Програма цього блоку поступово наповнюватиметься подіями і учасниками. Кожну нову подію ми анонсуємо окремо, тому слідкуйте за новинами!
Щоб запропонувати свій стенд — будь ласка, заповніть цю форму.

Програма і учасники минулих років: 2017,2016

ПРОГРАМА

УЧАСНИКИ

 • X Reality Port

  Простір віртуальної реальності функціонує з лютого цього року і за короткий час це місце встигло здобути велику кількість шанувальників завдяки великій кількості цікавого та унікального контенту. Наші відвідувачі можуть не лише пограти, а і поринути в світ віртуальної реальності, побороти свої фобії та здобути новий досвід. Також, ми проводимо майстер класи і ведемо курси по мистецтву в віртуальній реальності. Наші відвідувачі мають змогу створити справжній шедевр у ВР.

  Сайт проекту

  Facebook

  Instagram

 • PubQuiz

  PubQuiz — наймасштабніший інтелектуально-розважальний проект у Києві, команда якого вже більше 3-х років займається організацією і проведенням ігор різного напрямку. На фестивалі у вас з’явиться можливість стати частиною нашого проекту і спробувати свої сили в інтелектуальній битві. На реєстрацію запрошуються команди до 6 осіб. Більше про нас и про правила гри ви можете дізнатись на нашому сайті.

 • Журнал «ELENDOR»

  Журнал «ELENDOR» заснований у 2017 році і входить до групи компаній FOX. Наш журнал є інформаційно-розважальним майданчиком високої якості з унікальним контентом, який безкоштовно розповсюджується в міжнародних авіакомпаніях, фірмових поїздах (купе класу «Люкс»), в бізнес-центрах, кінно-спортивних і гольф клубах, готелях і станціях технічного обслуговування автомобілів. Головним ідейним натхненником нашого журналу є ДЖ. Р. Р. ТОЛКІН. Кожен випуск журналу «ELENDOR» створюється в стилі ельфійської вишуканості та елегантності і ніби переносить читача у казковий світ.

  Сайт журналу

  Facebook

  Instagram