Програма цього блоку поступово наповнюватиметься подіями і учасниками. Кожну нову подію ми анонсуємо окремо, тому слідкуйте за новинами!
Щоб запропонувати подію, презентацію або виступ — будь ласка, заповніть цю форму.
Щоб взяти участь у Графічному столі — будь ласка, заповніть цю форму.
Щоб презентувати ваш незалежний комікс — будь ласка, заповніть цю форму.

Програма і учасники минулих років: 2017, 2016, 2015

ПРОГРАМА

19/05

18:00-19:00

«Пісочний чоловік»: путівник країною снів (Лекційна Темної сторони)

Саме завдяки серії коміксів про Морфея – Сендмена, Пісочного чоловіка, володаря Країни Снів – Ніл Ґейман отримав популярність, на яку не очікував. Багато хто вважає, що ці 76 історій, які утворюють єдину і продуману до дрібниць епопею, залишаються кращим його твором. Як виникла ця історія (і який стосунок вона має до трьох попередніх інкарнацій Сендмена у всесвіті DC), чому її написано і намальовано саме так, на що звертати увагу і на що очікувати в наступних томах (від конвенту серійних вбивць до Шекспіра і від пекла до рая) – про все це дізнаєтеся на лекції на  Mikhail Nazarenko.

19:00-21:30

Kyiv Comic Con Geek Quiz (головний зал)

Друзі, ми з радістю починаємо анонсувати події, що відбудуться на четвертому Kyiv Comic Con 19-20 травня! І починаємо ми з події нового для фестивалю формату: ввечері в суботу, 19 травня, на вас чекає супермасштабний Ґік-квіз (Що? Де? Коли?), який організовують наші друзі з PubQuiz. Хлопці – справжні майстри своєї справи: спеціально для вас вони розроблять унікальний хардкорний квіз, який охопить усі тематичні напрямки фестивалю і виявить знавців популярної культури.
Ця та інші події безкоштовні для відвідувачів Kyiv Comic Con.

20/05

УЧАСНИКИ

 • Arkkmelai

  Arkkmelai (Марія Смирнова)
  Здобула художню освіту за напрямком «Графічний дизайн». Після закінчення навчання в інституті спробувала свої сили в дещо іншому напрямку та познайомилась з роботою художника по персонажам у геймдеві. Попрацювавши декілька років в ігровій студії, перейшла на фріланс, продовжуючи створювати концепти та експериментуючи зі стилями. Ще одним способом вираження своєї творчості бачить найрізноманітніші стікери, які спочатку створювала лише для друзів, а тепер продає у в декількох магазинах та на різних фестивалях.
  https://vk.com/arkkmelai_art

  https://www.facebook.com/arkkmelai

 • Ярослава Стріха

  Перекладачка (переклади виходили у видавництвах “Наш Формат”, “Дух і Літера”, “Основи”, “Критика” і “Лаурус”) і літературознавець (PhD від Гарвардського університету, 2017 р.).

   

  Переклади у домашніх жанрах КомікКону: “Вартові” Алана Мура (вид-во “Рідна мова”, 2018), “Багряна королева” і “Скляний меч” Вікторії Авеярд (вид-во “Наш Формат”, 2017), “Гордість і упередження і зомбі” Сета Ґрема-Сміта (переклад спільно з Роксоляною Свято, вид-во “Основи”, 2016).

 • UA Comics

  UA Comics: видаємо українські комікси, фентезі й фантастику.

  Сайт видавництва

  Facebook

 • The Will Production

  Українська компанія, що створює комікси та суміжну продукцію. Свою діяльність ми розпочали ще у 2016 р. Нашим проектом-візитівкою є «ВОЛЯ:The WILL» — серія українських фантастичних графічних романів в жанрі альтернативної історії, події в яких розгортаються на фоні розквіту Української Держави 1918 р. Концепція такого розважального підходу полягає у залученні масового читача до вивчення цього історичного періоду. Комікс став бестселером у своїй категорії. Кінець 2017 – початок 2018 рр. позначився роботою над другим томом. Ми оновили образи головних героїв та сценарну частину. Художником другого тому став Євгеній Тончилов.

  Facebook

  Сайт компанії

 • Octane

  Octane (Тетяна Бойко) — випускниця Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ, кафедра графіки. Творча кар`єра починається з 2003-го року, коли був намальований перший експериментальний комікс. Майже весь творчий шлях пов`язаний із мальованими історіями, де авторка водночас є сценаристкою та художницею. Написала та намалювала комікси «Ельфійська магія» та «Некромантійя», триває робота над іншими проектами. «Некромантійя» була видана видавництвом Євгеніос у 2011-му році.

 • Михайло Назаренко

  Київський літературознавець, критик, перекладач, прозаїк, фахівець із російської, української та англомовних літератур, доцент Інституту філології КНУ імені Тарас Шевченка.

  Отримав низку літературних нагород, в тому числі – «Бронзовий равлик» (премія Бориса Стругацького), премії сайту «ЛітАкцент» за кращу літературознавчу книжку 2017 року, Нори Галь за кращий переклад малої форми з англійської мови, журналу «Новый мир».

  За редакцією і з коментарями Назаренка друкувалися російські переклади Ніла Ґеймана, Террі Прачтетта, Алана Мура, Джона Краулі, Артура Конан Дойла, а тепер з його коментарями виходять українські переклади «Пісочного чоловіка» Ґеймана і «Вартові» Алана Мура та Дейва Ґіббонса.

 • Wacom

  Компанія Wacom — світовий лідер в розробці та виробництві графічних планшетів, інтерактивних перових дисплеїв і рішень цифрового інтерфейсу. Більше 20 років Wacom займається виробництвом і розповсюдженням інноваційних технологій, комп’ютерного обладнання та програмного забезпечення, як для професіоналів в графічному дизайні, фотографії, анімації, 2D і 3D-моделюванні і архітектурному дизайні, так і для домашніх користувачів. На сьогодні компанія Wacom веде активну маркетингову і дистриб’юторську діяльність більш ніж в 150 країнах.
  Офіційний дистриб’ютор Wacom в Україні компанія «Новела» www.wacom.kiev.ua

 • Ольга Ковальчук

  Літературознавець, культоролог, дослідниця коміксів. Уже кілька років виступає з лекціями, в академічному просторі досліджує комікс-культуру з 2014го. Працює у арт-сфері та викладає дітям різні цікаві штуки. Позаштатний автор ресурсу Vertigo. Основне коло зацікавлень — сфера тілесності, функціонування та трансформація класичних сюжетів і образів, просторова критика.

 • Koro

  Koro (Тетяна Хлонь) — художниця-ілюстраторка, викладачка та керівниця клубу «ZPaint», громадська діячка, переможниця численних конкурсів. Авторка коміксу «Голуб Генадій», співавторка коміксів «Труднощі Виховання» та «Сталь та папір». Комікс «Голуб Генадій» був виданий у 2018му році видавництвом коміксів «КомФедерація». Комікс «Сталь та Папір» було представлено у вигляді самвидаву на фестивалі AnimeCon у місті Нью-Йорк. Першу друковану частину коміксу «Труднощі Виховання» було показано відвідувачам Kyiv Comic Con 2017 у рамках участі в Графічному Столі.
  Комікси виконано у різній стилістиці та жанрах, проте основною фішкою є гумор, соціальна тематика і традиційні матеріали, що були використані для створення сторінок (маркери та акварель).

 • Рідна мова

  Видавництво «РІДНА МОВА» було засновано 2003 року і зосередило свою діяльність на виданні найкращих книжок для дітей і дорослих українською мовою.
  Окрім дитячих книжок, «Рідна мова» також видає підліткову літературу та книжки для дорослих. У 2017 році видавництво отримало ексклюзивні права на переклад коміксів DC українською, а також започаткувало серію перекладів освітніх коміксів («Наука у коміксах»).

 • UKRMAN

  FLAT company розпочала свою діяльність в 2017 році і вже встигла випустити свій перший комікс «УКРМЕН. ПОЧАТОК». Зараз компанія працює над виходом другого випуску комікса про сучасного українського супергероя — УКРМЕНА. На фестивалі біля стенду «УКРМЕН» ви матимете нагоду придбати перший випуск коміксу «УКРМЕН. ПОЧАТОК»  з автографами авторів, а також іншу сувенірну продукцію ТМ UKRMAN.

  Сайт проекту

  Facebook

   

 • Олена Оксенич

  Киянка, випускниця Київського Національного Лінгвістичного Університету, перекладач з десятирічним досвідом роботи з різноманітною кіно та телепродукцією і річним досвідом у художній літературі. Вважає комікси як такі дуже цікавим і глибоким явищем світової культури, а їхній переклад — захоплюючою у своїй своєрідності справою.