Ви переглядаєте програму 2016 року.
Щоб повернутись до програми цього року — натисніть сюди.

Програма і учасники минулих років: 20192018, 20172015

ПРОГРАМА

14/05/2016

12:30-14:00

Wiz-Art: Міжнародна програма короткого метру з використанням CGI (Computer-Generated Imagery) і VFX (Visual Effects) (Кінозал)

Програма фільмів:

5 МЕТРІВ 80 5′ Ніколя Дево Франція 2013
Сіквел фільму про слона на батуті… Цього разу – з жирафами у басейні!

НОСТАЛЬГІЯ 17’ Джакомо Кіміні Великобританія 2014
У фантастичному світі Ваніль, з встановленою системою ImmerSyst Eyes & Ears світ може виглядати як рай. Але життю батька і його малого сина загроджує знищення, коли прилад батька ломиться. З усіх сіл намагаючись уникнути травматичної реальності, чоловік пробує знайти заміну. Місто перетворюється на загрозливий і темний приток, скидаючи ілюзію краси та блиску.

НУЛЬ 29’ Девід Вікторі США, Мексика, Іспанія, Великобританія 2015
Батько та син емоційно та фізично розділені в той день, коли Земля втрачає гравітацію. Синочок блукає по місту і зустрічає його жителів, що в паніці шукають точку опори. В той же час батько продовжує шукати його.

ПРОДОВЖУЙ 20’ Кім Джен Південна Корея 2015
Єнхі, чиє імплантоване серце ламається, і Марґо, робот, яка приєднала поламане серце Єнхі до свого тіла. Обидвоє, об’єднані долею, прямують через перешкоди, щоб вижити….

13:30-14:30

Майстер-клас «Основи створення стилізованої та реалістичної графіки для кіно та анімації» від Володимира Власенка (Лекційна темної сторони)

На майстер-класі буде розглянуто різні аспекти створення 3D-анімації та відеороликів з інтегрованою комп’ютерною графікою. На основі досвіду творчого об’єднання Bluebeard учасники зможуть дізнатися наступне:
• які саме деталі роблять графіку більш реалістичною;
• як дотриматися правильної стилізації анімаційного ролику;
• як передати атмосферу сцени кольором та світлом;
• що робити, коли немає досвіду для вирішення проблеми;
• як створити свій власний фільм або анімацію.

16:30-17:30

Лекція Богдани Романцової «Я зможу сама: як виникли і змінилися супергероїні у кіно» (Лекційна темної сторони)

Зазвичай людство рятують чоловіки: Капітан Америка, Залізна Людина, Супермен, Бетмен – їх ми звикли бачити на екрані, на сторінках журналів та сувенірній продукції. Вони перетворюють хаотичний простір міста на безпечний та впорядкований, витягають з полум’я кошенят і завжди вдало жартують. Жінки у цьому всесвіті або чекають на допомогу, або цілують головного героя перед фінальними титрами. Проте одного дня все змінилося: прийшли вони – супергероїні. Ті, в кого вистачає сміливості боротися проти зла і при цьому лишатися собою. Про них й поговоримо на зустрічі, присвяченій зміні супергеройського дискурсу у кіно.Романцова (2)

16:30-18:00

FILM.UA: Презентація українського фентезі «Сторожова застава» (Кінозал)

Хочеш стати учасником подорожі у часі? У тебе є шанс прокрутити колесо історії майже на тисячу років назад і опинитися у Римові – прикордонному містечку Київської Русі. Приходь на допрем’єрну презентацію першого українського фентезі про супергероїв «Сторожова застава», і ти зможеш одним із перших доторкнутися до ключів, які відчиняють двері до таємниць і секретів створення справжнього українського фентезі з надсучасними візуальними ефектами.
Під час презентації співавтор сценарію Ярослав Войцешек розкаже про те, як літературний твір перетворюється на кіносценарій. Продюсер проекту Юрій Прилико повідає, як написане втілюється у вражаючі візуальні ефекти, а режисер фільму Юрій Ковальов поділиться думками щодо магії в кіно. Актори Роман Луцький, Даниїл Каменський і Єва Кошева відкриють деякі риси характеру своїх персонажів, а художник-постановник Влад Одуденко і художник по костюмах Антоніна Белінська розкажуть, чим вони надихалася, створюючи фентезійний світ Застави.
Та найголовніше – не припусти унікальну можливість першим побачити робочі кадри «Сторожової застави» та зазирнути за лаштунки знімального майданчика!

18:00-19:00

Презентація ексклюзивного фрагменту з фільму-фентезі «Аліса в Задзеркаллі» (Кінозал)

Walt Disney Piсtures дарує можливість всім відвідувачам фестивалю побачити ексклюзивний уривок з майбутнього блокбастера «Аліса в Задзеркаллі» до офіційної прем’єри в кінотеатрах світу! Даний фрагмент раніше був представлений лише у зарубіжних колег з американського Комік Кону.

20:30-21:30

Презентація фільму «Warcraft: Початок» (Головна зала)

9 червня в український прокат виходить довгоочікувана екранізація всесвітньо відомої серії комп’ютерних ігор «Warcraft: Початок».
Щоб підігріти інтерес до фільму, запрошуємо всіх шанувальників легендарного всесвіту компанії Blizzard та інших кіноманів на унікальну подію, яка відбудеться 14 травня! На Kyiv Comic Con приїде команда, що складається з режисера і акторів дубляжу, а також автора перекладу, який є великим фанатом комп’ютерної гри, і зробив все для того, щоб дбайливо адаптувати імена та назви з першоджерела. Вони розкажуть про роботу над фільмом, а під час цього ми розіграємо 10 квитків на допрем’єрний показ стрічки в Києві, який відбудеться 7 червня!

15/05/2016

10:00-12:00

Анімаційна технологія Motion Capture: демонстрація (Лекційна світлої сторони)

Анімаційна технологія motion capture: демонстрація від студії «анімаград» — це можливість зазирнути всередину однієї з найцікавіших та видовищних технологій анімації, який об’єднує високі технології та давнє мистецтво акторської гри.

11:30-12:30

Лекція «Анімаційне закулісся» від Торі Польської (Лекційна світлої сторони)

Зазирніть за лаштунки виробництва першого 3Д мультфільму в Україні і дізнайтесь, скільки зусиль та професійних навичок потребує художник, аби створити цілі віртуальні світи та наповнити їх правдоподібними персонажами!
Робота концептуального художника є не лише цікавим технічним заняттям, а й тяжкою інтелектуальною працею. Грамотне налаштування робочого процесу допомагає уникнути більшості помилок і створити дійсно цікавий та, головне, доречний результат.
Під час лекції ми детально розглянемо весь виробничий процес анімаційного фільму та сконцентруємо увагу на завданнях, що стоять перед концептуальним художником, головним з яких є візуалізація концепції фільму. З’ясуємо як не втратити, а налаштувати зв’язок між 2D та 3D етапами виробництва і як зробити ваш дизайн функціональним та реалістичним.
Також ми обговоримо пошуки рішення поставлених задач і вплив концепції проекту на кожний піксель ваших дизайн-пропозицій. Розберемо процес дослідження та реалізації вашої ідеї шляхом роботи з референсами, їх аналізу та систематизації.
Лектор поділиться досвідом складання грамотного портфоліо, та розкаже які навички та знання слід мати в розпорядженні, аби потрапити до анімаційної індустрії. Та більш того, як залишитися в ній та досягти успіху

12:30-14:00

Презентації нових українських анімаційних проектів: «Робот Віктор» Анатолія Лавренишина, «Мішкін Космонавт» Вови Власенко, «Руслан і Людмила» компанії «Анімаград» (Кінозал)

 

Студія «Анімаград» презентує глядачам Comic Con Kyiv повнометражний анімаційний фільм у 3D «Руслан і Людмила», який зараз створює команда українських аніматорів для широкого міжнародного прокату. Творча група розкаже, як Анімаград будує в Україні масштабне анімаційне виробництво за зразками студій Disney та Pixar, як адаптувати твір класичної світової літератури у неймовірно кумедну та зворушливу історію для всієї сім’ї, а також, цілком таємно, вперше продемонструє глядачам епізод мультфільму, який вже підкорив серця кінопрофесіоналів на кіноринках Берліну та Канн!

Студія «Червоний собака» та режисер Анатолій Лавренішин ознайомлять слухачів із найважливішим процесом створення повнометражного анімаційного кіно, а саме з переходом сценарію від розкадровки в АНІМАТІК. Учасників буде залучено до демонстрації сторіборбу, читання діалогів між персонажами з метою виявлення сильних та слабких місць сценарію, а також безпосередньої реакції глядачів. Майстер-клас Антатолія Лавренішина – це жваве спілкування, висловлювання думок та ідей про персонажів, історію, дизайн.
Віктор_Робот – проект повнометражного анімаційного фільму, пройшов другий етап восьмого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно та претендує на входження до програми виробництва та розповсюдження національних фільмів 2016 — 2017 рр.

14:00-15:00

Презентація українського анімаційного фільму «Микита Кожум’яка» за участю зіркових акторів

Зірки Укріїнського кіно Віктор Андрієнко та студія «Panama Grand Prix» презентують глядачам Comic Con Kyiv повнометражний анімаційний фільм у 3D «Микита Кожум’яка», який зараз створює команда українських аніматорів для широкого міжнародного прокату. Також, в перше в Україні, будуть продемонстровані готові частини фільму.

14:30-16:00

Майстер-клас від творців мультфільму «Робот Віктор»: перехід сценарію від розкадровки в АНІМАТІК (Лекційна темної сторони)

Студія «Червоний собака» та режисер Анатолій Лавренішин ознайомлять слухачів із найважливішим процесом створення повнометражного анімаційного кіно, а саме з переходом сценарію від розкадровки в АНІМАТІК. Учасників буде залучено до демонстрації сторіборбу, читання діалогів між персонажами з метою виявлення сильних та слабких місць сценарію, а також безпосередньої реакції глядачів. Майстер-клас Антатолія Лавренішина – це жваве спілкування, висловлювання думок та ідей про персонажів, історію, дизайн.
Віктор_Робот – проект повнометражного анімаційного фільму, пройшов другий етап восьмого конкурсного відбору кінопроектів Державного агентства України з питань кіно та претендує на входження до програми виробництва та розповсюдження національних фільмів 2016 — 2017 рр.

16:00-17:00

LINOLEUM: міжнародна анімаційна програма (Кінозал)

Фестиваль сучасної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM представляє колекцію мульт-короткометражок: 11 фільмів з архівів міжнародної фестивальної програми

19:00-21:30

«Люди Ікс: Апокаліпсис»: світова прем’єра на Київ Комік Коні!

Гаряча новина! Студія «20th Century Fox» дарує Києву шанс побачити Ікс-менів першими!
Автор шалено популярного світового блокбастера «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» режисер Браян Сінгер повертається з новим фільмом – «Люди Ікс: Апокаліпсис». На Київ Комік Коні відбудеться ексклюзивний допрем’єрний показ цього фільму, а також зустріч з акторами та режисерами дубляжу.

20:30-21:30

Трансформація кіно у віртуальну реальність. Проект Чорнобиль360

«Чорнобиль 360» — перший в Україні інтерактивний документальний фільм у віртуальній реальності. Завдяки технології присутності, глядач відчуває себе безпосереднім учасником, глибше проживає історію та сприймає інформацію, відчуває емпатію до героїв. Окрім можливості випробувати цю технологію на собі, творці презентують лекцію, під час якої будуть обговорюватися питання історії виникнення віртуальної реальності, її можливості та функції; принципи побудови, прийоми та методи впливу на сюжет, роль інтерактиву; інструменти створення фільму у віртуальній реальності та інше.

УЧАСНИКИ

  • Wiz-Art

    Wiz-Art — мистецька формація у Львові, створена з метою розвитку українського та демонстрації світового кіно, сприяння обізнаності в сфері кінематографу та нівеляції соціально-культурних стереотипів. Заснована у 2008 році. Ми втілюємо культурно-мистецькі проекти, серед яких щорічний Львівський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art, освітня платформа Wiz-Art Film School, щомісячні тематичні покази короткометражок, а також продюсуємо та створюємо фільми.
    wiz-art.ua
    wiz-art.ua/festival

  • Володимир Власенко

    Режисер та CG-artist. Володимир професійно займається створенням відео з 2012 року. У своїх проектах він поєднує комп’ютерну графіку та реальне відео, створює повністю анімаційні продукти. Був призером та фіналістом багатьох українських i міжнародних фестивалей.

  • Bluebeard

    Bluebeard – це творчий симбіоз режисерів та художників Володимира Власенко та Каріни Оринянської, заснований у 2014 році. Разом вони створюють короткометражні фільми, музичні відео та рекламні ролики. Неодноразово вони ставали фіналістами та призерами в Україні та за кордоном – на кінофестивалях США, Німеччини, Франції, Іспанії та інших країнах.

  • Ukrainian Film Distribution

    Компанія «Ukrainian Film Distribution» (ТОВ «Юкрейніан Фільм Дистриб’юшн») заснована у 2011 році. Є ексклюзивним дистриб’ютором студії «20th Century Fox» і «DreamWorks Animation» на території України і в Республіці Молдова. Також здійснює кінотеатральний прокат фільмів незалежних російських, американських і європейських компаній.
    Найбільш відомі фільми виробництва 20th Century Fox: «Сімпсони», «Зоряні війни», «Льодовиковий період», «Гарфілд», «Елвін та Бурундуки», «Люди Ікс», «Міцний горішок», «Чужі», «Швидкість», «Планета мавп», «Один вдома», «Доктор Дуліттл», «Ніч у музеї», «Хижак», «Титанік», «Аватар» та ін.

  • Анімаград

    Компанія Анімаград була заснована в 2012 році, входить до складу FILM.UA Group і є одним з провідних анімаційних продакшенів в Східній Європі.
    Місія Анімаграда — представляти українську анімацію в міжнародному контексті на високому рівні творчих рішень і технічного виконання.
    На даний момент Анімаград виробляє і розробляє низку повнометражних і серіальних анімаційних проектів, розрахованих на міжнародний ринок.

  • Олександра Луценко

    Лінійний продюсер, «Анімаград»
    Випускниця «Києво-Могилянської Академії» за спеціальністю Хімія, останні п’ять років працює у групі компаній FILM.UA. Тут вона координує цифрову лабораторію Digital Cinema Ukraine, а також є лінійним продюсером повнометражної анімації «Руслан і Людмила» виробництва студії «Анімаград». На Comic Con Kyiv Олександра розкаже про таємниці створення анімаційного фільму «Руслан і Людмила».

  • Андрій Твердак

    Народився 13.07.1973 року у м. Боярка, Київської обл.  Освіту отримав у Київському національному університеті театрального мистецтва ім. І.К.Карпенка-Карого у 1990-1995 роках. Займається озвучуванням і дублюванням з 1995 року. Брендвойс телеканалу ТЕТ

  • Павло Скороходько

    35 років, закінчив Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю режисура. Курс В. Вовкуна (2002 рік випуску).
    Актором озвучення та дубляжу працює з 2005 року. Декілька ролей: Гаррі Поттер, Лінивець Сід (Льодовиковий період), Лекс Лютор (Бетмен проти Супермена), Моріарті (Шерлок, телеканал 1+1), Тімон (Король Лев) та ін.
    У 2015 дебютував у ролі режисера дубляжу. Фільми: «Подалі від шаленої юрми», «Агенти А.Н.К.Л.», «Джой», «В активному пошуку» та ін.

  • Катерина Брайковська

    Актриса, режисер дубляжy. Закiнчила КНУТКIТ у 2005 роцi.
    Майже сiм рокiв працює режисером дубляжу. Озвучила понад 70 фiльмiв i майже 11 рокiв працює як актриса дубляжу, загалом працювала над 200 картинами.
    З найбiльш визначних режисерських робiт: «Дедпул», «Люди Ікс: Апокалiпсис», «Годзила», «Голоднi Iгри», «Лего-фiльм», «Шпигунка»
    Акторскi роботи: Мiстiк «Люди Х», Агент 13 «Перший месник».

  • Олег Пашин

    Народився і виріс у Києві. Випускник ФЕА НТУУ «КПІ». Працює QA-інженером у компанії GlobalLogic Україна. Перекладами для телебачення і кіно займається з 2003 року. Зокрема працював над фільмами «Супер-шістка», «Визволи нас від зла», «Хакер», «Робот Чаппі», «Світ Юрського періоду», «Еверест», «Стів Джобс», «13 годин», «Крід» та іншими. Ворген-мисливець дев’яностого рівня.

  • Ольга Фокіна

    Кінорежисер, член Спілки кінематографістів України.
    До вступу до Київського інституту театрального мистецтва ім. Карпенко-Карого на факультет «Режисер ігрового кіно» майстерня Юрія Ілл’єнка, майже 15 років працювала на кіностудії ім. Олександра Довженка. Починала в якості помічника режисера, потім була асистентом режисера і другим режисером.
    Після закінчення інституту, сім років працювала режисером на телеканалі ICTV. З 2005 року працює режисером дубляжу на студіі звукозапису «LeDoyen». Як режисер дубляжу працювала над фільмами «Диявол носить «Прада»», «Парфюмер», «Відступники», «Казино «Рояль»», «Людина-павук», «Панда Кунг-фу», «Залізна людина», «Мамма міа», «Квант милосердя», «Безславні виродки», «Нікчемний Я», «Місія неможлива», «Люди у чорному», «Спадок Борна», «Хмарний атлас», «Тор» та інші. Усього понад 130 фільмів.

  • Panama Grand Prix

    Студія Panama Grand Prix була заснована в Києві в 2011 році з амбітною метою — створення анімаційних фільмів. Наш перший проект — «Микита Кожум’яка».Ми не тільки виробляємо анімаційні фільми, але і виконуємо комерційні замовлення на створення рекламних відеороликів, 3D-моделей та концептів персонажів.

  • Віктор Андрієнко

    Український режисер, сценарист, актор театру і кіно. Народився в Запоріжжі, Україна.В 1980 р. закінчив Київський театральний інститут ім. Карпенко-Карого (клас професора Б.П.Ставіцького). Ще студентом з 1978 р. почав працювати у кіно, і з тих пір знявся у більш ста кінофільмах та серіалах. У 1996—2003 рр. працював в багатьох телевізійних проектах на телебаченні України та СНД.
    З 1999 працює на телебаченні в якості режисера і сценариста. В 2013 роуі дебютував як сценарист та режисер постановник повнометражного фільму «Іван Сила». В анімації працював не тільки як актор голосом якого розмовляють персонажі більш 50 анімаційних фільмів, а також єдиний хто знімався в мультфільмі («Острів Скарбів»). Має досвід роботи в якості сценариста та режисера анімаційних фільмів. В анімаційному фільмі «Микита Кожум’яка» працює як постановник анімаційних сцен та озвучує одного із головних героїв – незграбного учня чарівника кажана Єдді.

  • Олександр Поліщук

    Керівник виробництва анімаційнійної студії «Panama Grand Prix». Народився в 1973 році в м. Стрий, Львівської області. В 1991 році отримав інженерну освіту, а в 1999 році економічну. Має досвід роботи з організації виробництва, проектної та процесної діяльності в фінансових установах та в галузі маркетингу та реклами. В анімаційному фільмі «Микита Кожум’яка» керівник виробництва.

  • Tory Polska

    Ілюстратор та концептуальний художник анімаційного кіно. За освітою є графічним дизайнером та входить до Спілки Дизайнерів України.
    Минулого року ілюстративну роботу Вікторії було відібрано до 100 найкращих робіт за версією Спілки Ілюстраторів Великобританії, а також було представлено в Музеї Транспорту міста Лондон.
    Зараз Вікторія працює над створенням першої в Україні повнометражної анімаційної стрічки в 3D «Микита Кожум’яка». Вільний від роботи час Вікторія присвячує власним проектам, перекладам і написанню анімаційних статей та відвідуванню тематичних подій в якості слухача та лектора.

  • Володимир Паляниця

    Озвучив головного героя Андуіна Лотара в українській версії фільму «Warcraft: Початок». Працював на СТБ, 1+1, МЕГА, студії «Пілот», студії пост-продакшена і дубляжу LeDoyen, студії Postmodern, «ТВ +». Актор театру «Срібний острів». Роботи в кіно: «Відділ 44», «Пес», «Центральна лікарня», «Повернення Мухтара» та багато інших. Грає на гітарі, є авторські пісні, вірші.

  • Ярослав Войцешек

    Ярослав — сценарист і режисер. У його творчому доробку такі художні проекти як «Байкер 1-2-3», «Критик» і «Легенди нового світу», та нагороди фестивалів «Молодіжний кіномір», 2009р. і «КіТи» 2013р. за кращі фільми. Ярослав Войцешек – співавтор сценарію першого українського фентезі про супергероїв «Сторожова застава», а також – автор сценарію першого повнометражного мультиплікаційного фільму «Руслан і Людмила» студії Animagrad. 14 і 15 травня Ярослав завітає на Kyiv Comic Con, де візьме участь у презентації «Сторожової застави» і «Руслана і Людмили».

  • Олег Волощенко

    Виконавець ролі богатиря Іллі Муромця у фільмі «Сторожова Застава». Ця роль – його дебют на широкому екрані. А в Дніпродзержинському музично-драматичному театрі імені Лесі Українки, де він працює з 1999 року, Олег зіграв три десятки персонажів. Волощенко – володар багатьох нагород, наприклад, є неодноразовим лауреатом Міжнародного театрального фестивалю «Класика сьогодні». У 2015-му йому було присвоєно звання «Заслужений артист України». Проте сам актор до різних регалій ставиться спокійно. «Головне – визнання глядачів», – вважає Олег.

  • FILM.UA Group

    Найбільша в Східній Європі вертикально інтегрована група компаній в сфері кіно- і телепродакшена. Група займається розробкою, виробництвом, адаптацією, дистрибуцією і доставкою аудіовізуального контенту і надає повний спектр сервісів. Починаючи з 2002 року Група зняла понад 60 серіалів, 80 телевізійних фільмів, 14 телевізійних програм, 5 анімаційних проектів, 3 повнометражних прокатних фільми, а також 600 епізодів контенту для нових медіа. Контент виробництва FILM.UA Group було продано на понад 100 територій по всьому світу. Проекти групи отримали 67 нагород та 127 номінацій на різноманітних міжнародних кінофестивалях.

  • Богдана Романцова

    Літературознавець, літературний критик, редактор видавничих проектів у видавництві «Темпора», перекладач, докторант Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Народилася 1991 року у Києві. Навчалася на магістратурі в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія». Автор статей та рецензій на порталах «ЛітАкцент», «Читомо», «Український тиждень», лектор «Культурного проекту». Займається англомовною і німецьмовною літературою.

  • Сергій Мельніченко

    Український художник-ілюстратор, режисер анімаційних фільмів. Керівник анімаційної студії «Червоний собака». Відомий як режисер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3D «Дівчинка з риб’ячим хвостом». Має багато професійних відзнак, зокрема приз глядацьких симпатій національної програми МКФ «Молодість-44», відзнаку в категорії дитячих фільмів Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів OIAF (Оттава), приз за кращий анімаційний фільм Національного фестивалю кіно та відео-робіт «Відкрита Ніч», а також багато інших відзнак національних та міжнародних фестивалів.

  • Олена Голубєва

    Український продюсер. Керівник «Навчально-виробничої студії «Червоний собака». Викладач кафедри кінорежисури та кінодраматургії КНУТКіТ ім. І. К. Карпенко-Карого, науковий співробітник лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології психології НАПН України, експерт громадської ради Державного агентства України з питань кіно. Продюсер першої в історії українського кінематографу анімації в стерео 3D «Дівчинка з риб’ячим хвостом», що отримала багато відзнак національних та міжнародних фестивалів.

  • Анатолій Лавренішин

    Художник, режисер анімаційного кіно, учасник та переможець міжнародних кіно- та анімаційних фестивалів (International Film Festival Rotterdam, Annecy International Animated Film Festival, International Short Film Festival Clermont-Ferrand).

  • Юрій Прилипко

    Продюсер фільму «Сторожова застава», директор компанії POSTMODERN. Представляє компанію FILM.UA Group, брав участь у роботі над багатьма успішними проектами, зокрема над «Незламною». Небайдужий і до жанру фентезі: зараз разом із чудовою командою працює над «Сторожовою заставою» – першим повністю українським фентезі про супергероїв. Юрій також один із продюсерів україно-франко-бельгійського фентезі «Поліна» режисера Оліаса Барко, призера Канського МКФ.

  • Юрій Ковальов

    Режисер фільму «Сторожова застава». Дебютував у кіно 1996 року з авторським проектом у якості сценариста і режисера з ігровим фільмом «Останній лист» із збірки «Мудаки. Арабески» (2010). Потім був «Пиріг» із альманаху «Україно, goodbye!» (2012). Але зараз в його кар’єрі чи не найвідповідальніший проект – перший повнометражний фільм-фентезі «Сторожова застава», в магію якої він поринув з головою.

  • Влад Одуденко

    Художник-постановник фільму «Сторожова застава». Створював декорації для найвідоміших фільмів і серіалів – «Поводир» (2013), «Брати. Остання сповідь» (2013), «Звичайна справа» (2013), «Креденс» (2013), «Плем’я» (2014), «Гречанка» (2014). У 2009 році стажувався в Cite internationale Des arts (Городок мистецтв, Париж), а вже 2016 року став членом Європейської Кіноакадемії (European Film Academy). Зараз він малює Київську Русь ХІІ століття: за ескізами Одуденка створена фортеця, табір половців, таємничі скелі та багато інших об’єктів першого українського фентезі «Сторожова застава».

  • Антоніна Белінська

    Художник по костюмам фільму «Сторожова застава». Антоніні не звикати до подорожей у минуле, на її рахунку безліч кіно- і фотопроектів. Наприклад, для проекту «Щирі» (2014) вона зібрала понад 30 колекційних костюмів із 10-ти регіонів України, в яких знялися відомі жінки. Ще більш ефектно виглядають і герої «Сторожової застави»: вбрання богатирів та їхніх ворогів половців якнайкраще відповідають духу часів Київської Русі. Антоніна завітає 14 травня на Kyiv Comic Con, де візьме участь у презентації фільму, у рамках якої будуть презентовані костюми героїв фільму.

  • Даниіл Каменський

    Виконавець ролі Вітька у фільмі «Сторожова застава». Щоб отримати головну роль у першому українському фентезі «Сторожова застава», 9-класнику з Полтави довелося пройти непростий «кастинговий» шлях, адже претендентів було достатньо. Даниіл у майбутньому хоче пов’язати свою долю з акторством: він збирається вступати до спеціалізованого навчального закладу, щоб і далі мати можливість здійснювати цікаві подорожі зі своїми персонажами.

  • Єва Кошева

    Виконавиця ролі Оленки у фільмі «Сторожова застава». Випускниця школи Cinema Kids компанії FILM.UA, де заняття проходять за спеціальною системою. Про ефективність цих курсів свідчить те, що з Євою на знімальному майданчику «Сторожової застави» із задоволенням працюють дорослі – і режисер, і оператори, і актори. Намагається стати творчою особистістю, яка вміє бути щасливою.

  • Роман Луцький

    Виконавець ролі богатиря Олешка у фільмі «Сторожова застава». Актору Івано-Франківського музично-драматичного театру не вперше доводиться перевтілюватися в легендарних персонажів. У «Сторожовій заставі» Роман – богатир-романтик Олешко Попович. Серед його ролей у кіно – молодий Станіслав («Брати. Остання сповідь», 2015), Ілля («Параджанов, 2013), Макс («Тепер я буду любити тебе», 2015), а також роль Якова у фільмі «Століття Якова» (2016).