Програма цього блоку поступово наповнюватиметься подіями і учасниками. Кожну нову подію ми анонсуємо окремо, тому слідкуйте за новинами!
Щоб запропонувати подію, презентацію або виступ — будь ласка, заповніть цю форму.

Програма і учасники минулих років: 2017, 2016, 2015

ПРОГРАМА

19/05

18:00-19:00

«Пісочний чоловік»: путівник країною снів (Лекційна Темної сторони)

Саме завдяки серії коміксів про Морфея – Сендмена, Пісочного чоловіка, володаря Країни Снів – Ніл Ґейман отримав популярність, на яку не очікував. Багато хто вважає, що ці 76 історій, які утворюють єдину і продуману до дрібниць епопею, залишаються кращим його твором. Як виникла ця історія (і який стосунок вона має до трьох попередніх інкарнацій Сендмена у всесвіті DC), чому її написано і намальовано саме так, на що звертати увагу і на що очікувати в наступних томах (від конвенту серійних вбивць до Шекспіра і від пекла до рая) – про все це дізнаєтеся на лекції на  Mikhail Nazarenko.

19:00-21:30

Kyiv Comic Con Geek Quiz (головний зал)

Друзі, ми з радістю починаємо анонсувати події, що відбудуться на четвертому Kyiv Comic Con 19-20 травня! І починаємо ми з події нового для фестивалю формату: ввечері в суботу, 19 травня, на вас чекає супермасштабний Ґік-квіз (Що? Де? Коли?), який організовують наші друзі з PubQuiz. Хлопці – справжні майстри своєї справи: спеціально для вас вони розроблять унікальний хардкорний квіз, який охопить усі тематичні напрямки фестивалю і виявить знавців популярної культури.
Ця та інші події безкоштовні для відвідувачів Kyiv Comic Con.

20/05

УЧАСНИКИ

 • Анатолій Пітик

  Український перекладач, літературний оглядач, спеціаліст у галузі кіно та справжній ґік, Анатолій зсередини знає подробиці фантастичної кухні. У його перекладацькому доробку — твори визнаних майстрів жанру: «Дюна» Френка Герберта, «Кладовище домашніх тварин» Стівена Кінга, «Талісман», написаний Королем Жаху разом із Пітером Страубом, та багато інших цікавинок.

 • Наталія Щерба

  Популярна сучасна письменниця, яка переважно працює у жанрі підліткової фантастики, автор таких відомих циклів як «Часодії», «Чароділ» і «Лунастри». Книги письменниці видані російською, українською, польською, чеською та словацькою мовами, відзначені багатьма міжнародними преміями. Ще в 2010 році письменниця отримала премію «Кращий дебют» (EuroCon); I місце за роман «Часовий ключ для Василини» в конкурсі «Нова дитяча книга», яке проводило видавництво «Росмен». Нещодавно цикл «Часодії» отримав премію престижної конференції «Еврокон» (ESFS Awards) у номінації «Найкраще оповідання для дітей» (2017, Дортмунд). У вільний час багато подорожує, займається у-шу (східними одноборствами) та захоплюється створюванням незвичного одягу та аксессуарів.

 • Катерина Грицайчук

  Перекладачка художньої літератури, літературний критик, журналістка і знавець франкомовної літератури. Серед її перекладів —  фентезійні «Хроніки Амбера» Роджера Желязни, ліричні оповідання Рея Бредбері та детектив «Мерщій тікай і довго не вертайся». Вона любить експериментувати з жанрами і стилями, тож у її доробку моторошна балада Стівена Кінга стоїть поруч із віршами бельгійських символістів.

 • Михайло Назаренко

  Київський літературознавець, критик, перекладач, прозаїк, фахівець із російської, української та англомовних літератур, доцент Інституту філології КНУ імені Тарас Шевченка.

  Отримав низку літературних нагород, в тому числі – «Бронзовий равлик» (премія Бориса Стругацького), премії сайту «ЛітАкцент» за кращу літературознавчу книжку 2017 року, Нори Галь за кращий переклад малої форми з англійської мови, журналу «Новый мир».

  За редакцією і з коментарями Назаренка друкувалися російські переклади Ніла Ґеймана, Террі Прачтетта, Алана Мура, Джона Краулі, Артура Конан Дойла, а тепер з його коментарями виходять українські переклади «Пісочного чоловіка» Ґеймана і «Вартові» Алана Мура та Дейва Ґіббонса.

 • «Навчальна книга – Богдан»

  «Навчальна книга – Богдан» — українське видавництво, засноване в 1996 році. Вже 20 років видавництво спеціалізується на виданні навчальної, методичної, довідкової, художньої та дитячої літератури. Займається книготорговельною діяльністю через мережу роздрібних магазинів, книгу-поштою та інтернет-магазин.

  Facebook

  Сайт видавництва

 • Наталія Матолінець

  Львівська письменниця, авторка двох поетичних збірок й фентезійних романів. Багаторазова учасниця фестивалів «Форум видавців», «Книжковий арсенал», «LiTerraCon», «Книжкова толока» та багатьох інших. Володарка ІІ премії конкурсу «Коронація Слова 2017» у номінації Романи за твір «Гессі». У 2017 році роман «Варта у Грі» здобув спецвідзнаку конкурсу «Крилатий лев» за новаторський пошук у жанрі міського фентезі і диплом конкурсу «Львівські перехрестя». Учасниця та фіналістка конкурсів фантастичних оповідань від об’єднання «Зоряна Фортеця». Учасниця літературних заходів у Львові, Хмельницькому, Києві та інших містах України. Лауреатка літературної премії ім. Богдана-Ігоря Антонича «Привітання життя» (2007). Твори друкувалися в численних ЗМІ, альманахах і антологіях (альманах «Питання людяності», журнали «Дзвін», «Дніпро» та ін.). Учасниця семінарів творчої молоді від видавництва “Смолоскип” (2016, 2017).

 • Дара Корній

  Письменниця, журналіст, музейник. Авторка дванадцяти романів (два написані у співавторстві з Талою Владмировою), двох збірок оповідань, казок для дітей, довідкової літератури з української міфології. Закінчила журналістсько-редакторське відділення Українського поліграфічного інституту у Львові. Лауреат третьої премії конкурсу «Коронація слова» за дебютний роман «Гонихмарник» (2010), який також був удостоєний відзнаки «Дебют року» від видання «Друг читача» та став лауреатом премії асамблеї фантастики «ПОРТАЛ-2011» — «Відкриття себе» імені В. І. Савченко. Володар титулу «Золотий письменник України» від Коронації слова. Її довідкове видання «Чарівні істоти українського міфу. Духи природи» стало переможцем найпрестижнішого Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» за 2017 рік.  Захоплюється дохристиянською міфологією, етнографією та народною музикою.

 • Олексій Жупанський

  Український видавець і письменник. 2007 року заснував «Видавництво Жупанського», яке спеціалізується на виданнях перекладної художньої літератури, зокрема фантастики, науково-популярного та історичного нон-фікшину, а також сучасної української прози. У цьому видавництві дотепер працює директором. Автор романів «Бумеранг», «Першими до мене прийдуть діти», «Побутовий сатанізм», «Лахмітник», «Благослови тебе Боже! Чорний Генсек», низки оповідань, опублікованих у періодиці.

 • Єфрем Ліхтенштейн

  Філолог, литературознавець, перекладач, каліграф-аматор, дилетант широкого профілю. Перекладав твори Ніла Ґеймана, Террі Пратчетта, Редьярда Кіплінґа, Теда Вільямса, Стівена Еріксона, Джесса Буллінґтона та інших авторів.