАСНИКИ


    • Shamray

      Оля Шамрай

      Оля Шамрай, більше відома анімешникам та косплеєрам як Луня, засновниця проекту Tenshi-TV та магазину Neko-moon, головний майстер з пошиття та генератор ідей для колекцій неко-аксесуарів, шість з яких були представлені публіці на вечірках від Nice Guys.


    • Mar’jana.Jankevich

      Мар’яна Янкевич

      Мар’яна Янкевич, більше відома як MariAm, провідна голосова акторка студії FanVoxUA. Вона розповість про основи теорії японської анімації, структуру та принципи роботи студії, технічні, акторські та інші аспекти озвучування аніме українською мовою.


    • Shevalev

      Денис Шевальов 

      Денис Шевальов – фундатор українського журналу манги; коуч, йогін, тренер, психолог, експерт у духовному зростанні та бізнесі. На Kyiv Comic Con Денис проведе майстер клас, розповість власну історію того, як створювався журнал графічних історій і манги.


    • Еvgenіj.Luferenko

      Євгеній Луференко

      Євгеній Луференко (Kaon), голосовий актор Animevostorg, розповість з чого почалося його захоплення аніме в цілому, які «скіли» потрібні для успішної кар‘єри «даббера», продемонструє приклади своєї роботи, а також проведе цікавий інтерактивний конкурс!


    • Вікторія.Юрковська

      Анна Пясковська

      Мангака, навчається у КПІ, розповість про принципи створення графічної історії.
      vk.com/public44955797


    • Анна.Пясковська

      Вікторія Юрковська

      Художниця, студентка КПІ, проведе майстер-клас з малювання манги. Її роботи можна переглянути тут: vk.com/public41003494


    • Олена Шейфер

      Олена Шейфер

      Олена Шейфер (Meulin) — перекладач, тайпер, клінер. Працювала над перекладами манги «Dolls Code», «Kimi to Boku», «Kingyo no Fun». Презентує новий проект команди сканлейту — мангу «Дівчинка, що стрибала крізь час».


    • Максим Лизогуб

      Максим Лизогуб

      Максим Лизогуб (Курка Аалямб) — засновник Київського аніме-клубу «Міцурукі» та координатор клубної команди сканлейту. Розповість про історію українського сканлейту.


    • Олександр Малютін

      Олександр Малютін

      Олександр Малютін (Orotandr) — клінер, перекладач, редактор, тайпер. Розповість про тонкощі підготовки сканів та труднощі, які виникають при перекладі манги українською мовою.


    • Дмитро Тварковський

      Дмитро Тварковський

      Дмитро Тварковський – український актор дубляжу та перекладач. Співзасновник студії озвучування «Омікрон», лідер ватаги «Patlati Продакшнз». Дублював такі стрічки, як «Прометей», «Месники», «Льодовиковий період 4», «Ріо 2», «Життя Пі», «Час» та ін. Переклав на українську мову фільми «Прометей», «Обережно! Предки в хаті», «Фантом 3D», «Доріан Грей» та багато інших. Також працював над дубляжем ігр «METRO», «METRO: Last Light» та ін.
      Дмитро завітає 7 червня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у зустрічі з акторами та режисерами дубляжу «Легенди українського дубляжу».


    • FanVoxUA

      FanVoxUA

      Студія любительського озвучування – FanVoxUA – працює з аніме та ігровим відео близько 3,5 років на теренах україномовного інтернет-середовища. Має в творчому доробку більше ніж 100 озвучених міні-серіалів, аніме-серіалів та повнометражних аніме-фільмів загальною тривалістю понад 25 тисяч хвилин.


    • tenshitv

      Tenshi-TV

      Tenshi-TV – це неформальний відео проект, який є інформаційним партнером Kyiv Comic Con, офіційно працює з травня 2011 року. Засновник і керівник проекту – Ольга Шамрай (Луня). З самого початку ми позиціонував себе як студію, що висвітлює події, пов’язані з японською анімацією і культурою, фестивалями, вечірками, виставками. Tenshi-TV – за розвиток японської культури, аніме, творчих ідей та косплейного руху. Ми розповідаємо і показуємо глядачу все про подію: робимо анонс, звіт і репортаж. Команда нашого проекту являє собою групу учасників з різних міст України, і ми пропонуємо усім, хто насправді хоче і може, долучитися до нас! На Kyiv Comic Con ми будемо активно знімати косплеєрів, брати інтерв’ю, робити огляд лекцій та майстер-класів на відповідну тематику. Наша команда і для себе підготувала цікаві образи на подію, ведучі та оператори зроблять все для того, що ти був в курсі подій на фестивалі, тому слідкуй за інформацією у наших випусках та на пабліках!


    • neko-moon

      Neko-Moon

      Neko-moon — це hand-made крамниця, яка спеціалізується на виготовленні неко-елементів для косплею, була заснований у 2009 році Олею Шамрай (Луня). В арсенал робіт крамниці входить:
      пошиття неко-вушок, лапок, хвостиків, флафів (хутряні гетри) та муфточок. За час існування магазину,майстрами було зшито більше 1000 одиниць товарів і проведено безліч показів колекцій в неко-
      образах на тематичних вечірках.


    • mitsuruki_logo

      Міцурукі

      Київський аніме-клуб «Міцурукі — некомерційна організація, що об’єднує прихильників японської культури в Києві та досяжних околицях. Клуб активно діє у напрямках розробки аналогів традиційних японських ігор та переробки ігор під аніме-тематику, виданні української манґи, озвученні аніме та проведенні регулярних заходів для анімешників міста. Анімешник у Клубі. Фендом у безпеці.
      vk.com/anime_kyiv


    • PATLATI

      Студія озвучування «Patlati Продакшнз»

      Студія озвучування «Patlati Продакшнз» була заснована 2008-го року Дмитром Тварковським (Oni) спільно з Олександром Бєліковим (Ito) і стала першою спільнотою перекладу та озвучування аніме українською, що складалася як з досвідчених акторів та перекладачів, так і аматорів. Метою ватаги є автентичний переклад, з урахуванням національного колориту і озвучування, максимально наближене до сейю оригіналу.
      Офіційна група ВК: vk.com/patlati_p